Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!

ααα...και μολις συνειδητοποιησα οτι ειμαι το πουρο της παρεας....35 παρακαλω....ακου 24 και 29!! απαπαπαπαπα!!!!ενα σοκολατακι για την πικρα μου παρακαλω...:mrgreen::mrgreen:

Ήρθε και το άλλο συνομίληκο πουρό δεσποινάκι!!:lol:

χαααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα βρε τρελλη δεσποινα χαχαχαχαχαχ ακομα γελαω χαχαχαχαχαχαχα με το 24 και το 29 τα κοριτσια εννοουσαν Ιουλιου οτι γεννηθηκαν τα παιδακια τους χαχαχαχαχα δε ξερω βεβαια κατα ποσο απεχουν οι ηλικιες τους απο αυτα τα νουμερα παντως για να σε ηρεμησω να πω οτι σε ακολουθω κατα ποδας!!!33 παρακαλω ;)

Μακάρι το 24 να ήταν δική μου ηλικία...:(:( μπουχουχου!!

καλημερα κοριτσιαααααα

χεχε εγω ειμαι σχεδον 22 .Θα γινω το μαρτιο !!

Καλά καλέ, δεν ντρέπεσαι να αναφέρεις τέτοια νουμερα;;;;:lol::lol::lol:

μολις εκανα καφεδακι!στην υγεια μας κοριτσια!

/QUOTE]

Πιες και λίγο για μας!!!!

Κατά τα άλλα τα νέα μας έχουν ως εξής:

Η καινούρια μας γιατρός(ιρν φαίνεται πολύ καλή και συνεργάσιμη και η μικρή δεν έκανε κιχ) Μας βρήκε ακροαστικά(ευτυχώς ελαφρυα) και έπαθε σοκ με τη δοσολογία που κάναμε εισπνεώμενα. Συγκεκριμένα μας είπε πως είναι δόση ελέφαντα!!!:confused:

Επίσης δεν έχουμε ωτίτιδα(ευτυχώς) αλλά περναμε μια ίωση που είναι ζόρικη με πολύ υψηλους πυρετους, γι' αυτό προσοχή στα παιδάκια σας. Χθες βράδυ κόντεψε το 40 κι εγώ τα παιξα γιατί φοβόμουν για σπασμούς....

Ο βήχας μας, που κανένας γιατρός δεν μου εξήγησε τόσο καιρό από που προέρχεται, είναι απο τις απανωτές ιώσεις που δεν προλαβαίνει να συνέλθει το παιδί. Το ίδιο και η ανορεξία...

Σας τα γράφω αναλυτικά γιατί είναι τα ακριβώς αντίθετα από αυτά που μας έλεγε η μέχρι τώρα παιδίατρός μας.

Ελενάκι ξέρεις εσυ...

Για να δούμε ποια έχει δίκιο!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περαστικα για χιλιοστη φορα στη κορουλα σου Ελενη μου!

Τελικα τι σας εδωσε;Σας εδωσε αντιβιωση;Σας μειωσε τα εισπνεομενα;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Λόγω των ακροαστικών θα συνεχίσουμε το ένα εισπν/νο για λίγες μέρες και μετά τέλος γιατί τα παίρνει σχεδόν 2 μήνες.

Αντιβίωση μόλις είχαμε ξεκινήσει αλλά μας ειπε να την πάρουμε.

Η δόση που έπαιρνε ήταν η 5πλάσια του κανονικού για την ηλικία της!!!!

Τες πα!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω πως η αντιβιωση θα τη βοηθησει αρκετα τη μιρκη σου Ελενακι μου!Αντε και να ναι τα τελευταια φαρμακα αυτα που περνετε!!! :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Despoina στο cosmos θα πηγαίνεις για καφεδάκι, στην Κρήνη ,ή προς Χαλκιδική στην Καλικράτεια είναι ωραία για καφεδάκι εκεί στην παραλία, στην Περαία γενικώς παντού και στον Τρίλοφο εχει μια ωραία καφετέρια!

Πουλάκι υπομονή τι να κάνεις σπουδές και παιδιά δύσκολα συνδυάζονται!

Εlkarak τι λέει πως τα πατε τώρα αναρώσατε;;;

Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Περνάτε καλα;;

Εμείς σήμερα στο σχολείο σηκώσαμε όλα τα Χριστουγενιάτικα γινόταν ενας χαμός!! Κατά τ'αλλα χαλαρά αυτή την εβδομάδα θα ετοιμάσω διάφορα γλυκάκια λογω του ότι την Κυριακή γίνομαι 33 χρονών!

Εχετε facebook;;Εγώ έχω αν εχετε κι΄εσεις να ανταλάξουμε τα ονοματεπωνυμα μας με πμ!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσιαααααα

χεχε εγω ειμαι σχεδον 22 .Θα γινω το μαρτιο !!

εδω να δειτε τι γινεται απο κουνουπια το καλοκαιρι.ειναι διπλα στο σπιτι ο δουναβης και κανουν παρτυ!πραγματικα ειναι τραγικο οταν ξυπνω τα βραδια απο αυτο το ζουουουυονννννν.γκρρρ

μολις εκανα καφεδακι!στην υγεια μας κοριτσια!

ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΠΟΘΥΜΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!:shock::shock::shock::shock::shock::shock:Παιδι μου μην τα λες ετσι αποτομα!!!γρια γυναικα ειμαι!!!

ελενη περαστικα στη μπουμπου σου!!μα τι στοκος ηταν ο προηγουμενος παιδιατρος;ντοινγκ!!:confused:

σημερα πηγα και εγω στην παιδιατρο το γιο για εμβολιο και ευτυχως :confused: φαινεται παρα παρα πολυ καλη..εχω παει σε αλλους 2 στη σαλονικα που ηταν στα βραστα!! αυτη μαρεσει γιατι και ειναι γλυκεια με τα παιδια αλλα και σοβαρη στη δουλεια της (μου την συστησε η γιατρος μου απο την αθηνα που την λατρευα, ηταν θεικη γιατρος..κλαψ κλαψ...την εχασα και αυτη...)

ελενη (περαιας ελενη )μη με δουλευεις παιδι μου!!! εκανα ξανθες ανταυγειες και με πειραξε μαλλον:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Despoina στο cosmos θα πηγαίνεις για καφεδάκι, στην Κρήνη ,ή προς Χαλκιδική στην Καλικράτεια είναι ωραία για καφεδάκι εκεί στην παραλία, στην Περαία γενικώς παντού και στον Τρίλοφο εχει μια ωραία καφετέρια!

Πουλάκι υπομονή τι να κάνεις σπουδές και παιδιά δύσκολα συνδυάζονται!

Εlkarak τι λέει πως τα πατε τώρα αναρώσατε;;;

Οι υπόλοιπες τι κάνετε; Περνάτε καλα;;

Εμείς σήμερα στο σχολείο σηκώσαμε όλα τα Χριστουγενιάτικα γινόταν ενας χαμός!! Κατά τ'αλλα χαλαρά αυτή την εβδομάδα θα ετοιμάσω διάφορα γλυκάκια λογω του ότι την Κυριακή γίνομαι 33 χρονών!

Εχετε facebook;;Εγώ έχω αν εχετε κι΄εσεις να ανταλάξουμε τα ονοματεπωνυμα μας με πμ!!

καλε που εχει καφετερια στον τριλοφο!!:confused::confused::confused:τοσο μα τοσο ασχετη ειμαι πια;

δασκαλα εισαι; ( το πουλακι παει στο σχολειο σου καλε;:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:)

εγω εχω facebook...

Link to comment
Share on other sites

ΚΡΑΤΗΣΤΕ ΜΕ ΛΙΠΟΘΥΜΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!:sho ck:Παιδι μου μην τα λες ετσι αποτομα!!!γρια γυναικα ειμαι!!!

xaxa εχω λιωσει λεμεεε..

καλησπερα κοριτσια τωρα εκλεισα τα βιβλια μου για σημερα και μολις εκανα τσαγακι!στην υγεια σας!

Link to comment
Share on other sites

ελενη (περαιας ελενη )μη με δουλευεις παιδι μου!!! εκανα ξανθες ανταυγειες και με πειραξε μαλλον:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

κι εγω ξανθες ανταυγειες εχω λες αυτο να φταιει και σε μενα; ε;:mrgreen:

Irn ειμαστε πολυ πολυ καλυτερα δοξα το θεο!Χτυπησαμε κι ενα...πιτογυρο χτες...ετσι για τεστ ντραϊβ...να σιγουρευτουμε οτι εχουμε αναρρωσει πληρως χαχαχα!!Αγγελικουλα ελιωσες στο διαβασμα ετσι;

Κι εγω εχω φεις ;)

Δεσποινα σε ποια παιδιατρο πηγες για πες;;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια πως ειστε σημερα

?εγω δεν εχω και πολυ διαθεση σα να χω και λιγο ριγος και πυρετο και λεω να λιωσω στην ξεκουραση σημερα..μου λειπουν και τα μωρα και γενικως νοιωθω πολυ μονη εδω..αχ

εγω δενεχω φεις..

Link to comment
Share on other sites

κι εγω ξανθες ανταυγειες εχω λες αυτο να φταιει και σε μενα; ε;:mrgreen:

Irn ειμαστε πολυ πολυ καλυτερα δοξα το θεο!Χτυπησαμε κι ενα...πιτογυρο χτες...ετσι για τεστ ντραϊβ...να σιγουρευτουμε οτι εχουμε αναρρωσει πληρως χαχαχα!!Αγγελικουλα ελιωσες στο διαβασμα ετσι;

Κι εγω εχω φεις ;)

Δεσποινα σε ποια παιδιατρο πηγες για πες;;;

χριστινα λαμπροπουλου τη λενε..ειναι βουλγαρη 1 (περιοχη μη με ρωτας δεν ξερω!!!)

Link to comment
Share on other sites

Aγγελικουλα υπομονη κοριτσι μου!Οσο για μοναξια εδω ειμαστε εμεις βρε!!!Ποτε;;;ε....αυτη ειναι καλη ερωτηση!Παντως εδω ειμαστε...γυρω....:)

Δεσποινα Θεσσαλονικη ειναι;Νομιζα εδω κοντα σε μας γι αυτο ρωτησα ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Aγγελικουλα υπομονη κοριτσι μου!Οσο για μοναξια εδω ειμαστε εμεις βρε!!!Ποτε;;;ε....αυτη ειναι καλη ερωτηση!Παντως εδω ειμαστε...γυρω....:)

Δεσποινα Θεσσαλονικη ειναι;Νομιζα εδω κοντα σε μας γι αυτο ρωτησα ;)

νομιζω η περιοχη ειναι αναληψη. τωρα για το κοντα μας ξεχνας οτι ειμαι αθηναια. εδω ολα κοντα μου φαινονται (και ειναι! εσεις απλα εχετε συνηθισει αλλιως και σας φαινονται μακρια):tongue:

παντως αξιζει τον κοπο,ειναι πολυ καλη

Link to comment
Share on other sites

Παντως για μενα που δεν οδηγω ειναι μακρια :)

Στον μεγαλο ειχαμε γιατρο στη Θεσσαλονικη αλλα δεν ημουν ιδιαιτερως ευχαριστημενη και τωρα με το μωρο βρηκα γιατρο στη Περαια ωστε να μπορω να πηγαινω αν χρειαστει ακομα και με τα ποδια ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...