Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

      • Καλή τύχη! 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Eleni σ'ευχαριστώ!!

Κορίτσια περαστικά σας!!

Μανούλα του Γιώργου καλωσήρθες στην παρέα μας!!

Δεσποινα ό αντρας σου ειναι στρατιωτικός;Εχει 3 καφετεριες ο Τρίλοφος!!Η καλύτερη είναι βγαίνοντας από τον Τρίλοφο που έχει ένα φούρνο εκεί εχει ενα στενάκι κάπου αριστερά, μιλάω για τον δρόμο που πάει για θεσνικη πριν βγεις από τον Τρίλοφο έχει ένα φούρνο εκεί κάπου ρώτησε που είναι το στενάκι που οδηγεί στην καφετέρια και οι άλλες οι δυο ειναι μπαίνοντας στον Τρίλοφο!!

Εlkarak κι'εγω χτύπησα 2 πιτόγυρους εχθές τους ευχαριστήθηκα!!

¨Πουλάκι υπομονή τι να κάνεις!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eleni σ'ευχαριστώ!!

Κορίτσια περαστικά σας!!

Μανούλα του Γιώργου καλωσήρθες στην παρέα μας!!

Δεσποινα ό αντρας σου ειναι στρατιωτικός;Εχει 3 καφετεριες ο Τρίλοφος!!Η καλύτερη είναι βγαίνοντας από τον Τρίλοφο που έχει ένα φούρνο εκεί εχει ενα στενάκι κάπου αριστερά, μιλάω για τον δρόμο που πάει για θεσνικη πριν βγεις από τον Τρίλοφο έχει ένα φούρνο εκεί κάπου ρώτησε που είναι το στενάκι που οδηγεί στην καφετέρια και οι άλλες οι δυο ειναι μπαίνοντας στον Τρίλοφο!!

Εlkarak κι'εγω χτύπησα 2 πιτόγυρους εχθές τους ευχαριστήθηκα!!

¨Πουλάκι υπομονή τι να κάνεις!!

καλα μιλαμε δεν καταλαβα με τιποτα απο την περιγραφη σου που ειναι η καλη καφετερια:lol::lol::lol::lol:

οχι δεν ειναι στρατιωτικος. ειναι χημικος μηχανικος σε μεγαλη βιομηχανια και πηρε ουσιαστικα μεταθεσοπροαγωγη (γαμω τις λεξεις εγραψα) και ηρθαμε εδω.. σε τετοιες εποχες που ζουμε δεν τα σκεφτεσαι αυτα..ευχαριστω να λεμε κιολας που μας εκατσε ετσι!

γεια σου μανουλα του γιωργου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Που είστε όλες καλέ;

Καλά Ειρήνη η περιγραφή σου είναι όλα τα λεφτά!!!!!:tongue::tongue:

Μέχρι κι αυτός που έχει το καφέ θα χαθεί αν το ψάξει με τις οδηγίες σου!!!! χαχαχα!!!

Σήμερα θα ξαναπάμε στην Παπαχρίστου.

Ρε συ πολύ καλή γιατρός φαίνεται και πήρα συστάσεις και από άλλους αλλά λίγο ψυχρή δεν είναι;Παρεπιπτόντως πως την φωνάζεις;

Δεσποινα δεν οδηγείς;

Θα σε βοηθούσε πολύ να ξεφύγεις και να γνωρίσεις και τη Θεσσαλονίκη χωρις να βαριέσαι!

Ελενάκι πως πάει σήμερα;

Αγγελικούλα τι λέει το κεφάλι, πέρασε και στρώθηκες στο διάβασμα;


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ηρθαααααααααααα!!!Ειχα παει για ψωνια στο χοντος για κατι δωρακια και μετα για καφε στη ξαδερφη μου και να δωσω και τα δωρακια αφου γι αυτους ητανε και τωρα γυρισα,ταισα κοιμισα και σε λιγο παω να παρω τον μεγαλοοοο!

Επισης το απογευμα εχουμε παρτυ!!Βεεεεεβαια!!!Εχει γενεθλια η αγαπημενη μας :)

Ειναι καμια εδω;;

Δεσποινα παιδι μου ποσο μεγαλος ειναι ο Τριλοφος!Κανε μια γυρα!Τι σκ@τ@ !!!Κατι θα βρεις :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα με λενε κατερινα και εχω μια μπεμπουλα που χρονιζει 2/2.Δυστηχως αυτη τη στιγμη μενω θεσσαλονικη αλλα συντομα ελπιζω να γυρισω στο μικρο λονδινο μου στον τριλοφο.εχω φυγει απο εκει πριν 10 χρονια και το εχω σκυλομετανιωσει!!!περασα απο περαια, αρχη αγιας τριαδας και τωρα αναληψη αλλα θελω να διακτινιστω!!!ελπιζω να με θελετε στην παρεα σας??????:tongue:λοιπον δεσποινακι οπλισου με υπομονη γιατι εχει πολυ υγρασια αλλα παρα πολυ!!!να ξερεις εχουμε η 5 η 6 καφετεριες καποιες παλιες αλλα πολυ παλιες και διαχρονικες και τις νεες οτι θελεις ρωτα!!!το καφε που σου λεει η irn ειναι μπαινοντας στο χωριο απο το μηδεν προσεχε οχι απο πλαγιαρι ουτε απο περιφερειακο απο κατω απο αεροδρομειο συναντας ενα τριγωνακι(διχαλα)στο δρομο η μια μερια οδηγει στα εξω σπιτια του χωριου και η αλλη παει πλατεια,πας για πλατεια με πολυ μικρη ταχυτητα στο δεξι σου χερι εχει 1 στενο κατευθειαν παραδρομο το λες καλυτερα οχι εκει,κανα 2,3 σπιτια πιο εκει εχει ενα στενακι μπαινεις εκει πας οπως παει και οταν τελειωσει στριβεις παλι δεξια θα την βρεις στο αριστερο σου χερι και αν πας ποτε δωσε χαιρετισμους στα παιδια που το εχουν απο την κατερινα την ξαδερφη του μπελτση!ειναι η μονη καφετερια που εχει κυριος μεγαλους εννοω πανω απο 25 αλλα και οι αλλες ειναι πολυ ομορφες!!!ελπιζω τσιγαρα,εφημεριδες ζαχαροδη να περνεις απο τη θεια μου με πμ λεω ποια ειναι αν θες,και ειπαμε οτι θες ρωτα!!!εγω εμενα κοντα στο γηπεδο εσεις τι εχετε κοντα σας;α!κοπελα απο μοναχο ποια εισαι;αν θελεις στειλε μου πμ αν και παει καπου το μυαλο μου!!!σορρυ για το σεντονι αλλα τρελαινομαι να μιλαω για το χωριο μου!φανηκε εεε;;;:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα και απο εμενα....

εχει πολυ ωραια μερα σημερα....λετε να παρω τον μικρο και να παμε καμια βολτα????

μπεμπουλα 2010 γεια σου...και ελπιζω να φυγεις συντομα απο την αναληψη...


Lkixp3.png

rcRGp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα με λενε κατερινα και εχω μια μπεμπουλα που χρονιζει 2/2.Δυστηχως αυτη τη στιγμη μενω θεσσαλονικη αλλα συντομα ελπιζω να γυρισω στο μικρο λονδινο μου στον τριλοφο.εχω φυγει απο εκει πριν 10 χρονια και το εχω σκυλομετανιωσει!!!περασα απο περαια, αρχη αγιας τριαδας και τωρα αναληψη αλλα θελω να διακτινιστω!!!ελπιζω να με θελετε στην παρεα σας??????:tongue:λοιπον δεσποινακι οπλισου με υπομονη γιατι εχει πολυ υγρασια αλλα παρα πολυ!!!να ξερεις εχουμε η 5 η 6 καφετεριες καποιες παλιες αλλα πολυ παλιες και διαχρονικες και τις νεες οτι θελεις ρωτα!!!το καφε που σου λεει η irn ειναι μπαινοντας στο χωριο απο το μηδεν προσεχε οχι απο πλαγιαρι ουτε απο περιφερειακο απο κατω απο αεροδρομειο συναντας ενα τριγωνακι(διχαλα)στο δρομο η μια μερια οδηγει στα εξω σπιτια του χωριου και η αλλη παει πλατεια,πας για πλατεια με πολυ μικρη ταχυτητα στο δεξι σου χερι εχει 1 στενο κατευθειαν παραδρομο το λες καλυτερα οχι εκει,κανα 2,3 σπιτια πιο εκει εχει ενα στενακι μπαινεις εκει πας οπως παει και οταν τελειωσει στριβεις παλι δεξια θα την βρεις στο αριστερο σου χερι και αν πας ποτε δωσε χαιρετισμους στα παιδια που το εχουν απο την κατερινα την ξαδερφη του μπελτση!ειναι η μονη καφετερια που εχει κυριος μεγαλους εννοω πανω απο 25 αλλα και οι αλλες ειναι πολυ ομορφες!!!ελπιζω τσιγαρα,εφημεριδες ζαχαροδη να περνεις απο τη θεια μου με πμ λεω ποια ειναι αν θες,και ειπαμε οτι θες ρωτα!!!εγω εμενα κοντα στο γηπεδο εσεις τι εχετε κοντα σας;α!κοπελα απο μοναχο ποια εισαι;αν θελεις στειλε μου πμ αν και παει καπου το μυαλο μου!!!σορρυ για το σεντονι αλλα τρελαινομαι να μιλαω για το χωριο μου!φανηκε εεε;;;:oops:

καλε γυρνα πισω!!! βαριεμαι μονη μου εδω!!! και εχω και εγω κορουλα 2 χρονων θα εχουν και παρεούλα! ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ ΤΩΡΑΑΑΑ!!! Εγω μενω κοντα στον τοξοτη.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μενα κοριτσια..εχει πολυ ωραια μερα σημερα??αχ ποσο ζηλευω..εδω η κλασσικη μουνταδα ..ευτυχωςδε βρεχει αλλα φυσαει πολυ!χτες δε την παλευα με τα μαθηματα τραβαω μεγαλο ζορι..ουτε το βραδυ μπορουσα να κοιμηθω μιας και ξυπνουσα και οποιον τυπο φαρμακου δε μπορουσα να θυμηθω σηκωνομουν και τον εβλεπα..γκρρ

μπεμπυλα γεια σου και απο μενα!λετε ν αρχιζω να ψαχνω κι εγω σπιτι στον τριλοφο?προς το παρον ψαχνω ραιδεστο θερμη ή τριαδι..

Link to comment
Share on other sites

Despoina ρώτησε που είναι οι καφετέριες δεν είναι δύσκολο!!

Δεν καταλάβατε καλέ που είναι οι καφετέριες στον Τρίλοφο;; Εγώ εκεί έφαγα 6 χρονια Γυμνασιο και Λυκειο και τα ξέρω τα κατατόπια!!

Πουλάκι δες που σε συμφέρει!!

Καλωσήρθες στην παρέα μας και με το καλό να πάτε στον Τρίλοφο!!

Κορίτσια χαίρομαι γιατί γίναμε τελικά πολλές!!

Το καλοκαίρι που θα κάθομαι και δεν θα δουλεύω θα κάνουμε πολλές συναντήσεις!!


Ο Θανάσης μου και η Δημητρούλα μου είναι όλη μου η ζωή!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!

Μπεμπουλα καλωςηρθες!

φοβερη μερα και χτες και σημερα ετσι;;;

Καλα να περασετε!!

Αγγελικουλα πως εισαι;Πως παει το διαβασμα;Ερχεται αυριο η φιλη σου ε;

Φιλια σε ολες ;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια..πηζω πηζω...και εχετε και καλο καιρο εκει ..εδω εχει πολυ κρυο και παλι αλλα και λιγο ηλιο!!εχω να κανω και τοσες δουλειες στο σπιτι!

εσεις τι κανετε κοριτσια??/φιλια σε ολες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααα!!!!!

Πως ειστε;;;Πως περασατε ΣουΚου;;;;

Εμεις καλα δοξα το θεο!!

Φιλακιααααααααααα!!!


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Καλή βδομάδα σε όλες!!!

Για μένα βέβαια θα είναι από τις χειρότερες γιατί θα ρθούν τα πεθερίδια:rolleyes: αλλά τι να κάνουμε!!!

Αναγκαίο κακό...:lol::lol::lol:

Το σ/κ ήταν ήρεμο με πολλές δουλειές και τα γνωστά!!

Μπεμπούλα καλώς ήρθες!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας και καλη εβδομαδα!ελπιζω να γυρισω γρηγορα το σπιτι μου θα ειναι ετοιμο τον απριλιο αλλα για να μου το παραδωσει ο εργολαβος πρεπει να δωσω 10000 ευρω στην εφορια.κομματακι δυσκολο!!!!!!!!!!τες πα,εσενα που θα σε "επισκεφτει"η πεθερα καλα να περασετε!χα!χα!χα!εγω μενω με την πεθερα καλο εεεεε;;;δεσποινα το σπιτακι μου ειναι στο στενο του τοξοτη ενα απο τα σπιτακια που χτιζονται!καλο καφε και ο τοξοτης και ο αρης που το εχει απλα επαγγελματιας θεος.οποτε με εβλεπε γιατι εχω χρονια να παω με φωναζε 199 απο το τηλ της πυροσβεστικης λογω οτι στο σπιτι μπουρλωτιαζαμε συχνα και ετρεχε με τους πυροσβεστηρες του!!!χα!χα!ωραια χρονια!:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...