Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

μεταλλική γεύση !!!


Recommended Posts

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια !!!

Θέλω τα 'φωτα'' σας!!!!!!!!!!! SOS !!!

εδώ και 3 μέρες εχω μια απαισια μεταλλικη γευση .....οτι και να φαω δεν φευγει με τιποτα!....αφού λέω να αρχισω να μασαω σιδερα σαν τον κουταλιανο μπας και νιώσω τη γευση μου κανονικη πια !!! :tongue:....αλλα μετα θα πρεπει να επισκευτω και οδοντιατρο για μασελα....οποτε ακυρο :tongue:

ξέρω πως μπορει να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης....γενικα τα συμπτωματα ειναι διάφορα και καμια φορα ειναι και της φαντασιας μας :tongue:

η ερώτηση μου ειναι η εξής:

εχει νιωσει καμια κοπέλα αυτη τη γευση?....πότε την ενιωσε ? στην αρχη της εγκυμοσυνης της ή αργοτερα?

κάποια κοριτσακια (αγαπακια μου!!!!!) απο το τοπικ συμπτωματα εγκυμοσυνης μου ειπαν τη γνωμη τους ....αλλά θελω περισσοτερες γνώμες γιατι ειμαι ''αχορταγη'' σε οτι αφορα τετοιου ειδους πληροφοριες....θέλω να τιγκαρω τον εγκεφαλο με οσες πληροφοριες γινεται!!!!! :cool:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ αυτήν η απαίσια γεύση που νιώθεις λες και μασουλάς αλουμινόχαρτο πάνω σε σφράγισμα σε τραπεζίτη μπιαχ

4 μήνες στην αρχή της εγκυμοσύνης το είχα

ευτυχώς τώρα δεν το έχω

απ

πα α πα σε λείπαμε

υπομονηηηηηηηηηη


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολα τα κοριτσια !!!

Θέλω τα 'φωτα'' σας!!!!!!!!!!! SOS !!!

εδώ και 3 μέρες εχω μια απαισια μεταλλικη γευση .....οτι και να φαω δεν φευγει με τιποτα!....αφού λέω να αρχισω να μασαω σιδερα σαν τον κουταλιανο μπας και νιώσω τη γευση μου κανονικη πια !!! :tongue:....αλλα μετα θα πρεπει να επισκευτω και οδοντιατρο για μασελα....οποτε ακυρο :tongue:

ξέρω πως μπορει να ειναι συμπτωμα εγκυμοσυνης....γενικα τα συμπτωματα ειναι διάφορα και καμια φορα ειναι και της φαντασιας μας :tongue:

η ερώτηση μου ειναι η εξής:

εχει νιωσει καμια κοπέλα αυτη τη γευση?....πότε την ενιωσε ? στην αρχη της εγκυμοσυνης της ή αργοτερα?

κάποια κοριτσακια (αγαπακια μου!!!!!) απο το τοπικ συμπτωματα εγκυμοσυνης μου ειπαν τη γνωμη τους ....αλλά θελω περισσοτερες γνώμες γιατι ειμαι ''αχορταγη'' σε οτι αφορα τετοιου ειδους πληροφοριες....θέλω να τιγκαρω τον εγκεφαλο με οσες πληροφοριες γινεται!!!!! :cool:

Αγαπητη μου μπαπ καλο μεσημερι. Όντως ειχα και εγω μεταλλικη γευση στην αρχη της εγκυμοσυνης μου. Ειδικα τις πρωτες μερες που το ανακαλυψα. Μετα από λιγο καιρο χαθηκε. Ευχομαι τα καλυτερα (εχω χασει πολλα επεισοδια).


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αχ αυτήν η απαίσια γεύση που νιώθεις λες και μασουλάς αλουμινόχαρτο πάνω σε σφράγισμα σε τραπεζίτη μπιαχ

4 μήνες στην αρχή της εγκυμοσύνης το είχα

ευτυχώς τώρα δεν το έχω

απ

πα α πα σε λείπαμε

υπομονηηηηηηηηηη

οχι δεν ειναι τοσο εντονη....ειναι λες και εχω φαει σιδιροσκονη....πως να το πω δεν ξερω.....:roll:

4 μηνες το ειχες?????????....μπορεις να θυμηθεις αν το ειχες πριν μαθεις για την εγκυμοσυνη σου???

τι ρωταω τη γυναικα Θεε μου???!!!!

Εγώ δεν την είχα προσωπικά, αλλά σου εύχομαι να είναι!!! Χιχιχι!!!

Να μας πεις, ναι;

ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωω γοργονακι μου.....εννοειται και θα σας πω.....αν ειναι κατι θετικο δεν θα κρατιεμαι κιολας :tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αγαπητη μου μπαπ καλο μεσημερι. Όντως ειχα και εγω μεταλλικη γευση στην αρχη της εγκυμοσυνης μου. Ειδικα τις πρωτες μερες που το ανακαλυψα. Μετα από λιγο καιρο χαθηκε. Ευχομαι τα καλυτερα (εχω χασει πολλα επεισοδια).

καλως την!!!......:mrgreen:

χμμμμ.....για να δουμε

ευχαριστω πολυ Μινα μου!!!!!!!! :mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

καθώς περίμενα περίοδο το ένιωθα και κράτησε 4 μήνες ποπό ότι και αν φας η ιδία γεύση πολύ απαίσιο πράγμα

σε ευχαριστω πολυ!!!!:mrgreen:

σε 5 μερες περιμενω...αντε να δουμε !


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ!!!!:mrgreen:

σε 5 μερες περιμενω...αντε να δουμε !

κουκλι σου ευχομαι σε πεντε μερες να εισαι η ποιο τρισευτησμενη μαμα του κοσμου . και τωρα να σου πω και εγω τι εχω νιωσει σε δυο εγκυμωσινες εγω γενικα την εσθηση της γευσης αυτης την ειχα και τους 9 μηνες και ετσι ετρωγα συνεχεια για να μου φυγει αυτη η σθηση και το αποτελεσμα γνωστο ποια . ομως αυτο ειναι απο τα πρωτα τα συμαδεια οτι κατι γινεται στη μπαπ στο γλυκο σωματακι της καλος τα δεχτηκες εγω ειμαι σιγουρη οτι σε λιγες μερες η βοιωτια θα ακουσει τα γελεια χαρας σου φιλακια!!!!!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ!!!!:mrgreen:

σε 5 μερες περιμενω...αντε να δουμε !

Με το καλό σου εύχομαι να θες μωράκι και ας είναι η γεύση μεταλλική τα συναισθήματα που θα έρθουν μετά θα την απαλύνουν

φιλια κοπέλα μου


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κουκλι σου ευχομαι σε πεντε μερες να εισαι η ποιο τρισευτησμενη μαμα του κοσμου . και τωρα να σου πω και εγω τι εχω νιωσει σε δυο εγκυμωσινες εγω γενικα την εσθηση της γευσης αυτης την ειχα και τους 9 μηνες και ετσι ετρωγα συνεχεια για να μου φυγει αυτη η σθηση και το αποτελεσμα γνωστο ποια . ομως αυτο ειναι απο τα πρωτα τα συμαδεια οτι κατι γινεται στη μπαπ στο γλυκο σωματακι της καλος τα δεχτηκες εγω ειμαι σιγουρη οτι σε λιγες μερες η βοιωτια θα ακουσει τα γελεια χαρας σου φιλακια!!!!!

αχ βρε τρελοκομειο!!!!!:tongue:

ευχαριστωωωωω !!!!:mrgreen::wink:;-):wink:

ειχες αυτη τη γευση και στις 2 εγκυμοσυνες????:roll:

αντε να δουμε.....

Με το καλό σου εύχομαι να θες μωράκι και ας είναι η γεύση μεταλλική τα συναισθήματα που θα έρθουν μετά θα την απαλύνουν

φιλια κοπέλα μου

ευχαριστω πολυ κοριτσι!!!!

ναι το θελω το μωρακι....εαν ερθει :wink:....και σιγουρα σε καμια περιπτωση δεν θα αφησω να με ενοχλει αυτη η γευση :wink:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι αν είσαι θα φαίνεται από τώρα. Γιατί δεν κάνεις ένα τεστ;;

Για να μη σε φάει η αγωνία στο λέω.

το ξερω οτι θα φαινεται απο τωρα ;)

δεν αγωνιω....ψυχραιμη ειμαι !

δεν θελω να κανω ουτε τεστ ουτε χοριακη πριν να εχω καθυστερηση....χαλαρα το εχω παρει ειδικα τους τελευταιους 2 μηνες δεν μετρουσα ουτε μερες ουτε τιποτα....στην τυχη του το αφησα το θεμα παιδι ;)

απλα σημερα συνειδητιποιησα τι μπορει να ειναι αυτη η γευση...ολο το σ/κ οτι και να ετρωγα-επινα ελεγα μπλιαξξξξξξξ μα γιατι δεν μου φευγει αυτη η απαισια γευση???.....:mrgreen:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...