Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ούτε που τις είχα σκεφτεί τις υπόλοιπες ορμόνες.. πριν την ωοληψια πρέπει να κάνω FSH & E2? Εσύ τις είχες ρυθμισμένες αυτές τις ορμόνες?

      μα έτσι κ αλλιώς θα σ κάνουν ανά κάποιες μέρες ! εγώ μόνο e2 lh και προγεστερονη εκανα  με την fsh δεν ασχολήθηκε ποτέ ο γιατρός ! κ δεν ξέρω κ τι κάνει να σ πω την αλήθεια 

CAFE ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑΥΤΙΚΩΝ


Recommended Posts

καλησπερα Πασχαλιτσα! σε ευχαριστώ και σενα για το καλωσορισμα!

ναι για το συγκεκριμενο σχολειο εχω ακούσει κι εγω τα χειρότερα..

νομιζω ότι η επιλογή του Δελαμάρ (σορρυ αν δεν θυμαμαι καλα το όνομα) αν δεν κανω λάθος για το οποίο μίλησες κάποια στιγμή είναι πολύ καλή..εγώ που μένω στα Νότια έχω ακούσει πολύ καλα λόγια..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλά είπε ο άντρας σου.

Μακριά!!

Πήγα μόνο και μόνο γιατί ήθελε εκείνος και γιατί δεν ήθελα να έχω αμφιβολίες μετά ότι δεν το είδα κλπ. Δεν το βλέπω όμως... Μιλάμε ότι αν έκανα εγώ παρουσίαση του σχολείου, από τα όσα έχω δει από το σάιτ και μόνο, θα έκανα καλύτερη παρουσίαση...

Ακολούθως θα πάμε να δούμε την Εράσμειο και τα εκπαιδευτήρια Δούκα (αν και ζεματάνε τα δίδακτρα εκεί...)

Α, Πάρος, έμαθα νέα ότι το Αρσάκειο της Εκάλης (είναι στην Άνοιξη), άνοιξε φέτος νηπιαγωγείο και θα πάρει ΟΛΑ τα παιδιά χωρίς κλήρωση, μόνο για φέτος! Το διάβασα στο σάιτ τους! Δεν πας να ρίξεις καμιά ματιά;;;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα Πασχαλιτσα! σε ευχαριστώ και σενα για το καλωσορισμα!

ναι για το συγκεκριμενο σχολειο εχω ακούσει κι εγω τα χειρότερα..

νομιζω ότι η επιλογή του Δελαμάρ (σορρυ αν δεν θυμαμαι καλα το όνομα) αν δεν κανω λάθος για το οποίο μίλησες κάποια στιγμή είναι πολύ καλή..εγώ που μένω στα Νότια έχω ακούσει πολύ καλα λόγια..

Α, για πες εσύ που μένεις στα νότια, για Μαλλιάρα και Πασχάλη έχεις ακούσει τίποτα;;;

Link to comment
Share on other sites

για Μαλλιάρα δεν μπορώ να σου πω καλά λόγια δυστυχώς..αν και τα δίδακτρα δεν ειναι υψηλά το σχολείο δεν είναι πρώτης ποιότητας..για του Πασχάλη πήγαν φέτος πρώτη δημοτικού τα δίδυμα φίλων μας και είναι πολύ ευχαριστημένοι..αλλα είναι λιγουλάκι τσουχτερό..δεν θυμαμαι αν και μου είπαν πόσο..

Link to comment
Share on other sites

για Μαλλιάρα δεν μπορώ να σου πω καλά λόγια δυστυχώς..αν και τα δίδακτρα δεν ειναι υψηλά το σχολείο δεν είναι πρώτης ποιότητας..για του Πασχάλη πήγαν φέτος πρώτη δημοτικού τα δίδυμα φίλων μας και είναι πολύ ευχαριστημένοι..αλλα είναι λιγουλάκι τσουχτερό..δεν θυμαμαι αν και μου είπαν πόσο..

Γμτ, μου σβήστηκε το μήνυμα! Φτου και από την αρχή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γμτ, μου σβήστηκε το μήνυμα! Φτου και από την αρχή!

Περνούσα μια μέρα από Άλιμο και σταματήσαμε στου Πασχάλη, (θυμόμουν στο χάρτη που είναι). Απλά είπαμε να ρίξουμε μια ματιά απ΄έξω, να δούμε τί παίζει... Ε, μας κάλεσε μέσα η διευθύντρια και μας εξυπηρέτησε κανονικά και μάλιστα το σχολείο μου έδωσε πολύ καλή εντύπωση... Αν έμενα Άλιμο θα το σκεφτόμουν σοβαρά! Ένιωσα ότι δεν "αστειεύονται" εκεί μέσα και ότι κάνουν δουλειά! Επίσης τους βρήκα πολύ ενημερωμένους σε παιδαγωγικά θέματα και μου έκανε πολλή εντύπωση αυτό! Αλλά μετά πέρασα έξω από το δημοτικό και οι εγκαταστάσεις δε μου άρεσαν... Βέβαια μια κλεφτή ματιά έριξα, δε μπήκα μέσα...

Επίσης έχω πρόβλημα με τον άντρα μου που δε θέλει τελικά να εξυπηρετηθούμε από Κορυδαλλό (με εξυπηρετεί εκεί η Δελασάλ) αλλά να μετακομίσουμε "κάπου εξοχικά" ανατολική - βορειοανατολική Αττική!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι εγω μένω φάληρο και ακούω έτσι κάποιες γνώμες για τα σχολεία τριγύρω..άνοιξε και αυτό το ελληνογαλλικό σχολείο (γμτ..αλτσχαιμερ έχω πάθει δεν θυμάμαι ονόματα) στον άλιμο φέτος πρώτη χρονιά σαν πολ νομιζω..δεν είμαι σίγουρη εσύ πρέπει να γνωρίζεις..

μία άλλη καλή επιλογή στα νότια είναι η γεννάδειος..ίσως να μην είναι το τοπ σχολείο αλλά γίνεται πολύ καλή δουλειά εκεί μέσα και έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τους παιδαγωγούς εκεί..πάει το ανηψούδι μου

Link to comment
Share on other sites

απο βόρεια δεν ξερω σχεδόν καθόλου σχολεία..εκτος και αν θελεις να μου πεις εσύ και σου πω κάποια γνώμη..

επειδή είδα σε προηγούμενο ποστ ότι σας ενδιαφέρουν τα γαλλικα..και επειδή εμένα ο καλός μου μπορεί αν είναι του λιμανιού άντρας..ειναι όμως και παιδί με γαλλικά και πιάνο..έχετε σκεφτει την Λεόντειο Πατησίων? δεν έχει καμία σχέση με αυτή της Νέας Σμύρνης..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..... δεν θα σχολιασω για τα σχολεια γιατι ακομα δεν μ απασχολουν ειμαστε πολυ μικρες για σχολειο και τετραδια και βιβλια :tongue:

Αλλα κατι διαβασα και εντυπωσιαστηκα καλεεεεεε πως τα χανετε ετσι τα κιλα ...???? πειτε μ κι εμενα ....:(:(:(


Κάθε φορά που σε κοιτάζω είναι σαν την πρώτη στιγμή που σ'αγκαλιασα!!!

Μέσα απο σένα ζω....είσαι η ανάσα μου, είσαι η ΖΩΗ ΜΟΥ!!!!

9zlup2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φωτεινή καλημέρα!

κοίτα πιστεύω ότι όταν έχεις πολλά παραπανίσια τα πρώτα 10-15 χάνονται σχετικά εύκολα..

για μένα έπαιξε καταλυτικό ρόλο το ψωμί..λίγο το έκοψα και ξεκίνησε η κατηφόρα των κιλών..με τα γλυκά δεν είχα ποτέ θέμα..ήμουν όμως ικανή να φάω δύο φραντζόλες την ημέρα!!

στο γραφειο πλέον παίρνω γιαούρτι και ένα κουλούρι θεσσαλονίκης..το πρωί τρώω φουλ έξτρα πρωινό..και το απόγευμα γύρω στις 6μιση τρώω κανονικό γεύμα..προσπαθώ όσο γίνεται αυτό να μην το κάνω πολύ αργότερα..

πολύ νερόοοοο, σαλάτες, γαλακτοκομικά..και κρέας φυσικά

τρώω και σε πιάτο του φρούτου..όσο και να το γεμίσεις ψυχολογικά πάλι είναι λιγότερο από μια κανονική μερίδα..

αυτά τα ολίγα..τώρα όμως που θέλω να χάσω ακόμα 8..η ζυγαριά έχει κολλήσει..και μάλλον πρέπει να επισκεφτώ διατροφολόγο..

Link to comment
Share on other sites

κααααληερα κοριτσαρες!

πωα πανε τα κεφια?

μαριαννα καλως ηρθες.

φωτεινουλα σε θυμηθηκα.

λοιπον, ειμαι σε αναζητηση παιδικου δωματιου για τη συλια, τη μεγαλη 2 χρονων+. ο γαμπρος μου που δουλευει νεοσετ, λεει να παω να ριξω μια ματια στο στοκ στον περισσο, αλλα δεν μου πολυ αρεσει η γραμμη τις νεοσετ γενικα. γι αριξτε καμια ιδεα!

και φυσικα και για αυτο θα τρεξω απλα μονη μου:-(.

να μετακομισω την κουνια της στο 2ο υ/δ, να φτιαξω το 2ο υ/δ, το καινουργιο της συλιας κτλ.

εχει παρει καμιας το ματι παιδικο κρεββατι με αποθηκευτικο απο κατω?!(σαν τις κρεββατοκαμαρες ασ πουμε)

και 2ον πια ειναι η γνωμη σας. να κανω παιδικο κ λαϊτ με φρου φρου κ αρωματα η' να φτιαξω κατι πιο πρακτικο ωστε στο μελλον να μην χρειαστει να αλλαξω παλι κρεββατια κτλ?

η κουμπαρα μου η φαιη λεει για το 2ο!


xmX3p2.png

XKuXp2.png

Link to comment
Share on other sites

μολις μίλησα με μια φίλη που η μικρή της παει στον πλατωνα νηπιαγωγειο..6700 με το σχολικο..και ειναι πολυ ευχαριστημενη εχεις παει?

Ναι, έχω πάει και τον έχω στα υπόψην μου! Βασικά άρεσε πολύ της κόρης μου εκεί!

Link to comment
Share on other sites

κααααληερα κοριτσαρες!

πωα πανε τα κεφια?

μαριαννα καλως ηρθες.

φωτεινουλα σε θυμηθηκα.

λοιπον, ειμαι σε αναζητηση παιδικου δωματιου για τη συλια, τη μεγαλη 2 χρονων+. ο γαμπρος μου που δουλευει νεοσετ, λεει να παω να ριξω μια ματια στο στοκ στον περισσο, αλλα δεν μου πολυ αρεσει η γραμμη τις νεοσετ γενικα. γι αριξτε καμια ιδεα!

και φυσικα και για αυτο θα τρεξω απλα μονη μου:-(.

να μετακομισω την κουνια της στο 2ο υ/δ, να φτιαξω το 2ο υ/δ, το καινουργιο της συλιας κτλ.

εχει παρει καμιας το ματι παιδικο κρεββατι με αποθηκευτικο απο κατω?!(σαν τις κρεββατοκαμαρες ασ πουμε)

και 2ον πια ειναι η γνωμη σας. να κανω παιδικο κ λαϊτ με φρου φρου κ αρωματα η' να φτιαξω κατι πιο πρακτικο ωστε στο μελλον να μην χρειαστει να αλλαξω παλι κρεββατια κτλ?

η κουμπαρα μου η φαιη λεει για το 2ο!

Καλημέρα!!!

Για δες αυτό www.giannousiadis.gr Δεν ξέρω καθόλου τιμές πάντως. Αν δεις, πες μου κι εμένα, με ενδιαφέρει... Δούλευε παλιά ένας μπάρμπας στο εργοστάσιό του στον Ασπρόπυργο και ξέρω ότι φτιάχνει πολύ ωραία ιταλικά σχέδια...

Έχω δει και κάτι σχέδια με αποθηκευτικούς χώρους που λες...

Πάντως για περισσότερη ανταπόκριση, άνοιξε θεματάκι και στο parents.gr!

Πάντως εγώ από την εταιρία που λες δεν έμεινα και πολύ ευχαριστημένη, πήρα γραφείο-βιβλιοθήκη (τέρας) από εκεί όταν πρωτοέμεινα με τον άντρα μου και όταν έπεσε λίγο νερό στο πάτωμα και έμεινε (είχε μπει από ανοιχτή χαραμάδα σε μπαλκονόπορτα λίγο νερό από βροχή κι εγώ έλειπα σε μάθημα) μου φούσκωσε (!!!) κατευθείαν ένα σημείο στη βάση της βιβλιοθήκης!!! Μα καλά από χαρτόνι τα φτιάχνουν;;; Και ήταν και πανάκριβα! Τουλάχιστον να μην τα είχα χρυσοπληρώσει θα έλεγα δε βαριέσαι!

Α, και δεν το συζητάμε, να τα φτιάξεις μια και καλή και βάλε τα φρου φρου και αρώματα σε διακοσμητικά στοιχεία που αφαιρούνται αργότερα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...