Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

απλά πιστεύω οτι πρέπει να προσπαθούμε με τα δεδομένα που έχουμε να κάνουμε κάτι.Ελατώματα έχω κι εγώ.Αν έχω!και εξετίμησα οτι απ΄την πρώτη στιγμή δε μου πούλησε φούμαρα αλλά μου απαρίθμησε ένα ένα όλα του τα κακά.Αυτός ο άνθρωπος φοβάται να δεσμευτεί. αυτό είναι και το μεγάλο του ζήτημα.στους 3 μήνες που είναι εδώ δεν προλαβαίνει να γνωρίσει αρκετά καλά κάποια ώστε να απαιτήσει απ΄αυτήν να τον περιμένει 9 μήνες.δηλαδή, λιγάκι και μόνος του προκαλεί τη μοναξιά.Πολύ φοβάμαι οτι θα καταλήξει μονος, επειδή δε θα θέλει να δοκιμάσει τίποτα.και είναι κρίμα, γιατί έχει και κάποια ισχυρά προτερήματα.που εμένα μόνο αδιάφορη δε με άφησαν.

δεν παρεξηγούμαι καλή μου, με τη συζήτηση μπορείς να πάρεις αλλά και να δώσεις βοήθεια όταν την έχεις ανάγκη, κι αυτές τις πέντε βδομάδες με στήριξαν πολλοό άνθρωποι. Τώρα είμαι καλά, αλλά επειδή μ΄αρέσουν τα δύσκολα, ελπίζω να τον ξαναδώ.Εχω παλαίψει πολύ στη ζωή μου και αυτό μου φαίνεται παιχνιδάκι.

Αν είμαστε μαζί με κάποιον είναι γιά κάποιο σκοπό.Και πρέπει να είναι καλός.Πρέπει να προσπαθούμε.

φιλιά πολλά:))))))

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

δηλαδή εμάς δε μας χώρισε η απόσταση, αλλά ο εγωϊσμός.ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ.

κάνεις πολλές υποχωρήσεις.δε λες ο,τι θες όπως θες, προσέχεις πως φέρεσαι, δεν ξεσπάς απάνω του, δεν τον πιέζεις...οταν τον βλέπεις τον άλλον σοβαρά, για να σε δει κι αυτός σοβαρά πρέπει να προσέξεις πολύ.γιατί τελείς υπό καθεστώς παρατήρησης διαρκώς.

δε βαριέσαι.Παρεμπιτόντως, με έχει παρατήσει.:)))))καλή καλή αλλά και η χυλόπιτα εξίσου καλή!

Link to comment
Share on other sites

οκ αν σου αρέσουν τα δύσκολα τότε καλώς κάνεις..ελπιζω να δικαιωθείς και να σου έρθουν όλα βολικά λοιπόν..

απλά εχω περάσει κι εγω στο παρελθόν από την φάση του καρέ..και θεωρώ ότι έχασα πολύ χρόνο άδικα..

και στην τελική για όλους υπάρχει κάποιος εκεί έξω και με ελατώματα αλλά και με πολλά προτερήματα..

Link to comment
Share on other sites

οκ..οντως κι εγω μεσα σε ενα τριμηνο τον γνωρισα τον ερωτευτηκα και μετα εφυγε..αλλα ας μην γελιομαστε..επαιξε πολυ σημαντικο ρόλο και η δική του καλή διάθεση και η δική μου για να κρατησουμε μια καλή επικοινωνία..

Link to comment
Share on other sites

μπα.δεν ελπίζω σε τίποτα.ξέρεις πως είναι οί άνθρωποι της θάλασσας.είναι ή ταν ή επι τας.δεν εμπιστεύονται, δεν ανοίγονται.Σε τίποτα δεν ελπίζω, ρεαλίστρια είμαι.Ο,τι είναι να γίνει, θα γίνει.Ας έρθει με το καλό και βλέπουμε.

που ταξιδεύει ο καλός σου;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το ίδιο είπα κι εγώ.όταν μου είπε οτι είναι πάρα πολύ δύσκολο να κάνει σχέση, γιατί είναι δύσκολο και γι΄αυτόν που φεύγει και γι΄αυτόν που μένει, του είπα οτι οταν δυο άνθρωποι είναι συνειδητοποιημένοι, και ξέρουν τι κάνουν, δεν υπάρχει τέτοιο ανυπέρβλητο εμπόδιο όπως η απόσταση...

Link to comment
Share on other sites

εμείς ειδικά τον τελευταίο καιρό είχαμε θαυμάσια επικοινωνία.ας πρόσεχα πως φερόμουν κι εγώ.΄

μένω και δίπλα στον ισθμό και τα καράβια ΚΑΙ τα βλέπω ΚΑΙ τ΄'ακούω.μέχρι και τις φωνές των ναυτικών ακούω τις νύχτες.και να θέλω να ξεχάσω!

αλλά δε θέλω.

μαριάννα είσαι; μαρία-άννα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τι εταιρεία είν΄αυτή που δεν επιτρέπει.γίνονται αυτά;πάω στοίχημα οτι επιτρέπει, απλά αυτός επειδή είναι πολύ άρρωστος με τη δουλειά δε θέλει να δίνει δικαιώματα.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα επειδή εργάζομαι σε ναυτιλιακές αρκετά χρόνια σου λέω ότι γενικά οι εταιρίες επιτρέπουν να πάνε άτομα..σε κάποιες όμως εταιρίες η πολιτική λέει ότι επιτρέπονται μόνο οι σύζυγοι..ούτε οι αρραβωνιασμένες ούτε αυτές σε σχέση..όλα διαφέρουν από εταιρία σε εταιρία..

Link to comment
Share on other sites

και το καράβι είναι υπερβολικά μεγάλο για να περάσει απ΄τον ισθμό!ΜΕ ΤΑ ΤΑΠΕΡΑΚΙΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ!!!Πασχαλίτσα; με φαντάζεσαι να πετάω ταπεράκια με κεφτεδάκια;;χαχαχα!εντελώς!

Link to comment
Share on other sites

αααα κάτσε γιατί εγώ είμαι πιο τρελή..39 χρονών μαντράχαλος και θέλει γλυφιτζούρια..και επειδή του αρέσει μια συγκεκριμένη μάρκα που δεν την βρίσκει έξω..στέλνω δέματα με γλειφιτζούρια..:shock:

ειναι πολύ οικονομικό το πουλάκι μου!!! :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...