Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

τωρα αν σου πω οτι μ'αρεσει το στυλ της κουκετας ολγα θα το πιστεψεις???? ( κι ενα αλλο πιο πριν), οχι απαραιρτητα για να μοει κρεββατι απο κατω, αλλα για να μην παει χαμενος ο χωρος στο δωματιο.

(ολγα λενε την εξαποδω ακατανομαστη πεθερα, ολγα λενε την βεβεσιτερ -της ειπα στην αρχη να την φωναζω ολια, αλλα εντελαι ηρθα στα συγκαλλα μου κ δεω ης αλλαξα ονομα!-)

αλλα η συλια θα πεφτει ειμαι 1000% σιγουρη.

δεν μπορω να δω κ αλλα απο το σιτε που μου εδωσες, σερνεται.:-(

καλα αστο για την νεοσετ. απο απλη πλακα το υλικο που σου λενε(σαν μουσαμας φαντασου) κ μεσα απλο κομπακτ-ρινιρισμα ξυλου.δεν παιζει μασιφ σε καμια περιπτωση δηλ.

κ μου αρεσει που ουτε εγω ουτε η μεγαλη αδερφη πηραμε επιπλα απο νεοσετ κ πηρε η σοφια ( η αλλη αδερφη μας). τεεελεια ποιοτητα, τι να σου πω!

απλα με εξυπηρετει ο γαμπρος μου ξερεις ντουλαπια, εξτρα ντουλαπες, (μου εφτιαξε κ την κουζινα, γιατι αρχικα δεν ειχα σκοπο να μεινω εδω για καιρο) κ τετοια μικροπραγματα.

για νερο στα επιπλα-ντουλαπια του ουτε για πλακα λεει, κατευθειαν σκουπισμα-στεγνωμα!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μαϊστα!

φυσικα τσαμπα χρονο απ την ζωη μου εχασα. νεοσετ στοκ= χαλια μαυρια κ ανεπανορθωτα οσον αφορα τα παιδικα. για σαλονια καναπεδες κτλ, δεν ξερω αναλογως το βαλαντιο του καθενος εχει καλογουστα πραγματακια.

να φανταστεις οτι στο παιδικο για ποιο ευχρηστα ειχαν αυτα του ξενοδοχειακου εξοπλισμου:shock:!(65 ευρα)

πηγα κ σ ενα αλλο εδω στη μετ/φωση το αλλεγκρο αλλα ενα που μου αρεσε (εκτος οτι εκανε 555 βρακοπουλα-χωρις το στρωμα-) εχει εισαγωγης κ λεει τουλαχιστον ενα μηνα παραδοση. δεν ξερω αλλα παντα τα εισαγωγης εμενα με καναν καχυποπτη. οταν ψαχναμε επιπλα για το σπιτι ενας εμπορας στην πεντελης, σχεδον 2/3 των τιμων απο ελληνικες βιοτεχνιες μας τα εδινε, αλλα κ παλι με κινδυνο να μην τα εχουμε (απο αρχες απριλη η παραγγελια), στις 22 ιουνη ο γαμος!

βεβαια ειχε την καλη προθεση να μας δωσει αλλα επιπλα απ την εκθεση στην περιπτωση της καθυστερησης, αλλα το ρισκαρεις?!

κ την συλια τι θα την κανω στην αντιστοιχη περιπτωση, θα την κοιμιζω στα πατωματα, στσου καναπεδες η΄θα μου γινει στενος κορεος στην κρεββατοκαμαρα?!( αν κ μου εχει λειψει το νανι μαζι της καποια μεσημερια:-()

ασχετο. καλα βρε πασκουαλ, (με φενεσαι πιο εμπειρη) τι γινετε διπλα? ετσι ηταν παντα τα πραματα η' τωρα παραγινετε το σωσε?! δηλ.δεν τολμαει να εχει καποιος μια διαφορετικη γνωμη?! πρεπει να διπλοεγγραφετε κ τετοια κουλα?! γιατι δεν εχουν το θαρρος της γνωμης τους πολλα μελη?! σε ενα θεμα ''χαθηκε αδικα'' το τι πμ πηρα απο μελη που μου ζηταγαν να της τα χωσω κι αλλο της χαζοχαρουμενης, δεν λεγετε. αλλα γιατι να το κανω?!

τους εμποδιζει καποιος να μιλησει?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πολυ ωραιο!!!!!. κ μια κουμπαρα μου (πεντελη μενει) απο μοντεκο πηρε κι αυτη.

θα πεφτει μπαμ κ κατω η συλια απο αυτο δεν το συζητω!

μπηκα στο σιτε τους το πρωι κ δεν ξετρελαθηκα, αλλα θα παω.


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομουν κ για κατι τετοιο σοβαρα.(οχι με τα φρουφρου, που αντικειμενικα ειναι ωραια σε αυτο το κρεββατι)

τα προστατευτικα καγκελα που εχω ακουσει οτι μπαινουν κατω απ το στρωμα κανουν δουλεια η' θα βρεθουμε προ δυσαρεστων εκπληξεων?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Tzini δεν είναι πολυ ψηλό!!! Έχει μόνο 3 σκαλακια!!! Βέβαια εμένα είναι πιο μεγάλη! Στην μοντεκο σου φτιάχνουν ότι θέλεις και ότι χρωμα θέλεις!! Και εγω ήθελα οπωσδήποτε αποθηκευτικούς έτσι κάναμε 3 ντουλάπια απο κατω και αφήσαμε και χώρο για παιχνιδι απο μόλις παει σχολείο θα γίνει συρομενο γραφείο!!! Εγω πριν πάρω μπήκα και διάβασα το parents και για τα neoset τα κορίτσια δεν έχουν γράψει Καλα λόγια, οπότε δεν πήγα καθολου..Στα laro πήγα και είναι πανάκριβα γύρω στα 3000 έβγαινε το κρεβάτι και επίσης στα life time όπου είναι ναι μεν ακριβά, αλλα τα σχέδια τους είναι μοναδικά! Πάντως πριν απο αυτο της είχα κρεβατακι απο το ikea που είναι πολυ χαμηλό και πολυ όμορφο!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

ωραίο σετάκι για το κοριτσάκι!ευτυχώς που δεν έχω, γιατί όλη μέρα δαντέλες και φρουφρουδάκια θα το γέμιζα!!!

(υστερόγραφο.Μάνα δε θα γίνω.Είμαι όμως καλή θεία).

φιλάκια!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


στην κουνια δυστυχως ακομα.

ηρθαν κ αναπαντεχα τα διδυμα κ σχεδον τπτ δεν καναμε. πηγαινε κεσεν-2ο κυκλο (ο συζυγος) οποτε δεν προκαναμε!

ειναι κ πολυ ζωηρη ομως! ολο χοροπηδαει η παλιοσκατουλα!

ποσο πηγε το μαλλι στη μοντεκο?

σολαρις αλοχα κουκλα μου. πως πανε τα κεφια?! σε θελω ααααπ!!!!( ε δε λεω θα πας κ νταουν παλι, αλλα προσαπαθησε για απ)

μπαιδεγει, κοριτσια κ εσεις μπορειτε να μου απαντησετε στην πιο πανω ερωτηση που εθεσα στην πασχαλιτσα,

πασκουαλ μου ( δεν πιστευω να παρεξηγεις, αν ειναι πες μου κ το κοβω μαχαιρι), εχουμε εν καλο φιλο απο σαλαμινα, εχει κ ενα αδερφο (ελευθεροι κ οι 2, ακους σολαρις?). ο πατερας του πριν κανα δυο χρονια ειχε ενα σοβαρο ατυχημα στο σπιτι τους εκει, αλλα τωρα ειναι καλα.

κ τα 2 αδερφια ειναι ναυτικοι, αλλα φτιαχνουν ξενοδοχιακη-ξενονα μοναδα στην κονιτσα, στον δρομο γι αβασιλιτσα, μπας κ παρατησουν τη θαλαττα!

(παω προς τα θηριακια παλι)


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

να σου πω σε ξενοδοχεία δουλεύω πολλά χρόνια ΚΑΙ έχω ξαδερφη πρώτη που εχει ξενοδοχείο στο Μονοδένδρι κα η κουνιάδα της είναι στην ένωση ξενοδόχων ιωαννίνων.ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΗΠΕΙΡΩΤΙΣΣΑ.

Link to comment
Share on other sites

παλι κλειστο το μαγαζι?! αμαν. πρεπει να συντονιστουμε.θα παω διπλα.

ωραια σολαρις. ετοιμο στο χω το προξενιο.;)

ελεγα να μην ξεφυγω κ εγω απο τα 1000 βρακοπουλα παρος.αντε κ λυσε μου κ εσυ αυτη την απορια? γιατι γινετε αυτο?!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...