Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

ωωω βλέπω εχουμε new entry????Τελεια!!!!Μαρία Ελενα μήπως γνωριζόμαστε??Λέω εγώ τώρα.....χιχιχιχι

Σιλια εγώ συχνάζω πολύ στο ρολόι στο μικρό καφέ το έχει η κολλητή μου - κουμπάρα μου η Φυλιώ....Οντως πολύ κουραση οι γιορτές αλλά είναι ωραία κουραση εεε???Εδω μείναμε τα Χριστουγεννα Πρωτοχρονιά ομως την κανουμε για ονειρούπολη Δράμας με τον μπέμπη!!!!

Υ.Γ. Μπορεί να με πήραν νύφη αλλου αλλά ειμαι Βεροιωτισα με ΒΟΥΛΑ!!!!Ετσι για να μην ξεχνιομαστε!!!

ισως καταλαβα ποια κοπελα μου λες αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη:rolleyes:

πιστευω παντως φυσιογνωμικα ολες θα γνωριζομαστε.....εγω πηγαινω σχεδον καθε μερα το πρωι στο βιεννα για καφε γιατι διπλα εχει μαγαζι μια φιλη μου...ειναι και γνωστοι μου...

ονειρουπολη πως περασατε?

ελλη με το καλο το νινι!!!!!!:-D:-D:-D


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα βεροια!!!!!

νυφη στην λαρισα εγω, εσεις ειστε πολυ κοντα...:(:( εγω εφυγα πιο μακρια, δυστυχως....πως τα περνατε χωρια απο την πολη σας;;;εχετε προσαρμοστει;

τις γιορτες πολυ ησυχα τα πραγματα, οχι πολλα πολλα ειπα να προσεξω λιγο τωρα στην αρχη.

σας ευχομαι οτι επιθυμειτε για την νεα χρονια και οποια θελει και αλλο μωρακι σας το ευχομαι......ολοψυχα:D:D

Link to comment
Share on other sites

ελλη μου ποσο καιρο εισαι λαρισα?απο οτι καταλαβαινω θελεις να γυρισεις βεροια ετσι?

και εμεις 1 χρονο μενουμε βεροια,πριν θεσσαλονικη για 7 χρονια....αχ ωραια χρονια....αλλα δεν εχω παραπονο που γυρισαμε,πιο οικογενειακη πολη η βεροιουλα μας....σημερα ο καιρος ειναι πολυ ωραιος αν προλαβω με τις δουλειες θα πεταχτουμε καμια βολτιτσα....καροτσαδα....φιλιααααα


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

ελλη μου ποσο καιρο εισαι λαρισα?απο οτι καταλαβαινω θελεις να γυρισεις βεροια ετσι?

και εμεις 1 χρονο μενουμε βεροια,πριν θεσσαλονικη για 7 χρονια....αχ ωραια χρονια....αλλα δεν εχω παραπονο που γυρισαμε,πιο οικογενειακη πολη η βεροιουλα μας....σημερα ο καιρος ειναι πολυ ωραιος αν προλαβω με τις δουλειες θα πεταχτουμε καμια βολτιτσα....καροτσαδα....φιλιααααα

μεναμε δυομισυ χρονια αθηνα και δυο μηνες πριν το γαμο πηρε μεταθεση ο αντρας μου στη λάρισα, απο λάρισα ειναι,δηλαδη λιγο παραπανω απο χρονο μενω εδω...παντρευτηκαμε τον οκτωμβριο του 2009.

μακαρι να γυρνουσαμε.......μου λειπουν ολοι απο εκει,μου αρεσει πολυ η λάρισα αλλα....

βγηκες τελικα καροτσαδα;;;;

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν βγηκαμε γμτ!!!δεν προλαβα...ειχα δουλειες..αυριο καφεδακι σιγουρα.....κοιμαται ο μικρουλης και βρηκα ευκαιρια να σερφαρω λιγο...λαρισα εχω μεινει πολλες φορες σπουδαζε η κολλητη μου....ειναι ωραια πιστευω θα μπορουσα να ζησω εκει....απλα αν δεν ειχεις τους δικους σου ειναι καπως....

και εγω οκτωβριο παντρευτικα αλλα του 2010...fb exete κοριτσια?


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπα δεν βγηκαμε γμτ!!!δεν προλαβα...ειχα δουλειες..αυριο καφεδακι σιγουρα.....κοιμαται ο μικρουλης και βρηκα ευκαιρια να σερφαρω λιγο...λαρισα εχω μεινει πολλες φορες σπουδαζε η κολλητη μου....ειναι ωραια πιστευω θα μπορουσα να ζησω εκει....απλα αν δεν ειχεις τους δικους σου ειναι καπως....

και εγω οκτωβριο παντρευτικα αλλα του 2010...fb exete κοριτσια?

ΑΑΑ!!!!φρεσκια εισαι εσυ.....ωραια...

και εγω δω σπουδαζα και μαζι με το πτυχιο πηγα και τον γαμπρο στο σπιτι:):):):)...πακετο...:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πατρίδα!!!

Περάσαμε μια πολύ δύσκολη εβδομάδα,ο Αστέριος αρρωστησε (αμυγδαλίτιδα,βήχα,μύξες κτλ) κόλλησα και εγω και ταλαιπωρια ολέ!!!Τώρα δόξα τον θεό είμαστε καλύτερα.....

Silia Ονειρούπολη περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!Το προτήνω χωρίς 2η σκέψη του χρόνου να πάτε όλες θα χαρούν τα πιτσιρίκια σας!!!Το καφέ Βιέννα που είναι κόλλησα τώρα....

Ploegisi καλωήρθες στο καφέ μας δεν ξέρω αν διάβασες αλλά και εγώ είμαι Βεροιωτα (όπως λέτε οι Ναουσαίοι) παντρεμένη στην Ναουσα...θες να αλλάξουμε???Χεχε

Έλλη και εγώ στο παρελθόν πήγαινα πολύ συχνά Λαρισα και μου αρεσει παρα πολύ...αλλά όταν είσαι μακρια από τους δικούς σου όλα σου φαίνονται κάπως...εδώ και εγώ που η απόσταση ειναι 20 λεπτα και παλι ωρες ωρες πνίγομαι....

Fb εχω Electra Georgiadou οποια έχει καντε με add ok??

Σας φιλώ πατριωτάκια μα μα μα


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

ηλέκτρα περαστικά σας!

ευχαριστώ για το καλωσόριμα!

και χρόνια πολλά για την πόλη μας! (γιατί κακά τα ψέματα, τη θεωρώ πόλη μου πλέον)


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

γεια σε ολες!!!!!

περαστικα ηλεκτρα....ολα καλα τωρα ετσι?

το βιεννα ειναι μεσα στην αγορα....

σε εκανα add....

εμεις απο προχθες περπαταμε...δηλαδη 5 βηματα και μετα μπουμ στην αγκαλιτσα μου πεφτει....

ελλη φουσκωσε καθολου η κοιλιτσα σου????

ploegisi το gkoygkoufkaki sou ti kanei??


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα silia!!!

καλά είναι το γιαβρί μου! μεγαλώνει! αυτές τις μέρες περνάει άλμα ανάπτυξης και έχουμε γκρίνια! δεν τρώει όλο το φαγητό της και κοιμάται πολύ και γενικότερα δεν έχει κέφια...

αλλά με τρελαίνει!!!!!!!!!!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ploegisi καλωήρθες στο καφέ και απο μένα. Υπομονή για το μωράκι σου, φάση είναι θα περάσει!!! Κι εγώ ρε παιδί μου όταν η ζουζούνα μου είναι άκεφη ή είναι γκρινιάρα (συνήθως απο τα δόντια- 18 μηνών με μόνο 5 δόντια) μου κόβονται τα πόδια!!!

Σήμερα πάμε για το εμβόλιο MMR :confused:!!! Πάλι τσιρίδα και κακό! Ηλέκτρα θα σου πω την εμπειρία μου αύριο.


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα girls!!!

γεια σε ολες!!!!!

περαστικα ηλεκτρα....ολα καλα τωρα ετσι?

το βιεννα ειναι μεσα στην αγορα....

σε εκανα add....

εμεις απο προχθες περπαταμε...δηλαδη 5 βηματα και μετα μπουμ στην αγκαλιτσα μου πεφτει....

Ναι Silia μου ευτυχώς πολύ καλύτερα μάνα και γιος...ουφ περασε αντε να δουμε τί αλλο θα οερασουμε φετος...ανασα δεν εχουμε πάρει!!!

Είδα την ploegisi εσυ εισαι η???Sevi?

Βιέννα μεσα στην αγορα...καλε που είναι γιατι κόλλησα??

Ε αφου αρχίσατε τα 5 βηματα και μπουμ τελεια,καλή αρχή λοιπόν,αχ τι ωραια που ειναι τα πρωτα βηματακια.....


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

Ploegisi καλωήρθες στο καφέ και απο μένα. Υπομονή για το μωράκι σου, φάση είναι θα περάσει!!! Κι εγώ ρε παιδί μου όταν η ζουζούνα μου είναι άκεφη ή είναι γκρινιάρα (συνήθως απο τα δόντια- 18 μηνών με μόνο 5 δόντια) μου κόβονται τα πόδια!!!

Σήμερα πάμε για το εμβόλιο MMR :confused:!!! Πάλι τσιρίδα και κακό! Ηλέκτρα θα σου πω την εμπειρία μου αύριο.

Αντε καλο κουραγιο Μαράκι μου δείτε και πείτε μου και μενα που δεν το πήρα ακόμα απόφαση....ίσως τον άλλο μήνα θα δούμε.....


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα silia!!!

καλά είναι το γιαβρί μου! μεγαλώνει! αυτές τις μέρες περνάει άλμα ανάπτυξης και έχουμε γκρίνια! δεν τρώει όλο το φαγητό της και κοιμάται πολύ και γενικότερα δεν έχει κέφια...

αλλά με τρελαίνει!!!!!!!!!!!!

Το οτι κοιμάται πολύ είναι παρα πολύ καλό..ο ύπνος θρέφει τα μωράκια!!Που κοντά μένετε Βέροια??Εχεις βοήθεια γενικα΄??


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πατρίδα!!!

Περάσαμε μια πολύ δύσκολη εβδομάδα,ο Αστέριος αρρωστησε (αμυγδαλίτιδα,βήχα,μύξες κτλ) κόλλησα και εγω και ταλαιπωρια ολέ!!!Τώρα δόξα τον θεό είμαστε καλύτερα.....

Silia Ονειρούπολη περάσαμε ΤΕΛΕΙΑ!!!Το προτήνω χωρίς 2η σκέψη του χρόνου να πάτε όλες θα χαρούν τα πιτσιρίκια σας!!!Το καφέ Βιέννα που είναι κόλλησα τώρα....

Ploegisi καλωήρθες στο καφέ μας δεν ξέρω αν διάβασες αλλά και εγώ είμαι Βεροιωτα (όπως λέτε οι Ναουσαίοι) παντρεμένη στην Ναουσα...θες να αλλάξουμε???Χεχε

Έλλη και εγώ στο παρελθόν πήγαινα πολύ συχνά Λαρισα και μου αρεσει παρα πολύ...αλλά όταν είσαι μακρια από τους δικούς σου όλα σου φαίνονται κάπως...εδώ και εγώ που η απόσταση ειναι 20 λεπτα και παλι ωρες ωρες πνίγομαι....

Fb εχω Electra Georgiadou οποια έχει καντε με add ok??

Σας φιλώ πατριωτάκια μα μα μα

ας ημουνα και εγω εικοσο λεπτα.....δυσκολα πολυ,υπομονηκανω δυστυχως.....αστα να πανε...

περαστκουλια σας...κυκλοφορει επιδημια, να προσεχετε πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...