Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Eamo οντως εγω προβληματιστηκα...

Nektaritsaki  εχουν δικιο τα κοριτσια. Η τιμη σου ειναι εξαιρετική! Μπράβο σου!

Καλλιόπη καλα αποτελεσματα να εχεις. Περιμενουμε τα νεα σου.

  • Μου αρέσει 1

4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερααααααα.....

Γεωργια μου καλα ειμαστε ολοι....ο μικρος μου εφυγε πλεον μονος του κ καθε μερα περπατα ολο κ πιο σταθερα....η Σοφουλα μου μια χαρακ αυτη.γινεται ενας χαμος βεβαια γιατι ψιλομαλώνουν μεταξυ τους κ πειράζει ο ενας τον αλλον κ στο τελος χαμος.εχουν ομως κ τα καλα τους κ ριχνουν γελια....εγω με τη δουλεια κ τα δυο παιδια κ το ασχημο ωραριο που εχω εχω κουραστει πολυ....

Για ρουχα εγκυμοσυνης δες κ στα h&m

Καλο βραδυ ομορφουλες μου....

  • Μου αρέσει 2

VXtmp2.pngdbarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρεεεςςς

Νεκταριτσάκι μου μπράβο 3πλασιαστηκε μια χαρά πάμεεε..εάν καίγεσαι για χοριακή κάνε Παρασκευή να εχεις ηρεμία το ΣΚ..

Καλιοπη καλά αποτελέσματα 

Αντζυ μου το ειδα το παλληκάρι σου ε κυριος σταθερός υπομονή με την δουλειάαα 

Μις μου πέρασα την συνέντευξη μου τηλεφώνησαν κ σήμερα εχω κ αλλη συνεντευξη σε εταιρεία της Εθνικής δεν μου είπαν τηλεφωνικά λεπτομέρειες θα πάω να δω σήμερα...οποια με πάρει κ σε οποια με τα λεφτα που περνουμε πλεον ειναι πιο κοντά..το θέμα ειναι οτι σε μια εβδομαδα αντε δύο που εστειλα τόσα βιογραφικά εκλεισα δύο συνεντευξεις κ ας ειναι για δουλειές part time. Δεν μας χαλάει.

Γεωργία κ γω hm δαγκωτο ψηφίζω 

Φιλάκια κοριτσάκιαα

Just now, Georgia1972 είπε:

Καλημέρα κορίτσια γλυκά! Πως είστε;

Angie μου αυτο σκεφτομαι κι εγω αφου θα γυρισω στη δουλεια. Πως θα εχω ενεργεια για όλα...

Καλημέραααα 

Εσύ θα θές καμάρι μου να γυρισεις δουλειά για να ηρεμήσεις με 2 είναι αλλιώς όλα..Μία φίλη τεχνήτρια νυχιών δεν μπορει το ωράριο που είχε στο μαγαζί έχει εναν 6χρονο κ εναν 16 μηνών εχει φρικάρει στο σπίτι κ με το μωρό που είναι συνέχεια πάνω της πήγαμε βολτα το Σάββατο κ μου το αφησε το μωρο να παει τουαλέτα κ ο ζουζουνος εκλαιγε tragic..μου λεει αυτος εδω ειναι η αιτια που θελω να παω για δουλεια να απογαλακτιστεί..Ενέργεια θα έχεις για όλα για τα 24ωρα που βάραγες δεν ξέρω αν θα μπορείς!

Αχχ θελαμε ισότητα να τα τι τραβάμε

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς τη Δημητρούλα! Χάθηκες χθες. Έκανες βολτούλες; Καλή επιτυχία και στη σημερινή συνέντευξη.

Θα τα δω και τα H&M κορίτσια. Ευχαριστω πολύ :)

 

Εγω πάλι κορίτσια ξύπνησα απο τις 05.00. Ε, στις 06.00 σηκώθηκα. Δεν αντεχα αλλο.


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Καλώς τη Δημητρούλα! Χάθηκες χθες. Έκανες βολτούλες; Καλή επιτυχία και στη σημερινή συνέντευξη.

Θα τα δω και τα H&M κορίτσια. Ευχαριστω πολύ :)

 

Εγω πάλι κορίτσια ξύπνησα απο τις 05.00. Ε, στις 06.00 σηκώθηκα. Δεν αντεχα αλλο.

Χθες ήμουν τέζα από τις βόλτες της Κυριακής με 3 τσιπουράκια κ τόσο ήλιο ζαλίστηκα...Κάθε μέρα πλέον είμαι όρθια από τις 7 απορώ με τον εαυτό μου!!Θα συνεχίσω έτσι? Θα εχω ενα 2ωρο να ξυπνησω οταν πιασω δουλειά έστω να μαζευω κ να φεύγω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Georgia1972 είπε:

Αααα! Βολτούλες και τσιπουράκιαααα! Καλά έκανες :).

Εμ εκλεισε τα 40 κ ο αντρας να μην το ριξουμε εξω??Ολο μιζέρια κ γκρίνια πιααα πάντως δεν βρίσκαμε να κάτσουμε κ μιλάμε για Πειραιά Φρεαττύδα κλπ..καταλήξαμε Κερατσίνι σε ενα λιμανάκι υπέροχο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσια!!!

@Nektaritsaki σκεψου οτι εχει ηδη πεντακοσαρισει η χοριακη σου!!!

@Calliopi. καλα αποτελεσματα!

 

@Angie'84 χαμουλης στο σπιτι με τα ζουζουνια εεε?

@DIMITRAS να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και να ειστε παντα αγαπημενοι...

@Georgia1972 ψαχνεις ρουχαλακια? εγω σκεφτομαι οτι χρειαζομαι σουτιεν... Εχετε καμια ιδεα που να ψαχτω? Θα μου πειτε ειναι νωρις. Ναι το ξερω αλλα ξεχειλιζει. Αν βαλω καμια λεπτη μπλουζα φαινεται λιγο χαλια

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Συμπεθέρα μου πάρε hm βαλε ειχα παρει στο πρωτο θετικο 1 νουμερο μεγαλύτερο κ τωρα επειδη παει απεναντι αυτο φοραω ειναθ μαλακα κ δεν ενοχλουν 

ξερεις ποιο ειναι το κακο? οτι εχω δυσκολο νουμερο και δεν μπαινω ευκολα σε σουτιεν. Σκεψου οτι εχω βρει ενα σχεδιο στη μινερβα και οπουδηποτε αλλου βρω μιλαμε για κοστος πανω απο 70€. Παρολα αυτα θα κανω μια βολτα την Παρασκευη κι αν ειμαι τυχερη.... 

  • Μου αρέσει 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα τσουπρες μου...

Calliopi καλα αποτελεσματα

Georgia μου μην σκεφτεσαι απο τωρα για τη δουλεια εχεις ακομα πολυ μεχρι να γυρισεις...παντως εχει δικιο η Δημητρα κ γω οσες ξερω που εγιναν μανουλες λενε ποτε θα γυρισω στη δουλεια να ηρεμισω λιγο κ οταν ειναι στη δουλεια λενε ποτε θα γυρισω σπιτι!

Δημητρα μου ψαχνεις δουλιτσα ε?Να σου πω στην Καλλιθεα ειναι ενα τεραστειο κτηριο με τηλεπικοινωνιες αποτι ξερω κ βλεπω οτι δουλευει παρα πολυς κοσμος κ ξερω οτι συνεχεια παιρνουν κοσμο ψαξτο λιγο αν θελεις!

Κοριτσα να σας ρωτησω κατι?Χθες το βραδυ με επιασε ενας τρομερος πονοκεφαλος μεχρι σημερα το πρωι στις 6 που καταφαιρα να κοιμιθω...ξυπνησα στις 8 παρα πολυ καλητερα!Ειναι συμπτωμα κ αυτο η μηπως απο την πιεση ολης της μερας ξεσπασε εκει?Κ αν το παθαινω πως μπορω να ανακουφιζομαι?

  • Μου αρέσει 1

L3k5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...