Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 17 minutes ago, Angot said:

      χαχαχαχ παρούσα !

      Τι μέντιουμ είσαι εσυ …. Δώσε μες ευχές  μέλλουσα μαμά να μας πάνε κ ας όλα καλα !!! Δ περνάνε οι μέρες κορίτσι Παρασκευή έχω επίσημη πρεμιέρα χαχαχαχ εμάς εδώ στο εξωτερικό μας δίνουν περισσότερες μέρες περίπου 14 μετά την εμβρυομεταφορα ! 

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΒΕΡΟΙΑ


silia84

Recommended Posts

eυχαριστω πολυ για τις ευχες σας κ εσεις να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας......

dora ευχομαι ολα να εχουν παει καλα!!!!!περαστικα ξουτ μακρια......οταν με το καλο μπεις και εχεις χρονο γραψε μας.....πολλα φιλακια στον παιδαρο σου....

ελλη ειχες γενεθλια????να τα 1000σεις,υδροχοεινα ε???


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 226
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα κοριτσακια.Ευχαριστω για τις ευχες σας αλλα η αγωνια μου δεν εχει τελειωσει ακομα.Με τις απεργιες των γιατρων ολα μας πηγαν πισω.Δεν μπορουσε με τιποτα να παρει ο συζηγος αδεια.Εγω δεν μπορω να λειψω αυτο το σαββατο απο την δουλεια (αρραβωνιαζεται η μαμα του αφεντικου μου και με θελει για τα χτενισματα)η μηητερα μου δεν μπορουσε να λειψει απο την βεροια γιατι βαφτιζεται το παιδι του αδερφου μου οποτε επρεπε να κλεισω καινουριο ραντεβου.Ευτυχως ο γιατρος ειναι τοσο καλος και μπορεσε και μου βρηκε ημερομηνια.Με αποτελεσμα η εισαγωγη να γινει στις 2 Μαρτιου και την επομενη η επεμβαση.Ελπιζω ολες αυτες οι αναποδιες να ειναι για καλο(οπως λεω και εγω πολυ συχνα <<καθε εμποδιο για καλο>>).

Ευχομαι ολα τα ζουζουνια σας να ειναι καλα οπως και εγκυουλες μας.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ......

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια.Ευχαριστω για τις ευχες σας αλλα η αγωνια μου δεν εχει τελειωσει ακομα.Με τις απεργιες των γιατρων ολα μας πηγαν πισω.Δεν μπορουσε με τιποτα να παρει ο συζηγος αδεια.Εγω δεν μπορω να λειψω αυτο το σαββατο απο την δουλεια (αρραβωνιαζεται η μαμα του αφεντικου μου και με θελει για τα χτενισματα)η μηητερα μου δεν μπορουσε να λειψει απο την βεροια γιατι βαφτιζεται το παιδι του αδερφου μου οποτε επρεπε να κλεισω καινουριο ραντεβου.Ευτυχως ο γιατρος ειναι τοσο καλος και μπορεσε και μου βρηκε ημερομηνια.Με αποτελεσμα η εισαγωγη να γινει στις 2 Μαρτιου και την επομενη η επεμβαση.Ελπιζω ολες αυτες οι αναποδιες να ειναι για καλο(οπως λεω και εγω πολυ συχνα <<καθε εμποδιο για καλο>>).

Ευχομαι ολα τα ζουζουνια σας να ειναι καλα οπως και εγκυουλες μας.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ......

doraki οπως τα λες....καθε εμποδιο για καλο...

απλα αυτη η αναμονη ειναι αυτη που σκοτωνει.....ολα θα γινουν:wink:


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

Dora ολα καλά θα πάνε θα το δεις!!! κι εγω αυτης της αποψης ειμαι καθε εμπόδιο σε καλό !!!

Που είστε καλέ μανούλες ? Χαθήκατε !!!

Οι εγκυούλες τι κάνουν ? Εγω πάντως μέρα με τη μέρα βαραίνω. Μολις μπηκα στον 8ο και δεν μπορώ ούτε να σκύψω για να βάλω παπούτσια !

Τι χαζόκαιρος!!! Εχει αγανακτήσει η μικρή μου συνέχεια μέσα στο σπίτι !


pm4hp3.pngVPk9p3.png
Link to comment
Share on other sites

eυχαριστω πολυ για τις ευχες σας κ εσεις να χαιρεστε τα ζουζουνακια σας......

dora ευχομαι ολα να εχουν παει καλα!!!!!περαστικα ξουτ μακρια......οταν με το καλο μπεις και εχεις χρονο γραψε μας.....πολλα φιλακια στον παιδαρο σου....

ελλη ειχες γενεθλια????να τα 1000σεις,υδροχοεινα ε???

ναι,ναι,ευχαριστω παρα πολυ....τι κρυο εχετε εδω και χαλια καιρο...:(

ηρθα εχθες για κανω την τριτη την εξεταση,προχωραω κανονικα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια.Ευχαριστω για τις ευχες σας αλλα η αγωνια μου δεν εχει τελειωσει ακομα.Με τις απεργιες των γιατρων ολα μας πηγαν πισω.Δεν μπορουσε με τιποτα να παρει ο συζηγος αδεια.Εγω δεν μπορω να λειψω αυτο το σαββατο απο την δουλεια (αρραβωνιαζεται η μαμα του αφεντικου μου και με θελει για τα χτενισματα)η μηητερα μου δεν μπορουσε να λειψει απο την βεροια γιατι βαφτιζεται το παιδι του αδερφου μου οποτε επρεπε να κλεισω καινουριο ραντεβου.Ευτυχως ο γιατρος ειναι τοσο καλος και μπορεσε και μου βρηκε ημερομηνια.Με αποτελεσμα η εισαγωγη να γινει στις 2 Μαρτιου και την επομενη η επεμβαση.Ελπιζω ολες αυτες οι αναποδιες να ειναι για καλο(οπως λεω και εγω πολυ συχνα <<καθε εμποδιο για καλο>>).

Ευχομαι ολα τα ζουζουνια σας να ειναι καλα οπως και εγκυουλες μας.

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ......

ελπιζω να πανε ολα καλα γλυκια μου....και οπως ειπες καθε εμποδιο σε καλο:P

Link to comment
Share on other sites

Dora ολα καλά θα πάνε θα το δεις!!! κι εγω αυτης της αποψης ειμαι καθε εμπόδιο σε καλό !!!

Που είστε καλέ μανούλες ? Χαθήκατε !!!

Οι εγκυούλες τι κάνουν ? Εγω πάντως μέρα με τη μέρα βαραίνω. Μολις μπηκα στον 8ο και δεν μπορώ ούτε να σκύψω για να βάλω παπούτσια !

Τι χαζόκαιρος!!! Εχει αγανακτήσει η μικρή μου συνέχεια μέσα στο σπίτι !

αντε κοντευεις σιγα-σιγα, εγω εχω ακομα.....

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se oles tis manoules kai tis eggyoules :D Eimai kainourgia sto forum kai anarotiomoun an yparxei kati mono gia veroia kai na pou vrhka kai exei kai arketo plithismo apoti vlepo :D

Me lene eirhnh meno sti Veroia edo kai ena xrono peripou kai apoti vlepo tha meino poli akoma gt o antras mou exei dioristei edo. Menoume stin perioxi Kalithea! Mou aresei poli h poli sas (se sxesi me ti diki mou einai poli pio omorfi-apo Kilkis eimai) alla distixos dn exo parea edo-to mono arnhtiko :( !

Ego pros to paron dn doulevo alla eimai eggyos ston 5o mina tora (21vdomada) kai perimeno antrakla :DDD !

Link to comment
Share on other sites

Kalispera se oles tis manoules kai tis eggyoules :D Eimai kainourgia sto forum kai anarotiomoun an yparxei kati mono gia veroia kai na pou vrhka kai exei kai arketo plithismo apoti vlepo :D

Me lene eirhnh meno sti Veroia edo kai ena xrono peripou kai apoti vlepo tha meino poli akoma gt o antras mou exei dioristei edo. Menoume stin perioxi Kalithea! Mou aresei poli h poli sas (se sxesi me ti diki mou einai poli pio omorfi-apo Kilkis eimai) alla distixos dn exo parea edo-to mono arnhtiko :( !

Ego pros to paron dn doulevo alla eimai eggyos ston 5o mina tora (21vdomada) kai perimeno antrakla :DDD !

welcome στο καφε μας....!!!!!!ειναι δυσκολο να εισαι μονη σε αλλη πολη χωρις φιλους...θα εχεις εμας!!!

με το καλο το αντρακι!!!!και εγω αντρακι εχω 1 ετους.

κοριτσια για fb στειλτε πμ....

ο καιρος στη βεροια ειναι χειροτερα απο λονδινο!!!!βαρεθηκαμε μεσα!!!οχι τιποτα αλλο,αλλα οι επιδρομες στο ψυγειο αρχισαν να μου τι δινουν,τα πηρα τα κιλακια μου γμτ!!!:evil:


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites

welcome στο καφε μας....!!!!!!ειναι δυσκολο να εισαι μονη σε αλλη πολη χωρις φιλους...θα εχεις εμας!!!

με το καλο το αντρακι!!!!και εγω αντρακι εχω 1 ετους.

κοριτσια για fb στειλτε πμ....

ο καιρος στη βεροια ειναι χειροτερα απο λονδινο!!!!βαρεθηκαμε μεσα!!!οχι τιποτα αλλο,αλλα οι επιδρομες στο ψυγειο αρχισαν να μου τι δινουν,τα πηρα τα κιλακια μου γμτ!!!:evil:

sefxaristo para poli :DDD kai si na xairesai to diko sou! fantazomai exei desimo megalo mazi sou :D

oso gia ton kairo apaisios einai, ante na ksanavgei o hlios siga siga :cry::cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ melechha!!! ΤΕΜΕΤΕΡΟΝ ΑΣΟ ΚΙΛΚΙΖ ??? ΠΟΛΥ ΑΓΟΡΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ! ΑΝΤΕ ΕΜΕΙΣ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΓΕΜΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΑΝΔΡΕΣ !!!!!:-D

Kalos sas vrhka :D:D:D Nai kesi apo Kilkis eisai? meneis Veroia tora ?

xaxaxa ontos, meta paraponiountai oti yparxei elleipsi antron, oi perissoteres pou rotao h exoun agoria h perimenoun (mazi tous kego:D:D) tyxaio?? ;)

Link to comment
Share on other sites

koritsia ti gnomi exete gia to nosokomeio edo sti veroia gia genna? exo akousei kai poli thetika sxolia kai kapoia arnhtika...

εγω στην κλινικη γεννησα αλλα παρα πολλοι που γεννησαν στο νοσοκομειο εμειναν ευχαριστημενοι....ασε που εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να γεννησεις φυσιολογικα...απλα απο οτι θυμαμαι δεν κανουν επισκληριδιο αλλα ραχιαια....επισης θα γεννησεις με τον γυναικολογο της βαρδιας νομιζω....

πποιον γυναικολογο εχεις τωρα?

παντως κ στην κλινικη εμεινα πολυ ευχαριστημενη!!!


79730l4d8pj2fyu.gifas1cHhJ0g410010MjAyNDN8MDAwMTIzNWR8dG8gYW50cmFraSBtb3UgZWluYWk.gifkonstantinos1061470vxafxzma3j.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...