Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Ευχή 1

Mανούλες από περίχωρα Θεσ/νίκης από Επανομή, Περαία, Μηχανιώνα,Μεσημέρι, Θέρμη!!


irn

Recommended Posts

Oυχ....ποσο θα κατσουν;;;;;

Οπλισου με υπομονη και....επιμονη!!!χαχαχαχα :)

Αχ! Άστα να πάνε Λενάκι μου!!!

Που να τη βρω αυτή τη ρημάδα την υπομονή;

Θα κάτσουν σίγουρα μέχρι το Σάββατο...Ελπίζω μετά να πάνε σπιτάκι τους γιατί δεν με βλέπω καθόλου καλά!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 625
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Λοιπον....θα σκεφτεσαι οοοοοοοοοολο αυτο το καιρο που τους εχεις μακρια και θα λες...αντε εξι μερες ειναι αυτες,θα περασουνε!!!

αχ....ξερεις ποσες φορες σκεφτομαι οτι εχω δυο αγορια,και μπορει κι εμενα να μη με θελουν οι νυφες μου;;; :( :( :(


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον....θα σκεφτεσαι οοοοοοοοοολο αυτο το καιρο που τους εχεις μακρια και θα λες...αντε εξι μερες ειναι αυτες,θα περασουνε!!!

αχ....ξερεις ποσες φορες σκεφτομαι οτι εχω δυο αγορια,και μπορει κι εμενα να μη με θελουν οι νυφες μου;;; :( :( :(

Θες να πάθω εγκεφαλικό;:shock::shock::shock::shock: 4 μέρες ειναι παιδάκι μου!

Τετάρτη έρχονται...ευτυχώς!!!

Αμα γίνεις πεθερά σαν τη δικιά μου, και να σε πνίξουν δίκιο θα έχουν!!!:lol::lol::lol:

Αλλά δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση! Εσυ είσαι καλός άνθρωπος!!;)


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχαχα καλα καλε νομιζα σημερα ερχονται χαχαχαχαχαχα

καλος ξεκαλος,αλλο η μανα αλλο η πεθερα και προσπαθω απο τωρα να κραταω στη μνημη μου ολα αυτα που κανει η πεθερα μου και με ενοχλει,και να σκεφτομαι καλα τα συναισθηματα μου ωστε αυριο μεθαυριο να μη κανω τα ιδια στις νυφες μου......

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩς ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ;;;;;;;;; :) :) :)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα καλα καλε νομιζα σημερα ερχονται χαχαχαχαχαχα

καλος ξεκαλος,αλλο η μανα αλλο η πεθερα και προσπαθω απο τωρα να κραταω στη μνημη μου ολα αυτα που κανει η πεθερα μου και με ενοχλει,και να σκεφτομαι καλα τα συναισθηματα μου ωστε αυριο μεθαυριο να μη κανω τα ιδια στις νυφες μου......

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩς ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΡΗ;;;;;;;;; :) :) :)

Άστο καλύτερα!!

Άμα της τύχει κακιά πεθερά τι γίνεται;;;;;)

Βέβαια θα έχει 3 άντρες να παν να την πλακώσουν στις σφαλιάρες!!!! χαχαχα!!!!

Συμπέρασμα: Βάλε μπρος για την κόρη!!!:lol::lol::lol:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα αμα περιμενει απο τους αντρες σωθηκε!Θα τη πλακωσω μονη μου!χαχαχαχα :) :) :) :)

Έτσι σε θέλω!! Δυναμική!!!

Ε, ρε! Έχει να πέσει ξεκατίνιασμα!!! χαχαχαχαχα!!!!!:tongue::tongue:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ τι να κανεις ρε παιδι μου,....δεν ερχονται παντα τα πραγματα οπως τα σχεδιαζεις....

μακρια μενουν Ελενη;


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχα τυχερη μεσα στην ατυχια σου δηλαδη ετσι;;;;

ο μικρος μαζι μου ειναι!τον μεγαλο τον παρινω στις τεσσερις παρα


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...