Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Σκέψου ότι η κορούλα μου δεν ήταν ΑΑ,όπως πχ το πρώτο που βάλαμε και δεν έγινε καν εμφύτευση και όπως αυτό τώρα που εξελίχθηκε σε βιοχημική 

      Θέμα τύχης μάλλον είναι που θα βρεθεί το υγιή έμβρυο !!

      να την χαίρεσαι την κορούλα σου και εύχομαι σύντομα να της κανείς το αδελφάκι !!! 

      • Ευχαριστώ 1

καμμια μαμα απο μαρκοπουλο - πορτο ραφτη?


Recommended Posts

  • 3 months later...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλήμέρα κορίτσια τι κάνετε?...χαθήκαμε πάλι πάνω που αρχίζαμε να τα λέμε...πως πάτε? Ωραία είναι και το Πόρτο ράφτη σίγουρα πιο απομακρυσμένα ακόμη αλλά και γω που μένω Κορωπί θα προτιμούσα να μέναμε στην Λούτσα που είχαμε τη μονοκατοικία είναι άλλες συνθήκες για τα μικρά τελικά νομίζω πουθενά και ποτέ δεν είμαστε απόλυτα ευχαριστημένοι αλλά τι να κάνεις!!!

Και γω τη μικρή μου την έχω σπίτι με μια κυρία αλλά απο Σεπτέμβριο θα φύγει και δεν βλέπω να την παίρνουν και σε σταθμό γιατί έχει μόνο έναν στην Παιανία και όποιος έχει το μέσον πάει....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Καλημέρα και από μένα και εγώ Αρτέμιδα μένω. Βέβαια δεν θα πολυσυμφωνήσω με τους προλαλήσαντες εμένα μου αρέσει και η περιοχή και γενικά έχουμε μιά ηρεμία που δεν πληρώνεται εύκολα. Ο μεγάλος μου γιος είναι 10 ετών και ήρθαμε στην περιοχή όταν ήταν 6 ετών (δεν το αλλάζει με τίποτα) όπως καταλαβαίνεται μεγάλωσε μέσα σε διαμέρισμα, ο μικρός τώρα είναι 2 ετών μεγαλώνει εδώ δεν μπορείται να φανταστήτε τι διαφορά υπάρχει στο μεγάλωμα των παιδιών.

Σίγουρα η περιοχή χρειάζεται πολλά μήπως όμως πρέπει και εμείς και κάνουμε κάτι??

Επίσης θα συμφωνήσω με την άποψη ότι ποτέ δεν είσαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Αν θέλεται να ρωτήσετε τιποτα σχετικά με την περιοχή (επειδή γενικά λόγω του μεγάλου με τις διάφορες ασχολίες του έχω γυρίσει) είμαι στην διάθεσή σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε? :P

Εμείς είχαμε πολλά τρεχάματα μετά τις διακοπές αλλά όλα πιστεύω θα πάρουν τον δρόμο τους και σιγά σιγά θα φτιάξουν...

Αλήθεια πως περάσατε?....καλό Φθινόπωρο να ευχηθώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...
Εγώ μένω Πόρτο Ράφτη!

Κι εκεί που είμαι δεν το λες και πολιτισμό... Παίζει να μένουν μόνιμα καμιά 20 (εκεί που είμαι εγώ τουλάχιστον)

καλησπερα ειμαι σχετηκα καινουρια στοφορουμ.Αν εισαι ακομα ενεργη σου στελνω αυτο το μνμ για να ξεκηνκσουμε κουβεντουλα.Εγω εχω τρια κοριτσακια κ ειμαι σπιτι λογο τησ μικρησ που ειναι 4μηνων.Καταλαβενεισ κλησουρα.Μενω κ εγω Πορτο Ραφτη 2χρονια.Μακαρι να δεισ το μνμ μου.Καλο σου βραδυ!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Καλησπέρα κι από μας, μένουμε μεταξύ Κερατέας και Λαυρίου κι έχουμε την Μαργαρίτα 2 και κάτι και αναμένουμε και τον αδελφό της τέλος Σεπτέμβρη! Καλώς σας βρήκαμε κι ευχόμαστε να τα λέμε συχνά γιατί όντως όσοι αφήσαμε την πόλη και μετοικίσαμε εις τας εξοχάς αντιμετωπίζουμε πολύ μοναξιά!!!

φιλάκια σε όλους και καλή συνέχεια

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Γειά σας μανούλες...είμαι βρεφονηπιοκόμος με άριστες συστάσεις και αναλαμβάνω την φύλαξη στον χώρο μου καθώς και τη δημιουργική απασχόληση των παιδιών σας με κατασκευές,μουσικοκινητική,κουκλοθέατρο,ζωγραφικήκ.α.

Ωράριο πρωινό -απογευματινό..φιλικές τιμές...περισσότερες πληροφορίες με προσωπικό μήνυμα ή στο e-mail [email protected]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 χρόνια μετά...

Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...