Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

καλημερα σας και καλη εβδομαδα!ελπιζω να γυρισω γρηγορα το σπιτι μου θα ειναι ετοιμο τον απριλιο αλλα για να μου το παραδωσει ο εργολαβος πρεπει να δωσω 10000 ευρω στην εφορια.κομματακι δυσκολο!!!!!!!!!!τες πα,εσενα που θα σε "επισκεφτει"η πεθερα καλα να περασετε!χα!χα!χα!εγω μενω με την πεθερα καλο εεεεε;;;δεσποινα το σπιτακι μου ειναι στο στενο του τοξοτη ενα απο τα σπιτακια που χτιζονται!καλο καφε και ο τοξοτης και ο αρης που το εχει απλα επαγγελματιας θεος.οποτε με εβλεπε γιατι εχω χρονια να παω με φωναζε 199 απο το τηλ της πυροσβεστικης λογω οτι στο σπιτι μπουρλωτιαζαμε συχνα και ετρεχε με τους πυροσβεστηρες του!!!χα!χα!ωραια χρονια!:lol:

θα μας τρελανεις!!!πες μου τωρα οτι μενεις διπλα μου!!!!μου ειπε η γειτονισσα οτι θα ερθει την ανοιξη μια κοπελα με ενα μπεμπακι!!! θα τρελαθω αμα εισαι εσυ!!!

Link to comment
Share on other sites

θα μας τρελανεις!!!πες μου τωρα οτι μενεις διπλα μου!!!!μου ειπε η γειτονισσα οτι θα ερθει την ανοιξη μια κοπελα με ενα μπεμπακι!!! θα τρελαθω αμα εισαι εσυ!!!

λες να ειναι τοοοοοοοοοσο μικρος ο κοσμος;;;; :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

για πες δεσποινα πως τη λενε τη γειτονισσα;νοικιαζεις;αγορασες;σιγουρα μεζονετα πιοιανου(πως γραφεται αυτο το πραγμα;)ειναι το οικοπεδο για να καταλαβω που μενεις αντε πες κανα γειτονα;ονομα ηλικια ασχολια για να καταλαβω;πο!πο!κατινα εεεεεεεεε;;;;;;

:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


για πες δεσποινα πως τη λενε τη γειτονισσα;νοικιαζεις;αγορασες;σιγουρα μεζονετα πιοιανου(πως γραφεται αυτο το πραγμα;)ειναι το οικοπεδο για να καταλαβω που μενεις αντε πες κανα γειτονα;ονομα ηλικια ασχολια για να καταλαβω;πο!πο!κατινα εεεεεεεεε;;;;;;

:oops:

καλε περιμενε! τωρα μετακομισα! νοικιαζω (αφου ειμαι απο αθηνα καλε). τη γειτονισσα τη λενε μαρια και αυτον που το νοικιαζω φωτη (τη γυναικα του δεν θυμαμαι εχει μυστηριο ονομα).μεζονετα ειναι. ελα τωρα πες μου οτι εισαι η διπλανη να τρελαθω!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα βγείτε γειτόνισες εσείς δεν υπάρχει περίπτωση!!

Κορίτσια σας βλέπω πολύ συχνές στο φόρουμ εγώ λογω γενεθλιων εχθές και λογω της αυριανης γιορτουλας του γιου μου, δεν πρόλαβα να μπω γιατί ετοίμαζα διάφορα!!!Πολλά φιλιά σε όλες σας!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!πωπω νεα που διαβασα για πεθερες , για γειτονισσες!κουραγιο με την πεθερα...σκεφτειτε εγω μενω με τους γονεις μου και μενουμε και στα πεθερικα που και που...ψιλοχαλια η κατασταση..κανω υπομονη ομως..που θα παει..εγω λιωνω στο διαβασμα και οσο παει θα ναι και χειροτερα!

σας φιλω ολες

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα πατριωτισες!

Ειρηνουλα πολυχρονο το παλικαρι σου!Γερο και καλοτυχο να ειναι!Καλα να περασετε σημερις ;)

Ελενιτσααααααααααααααα!!!

Δεσποινα....χαλαρα παιδι μου μη τρελλαινεσαι! :) :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...