Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

26 minutes ago, zamia είπε:

Ααααα τοσο χοντρα!!εγω θελω φως..ηλιο..για τον ικτερο....αλλα να πω την αλήθεια πιο πολυ θελω να παω βολτα.......

Βικακι στο μπεμπουλη αν χρειαστεί να τον αφησεις θα βγαλεις γαλα εε;;

Πχ με το δοντι που ειπες..

Τελη του μηνα εχω διαφορες δουλειες και θα πρεπει να τον κρατησει μονος του ο μπαμπάς του..ποσο αγχώνομαι........βασικα δε θελω να τον αφησω καθόλου....

Συγνώμη αλλα δε την παλευουν...θα μας κανουν κουμαντο στο κρεβατι μας;;ήμαρτον.....εισαι μονος..γιατι;;βρες ταίρι...μετα αν παντρευτείς...κανε παιδι....και αν δε κανεις..;;εχεις προβλημα...δε τα μπορω αυτα. 

Ως συνήθως το σοι τα λεει..καλα λες..

Και εγω τους ταπωνω η τους γραφω..για την ωρα τους γραφω..δεν εχω κουραγιο να ασχολουμαι με βλακειες...

Εμένα να δείτε..που όταν έχασα το μωρό..ξέρετε τι μου  είπαν οι δικοί μου στην κερκυρα; πω πω... και τώρα έχουμε κεράσει όλο το χωριό για τα ευχαριστα.. ΤΙ να τους πούμε τωρα; μα πώς το περνεις εσύ έτσι απλα;  το εγώ ηταν: κομμάτια..στο πάτωμα να κλαίω ενώ τους το ανακοινώνα όμως με ψυχραιμία για να μη τους στενοχωρησω  πολύ. .  Για να πάρω αυτή την απάντηση..  άσχετο αλλά μου ρθε τώρα που λέτε για συγγενείς..

58 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

Ναι Ρενακι ενα κολπικά μου είπε πριν τον ύπνο...θα λειτουργώ το πρωί λες η θα σας γράφω αλλά ντ αλλά;χαχαχα!σαν τον άντρα μου πρεπει να είσαι δλδ...Αύγουστος του 86 εε;να σε ρωτησω κοπέλια... Δεν εμφανίστηκε τπτ έτσι;;;; πως νιώθεις;;;;

Αχ Νινακι μου...μακάρι να μη είναι.... Ποτε περιμενες;13 δεν ηταν; πόσες μέρες απο την ωορηξια είχες υπολογίσει;

Χαχαχα.. Όχι βρε μια χαρά θα είσαι.  Οι καλά που είναι βράδυ..δε θα καταλάβεις τίποτα.  Εμένα πουθενά η ωξο από εδώ... Ναι Αύγουστο 86


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 hours ago, Σαμμερ είπε:

Α εσεις ειστε μωρα.....μακαρι νινι να μην ερθει.....να σε ρωτησω κατι ρε μαρτακο κ πες μου την αληθεια σε παρακαλω:με τρια παιδια σε δυσκολες ηλικιες  κ διδυμα:δεν κουραζεσαι να γκρινιαξεις  ή να φωναξεις ή να χασεις την υπομονη σου???

ναι μωρουλια!!!!

παμε στο ψητο!!!!! λοιπον επειδη τα ηθελα πολυ.... κινδυνεψαμε στην εγκυμοσυνη... πιο πολυ αυτα βεβαια... εμενα με ειχαν σε πρωτοκολλαασφαλειας... οχι αλατι οχι ζαχαρη... οχι σπορια... οχι φλυδες ντοματας γιατι ανεβασα χολικα οξεα επικινδυνα για αιφνιδιο θανατο των μωρων.... ουφ δυομισυ μηνες αυτη η αγωνια.... κλπ ....αποκολλησεις...ταβανοθεραπεια... ενεσεις εχτρα προγεστερονης... ινοχεπ αντιθρομβοτικες που ετρεμα εως το τελος γιατι τις εβαζα μονη μου!!!!! για τις φοβητσιαρες σαν εμενα δεν συνηθιζεται αυτα το βασανο....

φοβος εαν θα παρουν τα κιλακα που επρεπε γιατι δεν ηθελαναμπουν θερμοκοιτιδα.... και αυτο ως ενα σημειο δεν το γλιτωσαμε... ο ενας εκανε ταχυπνοιαπριν μου τον φερουν στον θαλαμο.... και μου τον κραταγανε τρεις μερες κλεισμενο σε κουτι.... μακρυααπο το χαδι μου...ευτυχως μου τον εβαλαν 3 λεπτα επανω μου....μολις βγηκε... ωσπου να τακτοποιησουν τον πρωτο!!!!! φρικτο... ευτυχως παλι που μοιραζα το πρωτογαλα με αυτον που ειχα στο δωματιο και στην θερμοκοιτιδα..... τον κοιαζα σαατια και του ελεγα αυτα τα 2,5ml θα τα στειλουμε στον αδερφοσου που δεν ειναι εδω μαζι μας!!!!!! ευτυχωςπαλι την τριτημερα τον πηρα αγκαλια και του εδωσα εγω μεμπιμερακι το ξενο γαλα!!! και το δικο μου οσοειχα...ευτυχως παλι την πεμπτη μερα που βγαιναμε με θηλασαν καιοι δυο!!!! ενιωθα οτι ημουν η πιο ευτυχισμενη μαμα!!!!!

ετσι σαμμερακι μου αρχισε η κουραση και τα ξενυχτια... τα ποδια μου πρισμενα και να μην πατανε καλα οι πατουσες εως και 74 μερες μετα!!!!

εγω ομως γελαγα γελαγα συνεχεια τακοιταζακαι περιμεναποτε θα ανοιξουν ταματακιατους ναμεκοιταξουν... μετα ποτε θα μου χαμογελασουν... μετα ποτε θα γαργαλιουνται... ...ε μεχρι τοτε ποτε δεν γκρινιαξα ειχαν ολοι να το λενε..... τωρα τελευταια ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ..... ειδικαμε την γκρινια με τα δοντια.... μου χτυπαγαν τα μυνιγγια μου ωρες ωρες...... δεν μπορουσα λυγιζα εκλαιγα κπ στιγμες... αλλα ελεγα... Θεεμου δωσεμου δυναμη.... την θελω... την χρεαζοαι... την εχω τοοσο αναγκη..... εσυ επετρεψες να αγκιστρωθουν και να γεννηθουν... και ηρεμουσα.... κπ στιγμες τα εβαζα και τα βαζω και με τον συζυγο που δεν εχει το ενστικτο της μανας.... και τα αφηνει και κλαινε και γκρινιαζουν και ξεσηκωνουν το ενα το αλλο..... λεω λογια.... του τυπου...... δεν κααλαβαινεις..... θηλασε τα εσυ.....ηθελες παιδια...... τα παιδια θελουν και αγκαλιες.....και θυσιες.....πρωτα τααιδιακαι μετα να φας...να πας τουαλετα.... εγω εφαγα... εγω πηγα τουαλετα...εγω ξεκουραστηκα......και ο κακομοιρης γυριζει και μου λεει αφου δεν μπορω να τα θηλασω.... δεν ηρεμουν..... θελουν εσενα......

αυτα σαμμερακι μου.... ναιιιιιιιιιι εχω κουραστει πολυ.... προχτες επαθα εκρηξη με την αδερφη του που εφευγε δωδεκα και επι τρεις νυχτες και τα μωρα ειχαν λαλησει.....καιτου ειπα... θες να κοψω τον θηλασμο... να γυρισω στην δουλεια.... και νακρατησεις εσυ ταπαιδια????ακου τι ειπα το ατομο!!!!! τα λατρευω... θελω να απογαλακτισω κατα τον χρονο...... θελω να τα παιρνω αγκαλιες οταν μου απλωνουν τα χερακια τους να τα παρω... λεω τα παιδια δεν μεγαλωνουν στις στρατες...στα ρηλαξ.... στα πορτ μπεμπε..... στα καρτσια (οκ γα λιγο)... ΘΕΛΟΥΝ σωματικη επαφη και επικοινωνια!!!!! ευχαριστω τον Θεο πολυ για την μαμα μου.... που μαγειρευει για μας... εχτρα σουπες για μενα.....τωρα βραζει το κρεαςη το κοτοπουλο για τα μωρα.... και εγω εχω νεροχυτη.... στον ατμο τα λαχανικα... τις κρεμουλες.....και να σερβιρω στην κορη στον αντρουλη και στους καθηγητες οσο και οταν μπορω!!!!! ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ!!!!! ο θηλασμος θελει βοηθεια.... συμπαρασαση.....απο ολα ταμελη της οικογενειας.... και ψυχολογικη στηριξη... για αυτο πολλες παθαινουν επιλοχεια καταθλιψη!!!!!

βεπεις σαμμερακι δεν ειμα ιαλοβητη...... λυγιζω.... αλλα δεν μπορω να αγνοησω οτι γονιμοποιηθηκαν τρια και επρεπε απο τον νομο να μου φυτεψουν δυο.... και που το ξερω εαν εκεινο που εμεινε πισω δεν ειναι γραφτο να ερθει κα ιαυτο στην ζωη.......επειδη διαλεξαν το αλλο και οχι αυτο!!!!! εξαλλου δεν μου παει να το αγνοησω.... και να πω δεν μπορω κουραστηκα ΟΧΙ.... βεβαια αφου παρω το οκ απο τον ντοκ και θα μου πει αυτος ποτε μπορει η μητρα μου η χιλιομπαλωμενη!!!!!

2 hours ago, zamia είπε:

Βικακι,Μαρτακο και εμενα με "αγχωνει"λιγο το Ριλαξ.....θεωρω πως δε ειναι και τοοσο καλο για το σωματακι του...μου φαινεται οτι κανει μεγαλη κοιλιά και πως δεν ειναι καλο για την πλατουλα του..:?

Μαρτακοοοοοοο μου τι βλεπω;;σκεφτεσαι να βαλεις και το αλλο εμβρυακι!!!εισαι τελεια!Δεν ρχω λογια!!πες στις κοπελες σε παρακαλω την ηλικια σου...!!(ειδα αγχος για κατι 34..35..δωσε θαρρος!!)

 

Τζο μου σου συνέβη αυτό και εχει πεσει η ψυχολογια σου...θα δεις θα ερθει και αλλο μωρακι αν το θελετε!!

Οσο για τον ικτερο..θα παμε την αλλη βδομαδα να τον μετρήσουμε παλι..μακαρι να εχεθ πεσει..παντως βλεπω τα ματακια του κιτρινα και στεναχωριεμαι...:-(

Σαμμερακι μια χαρα εισαι για παιδακι!!ελα να ανεβαινουμε!!!ποτε μπορειται να κάνετε καινούρια προσπαθεια;;

 

Τονια το κανει το σπορι;;;;:)

θαρρος???? ξερει το ζαμιακι!!!!!!!! αντε γα σας!!!!! με εβαλε στα χαπια γα την ετ...... το καλοκαιρι του 2015 που ημουν ναι......46,6 και εκανα την διαδικασια 19/9/2015!!!!! οπως λεω μπηκα σε δαθεσιμοτητα ναπαραχωρησω τον εαυτο μου σ' αυτα τα πλασματακια!!!!!!! και τα προσδεχτηκα και τα καλοσορισα στην ζωη μου με ελπιδα και αγαπη απο την στιγμη που μου τα βαλανε στην μητρα μου!!!!!!!

ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!!! ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!!!!

2 hours ago, Ioio είπε:

Ζάμια μου, εμάς μας ειχε πει ο παιδίατρος ριλάξ μετά το μήνα.  Πιο πολύ τη βόλευε να κοιμάται, επειδή είχε θέμα με τις γουλιές.  Κορίτσια, πάντα δεμένα,  γιατί δεν ξέρεις πότε θα κάνουν κτ για πρώτη φορά.  Και στην αλλαξιέρα πάντα να τα κρατάτε με το ένα χέρι.  Έπεσε το μωράκι μιας γνωστής. Δεν έπαθε τίποτα ούτε μελανιά, μόνο η τρομάρα και το τρέξιμο στο νοσοκομείο φτάνει.

Σαμμερ μου, καλή επιτυχία! 

Κορίτσια, πάμε δυναμικά. :) Που θα μου πάει μέχρι το καλοκαίρι θα ψήσω και το σύζυγο.  

θα ειμαστε μαζι παλι στις μανουλες!!! ???? λες????? αντε με το καλο!!!!!!

και εγω λεω το καλοκαιρι να παω στον ντοκ!!! μετα τς πανελλαδικες!!!!!!

2 hours ago, zamia είπε:

Ιοιο μου και ο δικος μου ο φοβος αυτός ηταν...και ειναι......

και εγω δεν ειμαι της άποψης ενα ισον κανενα....για την ωρα θελω να κοιραβ μονο τα ματακια του μπουμπουκο μου!!!

Ασε που ακομη δε γέννησα ξεκινησαν να μου λενε για δεύτερο..γκρρρ...

μη χειροτερα..... εγω θα τους ελεγα οχι αυριο.... μεθαυριο θα το εχω ετοιμο!!!!

2 hours ago, Τονι@ είπε:

Ζαμιακι νομίζω ότι είναι καλά.  Έτσι νιώθω.  Αύριο το βράδυ θα πάω να το δω με το καλό.  

με το καλο.... σιγουρα θα ειναι καλα... και θα καταχαρεις και θα ηρεμησεις!!!!

2 hours ago, Rena87 είπε:

Όχιιιιιι... κάτσε να δούμε γιατί τα καφέ υγρά μπορεί να ναι κ τιποτα αλλο.. για καλο.. το έχω ακούσει κ αυτό..  Καλά δε λέω κοριτσια; διορθώστε με..

πολυ σωστα...συμφωνω!!!

1 hour ago, vikib είπε:

εγω ειχα λιγο καφε κ ηταν η κορη

εξαρταται κ στο παιδι το ρηλαξ.η κορη με το ζορι κτ 20'.ο μικρος παλι εστω κ 5' λιωνει στον υπνο..

οσο για τις βολτες ζαμιακι παμε με το πορτ μπεμπε συνηθως οποτε με τον ποδοσακο κ το σκεπαστρο λιγο εκτειθεται.κ τον σκεπαζω με πανα,πλεκτη κουβερτα κ βελουτε.φυσικα ντυμενο σαν.κρεμμυδι μακρυμανικο φανελακι κ βελουτε φορμακια.εχω κ ενα καταπληκτικο μπουφανακι

κρεμμυδακι!!!!!! χιχι!!!!


pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια κανω ενα 12ωρο να μπω κ πρέπει να διαβάσω 4 σελίδες!! Δεν σας προλαβαίνω τωρα με τη δουλεια ολο το απογευμα, κ δουλειές στο σπίτι κ προετοιμασία ολο το πρωι...

μουτζουριτσα χαίρομαι κατ αρχήν για τη βελτιωμένη σου διαθεση κ ψυχολογία, γιατι νομιζω ειναι το Α και το Ω, ανεξαρτήτως αποτελέσματος.... εύχομαι να πάνε ολα καλα...

Ρενακι λεω να συνεχίσουμε την προσπάθεια 2-3 μήνες ακομα χωρις τα τεστακια ωορρηξιας, κ μετα θα καταφύγω σ αυτα! Μακάρι να ναι αχρείαστα...

Μαρτακο μου αδιαθέτησα την περασμένη Παρασκευή! Τωρα ειμαι στα τελειώματα, οποτε απο Σάββατο (γιατι τωρα ο συζυγος λείπει εκτός) ξανά στον αγώνα... Χαχα... μπράβο σου που σκεφτεσαι κ για 4ο... τα παιδια ειναι ευτυχια! Δύναμη να υπαρχει, όρεξη, πιστη κ δυνατότητα να τα μεγαλώσουμε... μεχρι πριν λιγο καιρό έλεγα οτι θελω 3 παιδια ιδανικά, ισως γιατι κ εμεις ειμαστε 3 αδέρφια... τωρα λεω ας ειμαι τυχερή να κανω το 1ο, κ εχει ο θεός για τα υπόλοιπα, γιατι τελικα τιποτα δεν ειναι δεδομένο!

Σας κερδίζω!!! Ειμαι η πιο μικρή με τον πιο μεγάλο συζυγο... Χαχαχα 26 εγω, 38 εκείνος!! Ειμαστε μαζι 8 χρονια!! Μπουμπούκι με γνώρισε ο άτιμος....:-P 

Φιλια πολλα σε όσες ξεχνάω, με τόσα που διάβασα που να τα θυμάμαι ολα... ειναι κ η ωρα δύσκολη....:?

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, 17μαρτη2015 είπε:

ναι μωρουλια!!!!

παμε στο ψητο!!!!! λοιπον επειδη τα ηθελα πολυ.... κινδυνεψαμε στην εγκυμοσυνη... πιο πολυ αυτα βεβαια... εμενα με ειχαν σε πρωτοκολλαασφαλειας... οχι αλατι οχι ζαχαρη... οχι σπορια... οχι φλυδες ντοματας γιατι ανεβασα χολικα οξεα επικινδυνα για αιφνιδιο θανατο των μωρων.... ουφ δυομισυ μηνες αυτη η αγωνια.... κλπ ....αποκολλησεις...ταβανοθεραπεια... ενεσεις εχτρα προγεστερονης... ινοχεπ αντιθρομβοτικες που ετρεμα εως το τελος γιατι τις εβαζα μονη μου!!!!! για τις φοβητσιαρες σαν εμενα δεν συνηθιζεται αυτα το βασανο....

φοβος εαν θα παρουν τα κιλακα που επρεπε γιατι δεν ηθελαναμπουν θερμοκοιτιδα.... και αυτο ως ενα σημειο δεν το γλιτωσαμε... ο ενας εκανε ταχυπνοιαπριν μου τον φερουν στον θαλαμο.... και μου τον κραταγανε τρεις μερες κλεισμενο σε κουτι.... μακρυααπο το χαδι μου...ευτυχως μου τον εβαλαν 3 λεπτα επανω μου....μολις βγηκε... ωσπου να τακτοποιησουν τον πρωτο!!!!! φρικτο... ευτυχως παλι που μοιραζα το πρωτογαλα με αυτον που ειχα στο δωματιο και στην θερμοκοιτιδα..... τον κοιαζα σαατια και του ελεγα αυτα τα 2,5ml θα τα στειλουμε στον αδερφοσου που δεν ειναι εδω μαζι μας!!!!!! ευτυχωςπαλι την τριτημερα τον πηρα αγκαλια και του εδωσα εγω μεμπιμερακι το ξενο γαλα!!! και το δικο μου οσοειχα...ευτυχως παλι την πεμπτη μερα που βγαιναμε με θηλασαν καιοι δυο!!!! ενιωθα οτι ημουν η πιο ευτυχισμενη μαμα!!!!!

ετσι σαμμερακι μου αρχισε η κουραση και τα ξενυχτια... τα ποδια μου πρισμενα και να μην πατανε καλα οι πατουσες εως και 74 μερες μετα!!!!

εγω ομως γελαγα γελαγα συνεχεια τακοιταζακαι περιμεναποτε θα ανοιξουν ταματακιατους ναμεκοιταξουν... μετα ποτε θα μου χαμογελασουν... μετα ποτε θα γαργαλιουνται... ...ε μεχρι τοτε ποτε δεν γκρινιαξα ειχαν ολοι να το λενε..... τωρα τελευταια ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ..... ειδικαμε την γκρινια με τα δοντια.... μου χτυπαγαν τα μυνιγγια μου ωρες ωρες...... δεν μπορουσα λυγιζα εκλαιγα κπ στιγμες... αλλα ελεγα... Θεεμου δωσεμου δυναμη.... την θελω... την χρεαζοαι... την εχω τοοσο αναγκη..... εσυ επετρεψες να αγκιστρωθουν και να γεννηθουν... και ηρεμουσα.... κπ στιγμες τα εβαζα και τα βαζω και με τον συζυγο που δεν εχει το ενστικτο της μανας.... και τα αφηνει και κλαινε και γκρινιαζουν και ξεσηκωνουν το ενα το αλλο..... λεω λογια.... του τυπου...... δεν κααλαβαινεις..... θηλασε τα εσυ.....ηθελες παιδια...... τα παιδια θελουν και αγκαλιες.....και θυσιες.....πρωτα τααιδιακαι μετα να φας...να πας τουαλετα.... εγω εφαγα... εγω πηγα τουαλετα...εγω ξεκουραστηκα......και ο κακομοιρης γυριζει και μου λεει αφου δεν μπορω να τα θηλασω.... δεν ηρεμουν..... θελουν εσενα......

αυτα σαμμερακι μου.... ναιιιιιιιιιι εχω κουραστει πολυ.... προχτες επαθα εκρηξη με την αδερφη του που εφευγε δωδεκα και επι τρεις νυχτες και τα μωρα ειχαν λαλησει.....καιτου ειπα... θες να κοψω τον θηλασμο... να γυρισω στην δουλεια.... και νακρατησεις εσυ ταπαιδια????ακου τι ειπα το ατομο!!!!! τα λατρευω... θελω να απογαλακτισω κατα τον χρονο...... θελω να τα παιρνω αγκαλιες οταν μου απλωνουν τα χερακια τους να τα παρω... λεω τα παιδια δεν μεγαλωνουν στις στρατες...στα ρηλαξ.... στα πορτ μπεμπε..... στα καρτσια (οκ γα λιγο)... ΘΕΛΟΥΝ σωματικη επαφη και επικοινωνια!!!!! ευχαριστω τον Θεο πολυ για την μαμα μου.... που μαγειρευει για μας... εχτρα σουπες για μενα.....τωρα βραζει το κρεαςη το κοτοπουλο για τα μωρα.... και εγω εχω νεροχυτη.... στον ατμο τα λαχανικα... τις κρεμουλες.....και να σερβιρω στην κορη στον αντρουλη και στους καθηγητες οσο και οταν μπορω!!!!! ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΑ!!!!! ο θηλασμος θελει βοηθεια.... συμπαρασαση.....απο ολα ταμελη της οικογενειας.... και ψυχολογικη στηριξη... για αυτο πολλες παθαινουν επιλοχεια καταθλιψη!!!!!

βεπεις σαμμερακι δεν ειμα ιαλοβητη...... λυγιζω.... αλλα δεν μπορω να αγνοησω οτι γονιμοποιηθηκαν τρια και επρεπε απο τον νομο να μου φυτεψουν δυο.... και που το ξερω εαν εκεινο που εμεινε πισω δεν ειναι γραφτο να ερθει κα ιαυτο στην ζωη.......επειδη διαλεξαν το αλλο και οχι αυτο!!!!! εξαλλου δεν μου παει να το αγνοησω.... και να πω δεν μπορω κουραστηκα ΟΧΙ.... βεβαια αφου παρω το οκ απο τον ντοκ και θα μου πει αυτος ποτε μπορει η μητρα μου η χιλιομπαλωμενη!!!!!

θαρρος???? ξερει το ζαμιακι!!!!!!!! αντε γα σας!!!!! με εβαλε στα χαπια γα την ετ...... το καλοκαιρι του 2015 που ημουν ναι......46,6 και εκανα την διαδικασια 19/9/2015!!!!! οπως λεω μπηκα σε δαθεσιμοτητα ναπαραχωρησω τον εαυτο μου σ' αυτα τα πλασματακια!!!!!!! και τα προσδεχτηκα και τα καλοσορισα στην ζωη μου με ελπιδα και αγαπη απο την στιγμη που μου τα βαλανε στην μητρα μου!!!!!!!

ΟΛΕΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ!!!!! ΟΛΕΣ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!! ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!!!!

θα ειμαστε μαζι παλι στις μανουλες!!! ???? λες????? αντε με το καλο!!!!!!

και εγω λεω το καλοκαιρι να παω στον ντοκ!!! μετα τς πανελλαδικες!!!!!!

μη χειροτερα..... εγω θα τους ελεγα οχι αυριο.... μεθαυριο θα το εχω ετοιμο!!!!

με το καλο.... σιγουρα θα ειναι καλα... και θα καταχαρεις και θα ηρεμησεις!!!!

πολυ σωστα...συμφωνω!!!

κρεμμυδακι!!!!!! χιχι!!!!

Μάρτη μου, και πάλι θα γράψω ότι σε θαυμάζω! Ο εκπληκτικός δεσμός του θηλασμού, βοηθάει τόσο πολύ στην ανατροφή! Πιστεύω όλοι οι άντρες μας καμαρώνουν και λίγο ζηλεύουν, θα ήθελαν να το ζήσουν. Επίσης, ο θηλασμός σε αναγκάζει να τα πάρεις αγκαλιές, πολλές αγκαλιές, ξέρει η φύση Μάρτη μου, σωματική επαφή και πάλι σωματική επαφή! Που όσοι έχουν άποψη για το πότε θα παντρευτείς, κάνεις παιδιά, μέχρι πότε θα θηλάσεις κλπ  πιστεύουν ότι τα κακομαθαίνεις.... Το μωρό 8 μηνών δεν έχει άγχος αποχωρισμού, δεν το έμαθες μόνο  του.... Όπως έχετε καταλάβει με έχει κουράσει να μου λενε τί θα κάνω με το παιδί, ιδίως,  αν τολμήσω να πω ότι νυσταζω. Δόξα τω θεω, έχω τον άντρα μου δίπλα και δεν επηρεάζεται! 

Εύχομαι να είμαστε πάλι μαζί στις μανούλες του 2018. 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια.  Εχθές το βράδυ δεν ήμουν πολύ καλά και γι αυτό εξαφανίστηκα. Είχα πονοκέφαλο και ζάλη και με πήρε ο ύπνος.  

Ζαμιακι μου είμαι 10w3d. Ρενακι μου χαίρομαι που μέχρι εχθές το βράδυ δεν σου ήρθε.  Εγώ ακόμα ελπίζω.  

Μουτζουριτσα μου και νινακι λίγες μέρες ακόμα υπομονή και για εσάς.  Κοντεύουμε.  

Οι υπόλοιπες μανούλες που συζητατε για τα μικρά σας νομίζω είστε καλό φροντιστήριο.  Πόσες πληροφορίες? !?!?!

Σας ευχαριστώ όλες μια μια για τις ευχές και την ενθάρρυνση.  Με βοηθάτε να είμαι ψύχραιμη.  

Καλημέρα και φιλιά σε όλα τα κορίτσια! !


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!εδω ξυπνησαμε με πολυ βροχη σημερα!!!!εσπασε το κρυο αρκετα βεβαια...

διαβαζω Μαρτη και λιωνωωωωωω!!!!τι πλασμα εισαι βρε κοριτσι μου!τα χαιρεσαι την υπεροχη οικογενεια σου και εφοσον το επιθυμεις ναι το 2018 να συναντηθεις και με το τεταρτο ζουζουνι σου!!

Μαρακι καλε εσυ εισαι μωροοοοο!!!!κανε χαλαρα ελευθερα ασε τα τεστακια για την ωρα οπως λες..θεμα χρονου ειναι!!!

Ρενακι μουυυυυ???????αφαντη???????????

Τονακι μου εφτασε η μερααααα!!!!γλυκο μου αντε να φτασει γρηγορα το βραδυ να δεις το μπεμπακι σου!!!να το απολαυσεις!!!!

Σαμμερακι μου καλημερα!

Τζο μου καλημερα...η μαμα Σανγκρε ολα καλα?

Μαμακα καλημερα...Ιοιο μου...

Βικακι πως ειναι το δοντι?

καλημερα σε οοοολες κοριτσαρες μου!!!!

χθες βραδυ εβαλα το πρωτο κολπικο....γενικα νυσταζω αυτες τις μερες...σημερα νυσταζω αρκετα...μπορει να ναι και τυχαιο γεγονος και ξεχασα το κινητο στο σπιτι!!Ρενα στο ειπα θα ρεταρωωωω εγω!χαχαχαχα!

 

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Καλημέρα κορίτσια.  Εχθές το βράδυ δεν ήμουν πολύ καλά και γι αυτό εξαφανίστηκα. Είχα πονοκέφαλο και ζάλη και με πήρε ο ύπνος.  

Ζαμιακι μου είμαι 10w3d. Ρενακι μου χαίρομαι που μέχρι εχθές το βράδυ δεν σου ήρθε.  Εγώ ακόμα ελπίζω.  

Μουτζουριτσα μου και νινακι λίγες μέρες ακόμα υπομονή και για εσάς.  Κοντεύουμε.  

Οι υπόλοιπες μανούλες που συζητατε για τα μικρά σας νομίζω είστε καλό φροντιστήριο.  Πόσες πληροφορίες? !?!?!

Σας ευχαριστώ όλες μια μια για τις ευχές και την ενθάρρυνση.  Με βοηθάτε να είμαι ψύχραιμη.  

Καλημέρα και φιλιά σε όλα τα κορίτσια! !

καλημερα αγαπη!καλα εκανες και κοιμηθηκες και ξεκουραστηκες!καλυτερα σημερα?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!εδω ξυπνησαμε με πολυ βροχη σημερα!!!!εσπασε το κρυο αρκετα βεβαια...

διαβαζω Μαρτη και λιωνωωωωωω!!!!τι πλασμα εισαι βρε κοριτσι μου!τα χαιρεσαι την υπεροχη οικογενεια σου και εφοσον το επιθυμεις ναι το 2018 να συναντηθεις και με το τεταρτο ζουζουνι σου!!

Μαρακι καλε εσυ εισαι μωροοοοο!!!!κανε χαλαρα ελευθερα ασε τα τεστακια για την ωρα οπως λες..θεμα χρονου ειναι!!!

Ρενακι μουυυυυ???????αφαντη???????????

Τονακι μου εφτασε η μερααααα!!!!γλυκο μου αντε να φτασει γρηγορα το βραδυ να δεις το μπεμπακι σου!!!να το απολαυσεις!!!!

Σαμμερακι μου καλημερα!

Τζο μου καλημερα...η μαμα Σανγκρε ολα καλα?

Μαμακα καλημερα...Ιοιο μου...

Βικακι πως ειναι το δοντι?

καλημερα σε οοοολες κοριτσαρες μου!!!!

χθες βραδυ εβαλα το πρωτο κολπικο....γενικα νυσταζω αυτες τις μερες...σημερα νυσταζω αρκετα...μπορει να ναι και τυχαιο γεγονος και ξεχασα το κινητο στο σπιτι!!Ρενα στο ειπα θα ρεταρωωωω εγω!χαχαχαχα!

 

Αγάπη μου δεν πρόλαβε να φταιει το χάπι για την νύστα και την αφηρημαδα.  Όταν με το καλό έρθει η στιγμή που θα μας πεις τα ευχάριστα _γιατί δεν θα αργησει_ ας ξανασυζητησουμε το που θα είναι το μυαλό σου.  Εγώ πάντως δεν αναγνωρίζω τον εαυτό μου από αυτή την άποψη. 

Καλύτερα είμαι προς το παρόν.  Νιώθω κομμάτια βέβαια όπως κάθε μέρα.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπη μου δεν πρόλαβε να φταιει το χάπι για την νύστα και την αφηρημαδα.  Όταν με το καλό έρθει η στιγμή που θα μας πεις τα ευχάριστα _γιατί δεν θα αργησει_ ας ξανασυζητησουμε το που θα είναι το μυαλό σου.  Εγώ πάντως δεν αναγνωρίζω τον εαυτό μου από αυτή την άποψη. 

ναι βρε αγαπη κανω πλακα εννοειται!!!βρηκα ελαφρυντικο αφηρημαδας!αν και γενικα δεν ξεχναω με τιποτα!

καλα αμα μεινω παει χαζεψα...αμα ερθει δε...με χασατεεεε!χαχαχα!αυτο το ξερω απο τωρα!

πως εισαι σημερα?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ναι βρε αγαπη κανω πλακα εννοειται!!!βρηκα ελαφρυντικο αφηρημαδας!αν και γενικα δεν ξεχναω με τιποτα!

καλα αμα μεινω παει χαζεψα...αμα ερθει δε...με χασατεεεε!χαχαχα!αυτο το ξερω απο τωρα!

πως εισαι σημερα?

Ναι αγάπη μου ακριβώς το ίδιο λέω κι εγώ.  Πραγματικά θα είσαι αλλού και θα σου αρέσει κιόλας.  Κι αυτό να ξέρεις ξεκινάει πολύ νωρίς.   Και προσπαθώ πλαγίως να σου πω ότι είναι ένα θετικό σημάδι το ότι νυσταζεις πολύ.  Αλλά δεν θέλω να σου φουσκωνω υπερβολικά το μυαλό.  Όμως μου μυρίζει κάτι καλό.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τονι@ είπε:

Ναι αγάπη μου ακριβώς το ίδιο λέω κι εγώ.  Πραγματικά θα είσαι αλλού και θα σου αρέσει κιόλας.  Κι αυτό να ξέρεις ξεκινάει πολύ νωρίς.   Και προσπαθώ πλαγίως να σου πω ότι είναι ένα θετικό σημάδι το ότι νυσταζεις πολύ.  Αλλά δεν θέλω να σου φουσκωνω υπερβολικά το μυαλό.  Όμως μου μυρίζει κάτι καλό.  

αχαχαχαχα καλα χαμπαριιιιι!αμα σου λεω σημερα δεν το χω τελος!!!θα ασχοληθω με τιποτα ευκολο στη δουλεια γιατι θα κανω κανενα λαθος και θα με πανε φυλακη!!!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

αχαχαχαχα καλα χαμπαριιιιι!αμα σου λεω σημερα δεν το χω τελος!!!θα ασχοληθω με τιποτα ευκολο στη δουλεια γιατι θα κανω κανενα λαθος και θα με πανε φυλακη!!!

Έλα γλυκούλα μου. Απόλαυσε το.  Έχει την πλάκα του.  Εμένα με κοροϊδεύουν πολλές φορές που είμαι αλλού και που συνέχεια ασχολούμαι με το σπόρο. Και μου λένε θα τρελαθείς μέχρι να το κάνεις και εσύ σε λίγο θα το θηλάζεις κιόλας και τέτοια.Και τσαντιζομαι μερικές φορές γιατί αυτοί που μου το λένε είναι γυναίκες που το έχουν περάσει . Δεν δικαιολογείται να μην με καταλαβαινουν. Και τα βρίσκω χοντραδες.  Ο καθένας το ζει όπως νιώθει.  Δεν έρχεται πολλές φορές στη ζωή μας αυτή η ευλογία . Για αυτό πέρνα κάθε στάδιο όπως νιώθεις. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Τονι@ είπε:

Έλα γλυκούλα μου. Απόλαυσε το.  Έχει την πλάκα του.  Εμένα με κοροϊδεύουν πολλές φορές που είμαι αλλού και που συνέχεια ασχολούμαι με το σπόρο. Και μου λένε θα τρελαθείς μέχρι να το κάνεις και εσύ σε λίγο θα το θηλάζεις κιόλας και τέτοια.Και τσαντιζομαι μερικές φορές γιατί αυτοί που μου το λένε είναι γυναίκες που το έχουν περάσει . Δεν δικαιολογείται να μην με καταλαβαινουν. Και τα βρίσκω χοντραδες.  Ο καθένας το ζει όπως νιώθει.  Δεν έρχεται πολλές φορές στη ζωή μας αυτή η ευλογία . Για αυτό πέρνα κάθε στάδιο όπως νιώθεις. 

μα ειναι δυνατον να λενε τετοια πραγματα γυναικες?και ηδη μαναδες?ζησε το κοριτσι μου με ενταση με αγαπη με ολο σου το ειναι και απλα αστες να λενε!!!ακου εκει!εξοργιζομαι!και μενα πολλες φιλες λενε ρε μην κανεις ετσι ....ενταξει παιδι ειναι θα γινει...νομιζουν οτι τα παραγγελνεις και ερχονται...και επισης ενας κοινος φιλος αρραβωνιασμενος εω και κατι χρονια ...τωρα τις γιορτες...που βρεθηκαμε ...πιασαμε κουβεντα για το γαμο του κτλ λοιπα και ελεγα αντεεεε βαλτε μπρος να κανετε και παιδακι και γυρναει κ μου λεει...αααα εγω της εχω πει πως πρωτα θα κανει ολες τις εξετασεις να δουμε αν μπορει να κανει παιδια και μετα θα την παντρευτω....μπηκα σε μια τεραστια αντιπαραθεση του τυπου και ολα να τα κανει και να ναι αψογα ξερεις ποσα ζευγαρια παλευουν χροοονια....δεν παντρευομαστε αναπαραγωγικες μηχανες....βγηκα εκτος οριων κοριτσια σας μιλω σοβαρα εβγαλα καπνους απο τα αυτια....σηκωθηκα και εφυγα απο τον καφε λεγοντας δεν εχω ακουσει πιο χυδαιο πραγμα απο ανθρωπο...φυσικα ο αντρας μου αφου τον "ελουσε"(ειναι κ κολλητος του)...με ακολουθησε....και πηγαμε οι δυο μας σε ενα ησυχο καφε και ηρεμησαμε!δεν περιγραφω αλλο....καταλαβαινεις!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Νινακι!!!!!δεν πειραζει Νινακι μουυυυ!παμε δυνατα..νεος κυκλος νεοι στοχοι...επαφες επαφες επαφες!!!!

τοσο νωρις βρε κοριτσι μου????ετσι ειναι οι κυκλοι σου συνηθως?


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...