Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts

Μαρτη πηρες δανεικα ωαρια???δεν καταλαβα τι γραφεις....αμποτ δεν πειραζει κοριτσι μου.χαιρομαι που εισαι καλα..θα περιμενουμε αλλες δυο μερουλες ομως..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

15 minutes ago, 17μαρτη2015 είπε:

σιτακι μου καλημερα καλα κανεις και βαρας μικρο μου!!!! ξεκουρασου μια δυο μερουλεςμονο!!!! και στην περιοδο!!!! σ'ευχαριστω για την κορη!!!μαλλον ειναι καλυτερα σημερα!!! τωρα κανει μια προσπαθεια για να σηκωθει!!!! τα αγορια φαγανε και την φρουτοκρεμακαι ο ενας αφου γκρινιαζε ψευτοκλαψουριζοντας εντονα ενω ταιζα τον αδερφο του ηθεε κουνημα στο καροτσι και ευτυχως κοιμηθηκε!!!!! ο αλλος παιζει ενω εγω διπλα του σας γραφω!!!!!

κοριτσια ηθελα να σας πω οταν τα τεστακια ωορηξιας γινονται εντονα εως και πεντε εξι μερες να βαρατε μερα παρα μερα...οχι μονο την ιδιακαι την επομενη αντε και την τριτη!!!! υπαρχουν φρες που δεν σπαει ευκολα κιας εχει ανεβει η ορμονη!!!!! επισης μπρει ενα σερματοζωαρι δυνατο σαν τον ταυρο α το διαπερασει και ετσι να σπασει μια και καλη!!!! αυτα μου τα ειχε πει ο ντοκ!!!!!

σαμμερακι με εναμικρο τσιμπ ο λεβεντης σου να μην ταλαιπωρηθει!!!!

ρενακι μου στειλε εσυ δυναμη γιατι και στους δυνατους τελειωνει!!!! ετσι λεω καθε μερα.... πολαγαπημενε μου Χριστε...χρειαζομαι κι αλλη..... απ'την δικη Σου για να τα καταφερω!!!!!

μουτζουριτσα ο αντρουλης μου εκανε δυο φορες αργα το πρωι εδω στην Αθηνα στην βιοιατρικη!!!! η πλακα ηταν οταν ειχαμε ραντεβου για την γονιμοποιηση!!!!!!!!γελια!!!! η παλιες ξερουν την ιστορια!!!!!απο το στρες δεν επι μια ωρα!!!! μετα μου προτειναν να κατεβουμε στην καφετερια...να χαλαρωσει και οτι μπορουσαμε μεχρι τις δυο το μεσημερι να δωσουμε το δειγμα στους βιολογους!!!! ηθελανα σκασω απο τα νευρα μου...αλλαμολις σκεφτηκαεεεε και τι εγινε..... αμα μπορεις.... αμα δεν μπορεις μπορει να μην ειναι τυχερο.... θα περιμενουμε την επομενη φορα!!!! τοτε ξεαγχωθηκε....ε του λεω δεν θα χαλασουμε και την σχεση μας.... αφου εισαι ντουρος δεν θαμουαθεις και κανενα κομπλεξ!!!!!αν θες φευγουμε!!!!!!ομως εμεναμου ειχαν πει ναμας εδιναν και δωματιο με κρεββατι δικο μας για μια ωρα...αλλα σκεφτηκα νατο αφησω για το τελος αυτο!!!! ετσι αφου ειχε λιγο ηρεμησει...εφαγε.... ηπιε καφεδακι και τελικα του το ειπα..... του αρεσεπολυ η ιδεα..... καναμε κανονικα και τραβηχτηκε κι εχυσε στο κυελακι!!!! οριστε ειπαμε... ενα τεταρτο πριν την ληξη της ωρας!!!!!! χαχαχα!!!!! για γελιακαι για κλαματα....στο τελς μου ειπε!!!! μου αρεσε πολυ ετσι γατι το εκανα μαζι σου....(επειδη πηραμε δανεικα ωαρια)

 

πουλακι μου... καλημερα σααααςςςς!!!!!

ααααχχχ βρε ομορφια πολυ με ξεμπλοκαρες τωρα...γιατι εμας μας  ειπε ο ντοκ χωρις βοηθεια απο εμενα...ουτε στοματικη ουτε κολπικη...δεν θελει να μεταφερθουν και δικα μου υγρα και πιθανον μικροβια???ξερω κ εγω??

αλλα εσεις ολοκληρη διαδικασια κανατε με αυτο τον τροπο!!!!

και εγω αυτο του ειπα...αν δεν σου βγαινει δεν θα σκασουμε!!!οχι να χαλασουμε κ τη σχεση μας τωρα...αν οχι το προσπαθουμε τον αλλο μηνα...που να μην χρειαστει παναγια μου!γιατι απο Παρασκευη ξεκινα το βαρεμαρα και δεν θα υπαρξει δυνατοτητα αποχης!χαχαχαχα!!!

ο γλυκος σου ο αντρακος!!!

9 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα!!!! εδώ είμαι... πριν λίγο ξύπνησα γιατί όλο το βράδυ με πέθανε το στομάχι μου κ δε μπορούσα να κοιμηθώ!!!! κ πάνω που λέω ορίστε άλλο ένα σύμπτωμα κάνω το τεστ κ βγαίνει ξεκάθαρα αρνητικό... δεν πειράζει όμως. Δεν ξέρω γιατί αλλά να πω την αλήθεια δεν απογοητεύτηκα. Δεν πτοούμαστε με τίποτα εδώ μέσα... αρνητικό τώρα, θετικό την επόμενη!!! στο χέρι του είναι?????? Αυτά προς το παρόν.. πάω τώρα να διαβάσω τα νέα σας! φιλάκιααααα!!!!!

καλημερα Αμποτακι μου!!!χαιρομαι που εισαι αισιοδοξη!!!ετσι προχωραμε !!!να πας για ενα τσεκ ομως ντοκ για τα καφε να αποκλειστει η πιθανοτητα κυστουλας οπως σου ειχε πει!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nini84 είπε:

Μπράβο Αμποτ που είσαι αισιόδοξη!!! Έτσι πρέπει να είμαστε όλες!! 

Μουτζούρα μου κι εμάς πάντως έτσι μας είπε ο γιατρός. Μόνος του...χωρίς βοήθεια.

εεεε Νινακι ας κανουν και κατι μονοι τους!!!!αχαχαχαχαχα!


RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Αμποτακι δεν πειράζει, ετσι κ αλλιως δεν ηταν νωρις; ρε κορίτσια, εχω καταλαβει, οτι οσο δυσκολο κ ειναι (γιατι γινεται απ την μεγάλη επιθυμία) δεν πρέπει να δίνουμε καμια σημαςια σε κανενα σύμπτωμα!! Δεν ξερω, τόσους μήνες την εχω πατήσει κ εγω κ μετα απογοητεύομαι περισσότερο, νιώθω χαζή κλπ κλπ... το λεω σε σας για να τ ακούω κ γω! Απλα εμενα ολο αυτο το "κυνηγι" συμπτωμάτων δεν μου βγαίνει σε καλο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

12 hours ago, Rena87 είπε:

Καλησπερα κοριτσια καλα εισαστε;Και εμεις ριξαμε ενα βαρεμα με το που ηρθε απο τη δουλεια.Απ τα μουτρα τον πηρα.Αμαν λεει λυσσαρα με ρεψες!Τωρα κοιμαται.κομματια απ ολα!χιχιχ!

Αμποτακι μου δεν πειραζει τον επομενο μηνα πιο πολλες αγκλαλιτσες.Γιατι μετα....με το κυαλι το σεξακι....

Τονια μου να αποφευγεις τη λακτοζη κατα πρωτον και δευτερον τα αλευρα.προσθεσε στη διατροφη σου πολυ κρεατακι φρουτα λαχανικα και πολυυυυ νερο!

Βλαχοπουλου μου καλα εισαι;;;;;ποτε περιμενεις εσυ ειπαμε;

Παω να διαβασω νεοτερα σας.και επανερχομαι


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, moutzoura2016 είπε:

ααααχχχ βρε ομορφια πολυ με ξεμπλοκαρες τωρα...γιατι εμας μας  ειπε ο ντοκ χωρις βοηθεια απο εμενα...ουτε στοματικη ουτε κολπικη...δεν θελει να μεταφερθουν και δικα μου υγρα και πιθανον μικροβια???ξερω κ εγω??

αλλα εσεις ολοκληρη διαδικασια κανατε με αυτο τον τροπο!!!!

και εγω αυτο του ειπα...αν δεν σου βγαινει δεν θα σκασουμε!!!οχι να χαλασουμε κ τη σχεση μας τωρα...αν οχι το προσπαθουμε τον αλλο μηνα...που να μην χρειαστει παναγια μου!γιατι απο Παρασκευη ξεκινα το βαρεμαρα και δεν θα υπαρξει δυνατοτητα αποχης!χαχαχαχα!!!

ο γλυκος σου ο αντρακος!!!

καλημερα Αμποτακι μου!!!χαιρομαι που εισαι αισιοδοξη!!!ετσι προχωραμε !!!να πας για ενα τσεκ ομως ντοκ για τα καφε να αποκλειστει η πιθανοτητα κυστουλας οπως σου ειχε πει!

Nαι Μουτζουρακι μου θα περιμενω τωρα να μου ερθει περιοδος και μετα θα κανονισω πάλι ενα ραντεβου, τι να κανουμε??

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, marakif1990 said:

Αμποτακι δεν πειράζει, ετσι κ αλλιως δεν ηταν νωρις; ρε κορίτσια, εχω καταλαβει, οτι οσο δυσκολο κ ειναι (γιατι γινεται απ την μεγάλη επιθυμία) δεν πρέπει να δίνουμε καμια σημαςια σε κανενα σύμπτωμα!! Δεν ξερω, τόσους μήνες την εχω πατήσει κ εγω κ μετα απογοητεύομαι περισσότερο, νιώθω χαζή κλπ κλπ... το λεω σε σας για να τ ακούω κ γω! Απλα εμενα ολο αυτο το "κυνηγι" συμπτωμάτων δεν μου βγαίνει σε καλο!

Συμφωνώ Μαράκι. Κι εγώ στην αρχή δεν κοιτούσα τίποτα αλλά άρχισε να μου μπάινει στο μυαλό αλλά δεν είναι καλό!!! Επηρεάζεσαι αρνητικά νομίζω. Εκτός κι αν είναι κάποιο πολύ χτυπητό σύμπτωμα.

  • Μου αρέσει 1

k0oZp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, marakif1990 είπε:

Αμποτακι δεν πειράζει, ετσι κ αλλιως δεν ηταν νωρις; ρε κορίτσια, εχω καταλαβει, οτι οσο δυσκολο κ ειναι (γιατι γινεται απ την μεγάλη επιθυμία) δεν πρέπει να δίνουμε καμια σημαςια σε κανενα σύμπτωμα!! Δεν ξερω, τόσους μήνες την εχω πατήσει κ εγω κ μετα απογοητεύομαι περισσότερο, νιώθω χαζή κλπ κλπ... το λεω σε σας για να τ ακούω κ γω! Απλα εμενα ολο αυτο το "κυνηγι" συμπτωμάτων δεν μου βγαίνει σε καλο!

Μαρακι ποσο καιρο προσπαθειτε;

Καλημεραααααα!!!!!!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


28 minutes ago, Abbot είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου όμορφα!!!! εδώ είμαι... πριν λίγο ξύπνησα γιατί όλο το βράδυ με πέθανε το στομάχι μου κ δε μπορούσα να κοιμηθώ!!!! κ πάνω που λέω ορίστε άλλο ένα σύμπτωμα κάνω το τεστ κ βγαίνει ξεκάθαρα αρνητικό... δεν πειράζει όμως. Δεν ξέρω γιατί αλλά να πω την αλήθεια δεν απογοητεύτηκα. Δεν πτοούμαστε με τίποτα εδώ μέσα... αρνητικό τώρα, θετικό την επόμενη!!! στο χέρι του είναι?????? Αυτά προς το παρόν.. πάω τώρα να διαβάσω τα νέα σας! φιλάκιααααα!!!!!

Αγάπη μου δεν πειράζει αν δεν είσαι αυτό τον μήνα θα είσαι τον επόμενο.  Όμως περίμενε λίγο ακόμα.  Μπορεί να ήταν νωρίς για να δείξει το τεστ.  Εγώ είδα στον ύπνο μου ότι σου βγήκε θετικό. 

  • Μου αρέσει 2

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nini84 είπε:

Συμφωνώ Μαράκι. Κι εγώ στην αρχή δεν κοιτούσα τίποτα αλλά άρχισε να μου μπάινει στο μυαλό αλλά δεν είναι καλό!!! Επηρεάζεσαι αρνητικά νομίζω. Εκτός κι αν είναι κάποιο πολύ χτυπητό σύμπτωμα.

Νομιζω οτι υποσυνείδητα λειτουργεί αυτο κ μπορεί να ναι κ κατι "καθημερινό" που εμεις του δίνουμε αλλη σημαςια κ αξία απλα επειδη υπάρχει το ενδεχόμενο κ η επιθυμία της εγκυμοσύνης... βεβαια αυτα τα λεω τωρα! Την επόμενη εβδομάδα θα λεω αλλα... Χαχαχα καμια σωτηρία!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, nini84 είπε:

Ναι ναι... Πάντως σου εύχομαι καλή επιτυχία μουτζουράκι. Σε όλα!!! Καλά αποτελέσματα!!!

και σε σενα ομορφια μου!να ναι η τελευταια ταλαιπωρια και μετα να χορευουμε μεσα στην μπεμπεδοσκονη!!!

2 minutes ago, nini84 είπε:

Συμφωνώ Μαράκι. Κι εγώ στην αρχή δεν κοιτούσα τίποτα αλλά άρχισε να μου μπάινει στο μυαλό αλλά δεν είναι καλό!!! Επηρεάζεσαι αρνητικά νομίζω. Εκτός κι αν είναι κάποιο πολύ χτυπητό σύμπτωμα.

χχχμμμμ και εγω ετσι λεω ...καθε μηνα τα ιδια κανω!τωρα δεν με απασχολει πια ομως..ομολογω..εννοω οτι τα παρατηρω αυτο δεν το σταματαω αλλα οταν αδιαθετω δεν σκαω...μετα απο καποιους μηνες παθανεις ανοσια!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mammy2 είπε:

Μαρακι ποσο καιρο προσπαθειτε;

Καλημεραααααα!!!!!!

Καλημέρα! Ελεύθερες επαφες έχουμε απ τον περασμένο Μαρτη, αλλα σε χαλαρη φαση, χωρις να κυνηγάμε γόνιμες, ή κ μες στο καλοκαιρι, λογω δουλειάς, μπορεί να χαμε 2-3 ολο το μηνα... σ άλλους κύκλους είχα θεμα με κολπιτιδες ή αλλα γυναικολογικά... τους 2 τελευταίους κύκλους το χουμε παρει πιο ζεστά κ πιο "οργανωμένα"... αλλα οι ελεύθερες επαφες ειναι εδω κ αρκετό καιρό...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω πιστευω θα μας ερθει απο κει που δεν το περιμενουμε και χωρις συμπτωμα.

Εγω εχω και το αλλο.....οταν ειναι να αδιαιετησω δυο τρις μερες εχω αναγουλες και ιλιγκους....

2 minutes ago, marakif1990 είπε:

Καλημέρα! Ελεύθερες επαφες έχουμε απ τον περασμένο Μαρτη, αλλα σε χαλαρη φαση, χωρις να κυνηγάμε γόνιμες, ή κ μες στο καλοκαιρι, λογω δουλειάς, μπορεί να χαμε 2-3 ολο το μηνα... σ άλλους κύκλους είχα θεμα με κολπιτιδες ή αλλα γυναικολογικά... τους 2 τελευταίους κύκλους το χουμε παρει πιο ζεστά κ πιο "οργανωμένα"... αλλα οι ελεύθερες επαφες ειναι εδω κ αρκετό καιρό...

Θα ερθει Μαρακι μου.ζητημα χρονου ειναι!!!!!!


gc6Ip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...