Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γμτ! μολις κλειδωσε το θεμα!

γ ι α τ ι βριζουν ρε παιδι μου μερικοι ανθρωποι θελοντας να κανουν καλο ουσιαστικα?

δες το θεμα ''χαθηκε αδικα'' στο φοροθμ κ θα καταλαβεις.

κ οχι τπτ αλλο, οντως το εστειλα στην στεφανιδου, αλλα δεν εχει τα κοτσια να το παιξει η ιδια?! τι να πω!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

για Μαλλιάρα δεν μπορώ να σου πω καλά λόγια δυστυχώς..αν και τα δίδακτρα δεν ειναι υψηλά το σχολείο δεν είναι πρώτης ποιότητας..για του Πασχάλη πήγαν φέτος πρώτη δημοτικού τα δίδυμα φίλων μας και είναι πολύ ευχαριστημένοι..αλλα είναι λιγουλάκι τσουχτερό..δεν θυμαμαι αν και μου είπαν πόσο..

KALHMERA KORITSIA EIMAI KAI EGO GYNAIKA NAYTIKOU EXO DYO PAIDAKIA MIA KORH 12 XRONON KAI ENA GIO 2,5 THA APANTHSO GIA TO MALLIARA EINAI ENA ARKETA KALO SXOLEIO GIA AYTA POU PLHPONEIS EGO 6 XPONIA DEN EXO KANENA

PARAPONO

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ε, λοιπόν να'μαι και εγώ!

Ζω...υπάρχω και δεν μετανάστευσα όπως ίσως να σκέφτηκαν μερικές.:rolleyes: Ξέρω πως έχω χάσει επεισόδια εδώ πέρα, βλέπω και νέα πρόσωπα αλλά είμαι δικαιολογημένη...Ε δεν πέρασα και λίγα τον μήνα που μας πέρασε ε;

Μετά την βάφτιση της μικρής μας αποφασίσαμε και φύγαμε ένα ταξιδάκι οι 3 μας...το οποίο δεν είχε ουτε συγκεκριμένο προορισμό, ούτε ορισμένη ημερομηνία επιστροφής ούτε καμία άλλη δέσμευση. ΤΟ μόνο που ξέραμε ήταν ότι θέλαμε να ηρεμήσουμε. Νομίζω ότι το καταφέραμε αυτό. Η μικρή δεν το συζητώ ξετρελάθηκε με τα πάντα (τελικά αυτό το παιδί είναι ταξιδιάρικο).

Λοιπόν προσπάθησα να διαβάσω μερικά πράγματα που έχετε γράψει όλον αυτόν τον καιρό που έλειπα...αλλά είμαι κ στο γραφείο τώρα και είναι λίγο δύσκολο να τα διαβάσω όλα.

Επιγραμματικά μόνο:

1. Καλωσορίζω τις newcomers...(εγώ είμαι από τις παλιές εδώ Pashalitsa πιστοποίησε το please).

2. Solaris μη μασάς και μην κολλάς. Φιλική συμβουλή ..μιλώντας εκ πείρας.

3. Paros είδα το φοβερο κρεβατάκι της Ματθίλδης και το ερωτεύτηκα...εγώ έχω στη δική μου ένα πολυμορφικό μόλις βρω φωτό εύκαιρη θα βάλω.

4. Σε λίγες ημέρες ο καλός μου θα φύγει. Περιμένουμε το ρημαδοτηλεφώνημα από την εταιρία. Κοινώς ήμαστε διαρκώς stand by...

5. Θα προσπαθήσω σιγά σιγά να σας πω τα νέα μου μόλις θα βρω λίγο χρόνο.

Για την ώρα ...χαίρομαι που σας βρίσκω ξανά!!! :D


age.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ε, λοιπόν να'μαι και εγώ!

Ζω...υπάρχω και δεν μετανάστευσα όπως ίσως να σκέφτηκαν μερικές.:rolleyes: Ξέρω πως έχω χάσει επεισόδια εδώ πέρα, βλέπω και νέα πρόσωπα αλλά είμαι δικαιολογημένη...Ε δεν πέρασα και λίγα τον μήνα που μας πέρασε ε;

Μετά την βάφτιση της μικρής μας αποφασίσαμε και φύγαμε ένα ταξιδάκι οι 3 μας...το οποίο δεν είχε ουτε συγκεκριμένο προορισμό, ούτε ορισμένη ημερομηνία επιστροφής ούτε καμία άλλη δέσμευση. ΤΟ μόνο που ξέραμε ήταν ότι θέλαμε να ηρεμήσουμε. Νομίζω ότι το καταφέραμε αυτό. Η μικρή δεν το συζητώ ξετρελάθηκε με τα πάντα (τελικά αυτό το παιδί είναι ταξιδιάρικο).

Λοιπόν προσπάθησα να διαβάσω μερικά πράγματα που έχετε γράψει όλον αυτόν τον καιρό που έλειπα...αλλά είμαι κ στο γραφείο τώρα και είναι λίγο δύσκολο να τα διαβάσω όλα.

Επιγραμματικά μόνο:

1. Καλωσορίζω τις newcomers...(εγώ είμαι από τις παλιές εδώ Pashalitsa πιστοποίησε το please).

2. Solaris μη μασάς και μην κολλάς. Φιλική συμβουλή ..μιλώντας εκ πείρας.

3. Paros είδα το φοβερο κρεβατάκι της Ματθίλδης και το ερωτεύτηκα...εγώ έχω στη δική μου ένα πολυμορφικό μόλις βρω φωτό εύκαιρη θα βάλω.

4. Σε λίγες ημέρες ο καλός μου θα φύγει. Περιμένουμε το ρημαδοτηλεφώνημα από την εταιρία. Κοινώς ήμαστε διαρκώς stand by...

5. Θα προσπαθήσω σιγά σιγά να σας πω τα νέα μου μόλις θα βρω λίγο χρόνο.

Για την ώρα ...χαίρομαι που σας βρίσκω ξανά!!! :D

Έλα βρε Ayla!!!!! Μαύρα Μάτια κάναμεεεεε!!!!

Ωχ φεύγει και εσένα ο συζυγούλης εεεε... Εμένα έχει ένα μήνα που λείπει!!!! Αλλά της Pashalitsas είναι εδώ!!!!

Που πήγατε ταξιδάκι????? Η βάπτιση πως πήγε???? Να σου ζήσει η Νεοφώτιστη!!! Και το όνομα αυτής???

Αντε μην χάνεσαι!!!!!!!!!


eNortjKzUjI0MTQzN1ayBlwwFYAC0w,,02.pngeNortjKzUjI0NTUzNlCyBlwwFYYC0Q,,22.png

eNortjKzUjIysDQxMlKyBlwwFXsC0A,,26.png

Link to comment
Share on other sites

alλοχα κ απο εμενα κοροτσια.

αλυα... διορθωνω το πιο παλια. σορρυ. χαιρομαι που εισαι καλα. μου φαινεται πως μονο ετσι στα κουτουρου βρισκουμε επιτελους ηρεμια.

καλως ηρθες γλυφαδα.

λοιπον πηγα στα laro σημερα κ επαθα πλακα με ενα κρεββατακι (υπερθψομενο πολυμορφικο) 1130 βρακοπουλα, χωρις στρωμα. κ σημερα μολις το βαλανε σε αυτη την τιμη, προσφορα λεει. για να δουμε. ε! θα ξεφυγω λιγο απ τον προυπολογισμο, αλλα ενθουσιαστικα κ εχει πολυ καλα υλικα. ανεβασα κ τη συλου πανω κ της αρεσε. της εξηγησα οτι τουμπες κ τετοια δεν κανουμε!

μετα πηγαμε 120. χασιμο χρονου κυριολεκτικα. 3 εκθετες παιδικων εκ των ο οποιων ο ενας ηταν παρον κ ψιλομαπα. δεν αλλαζε κατι στο αρχικο σχεδιο του δηλ. κ αυριο οποσδηποτε θα παω μοντεκο κ θα αποφασισω επιτελους!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω παρει εδω και 8 χρονια το κρεβατι της κορη μου και την βιβλιοθηκη της τωρα που θα παει γυμνασιο μου ζητησε να της αλλαξω δωματιο πηρα λοιπον το λαρο και βρηκε το σχεδιο και μετα ιδια πραγματα αλλαζουμε το κρεβατι και το γραφειο της μπορει να δινεις αρκετα χρηματα αλλα αξιζει το κοπο πριν πας αλλου σκεψου οτι το δωματιο μπορεις να το αλλαζεις οποτε θελεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


KALHMERA KORITSIA EIMAI KAI EGO GYNAIKA NAYTIKOU EXO DYO PAIDAKIA MIA KORH 12 XRONON KAI ENA GIO 2,5 THA APANTHSO GIA TO MALLIARA EINAI ENA ARKETA KALO SXOLEIO GIA AYTA POU PLHPONEIS EGO 6 XPONIA DEN EXO KANENA

PARAPONO

Γεια σου Γλυφάδα, καλώς ήρθες! Αφού πηγαίνεις την κόρη στου Μαλλιάρα θα σου στείλω κάποια στιγμή ένα πμ με κάποιες απορίες μου...:)

Link to comment
Share on other sites

Ayla όχι μόνο μαύρα αλλά πολύχρωμα μάτια κάναμε να σε δούμε... :tongue:

Άντε ξανά-ματά-καλώς-επανήλθες!!! (πολύ φιλολογικό έτσι;;;:tongue:)

Ευτυχώς που έπιασες δουλειά βρε και σε ξαναβρίσκουμε!!!

Κοίτα να χαρείς τις τελευταίες μέρες πριν φύγει ο άντρας σου! Εμένα του είπαν ότι θα κάτσει λίγες μέρες και τώρα λέει δεν ξέρουν πότε θα φύγει!!!:shock::shock::shock:

Τάμα το έχει ο άνθρωπος, να μη συμπληρώνει εξάμηνο!!!:-P

Link to comment
Share on other sites

kaaaααααααλημερουδια σας κοπιλιες!

πασχαλιτσα χτες το βραδυ αν κ ψιλοεκατσα διπλα δεν μπηκα εδω. φτου κ θα σε πετυχαινα!

καλε ακομα δεν ηρθε ο ανθρωπος κ θα φυγει παλι? η δεν καταλαβα εγω?!

το λοιπον σημερα θα παω μοντεκο μπορει κ νεοσετ, αν προλαβω.

ηρθε να με μπερδεψει κ ο γαμπρος μου, λεγοντας μου οτι ειναι πολλα τα λεφτα για της συλιας κ αν ειναι να μου φτιαξει αυτος μια κουκετα υπερηψομενη με πολυ καλο ξυλο( το κερδος του μηδεν θα ειναι-κ δεν μου αρεσει αυτο- (φτιαχνει διαφορα αυτος με αλλα υλικα) απλα φοβαμαι μηπως με καθυστερησει πολυ. εγω σε 15 μερες το πολυ λεω να εχω το κρεββατι. κι επειδη στο παρελθον με εχει κρεμασει αρκετες φορες (βεβαια δουλευει σαν το σκυλι κ σε δικες του εξωτερικες δουλειες εκτος νεοσετ).

τι λετε να κανω, γιατι μπερδευτηκα! δηλ να σας δωσω να καταλαβετε, πιο πιθανο ειναι να φτιαξει γρηγοροτερα κρεββατι για την κορη σου, στην σαλαμινα, πασχαλιτσα, παρα σε εμενα!:-(


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...