Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Ειμαι εγκυος η οχι...συλληψη και γονιμες μερες


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

28 minutes ago, vikib είπε:

θυροειδη.εδωσα αιμα κ θα τα παρω απογευμα κ γυναικολογο γτ δ πηγα μετα τα ραμματα.ειχα κλεισει νωριτερα αλλα αναβληθηκε απο το νοσοκομειο.7εχω ραντεβου

Καλά αποτελέσματα Βικακι μου!! Υπομονη να αναρωσει ο αντρουλης σου καλό μου..

6 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Ρενακι μου θυμησε μου.αυτο που εχασες ποσο εβδομαδων ησουν?ειχατε ακουσει καρδουλα?α ρε κ οταν ερθει το μωρακι σου τι εχει να γινει!!!

Αχ Σαμμερακι μου..  είχα αποκολληση με τρελή αιμορραγία και πολύ πονο.. και παρόλα αυτά πάω γιατρό και ακουμε καρδούλα.  15 μέρες κρεβάτι.. ενώ όμως μετά από 3 μέρες που έφυγα από το γιατρό.. το είχα ήδη χάσει.. είχε φύγει μαζί με όλο το αίμα κ τα τεράστια κομμάτια που είχα στην τουαλέτα.  Και δεν το ήξερα.. ήμουν 2 μηνών...


Lilypie - (Lzpn)

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αληθεια τονια μου εγω αληθεια το πιστευω....κ για μενα κ για τη ρενα κ για ολες...οπως πιστευω πως το αμποτακι μας ειναι εγκυος τωρα...εγω ελπιζω.με 4 απωλειες στο ενεργητικο μου...κ ομως ελπιζω...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπαινω και πεφτω πανω σε αυτα τα τελευταια μηνυματα σας....καρδουλες μου....

ομως αισιοδοξια εεεε???ειναι η χρονια μας!αυτα που θα τα φερουν τα φλαμιγκο θα ναι γερα δυνατα ροδαλα μωρακια και θα γεμισουν τις αγκαλιες μας!

λες ρε Σαμμερακι μου γλυκο να ειναι η Αμποτ μας εε?βρε μην σου εχουν τιποτα τα φλαμιγκα του γιου σου???αααααχχχχ μακαρι το κοριτσι μας!!!

  • Μου αρέσει 3

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Σαμμερ είπε:

Να σου πω την αληθεια τονια μου εγω αληθεια το πιστευω....κ για μενα κ για τη ρενα κ για ολες...οπως πιστευω πως το αμποτακι μας ειναι εγκυος τωρα...εγω ελπιζω.με 4 απωλειες στο ενεργητικο μου...κ ομως ελπιζω...

Σαμμερακι μου στο έχω ξαναπεί ότι πιστεύω στη μεγάλη δύναμη ψυχής που έχεις.  Και βέβαια να ελπίζεις.  Όλα θα πάνε καλά. Είμαστε εδώ παρέα και σύντομα τα σποράκια θα ακούσουν τη φωνή μας που τα φωνάζει με τόση αγάπη.  Αλήθεια το πιστεύεις για την Αμποτ? ? Κι εγώ.  Σας λέω το είδα στον ύπνο μου. Δεν θα το ανέφερα καν αλλά  κι εγώ όταν έμεινα το είδα 3 μέρες συνεχόμενες στον ύπνο μου.  Μακάρι να βγει πάλι αληθινό και να το δω για όλες σας σύντομα.  

  • Μου αρέσει 3

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τζεινακι ολα τελεια!αντε να κανετε τον πρωτο σας υπερηχο!

Ρενακι μου για τεστ οταν γινονται θετικα σημαινει οτι επερχεται ωορρηξια τις επομενες 36 μαξ 48 ωρες αναλογα τον οργανισμο...επειδη λοιπον χρονικα δεν ξερουμε ποσο συντομα θα γινει και ποση ζωη εχει το ωαριο της καθεμιας μας...τι κανουμε??το αγαπημενο σου σπορ!!!βαραμεεεεε!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, xaroumenh mama είπε:

καλο μεσημερι κοριτσια μου τι μου κανετε ολα καλα;;; και εδω σημερα ο καιρος ειναι πολυ μουντος αλλα ενταξει δεν βρεχει για την ωρα....!!!!!jane ειναι πολυβυταμινες ειναι πολυ καλες για την εγκυμοσυνη και εγω επερνα μια αλη μαρκα αλλα ολες ειναι ιδιες πανω κατω....!!!!!!! χερομαι που σας διαβασα και ολες ειστε τοσο χαρουμενες και ευδιαθετες και βαρατε..... καλα το κανετεε...... ετσι πρεπει.... εγω θα αργησω μου φενετε να βαρεσω κ για προσωπικη ευχαριστη του ανδρος μου και εμου... γιατι το αιματακι μετα την αποξεση δε λεει να σταματηση εκει που τη μια μερα λεωω αααα ωραια τελειωσε την αλη μερα τσουπ νατο παλυ...... αλλα δε πειραζει............................!!!!!!!!!!!!!!!!!

αχ εχεις πολυ δικιο βρε χαρουμενη μαμα...!!!ποσες μερες εχουν περασει απ την αποξεση??

1 hour ago, citty είπε:

Κοριτσάκια μου πόσα πράγματα γράφετε....κάθε φορά που μπαίνω μου φτιάχνει ή διάθεση .....Σαμμερακι το φολικό οξύ είναι σε βιταμίνες....δηλαδη πάω στο φαρμακείο και ζητάω βιταμίνες με φολικό οξύ.....;

Αμποτακι μου Μπράβο που δεν απογοητευεσαι έτσι ....δεν είναι τώρα θα είναι την επόμενη...Άσε που ακομα δεν χάθηκε ίσως να είναι νωρίς....όσο δεν έρχεται ή ακατανομαστη έχουμε ελπίδες για τα ευχάριστα..

Άντε Τζεινακι μου να περάσουν οι μέρες να κάνεις τον πρώτο σου υπέρηχο...  Τι τέλεια..  

Κοριτσαρες μου χαρά, αισιοδοξία, υπομονή και άφθονο βαρεμα...και για ευχαρίστηση και σπορακι .....

σιτι μου αντε κι εσυ να εχεις ευχαριστα συντομα!!!

1 hour ago, citty είπε:

Αααααα κορίτσια όσο για τα συμπτώματα που λεγατε....εγώ να δείτε ...νόμιζα ότι πρηζονταν το στήθος...ότι είχα τσιμπήματα..ότι είχα ζαλάδες...και αναγουλες...κοινώς ότι είχε μία εγκυμοσύνη ...νόμιζα ότι τα είχα όλα...αχαχχαχχααχχαχα και κάθε φορά που έβλεπα την κόκκινομούρα γελαγα με τον εαυτό μου....ααααα είχα και υπνηλία...αχαχαχαχα

Όλα τα είχα με μία διαφορά...ότι δεν είχε μωρό....

εγω αυτο το μηνα ημουν πολυ ρεαλιστρια αν δεις απο προηγουμενα μηνυματα οσο περιμενα. ειχα πολυ πρησμενο στηθος(φαση να μη μου μπαινουν τα σουτιεν μου). Γενικα νομιζω εχω ηδη ανεβει ενα νουμερο στο σουτιεν...wow... και το αλλο ειχα σκοτοδινες,που εχω ακομα καποιες στιγμες. Φυσικα αν μπεις στο τρυπακι αυτο των συμπτωμαατων καηκες...χαχαχα

αμποτακι επειδη δεν καταλαβα εκανες τεστ? νωρις δεν ειναι?

μουτζουραααα τι κανουμε???

ρενακι να ξερεις παντως οτι αφου εχεις μεινει εγκυος 2 φορες θα ξαναμεινεις συντομα...ειναι θεμα χρονου...

Τονια δεν ξερω αν το εγραψες αλλα πως πηγε η αυχενικη???(λογικα εγραψες)που την εκανες??

 

 

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε νωρις ειναι το ξερω.αλλα οταν εμεινα εγκυος ειχα ηδη παραπανισια κ πηρα 17.κ εχασα μονο 5.της εγκυμοσυνης θελω μονο να χασω κ τα τρια που εβαλα στην προσπαθεια.συνολο 15.αλλα δ βλεπω μεχρι τη βαφτιση.δ εχω καθολου διαθεση για διατροφη

στην πρωτη πηρα μονο 10κ τα εχασα σε 10μερες.κ ειχα χασει κ αλλα 7σε εξι μηνες χωρις να προσεχω

ρενακι για την ωορρηξια που ειπες εφοσον χθες ηταν εντονο κ σημερα οχι εγω θα υπολογιζα 48ωρες απο χθες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 minutes ago, jane.austen είπε:

αχ εχεις πολυ δικιο βρε χαρουμενη μαμα...!!!ποσες μερες εχουν περασει απ την αποξεση??

σιτι μου αντε κι εσυ να εχεις ευχαριστα συντομα!!!

εγω αυτο το μηνα ημουν πολυ ρεαλιστρια αν δεις απο προηγουμενα μηνυματα οσο περιμενα. ειχα πολυ πρησμενο στηθος(φαση να μη μου μπαινουν τα σουτιεν μου). Γενικα νομιζω εχω ηδη ανεβει ενα νουμερο στο σουτιεν...wow... και το αλλο ειχα σκοτοδινες,που εχω ακομα καποιες στιγμες. Φυσικα αν μπεις στο τρυπακι αυτο των συμπτωμαατων καηκες...χαχαχα

αμποτακι επειδη δεν καταλαβα εκανες τεστ? νωρις δεν ειναι?

μουτζουραααα τι κανουμε???

ρενακι να ξερεις παντως οτι αφου εχεις μεινει εγκυος 2 φορες θα ξαναμεινεις συντομα...ειναι θεμα χρονου...

Τονια δεν ξερω αν το εγραψες αλλα πως πηγε η αυχενικη???(λογικα εγραψες)που την εκανες??

 

 

φρεσκοεγκυουλα μας τι κανεις????πως ηταν η μερα σου?αρχισαν οι αηδιες εε?να τρως οτι μπορεις....

ολα καλα εγω!τρελη μερα...τρεξιμο...δουλεια πρωι απογευμα συν τις δικες μου δραστηριοτητες συν μαγειρεματα στο ενδιαμεσο και τα υπολοιπα το βραδυ!γεματες μερες ομορφια για να περνανε μεχρι να δουμε τι εχουμε κανει!αυριο τελευταια μερα της θεραπειας και τηλεφωνο στο γιατρο για οδηγιες....ανυπομονωωωωω να δω τι κανουν τα αυγα μου εκει κατω!!!!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, moutzoura2016 είπε:

φρεσκοεγκυουλα μας τι κανεις????πως ηταν η μερα σου?αρχισαν οι αηδιες εε?να τρως οτι μπορεις....

ολα καλα εγω!τρελη μερα...τρεξιμο...δουλεια πρωι απογευμα συν τις δικες μου δραστηριοτητες συν μαγειρεματα στο ενδιαμεσο και τα υπολοιπα το βραδυ!γεματες μερες ομορφια για να περνανε μεχρι να δουμε τι εχουμε κανει!αυριο τελευταια μερα της θεραπειας και τηλεφωνο στο γιατρο για οδηγιες....ανυπομονωωωωω να δω τι κανουν τα αυγα μου εκει κατω!!!!

αχ αυτα τα αυγουλακια!!! Ολα καλα θα πανε με τη θεραπεια, ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα...!!! θα ακουσεις το γιατρουλη σου και ολα καλα θα πανε..
εγω σημερα ειχα πολυυυ τρεξιμο απ'τις 8 μεχρι τις 5 δεν ηρεμισα καθολου...παντως περιεργως η ενεργεια μου ειναι σε καλα επιπεδα,αλλα μολις καθισω σβηνουν τα παντα..

αηδιες εχω το πρωι(οχι παντα) αλλα ευτυχως οχι αναγουλες γιατι αυτο δεν ξερω πως θα το διαχειριζομουν στο σχολειο...!

  • Μου αρέσει 1

c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, jane.austen είπε:

αχ εχεις πολυ δικιο βρε χαρουμενη μαμα...!!!ποσες μερες εχουν περασει απ την αποξεση??

σιτι μου αντε κι εσυ να εχεις ευχαριστα συντομα!!!

εγω αυτο το μηνα ημουν πολυ ρεαλιστρια αν δεις απο προηγουμενα μηνυματα οσο περιμενα. ειχα πολυ πρησμενο στηθος(φαση να μη μου μπαινουν τα σουτιεν μου). Γενικα νομιζω εχω ηδη ανεβει ενα νουμερο στο σουτιεν...wow... και το αλλο ειχα σκοτοδινες,που εχω ακομα καποιες στιγμες. Φυσικα αν μπεις στο τρυπακι αυτο των συμπτωμαατων καηκες...χαχαχα

αμποτακι επειδη δεν καταλαβα εκανες τεστ? νωρις δεν ειναι?

μουτζουραααα τι κανουμε???

ρενακι να ξερεις παντως οτι αφου εχεις μεινει εγκυος 2 φορες θα ξαναμεινεις συντομα...ειναι θεμα χρονου...

Τονια δεν ξερω αν το εγραψες αλλα πως πηγε η αυχενικη???(λογικα εγραψες)που την εκανες??

 

 

Ναι Τζέιν μου όντως το έγραψα αλλά έμεινε πολλές σελίδες πίσω.  Όλα καλά πήγαν ευτυχώς. .Η γιατρός μου την κάνει στο ιατρείο της.

  • Μου αρέσει 1

DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, jane.austen είπε:

αχ αυτα τα αυγουλακια!!! Ολα καλα θα πανε με τη θεραπεια, ειμαι πολυ αισιοδοξη για σενα...!!! θα ακουσεις το γιατρουλη σου και ολα καλα θα πανε..
εγω σημερα ειχα πολυυυ τρεξιμο απ'τις 8 μεχρι τις 5 δεν ηρεμισα καθολου...παντως περιεργως η ενεργεια μου ειναι σε καλα επιπεδα,αλλα μολις καθισω σβηνουν τα παντα..

αηδιες εχω το πρωι(οχι παντα) αλλα ευτυχως οχι αναγουλες γιατι αυτο δεν ξερω πως θα το διαχειριζομουν στο σχολειο...!

ευχομαι να μην ερθουν τετοια συμπτωματα...αλλα και να ερθουν χαλαλι τους!!!εισαι αναπληρωτρια σωστα?δεν δικαιουσαι επαπειλουμενη αδεια απο οσο ξερω!ποσο αδικα πραγματα ειναι αυτα!λες και εσεις με τις μονιμες δεν κανετε την ιδια δουλεια...δεν διατρεχεται τον ιδιο κινδυνο!τρελαινομαι με κατι τετοια!

  • Μου αρέσει 1

RyZa.png

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Τονι@ είπε:

Ναι Τζέιν μου όντως το έγραψα αλλά έμεινε πολλές σελίδες πίσω.  Όλα καλά πήγαν ευτυχώς. .Η γιατρός μου την κάνει στο ιατρείο της.

επειδη δεν προλαβαινω να μπαινω συνεχεια,καποια μενουν αδιαβαστα αναγκαστικα....

Πως νοιωθεις γενικα τωρα?εχεις μπει κι επισημα στο 2ο τριμηνο νομιζω...!<3


c6xsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...