Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΜΑΝΟΥΛΑ ΘΑ ΓΙΝΩ!!!


Recommended Posts

Μαράκι μου εντάξει ηρεμησες τώρα ; Καλά έκανες και ρώτησες τον γιατρό για να είσαι σίγουρη !

Εγω κορίτσια σήμερα το είδα το σποράκι μου , εχει μεγαλώσει πολύ ! Ο γιατρός μου ειπε φαίνεται μεγαλύτερο μερικές μέρες από ότι είναι . Εγώ αμέσως ανησύχησα και ο άνθρωπος με κορόιδευε. Όλα καλά ως εδώ!

Δημητρουλα ελπίζω αύριο τα αποτέλεσμα της χοριακης να είναι αυτά που πρέπει και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο !

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα μανουλίτσες

Μαράκι όλα καλά??Κάτσε κ λίγο σπίτι κανάκεψε τον εαυτό σου!!

eamo μου μπράβοοοο

Εγώ πήγα εδωσα αίμα πάλι εψαχναν φλεβες αλλαζαν βελόνες ε τα καταφέραμε χωρίς μελανια ναααα με την τελευταία που είχα κάνει εχω ενα τεραστιο σημάδι.

Σημερα τα μετρο μεχρι Δουκισσης Πλακεντιας οποτε Καντζα γιοκ 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Καλημέρα μανουλίτσες

Μαράκι όλα καλά??Κάτσε κ λίγο σπίτι κανάκεψε τον εαυτό σου!!

eamo μου μπράβοοοο

Εγώ πήγα εδωσα αίμα πάλι εψαχναν φλεβες αλλαζαν βελόνες ε τα καταφέραμε χωρίς μελανια ναααα με την τελευταία που είχα κάνει εχω ενα τεραστιο σημάδι.

Σημερα τα μετρο μεχρι Δουκισσης Πλακεντιας οποτε Καντζα γιοκ 

Καλημερα κοριτσι μου! Αντε ευχομαι να τελειωσει σημερα το μαρτυριο της χοριακης...

Εγω δεν ξαναειχα τπτ απολυτως, αρα πιστευω οτι μαλλον με τραυματισα με το εμβολο.

Παρολα αυτα επειδη δεν νιωθω το στηθος μου να με ποναει πολυ παει το μυαλο στο κακο, αλλα με μαλωνω και προσπαθω να ηρεμω.

Περασαμε κι ενα δυσκολο βραδυ με το συζυγο... Θολουρα και τσουξιμο στα ματια σε συνδυασμο με συναχι απελπισια λεμε, οποτε συμπεθερα που να κατσω να με κανακεψω

  • Χαχα 1

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα !

Δημητρα ενημέρωσε μας πως όλα είναι οκ.

Μαρια μην αγχώνεσαι δεν είναι κάθε μέρα ίδια με το στήθος, αλλάζει !

Για εμένα μέρα επιστροφής σήμερα και ο σύζυγος περιμένει με βήχα και κακή διάθεση ! Του είπα θα κοιμηθεί καναπέ σήμερα ;)

  • Μου αρέσει 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , eamo είπε:

Καλημέρα !

Δημητρα ενημέρωσε μας πως όλα είναι οκ.

Μαρια μην αγχώνεσαι δεν είναι κάθε μέρα ίδια με το στήθος, αλλάζει !

Για εμένα μέρα επιστροφής σήμερα και ο σύζυγος περιμένει με βήχα και κακή διάθεση ! Του είπα θα κοιμηθεί καναπέ σήμερα ;)

Σε ευχαριστω πολυ, με καθησυχαζεις πολυ

Με τον συζυγο καλο κουραγιο και περαστικά σας.... Τι επαθαν ολοι και πεφτουν ενας ενας?


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Πως ειστε;

Καλή επιστροφη Eamo. Ε, ναι... Μακρυα απο τον αντρουλη σου για λίγο. Εμενα φετος ο αντρας μου εκανε το 4πλο αντιγριπικο και ευτυχως δεν αρρωστησε καθολου. Λογω επαγγελματος ειναι συνεχως μεσα σε ιατρεια και νοσοκομεια και επειδη ειναι και διαβητικος του ειπε και ο γιατρος του να κανει και το αντιγριπικο και του πνευμονιοκοκκου. Εγω αφου αρρωστησα τα Χριστουγεννα πηρα οδηγια απο τον γιατρο να κανω επισης το 4πλο αντιγριπικο και προς το παρον ολα καλα. 

Απο τις 08.30 γυρισαμε μολις πριν λίγο απο το νοσοκομειο! Τρελη γραφειοκρατια οπως παντα! Ηταν και ο αντρας μου μεσ' τα νευρα γιατι επρεπε να γυρισει στη δουλεια... καταλαβαινετε... Τελικα πηρα την αδεια και συγκεντρωσα και τα δικαιολογητικα για την αδεια κυησεως και παμε για το επομενο βημα. Αυτα προς το παρον.

Δημητρουλα ακομη το αποτελεσμα;

Μαρακι εισαι καλύτερα;

Δασκαλίτσα μας τι κανεις; Οι υπολοιπες οι τσούπρες βρηκαν ηλιο και βολταρουν;


4OQ2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


DIMITRA μακαρι να καθαρισεις μονη σου οσο πιο συντομα...

Georgia περασε ο καιρος γρηγορα οντως, ερχεται κ η αδεια κυησης. Κι εγω το Πασχα θα σταματουσα τη δουλεια, αλλα...

Περιμενω να αδιαθετησω κ θα κανονισω την υστεροσκοπηση. Αφου κανω αυριο λεω μια καλλιεργεια να δω οτι εφυγαν οι μυκητες, αν δε με προλαβει το περιοντο χαχα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια!!! Τι κάνετε? Εμείς είμαστε Αγγλία. Η μικρή ταλαιπωρηθηκε λίγο με το ταξίδι γιατί την ξυπνησαμε απο τις 6 αλλά κοιμήθηκε λίγο στο αεροπλάνο και μετά στο τρένο. Όλα μια χαρά!!! 

Δημητρουλα μου μακάρι να καθαρίσεις μόνη σου.. 

Γεωργία μου ταλαιπωρία και εσυ? 

Miss sunny με το καλό κ καλά αποτελέσματα να έχεις! 

Οι υπόλοιπες τσουπρες? 

  • Μου αρέσει 3

xsSnp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...