Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

μεταλλική γεύση !!!


Recommended Posts

Και εγω ετσι ημουν. Τον Αυγουστο του ’08 στις διακοπες μου ερχοταν αυτή η γευση. Και δεν ηξερα τι μπορει να φταιει. Βεβαια επειδη ειχαμε αρχισει και τις προσπαθειες και περιμενα να δω τι θα συμβει, αρχισα να σκεφτομαι πως μαλλον ειμαι εγκυος και μετα από κανα 2 μερες που ειχα καθυστερηση δεν αντεξα εκανα τεστ.


Y9MXp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ στη θέση σου δεν θ' αντεχα, δεν έχω υπομονή, θα το έκανα, γι' αυτό στο λέω!

Άντε, να 'χουμε ευχάριστα να περιμένουμε!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ.....ουτε κ εγω ειχα υπομονη παλιοτερα ...αμα σου πω τι εχω κανει η ξανθια θα γελανε και οι ζουρλοι στο Δαφνι μαζι μου :tongue:

στην πρωτη προσπαθεια σε γονιμες μερες πηγα την επομενη μερα και εκανα χοριακη :tongue::tongue::tongue: :tongue::tongue::tongue: με ρωταει η κοπελα στο μικροβιολογικο ποσες μερες καθυστερησης εχετε???....καμια της λεω....οταν καταλαβε τη χαζομαρα μου με κοιταγε σα ροφος.....και μου λεει ....εεε εσεις ξερετε καλυτερα χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχααχα.....ρομπααααααααααα εγινα :tongue:


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΙΝΑΙ χοριακή;;; :roll:

η εξεταση αιματος που κανεις για να δεις αν εισαι εγκυος β' χοριακη λεγεται ;)


''Αξίζει ό,τι χαρίζει η στιγμή ,Που πίσω δεν Ξαναγυρίζει

αναγνωρίζει μόνο κάποιες ΑΝΑΜνήσεις...δυνατές ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΙΣ !'' ;)

Link to comment
Share on other sites

A, ok!

Δεν ήξερα. Εγώ έκανα τεστ και μετά από μερικές μέρες πήγα στη γιατρό μου.

Αμάν καλέ! Ένα απλό τεστ δεν έκανες, κατευθείαν για εξετάσεις αίματος πήγες!!!

Τρελοκομείο! (εμένα λες μετά!)


VM8jp2.png?BQVzmAeT

KIjjp3.png?Uc4YgY5u

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι και στις δυο εγκυμοσινες !!!! μωρο μου μωρο μου εσυ που ηρθες στην ζωη μου εσυ!!!!!!!!!!!!!!

ερε γλεντια που θα εχουμε εχουμε βαλει και στοιχημα οτι μεχρι το γαμο οτι θα εισαι εγκυος δεν το ξεχναω εγω !!! μετραω ευρω απο τωρα ερε χρημα που θα παρω ζεστα και λαχταρηστα ευρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!

χαχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχ!!!!!!!!!!!

αντρα παμε διακοπες εχω λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Aγαπητά μέλη,

το www.parentscafe.gr δημιουργήθηκε για να ικανοποιήσει την ανάγκη των γονέων για ψυχαγωγία και κοινωνική δικτύωση -

παρακαλούμε για θέματα που είναι ενημερωτικά και έχουν στόχο την πληροφόρηση των γονέων,

να χρησιμοποιείτε το http://parents.org.gr/

Οδηγίες εγγραφής για parents.org.gr μπορείτε να δείτε εδώ

http://parents.org.gr/news/a71

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...