Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

8 minutes ago, Rena87 είπε:

Καλημέρα μπουγαρίνια μου!

Σήμερα δεν ανοίγει το μάτι με τίποτα!!

Μαρτακουλινο μου Περαστικά στη κορουλα σου καλό μου!! Όση δύναμη κ να σου πουμε... εισαι μια δύναμη από μόνη σου αγάπη!!!

Μουτζουρακι μου λογικό να έχετε αναστατωθει.όλη αυτή η διαδικασία σε βάζει σε ένα πρόγραμμα θες δε θες.. οπότε σε αγχωνει λίγο.  Καλά έκανα εικόνα να τρέχεις με τα σπερμα πρωί πρωί.. γελασα ρε αγάπη όπως το περιέγραψες.  Όλα τέλεια θα πάνε!

Το Τονακι μου και το μωράκι  γιατί κοιμηθηκαν χαλια;;; 

Το αμποτακι δεν εμφανίστηκε... 

Τα μωρά τα φέρνουν τφλαμιγκο.. τέλειο!! Σαμμερακι μου τι γλυκο το ζουζουνι σου...  

Στέλνω σε όλες γλυκιά και βροχερη καλημέρα...   ζαμιακι μου... Βικακι μου..  ιοιο μου..  ειρηνακι... εβελινακι... Μαρακι..Μαμυ... μανούλιτσα...Τζο....σαγκρε...πουλάκι...χαρούμενη μανούλα... Σίτυ....Χρύσα.. και διπλό φιλακι σε όποια ξεχνώ!!

 

Αγάπη θυμάσαι που σου έλεγα για το φούσκωμα? ? Ε παντα όταν είναι τόσο πολύ κοιμάμαι χάλια και πονάω και δεν μπορώ να γυρίσω.  Γενικά από πριν την καθυστέρηση ακόμα αυτό ήταν το πρώτο μου σύμπτωμα και δεν λέει να υποχωρήσει. Δεν πειράζει τι να κάνουμε? 

 

7 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

καλημερα!!!πηγες για αιματακι Νινακι??ναι νομιζω κ εμας καπου τοσο θα μας πει..ευτυχως ειναι κοντινες οι αποστασεις!!!εεε κ εμεις καπως ετσι μας κοβω...ξυπνημα 6.30 για να προλαβουμε!!!

θηριο ο αντρουλης σου!τωρα θα ξεμπερδευεις και εσυ και να δεις μετα με την μια θα ερθει!!!

καλημερααααα!!!ελα ντε?που να ναι η Αμποτ..??ειναι κ νωρις ακομα  για τεστ και ειναι επισφαλες το αποτελεσμα...αλλα ξεσηκωνεται κ αυτη!μακαρι να εχει δει ++++

Κι εγώ αγαπούλα πιστεύω ότι είναι νωρίς αλλά η φίλη μας από εδώ η Κερκυραια την έπεισε και είπε ότι θα το κάνει.  Και πήρα μια χαρά στο όνειρο που μας είχε γράψει +++!!!  Ο αντρουλης σου μουτζουρα μου είναι υπέροχος. 

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 minute ago, citty είπε:

καλημερα κοριτσια μου..... χθες σας αφησα λιγο αποτομα...αλλα ειπα να βαρεσω μια και μετα με πηρε ο υπνοσ...

μαρτακι μου περστικα στο κοριτσακι σου

τονι μου γερο να ειναι το παιδακι σου....

Σημερα δεν βαραω αλλο θα ξεκουραστω...

μουτζουρα μου

ρενακι

ΣΑΜΜΕΡ 

Κ ολα τα κοριτσακια μου τι κανετε???

Κοριτσακια μου...δεν μπορειετε να φανταστειτε ποσο αγχος μου εχετε παρει....Νομιζα οτι μπαινοντας στο φορουμ και συζητωντας συνεχεια αυτο το θεμα θα με αγχωνει...αλλα τελικα ειχε τα αντιθετα αποτελεσματα....εχω χαρα, αισιοδοξια και βαραω χωρις αγχος ....και οτι ειναι να γινει θα γινει....

Άτιμο...το ρίξες πάλι το βαρεμα... ετσι μπραβο! Φανταζομαστε πως νιώθεις...γιατι το ίδιο νιώθουμε κ εμείς!!! Είναι τρελό το παρεακι εδώ! Τα βλέπεις όλα άλλιως... ❤

3 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπη θυμάσαι που σου έλεγα για το φούσκωμα? ? Ε παντα όταν είναι τόσο πολύ κοιμάμαι χάλια και πονάω και δεν μπορώ να γυρίσω.  Γενικά από πριν την καθυστέρηση ακόμα αυτό ήταν το πρώτο μου σύμπτωμα και δεν λέει να υποχωρήσει. Δεν πειράζει τι να κάνουμε? 

 

Κι εγώ αγαπούλα πιστεύω ότι είναι νωρίς αλλά η φίλη μας από εδώ η Κερκυραια την έπεισε και είπε ότι θα το κάνει.  Και πήρα μια χαρά στο όνειρο που μας είχε γράψει +++!!!  Ο αντρουλης σου μουτζουρα μου είναι υπέροχος. 

Ορέ  βουρλισμενα και τα δύο.. ΤΙ νωρις;;;; αύριο δεν περιμένει αφου; η καμω λαθος; εμένα μου έδειχνε μέχρι και 5 μέρες νωρίτερα.  Πάψτε μην πάει κ αλλάζει γνώμη τώρα.. χαχαχα

Τονακι μου μηπως αν παρατηρήσεις τα φαγητά σου.. αν κάποιο σε ενοχλεί κ σε φούσκωνει τοσο; η το νιώθεις σε όλο του σώμα το φούσκωμα;

 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Τονι@ είπε:

Αγάπη θυμάσαι που σου έλεγα για το φούσκωμα? ? Ε παντα όταν είναι τόσο πολύ κοιμάμαι χάλια και πονάω και δεν μπορώ να γυρίσω.  Γενικά από πριν την καθυστέρηση ακόμα αυτό ήταν το πρώτο μου σύμπτωμα και δεν λέει να υποχωρήσει. Δεν πειράζει τι να κάνουμε? 

 

Κι εγώ αγαπούλα πιστεύω ότι είναι νωρίς αλλά η φίλη μας από εδώ η Κερκυραια την έπεισε και είπε ότι θα το κάνει.  Και πήρα μια χαρά στο όνειρο που μας είχε γράψει +++!!!  Ο αντρουλης σου μουτζουρα μου είναι υπέροχος. 

χαχαχα ειχε τον τροπο της η βουρλισμενη μας!!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Rena87 είπε:

Άτιμο...το ρίξες πάλι το βαρεμα... ετσι μπραβο! Φανταζομαστε πως νιώθεις...γιατι το ίδιο νιώθουμε κ εμείς!!! Είναι τρελό το παρεακι εδώ! Τα βλέπεις όλα άλλιως... ❤

Ορέ  βουρλισμενα και τα δύο.. ΤΙ νωρις;;;; αύριο δεν περιμένει αφου; η καμω λαθος; εμένα μου έδειχνε μέχρι και 5 μέρες νωρίτερα.  Πάψτε μην πάει κ αλλάζει γνώμη τώρα.. χαχαχα

Τονακι μου μηπως αν παρατηρήσεις τα φαγητά σου.. αν κάποιο σε ενοχλεί κ σε φούσκωνει τοσο; η το νιώθεις σε όλο του σώμα το φούσκωμα;

 

Δεν είναι παντού.  Αλλά το παθαινω με τα  πάντα. Δεν ξέρω τι θα κάνω.  


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Δεν είναι παντού.  Αλλά το παθαινω με τα  πάντα. Δεν ξέρω τι θα κάνω.  

Για αρχή παρατήρησε τη διατροφή σου.. είναι σημαντικό! Μην τρως βαριά η φαγητά που πιθανόν  να σε φούσκωνουν πολύ... σιγά σιγά θα βρεις τη λύση.. 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε κοριτσια ασχετο αλλα αυτα τα tickers απο κατω πως μπαινουν φγιατι εβαλα αλλα το εβαλα λαθος και τωρα δεν θυμαμαι πως μπαινει....βοηθηστε με .....το βρισκω το φτιαχνω αλλα δεν μπορω να το βαλω.....


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, citty είπε:

ρε κοριτσια ασχετο αλλα αυτα τα tickers απο κατω πως μπαινουν φγιατι εβαλα αλλα το εβαλα λαθος και τωρα δεν θυμαμαι πως μπαινει....βοηθηστε με .....το βρισκω το φτιαχνω αλλα δεν μπορω να το βαλω.....

Αρχικά πες κ σε εμένα που το βρισκεις;;; τα βλέπω κ τα ζηλεύω κ θέλω.. και τι είναι ακριβως; πρέπει να είσαι εγκυος για να το βάλεις η μπορείς κ χωρίς να είσαι;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

πατα πανω σε ενα απο αυτα που εχουμε εμεις και σε παει απευθειας στην σελιδα...

δεν χρειαζεται να εισαι εγκυος ...συμπληρωνεις την ημερομηνια απο την τελευταια περιοδο....και αυτο αχιζει να μετραει τις μερες μεχρι να κανεις το τεστ...αυτα ξερω...

ας μας ενημερωσει καποια για το πως τα μεταφερουμε στο φορουμ....


vJ4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, citty είπε:

πατα πανω σε ενα απο αυτα που εχουμε εμεις και σε παει απευθειας στην σελιδα...

δεν χρειαζεται να εισαι εγκυος ...συμπληρωνεις την ημερομηνια απο την τελευταια περιοδο....και αυτο αχιζει να μετραει τις μερες μεχρι να κανεις το τεστ...αυτα ξερω...

ας μας ενημερωσει καποια για το πως τα μεταφερουμε στο φορουμ....

Και ποια εχει για να το βρω;;;;; γιατί δεν εμφανίζονται σε καμια; που τα βλεπεις;;; παίζει ρόλο που μπαίνω από το κινητό κ δεν τα βλέπω μηπως;


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Rena87 είπε:

Και ποια εχει για να το βρω;;;;; γιατί δεν εμφανίζονται σε καμια; που τα βλεπεις;;; παίζει ρόλο που μπαίνω από το κινητό κ δεν τα βλέπω μηπως;

Στο κινητό δεν φαίνονται.  Μόνο σε υπολογιστή  φαίνονται. 


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 hours ago, jane.austen said:

 

κοριτσιααααααααααααα απο 153 πηγε 591!!!!!!!!!!! νομιζω δλδ ιδανικα ε???ο γιατρος μου εχει πελατισσα και του αφησα μηνυμα να με παρει...νομιζω ομως οτι ειναι μια χαρα ο υπερδιπλασιασμος που ζητησε!!!

Καλησπέρα κορίτσια μου ;)

Jane μου τέλεια η χοριακή σου :):) να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Φιλιά Πολλά σε όλες τις κοριτσάρες μου!!!

  • Μου αρέσει 1

rHkwp3.png

dwWcp3.png

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ;)

Jane μου τέλεια η χοριακή σου :):) να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Φιλιά Πολλά σε όλες τις κοριτσάρες μου!!!

Καλημέρα πουλάκι γλυκό! ❤


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

σιτακι μου καλημερα καλα κανεις και βαρας μικρο μου!!!! ξεκουρασου μια δυο μερουλεςμονο!!!! και στην περιοδο!!!! σ'ευχαριστω για την κορη!!!μαλλον ειναι καλυτερα σημερα!!! τωρα κανει μια προσπαθεια για να σηκωθει!!!! τα αγορια φαγανε και την φρουτοκρεμακαι ο ενας αφου γκρινιαζε ψευτοκλαψουριζοντας εντονα ενω ταιζα τον αδερφο του ηθεε κουνημα στο καροτσι και ευτυχως κοιμηθηκε!!!!! ο αλλος παιζει ενω εγω διπλα του σας γραφω!!!!!

κοριτσια ηθελα να σας πω οταν τα τεστακια ωορηξιας γινονται εντονα εως και πεντε εξι μερες να βαρατε μερα παρα μερα...οχι μονο την ιδιακαι την επομενη αντε και την τριτη!!!! υπαρχουν φρες που δεν σπαει ευκολα κιας εχει ανεβει η ορμονη!!!!! επισης μπρει ενα σερματοζωαρι δυνατο σαν τον ταυρο α το διαπερασει και ετσι να σπασει μια και καλη!!!! αυτα μου τα ειχε πει ο ντοκ!!!!!

σαμμερακι με εναμικρο τσιμπ ο λεβεντης σου να μην ταλαιπωρηθει!!!!

ρενακι μου στειλε εσυ δυναμη γιατι και στους δυνατους τελειωνει!!!! ετσι λεω καθε μερα.... πολαγαπημενε μου Χριστε...χρειαζομαι κι αλλη..... απ'την δικη Σου για να τα καταφερω!!!!!

μουτζουριτσα ο αντρουλης μου εκανε δυο φορες αργα το πρωι εδω στην Αθηνα στην βιοιατρικη!!!! η πλακα ηταν οταν ειχαμε ραντεβου για την γονιμοποιηση!!!!!!!!γελια!!!! η παλιες ξερουν την ιστορια!!!!!απο το στρες δεν επι μια ωρα!!!! μετα μου προτειναν να κατεβουμε στην καφετερια...να χαλαρωσει και οτι μπορουσαμε μεχρι τις δυο το μεσημερι να δωσουμε το δειγμα στους βιολογους!!!! ηθελανα σκασω απο τα νευρα μου...αλλαμολις σκεφτηκαεεεε και τι εγινε..... αμα μπορεις.... αμα δεν μπορεις μπορει να μην ειναι τυχερο.... θα περιμενουμε την επομενη φορα!!!! τοτε ξεαγχωθηκε....ε του λεω δεν θα χαλασουμε και την σχεση μας.... αφου εισαι ντουρος δεν θαμουαθεις και κανενα κομπλεξ!!!!!αν θες φευγουμε!!!!!!ομως εμεναμου ειχαν πει ναμας εδιναν και δωματιο με κρεββατι δικο μας για μια ωρα...αλλα σκεφτηκα νατο αφησω για το τελος αυτο!!!! ετσι αφου ειχε λιγο ηρεμησει...εφαγε.... ηπιε καφεδακι και τελικα του το ειπα..... του αρεσεπολυ η ιδεα..... καναμε κανονικα και τραβηχτηκε κι εχυσε στο κυελακι!!!! οριστε ειπαμε... ενα τεταρτο πριν την ληξη της ωρας!!!!!! χαχαχα!!!!! για γελιακαι για κλαματα....στο τελς μου ειπε!!!! μου αρεσε πολυ ετσι γατι το εκανα μαζι σου....(επειδη πηραμε δανεικα ωαρια)

 

34 minutes ago, Lover bird είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου ;)

Jane μου τέλεια η χοριακή σου :):) να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!

Φιλιά Πολλά σε όλες τις κοριτσάρες μου!!!

πουλακι μου... καλημερα σααααςςςς!!!!!

  • Μου αρέσει 2

pioqp3.png

88BZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα!!!! εδώ είμαι... πριν λίγο ξύπνησα γιατί όλο το βράδυ με πέθανε το στομάχι μου κ δε μπορούσα να κοιμηθώ!!!! κ πάνω που λέω ορίστε άλλο ένα σύμπτωμα κάνω το τεστ κ βγαίνει ξεκάθαρα αρνητικό... δεν πειράζει όμως. Δεν ξέρω γιατί αλλά να πω την αλήθεια δεν απογοητεύτηκα. Δεν πτοούμαστε με τίποτα εδώ μέσα... αρνητικό τώρα, θετικό την επόμενη!!! στο χέρι του είναι?????? Αυτά προς το παρόν.. πάω τώρα να διαβάσω τα νέα σας! φιλάκιααααα!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...