Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Απο το 87 που εχεις πισω απο το ρενα νομιζα οτι τωρα θα γινεις 30.και το μαρακι αν ισχυει το 1990.σου ηρθε τελικα????μετραμε καθυστερηση???ας ξαναπω ενα μπραβο στη μαρτη κ ενα στη μαμα της μουτζουρας που βρηκε τη δυναμη να ξαναπροσπαθησει μετα απο αυτα που περασε...τελικα ναι ειμαστε δυνατες....ηρθαν στιγμες που αναρωτιομουν κ ρωτουσα τον αντρα μου:ειμαι δυνατη ή μηπως αναισθητη???  Δυνατη ελεγε κ το εννοουσε..ολες ειμαστε για το σκοπο μας....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

33 minutes ago, Rena87 είπε:

Ρε κορίτσια... ένα απόγευμα έλειψα.. πανικό κάνετε... 

Λοιπον Μαρτακο μου τι ψυχουλα εισαι;!!! Μπράβο σου!! Κ θα συμφωνήσω σε αυτό που είπες το τελευταίο : σε αυτούς που έχουν αδυναμία ο θεός δίνει πολύ δύναμη! Τώρα έχω δύο είδωλα.. εσένα κ το Σαμμερακι!  Κ όλες σας χαίρομαι τη δύναμη σας...

Σαμμερακι μου τι ωραια νέα διάβασα... αντέ βάλε ξανα μπροστά.. ο θεός θα είναι δίπλα σου αυτή τη φορά! 

Τζο μου είσαι δυνατό κορίτσι κ εσύ.. θα δεις πόσο αλλιώς θα τα σκεφτείς όταν περάσει καιρός κ ανέβει η ψυχολογία σου..

Μουτζουρακι μου γλυκό.. βράδυ θα βάζεις τα ουτρο;

Το Τονακι γιατί κάνει απουσιες;

Από ότι κατάλαβα είμαι η πιο μικρή της παρεας; έκλεισα τα 30 μου τον Αύγουστο! Κ ο αντρουλης μου 34.. 

Εδώ είμαι ρενακι. Τώρα έκατσα και σας διαβάζω.  Ξεκίνησα δουλειά γι αυτό άρχισα τις απουσίες. .χάχα. κι εγώ μικρούλα είμαι. .28 είμαι για την ακρίβεια. Και ο άντρας μου 30. :)


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Α εσεις ειστε μωρα.....μακαρι νινι να μην ερθει.....να σε ρωτησω κατι ρε μαρτακο κ πες μου την αληθεια σε παρακαλω:με τρια παιδια σε δυσκολες ηλικιες  κ διδυμα:δεν κουραζεσαι να γκρινιαξεις  ή να φωναξεις ή να χασεις την υπομονη σου???

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, καλησπέρα και από εμένα! 

Κορίτσια, όλες θα τα καταφέρουμε! Μάρτη μου, με το καλό το τέταρτο!  

Τζο, η εξωμήτρια κύηση είναι και δικός μου φόβος, από την αρχή ήταν. Πιστεύω ότι ο αριθμός των παιδιών έχει να κάνει με το τί ταιριάζει σε κάθε ζευγάρι.  Δεν είμαι καθόλου της λογικής ένα ίσον κανένα.  Και το ζω :) Από την άλλη είναι όμορφο να έχεις δύο ή περισσότερα παιδάκια να μεγαλώνουν παρέα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικακι,Μαρτακο και εμενα με "αγχωνει"λιγο το Ριλαξ.....θεωρω πως δε ειναι και τοοσο καλο για το σωματακι του...μου φαινεται οτι κανει μεγαλη κοιλιά και πως δεν ειναι καλο για την πλατουλα του..:?

Μαρτακοοοοοοο μου τι βλεπω;;σκεφτεσαι να βαλεις και το αλλο εμβρυακι!!!εισαι τελεια!Δεν ρχω λογια!!πες στις κοπελες σε παρακαλω την ηλικια σου...!!(ειδα αγχος για κατι 34..35..δωσε θαρρος!!)

 

Τζο μου σου συνέβη αυτό και εχει πεσει η ψυχολογια σου...θα δεις θα ερθει και αλλο μωρακι αν το θελετε!!

Οσο για τον ικτερο..θα παμε την αλλη βδομαδα να τον μετρήσουμε παλι..μακαρι να εχεθ πεσει..παντως βλεπω τα ματακια του κιτρινα και στεναχωριεμαι...:-(

Σαμμερακι μια χαρα εισαι για παιδακι!!ελα να ανεβαινουμε!!!ποτε μπορειται να κάνετε καινούρια προσπαθεια;;

 

30 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εδώ είμαι ρενακι. Τώρα έκατσα και σας διαβάζω.  Ξεκίνησα δουλειά γι αυτό άρχισα τις απουσίες. .χάχα. κι εγώ μικρούλα είμαι. .28 είμαι για την ακρίβεια. Και ο άντρας μου 30. :)

Τονια το κανει το σπορι;;;;:)

Link to comment
Share on other sites

Ζάμια μου, εμάς μας ειχε πει ο παιδίατρος ριλάξ μετά το μήνα.  Πιο πολύ τη βόλευε να κοιμάται, επειδή είχε θέμα με τις γουλιές.  Κορίτσια, πάντα δεμένα,  γιατί δεν ξέρεις πότε θα κάνουν κτ για πρώτη φορά.  Και στην αλλαξιέρα πάντα να τα κρατάτε με το ένα χέρι.  Έπεσε το μωράκι μιας γνωστής. Δεν έπαθε τίποτα ούτε μελανιά, μόνο η τρομάρα και το τρέξιμο στο νοσοκομείο φτάνει.

1 minute ago, Σαμμερ είπε:

μπορω κ τωρα...αλλα ουτε καταλαβα αν εκανα ωορρηξια ουτε κ ο κυκλος ειναι σταθερος..οτι να ναι...τι να πω...οτι ειναι να γινει θα γινει.

Σαμμερ μου, καλή επιτυχία! 

Κορίτσια, πάμε δυναμικά. :) Που θα μου πάει μέχρι το καλοκαίρι θα ψήσω και το σύζυγο.  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Ioio είπε:

Κορίτσια, καλησπέρα και από εμένα! 

Κορίτσια, όλες θα τα καταφέρουμε! Μάρτη μου, με το καλό το τέταρτο!  

Τζο, η εξωμήτρια κύηση είναι και δικός μου φόβος, από την αρχή ήταν. Πιστεύω ότι ο αριθμός των παιδιών έχει να κάνει με το τί ταιριάζει σε κάθε ζευγάρι.  Δεν είμαι καθόλου της λογικής ένα ίσον κανένα.  Και το ζω :) Από την άλλη είναι όμορφο να έχεις δύο ή περισσότερα παιδάκια να μεγαλώνουν παρέα. 

Ιοιο μου και ο δικος μου ο φοβος αυτός ηταν...και ειναι......

και εγω δεν ειμαι της άποψης ενα ισον κανενα....για την ωρα θελω να κοιραβ μονο τα ματακια του μπουμπουκο μου!!!

Ασε που ακομη δε γέννησα ξεκινησαν να μου λενε για δεύτερο..γκρρρ...

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, zamia είπε:

Βικακι,Μαρτακο και εμενα με "αγχωνει"λιγο το Ριλαξ.....θεωρω πως δε ειναι και τοοσο καλο για το σωματακι του...μου φαινεται οτι κανει μεγαλη κοιλιά και πως δεν ειναι καλο για την πλατουλα του..:?

Μαρτακοοοοοοο μου τι βλεπω;;σκεφτεσαι να βαλεις και το αλλο εμβρυακι!!!εισαι τελεια!Δεν ρχω λογια!!πες στις κοπελες σε παρακαλω την ηλικια σου...!!(ειδα αγχος για κατι 34..35..δωσε θαρρος!!)

 

Τζο μου σου συνέβη αυτό και εχει πεσει η ψυχολογια σου...θα δεις θα ερθει και αλλο μωρακι αν το θελετε!!

Οσο για τον ικτερο..θα παμε την αλλη βδομαδα να τον μετρήσουμε παλι..μακαρι να εχεθ πεσει..παντως βλεπω τα ματακια του κιτρινα και στεναχωριεμαι...:-(

Σαμμερακι μια χαρα εισαι για παιδακι!!ελα να ανεβαινουμε!!!ποτε μπορειται να κάνετε καινούρια προσπαθεια;;

 

Τονια το κανει το σπορι;;;;:)

Ζαμιακι νομίζω ότι είναι καλά.  Έτσι νιώθω.  Αύριο το βράδυ θα πάω να το δω με το καλό.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


52 minutes ago, Τονι@ είπε:

Εδώ είμαι ρενακι. Τώρα έκατσα και σας διαβάζω.  Ξεκίνησα δουλειά γι αυτό άρχισα τις απουσίες. .χάχα. κι εγώ μικρούλα είμαι. .28 είμαι για την ακρίβεια. Και ο άντρας μου 30. :)

Κ εγώ για αυτό απουσιάζω τα απογεύματα...  είσαι έτοιμη για το ραντεβουδακι με το σπορακι;!!! 


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, zamia είπε:

Ιοιο μου και ο δικος μου ο φοβος αυτός ηταν...και ειναι......

και εγω δεν ειμαι της άποψης ενα ισον κανενα....για την ωρα θελω να κοιραβ μονο τα ματακια του μπουμπουκο μου!!!

Ασε που ακομη δε γέννησα ξεκινησαν να μου λενε για δεύτερο..γκρρρ...

έχει πλάκα αυτό,  με το που γεννιέται το πρώτο πάμε για το επόμενο.  

Γενικά, αυτά τα ακούω κυρίως από συγγενείς... Προσπαθώ να τα προσπερνάω τα σχόλια αυτού του τύπου. Αλλά άνθρωπος είσαι μερικές φορές στη δίνει στα νεύρα!!!! 

Πιο πολύ με ενοχλούσε όταν ήμουν ελεύθερη και κοντά σε χωρισμό ( που δεν το ήξεραν οι θείοι-ες) που με συμβούλευαν όχι μόνο διάβασμα -ήμουν και μεγάλο σπασιλακι- βρες και αγόρι.... 

Link to comment
Share on other sites

μαρτακο μου αναρρωσαμε πληρως ολοι αλλα δ ξεμυταμε γτ εχουμε -3.μου σπασε κ ενα δοντι κ θα χω τρεχαματα.μπραβο που σκεφτεσαι κ για το μωρακι που σε περιμενει

μουτζουρα θαυμαζω τη μαμα σου,οπως κ τη σαμμερ μας φυσικα

εγω εκλεισα τα30 το νοεμβρη.ο αντρας μου κλεινει τα 34σε δυο μηνες

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, nini84 είπε:

Κορίτσια μου εγώ μολις ειδα λιγα καφε υγρα οποτε εεεερχεται....

Όχιιιιιι... κάτσε να δούμε γιατί τα καφέ υγρά μπορεί να ναι κ τιποτα αλλο.. για καλο.. το έχω ακούσει κ αυτό..  Καλά δε λέω κοριτσια; διορθώστε με..


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Rena87 είπε:

Κ εγώ για αυτό απουσιάζω τα απογεύματα...  είσαι έτοιμη για το ραντεβουδακι με το σπορακι;!!! 

Πάντα νιώθεις έτοιμη και δεν νιώθεις ποτέ! ! Αλλά κοντεύει! ! Ο Θεός μαζί μας! ! Εσύ καλά είσαι? 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...