Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Παντως για μενα που δεν οδηγω ειναι μακρια :)

Στον μεγαλο ειχαμε γιατρο στη Θεσσαλονικη αλλα δεν ημουν ιδιαιτερως ευχαριστημενη και τωρα με το μωρο βρηκα γιατρο στη Περαια ωστε να μπορω να πηγαινω αν χρειαστει ακομα και με τα ποδια ;)

ααα...παω πασο! θα προτιμουσα και εγω ενα γιατρο κοντα αλλα πηγα σε μια στο τριλοφο που δεν ηξερε ουτε καν πόσα ειναι τα νεογιλα δοντια...μου ειπε 24!!!:confused::confused: ε σιγα μην της παω το παιδι μου αρρωστο!!!

βαριεμαι βαριεμαι σημερα...με πηρε και το στεφανι τηλ οτι θα αργησει και δεν περναει η μερα με τιποτα....:(:(:(θελω να ξαναπαω και εγω για δουλειαααααααααα.......:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσια..

εχω ακουσει ισα με 30 φορες το α ρε μοναξια (απο καρρα) σημερα!

δε διαβασα αλλα ασχολουμαι απο το πρωι με την πτυχιακη μου οποτε παλι δε ξεκουραστκα καθολου...μαλλον απο δω και περα θα λιωσω στο νετ!

δεσποινα εγω να δεις ποσο βαριεμαι...αχ αθηνα...αχ περασα κι εγω κατι καλες στιγμες εκει οταν ημουν πιο μικρη..

αχ τι μου θυμησες και αντι για καφε θα το ριξω στα ουισκια μου φαινεται..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια..

εχω ακουσει ισα με 30 φορες το α ρε μοναξια (απο καρρα) σημερα!

δε διαβασα αλλα ασχολουμαι απο το πρωι με την πτυχιακη μου οποτε παλι δε ξεκουραστκα καθολου...μαλλον απο δω και περα θα λιωσω στο νετ!

δεσποινα εγω να δεις ποσο βαριεμαι...αχ αθηνα...αχ περασα κι εγω κατι καλες στιγμες εκει οταν ημουν πιο μικρη..

αχ τι μου θυμησες και αντι για καφε θα το ριξω στα ουισκια μου φαινεται..

ασε με και εγω ουτε να πιω δεν μπορω με το θηλασμο....μολις αποθηλασω θα το ριξω στα σκληρα ετσι οπως παει....

Link to comment
Share on other sites

πωπωοντως τι πικρα κι αυτη να μη μπορεις να πιεις ή εστω ενα τσιγαρο για παρηγορια και ολες οι ορμονες να ειναι ανω κατω..αλλα αξιζει τον κοπο για τα μικρακια..για ποσο καιρο θα στε θεσσαλονικη δεσποινα?

Link to comment
Share on other sites

πωπωοντως τι πικρα κι αυτη να μη μπορεις να πιεις ή εστω ενα τσιγαρο για παρηγορια και ολες οι ορμονες να ειναι ανω κατω..αλλα αξιζει τον κοπο για τα μικρακια..για ποσο καιρο θα στε θεσσαλονικη δεσποινα?

σιγουρα για 4 χρονια με προοπτικη για μονιμα! μου αρεσει πολυ αλλα ειμαι μονο 2 μηνες εδω και δεν ξερω τι μου γινεται..και με εχει χαλασει τρομερα αυτος ο καιρος..πιο πολυ απο ολα για αυτο μου λειπει η αθηνα..εδω κοιμασαι 10 ωρες και νομιζεις οτι εχεις κοιμηθει μιση!!και μου τη δινει η ομιχλη!!! κατω οταν ειχε ομιχλη (μια φορα τα 5 χρονια δηλαδη) την ειχαμε για αξιοθεατο!!! τρομερη διαφορα ρε παιδι μου! και ηρθαμε και στις αρχες του χειμωνα οποτε εφαγα κατραπακια! τι σου λεω τωρα και εσενα βεβαια εκει που εισαι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλα εδω ειναι αλλη περιπτωση σημερα αςπουμε που ξυπνησα και ανοιξα τα παραθυρα και ειδα πως μπορουσα να δω ως το απεναντι κτηριο που ειναι 10 μετρα αποσταση εκανα το σταυρο μου..πολυ μουχλα..

αλλα θα τη συνηθισεις αυτην την ομιχλη..και ολο ηλιος δε λεει!

οχι οτι ειμαι τρελη με τη θεσσαλονικη..ανετα θα πηγαινα να μεινω σε αλλη πολη ισως και πιο μικρη ή σε καποιο νησι.αλλα ας ειναι καλα το στεφανι που δε θελει να ακουσει τιποτα τετοιο γιατι .....πώς θα ειναι καθε κυριακη στο γηπεδο του Αρη??(γ#$%^...) αχ μ ανεβηκε παλι το αιμα στο κεφαλι...γκρρ

Link to comment
Share on other sites

καλα εδω ειναι αλλη περιπτωση σημερα αςπουμε που ξυπνησα και ανοιξα τα παραθυρα και ειδα πως μπορουσα να δω ως το απεναντι κτηριο που ειναι 10 μετρα αποσταση εκανα το σταυρο μου..πολυ μουχλα..

αλλα θα τη συνηθισεις αυτην την ομιχλη..και ολο ηλιος δε λεει!

οχι οτι ειμαι τρελη με τη θεσσαλονικη..ανετα θα πηγαινα να μεινω σε αλλη πολη ισως και πιο μικρη ή σε καποιο νησι.αλλα ας ειναι καλα το στεφανι που δε θελει να ακουσει τιποτα τετοιο γιατι .....πώς θα ειναι καθε κυριακη στο γηπεδο του Αρη??(γ#$%^...) αχ μ ανεβηκε παλι το αιμα στο κεφαλι...γκρρ

χαχαχχαχαχχαχαχα!!! εμενα ευτυχως αν και γαβρος, το καραισκακη μονο με κυαλια το εβλεπε μετα τα παιδια! χαχαχαχαχχαχα!!!

και πιστεψε με!!λεει και παραλεει να εχει συνεχεια ηλιο! για ρωτα και τους σευχελλεζους αν τους χαλαει!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο μενα...εγω μενω αγια τριαδα,ειμαι 27 και εχω εναν μπομπο δυομιση χρονων σχεδον...πουλακι σε καταλαβαινω απολυτα..κι εγω χρωσταω μαθηματα και καθε εξαμηνο η ιδια δουλεια..πρεπει κι εγω να αρχισω διαβασμα επειγοντως και ειναι τοσο δυσκολο με ενα παιδι στο σπιτι.φιλακια σε ολες τις γειτονισσες και καλο ξημερωμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημεραααααααααααααααααα!!!Καλημερα στη Θερμη,στο Πανοραμα,στο Τριλοφο στη Περαια και τωρα και στην Αγια τριαδα!!!Και φυσικα να μη ξεχασω καλημερα και στη Μπρατισλαβααααα!!!!!!!:) :) :) :)

Μανουλα του Γιωργου καλως μας ηρθες!!!

Οι λοιπες τι κανετε;;;;Αγγελικη ακομα δε ξυπνησες;;

Δεσποινα καλα παιδι μου,εισαι σοβαρη;;;Ακου δεν εχει καφετεριες ο τριλοφος!!!Τι ειναι αυτα που λες;;;Εχει τουλαχιστον......δυο! :) :) :) :)

Ελενιτσα πως ειναι ρε η μικρη;;;;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!καλως ηρθες μανουλα γιωργου!!που να διαβασεις τωρα με παιδι στο σπιτι..δε παιζει..

εγω ξυπνησα και με ποναει πολυ το κεφαλι μου και ολο μου το δωμα..αχ με τετοια νουχλα που χει εξω..και βρεχει βρεχει..

ελενη πως ειναι η μικρη σημερα?εγω θα αρχισω διαβασμα απο το μεσημερακι και μετα σημερα..

πως ειναι ο καιρος στη θεσσαλονικη??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα λετα!δε παει και πολυκαλα..αχ μου λειπουν τα μικρα και δε μπορω να συγκεντρωθω.ειμαι και μονη και το μυαλο μου πεταει..εχω συνηθισει να διαβαζω με παρεα και τα τελευταια 2 χρονια με μια συγκεκριμενη φιλη η οποια ερχεται δευτερα και ελπιζω να στρωθω τοτε καλα..γιατι οι μερες τελειωνουν.αχ

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια!!!

Μετά από ένα τριήμερο τρελλού πυρετου σημέρα είμαστε καλύτερα!!! (ελπίζω):rolleyes::rolleyes:

Προσοχή κορίτσια!! Είναι πού ζόρικη ιωση... Μη την κολλήσουν τα παιδάκια σας!!

Με αντιπυρετικά και μπάνιο και δεν έπεφτε με τίποτα..

Φοβήθηκα για σπασμούς με τόσο πυρετό, αλλά ευτυχώς..

πουλάκι περαστικά και σ'εσένα!!

Ζόρικη η μοναξιά αλλά δες το από την θετική του πλευρά!

Τέτοια ηρεμία που θα την ξαναβρείς!!!;););)

Ο άντρας σου είναι 100% καλός άνθρωπος αφου είναι και αριανός!!!!!:lol::lol::lol::lol:

Δέσποινα αυτό το θου Κύριε "γαύρος" μην το αναφέρεις και πολύ πολύ... Μπορεί να πάθουμε τίποτα!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Πλάκα κάνω έτσι;

Ελενάκι, σε βρίσκω καλά πληροφορημένη, οπότε πρέπει να κάνω καμιά κοπάνα και να μας κάνεις ξενάγηση στα καφέ της περιοχής!!!:tongue::tongue:

Ιρν χρόνια πολλα και καλά! να χαίρεσαι τα παιδάκια σου και τον αντρούλη σου!! Σου τα λέω από τώρα γιατί δεν ξέρω αν μπορέσω να ξαναμπώ μέχρι την Κυριακή!

Κι εγώ δεν έχω φβ!

Η Γερμανία που είναι; Δεν έχει δώσει παρόν!!!:rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

πω παλι καλα που ειστε καλυτερα.αυτο το δε κατεβαινει ο πυρετος με τα αντιπυρετικα μου θυμιζειτον πατερα μου που παραμονη πρωτοχρονιας μπηκαμε στην κλινικη μιας και 5 μερες ειχε πυρετο που δεν σταατουσε.τελικα ηταν πνευμονια και παλευει με τις αντιβιωσεις...πωπω χαλια ηταν φετος..

ευτυχως που ειστε καλυτερα!!

οσο για τον αρη δε θελω να σχολιασω αλλα απο τοτε που γνωρισα τον αντρα μου θελω να πεσει στη β εθνικη (και πριν το ηθελα αλλα οχι με τοσο παθος!)..που θα παει θα εισακουστει η επιθυμια μου καποια στιγμη..ισως καταλαβαινετε τι τραβαω..

πινω καφεδακι στηνυγεια σας!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...