Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ομως σήμερα ε???

Πραγματικά εσείς που δεν έχετε βοήθεια είστε ηρωίδες. Ούτε τα βασικά δεν μπορείς να κάνεις, ούτε να πεταχτείς να αγοράσεις ψωμί.

Ειναι πολυ ζόρι ειδικά στην δεύτερη εγκυμοσυνη. Στην αρχή που είχα 3 αποκολλήσεις αλλα και τώρα που φούσκωσα εαν δεν είχα την μητέρα μου, την αδερφή μου και την πεθερά μου τί θα έκανα???

Να ρωτήσω κάτι οι Σιδηροπουλικές έχετε βάλει φωτο απο τα νινάκια σας στον πίνακα ανακοινώσεων του?

Ελλη 2 πως πήγε η αυχενική διαφάνεια? Εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα. Έμαθες το φύλο?


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ ομως σήμερα ε???

Πραγματικά εσείς που δεν έχετε βοήθεια είστε ηρωίδες. Ούτε τα βασικά δεν μπορείς να κάνεις, ούτε να πεταχτείς να αγοράσεις ψωμί.

Ειναι πολυ ζόρι ειδικά στην δεύτερη εγκυμοσυνη. Στην αρχή που είχα 3 αποκολλήσεις αλλα και τώρα που φούσκωσα εαν δεν είχα την μητέρα μου, την αδερφή μου και την πεθερά μου τί θα έκανα???

Να ρωτήσω κάτι οι Σιδηροπουλικές έχετε βάλει φωτο απο τα νινάκια σας στον πίνακα ανακοινώσεων του?

Ελλη 2 πως πήγε η αυχενική διαφάνεια? Εύχομαι να έχεις καλά αποτελέσματα. Έμαθες το φύλο?

καλα ολα, περιμενω μονο την εξεταση αιματος....δεν μαθαμε φυλο.....:(:(:(:(ην επομενη φορα, σε ενα μηνα θα ξαναερθω

και εγω παγωσα......ηθελα να βγω για καφε αλλα....πολυ κρυο...

Link to comment
Share on other sites

Ελλη2 και glam και εγω δεν θα αλλαζα την Βεροια και ειδικα για την Αθηνα αν και εχει πολλες επιλογες και ευκαιριες εδω.Αν και καταβαθος (πολυ βαθος ομως) ειμαι πολυ καλα εδω.Εκτος απο καποιες στιγμες που χρειαζομαι βοηθεια για τα παιδια και δεν εχω κανεναν.Δυστηχως η δουλεια του αντρα μου ειναι πολυ απροβλεπτη οπως τωρα.Εχουμε κλεισει χειρουργειο για τον μεγαλο μου στα αυτακια του και τα κρεατακια του και χθεςμαθαμε οτι δεν θα ειναι παρον και εχω τρελαθει.ευτυχως θα κατεβει η μητερα μου για συμπαρασταση και βοηθεια.Αυτα ειναι τα ασχημα αν εχεις τους δικους σου μακρυα....:(

αυτα ειναι τα δυσκολα, δυστυχως, να πανε ολα καλα και ευτυχως τουλαχιστον που μπορει να ερθει η μαμα σου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Βεροιωτισσες!!!!!Στην Αθηνα εχει κρυο αλλα με μεγαλα δοντια......Glam σε καταλαβαινω και με καταλαβαινεις απολυτα βλεπω.Η επεμβαση θα γινει στις 9 φλεβαρη.Την Παρασκευη θα παμε για τις τελευταιες λεπτομερειες και την τελικη εξεταση.Για τους γιατρους ειναι μια επεμβαση ρουτινας αλλα για τους γονεις δεν ειναι καθολου...Πιστευω στον θεο οτι θα μας πανε ολα καλα αλλωστε ειναι το βασικο στηριγμα μου...

Οσες πατε για καφε εκει στα σοκακια της Βεροιας πιειτε και ενα για μενα.

Φιλακια σε ολες σας και στα ζουζουνια σας.......

Link to comment
Share on other sites

dora μου σε καταλαβαινω εννοειται,ολα καλα θα πανε να σου πω μην ανχωνεσαι και εγω θα ανχωνομουνα αλλα οντως ειναι μια υποθεση ρουτινας.

στον σιδηροπουλο δεν εβαλα φωτο γιατι τοτε δεν ειχε πινακα.δεν ξερω να βαλωτωρα που ειναι αντρας λεει?δεν ξερω αν και το σκεφτηκα να θαυμασει ο κοσμος το αντρακι μου χιχι

μπορουμε να βαλουμε και εδω φωτο α δουμε τα νινακια μας αν θελετε και να την σβησουμε γινεται νομιζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ουτε εγω εβαλα φωτο στον σιδηροπουλο....ηθελα αλλα το αμελησα....

λοιπον και σημερα στην απραξια εμεινα...κλεισουρα!

μπορουμε να βαλουμε φωτο και να τις βλεπουμε μονο εμεις μεταξυ μας....θα το τσεκαρω και επανερχομαι.....


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααααααα όλη μέρα!!!!

Μιλάμε για πολύ κρύο???Δεν το κουνάω ρούπι,έχω οχυρωθεί με ξύλα το τζάκι καίει φουλ και χουχουλιάζω με το αστέρι μου!!!

Ντόρα μου,περαστικά να είναι κορίτσι μου και με στήριγμά τον θεό θα πάνε σίγουρα όλα καλά!!

Μαράκι αυτό για το ψωμί ξαναπέστο....πόσες φορές μπορεί να χρειάστηκα κάτι και να μην είχα κανέναν να μου το φέρει και άντε ντύσου εσυ και το μικρό και τρέχα...αχ αχ αχ!!!

Αυτά για την ώρα..α όσο για φωτο μπορούμε να στείλουμε με προσωπικό μνμ(πάνω δεξιά) τα email μας και να τις στείλουμε εκεί εεεε????


ogl1p3?r=1291460418
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια !!! Εγώ χουχουλιάζω στη δουλειά :(

Ηλέκτρα πως πάει ο Στεργιούλης? Η δικιά μου ανέβασε πυρετό το βράδυ όμως δεν ξέρω εαν είναι απο το εμβόλιο ή απο τα δόντια, το ένα σκάει μετά το άλλο. ΠΟΛΥ ΓΚΡΙΝΙΑ μιλάμε το καημένο και δεν μπορεις να κάνεις και πολλά.

Ντόρα σου ευχομαι και γω περαστικά.

Ούτε εγω έβαλα φωτό. Συνέχεια λέω θα πάω αλλά συνέχεια ξεχνάω. Ε! τωρα σε λίγο καιρό που θα γεννήσω θα πάω μια φωτο και με τα δυο τα ζουζούνια. Μην απογοητευτείτε όμως που τα δικά μου θα είναι τα πιο όμορφα :-D:-D:-D!!!!! Αλλη μια κουκουβάγια μαμά!!! Πλάκα κάνω, όλα είναι κουκλιααααααααααά !!!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερούδια!

κρύο! καιρός για δύο ...που έγινε τρίο!!! χιχιχι!

ζηλεύω τα τζάκια σας... εμείς δεν έχουμε στο σπίτι και είχα μάθει αλλιώς τους χειμώνες...

όσο για τη βοήθεια, τι να πω... κι εγώ μακριούτσικα τις έχω τις γιαγιάδες αλλά είναι τόσο βολικό και συνεργάσιμο το κοριτσάκι μου που δεν τις έχω και ανάγκη... στο δεύτερο όταν και αν.. να ναι καλά και το αμόρε βέβαια που βοηθάει πολύ τουλάχιστον με τις εξωτερικές δουλειες και με τα ψώνια!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


που ειστε καλε??

ο καιρος δεν λεει να φτιαξει με τπτ!!!!

ειμαι κλεισμενη σπιτι!!!!!!

ακουω πολλα μωρακια που ειναι αρρωστουλικα, κυκλοφορουν ιωσεις....ευτυχως δεν κολλησαμε ακομη....

αυριο εχουμε παιδιατρο.....ισως παμε κ θεσ/νικη για ψωνια κ φαγητο....


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα απο την μακρινη Αθηνα.Σημερα εχει πολυ κρυο οπως και το σαββατοκυριακο.Και το δικο μας τζακι πηρε φωτια αυτο το διημερο και το ευχαριστηθηκα παρα πολυ.Περαστικα στα ζουζουνια σας και πολυ προσοχη σε αυτα που ειναι καλα.Αυτα τα νεα απο Αθηνα, ως την επομενη φορα πολλα πολλα φιλακιααααααααααααααααα........

Link to comment
Share on other sites

Που ειστε καλε ολες? Δεν λεει να φτιαξει λιγο αυτος ο καιρος να βγουμε λιγακι να ξεσκασουμε. Εμεις παντως την περασαμε την ιωσουλα μας, ευτυχως ελαφρια. Εχθες που πήγαμε στον παιδιατρο ολα τα ζουζουνια ηταν σαν μαραμενα:(:(:(. Προσοχη και στις εγκυμονουσες !!!!


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

ti κανετε κοριτσια????

πως περνατε?

εχθες κ εμεις πηγαμε παιδιατρο.....καναμε εμβολιο...κλαματα χαμος,πριν τον ακουμπησει ο γιατρος καν...αφου τον εκανε ο γιατρος γεια σου και αρχισε να κλαιει ξανα....κατα τα αλλα τιποτα καινουργιο.....κοριτσια στα παιδικα σχεδον παντου 50% κανουν....πολυ ωραια ρουχαλακια!!!!αυτα τα νεα μας....Kisses!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!

και εμεις σημερα πηγαμε παιδιατρο για εμβολιο.ενταξει ο δικος μου καλος ηταν δεν μπορω να πω.μετα πηγαμε για ενα καφε στον παιδοτοπο στην μητροπολη ουτε που ξερω πως τον λενε για να ξεσκασει και ο μικρος.καλα ηταν δεν μπορω να πω αλλα ρε κοριτσια πολυ κρυο σημερα.μετα περιμενω να περασουν οι μερες να κανω και την αυχεικη στην θεσσαλονικη να μου φυγει και αυτο το ανχος.αυτα τα νεα μας φιλακια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...