Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες από τα παλιά


thomai62

Recommended Posts

γεια σας κοτριτσια.. εγω ειμαι υπο σκεψη αν θθα του παρω κατι τωρα τα χριστουγεννα η μια και καλη στη γιορτη του μιας και ακομα δεν καταλαβενει απο δωρα και εχει και πολλα παιχνιδια τα οποια δεν ασχολητε καθθολου... προχθες που ειχαμε παει μια βολτα στο γνωστο πολυκαταστημα ειδα ενα αλογο κουνιστο που μας αρεσε με τον αντρα μου και κατι σκυλακια που γαυγιζαν και περπατουσαν ισως του παρουμε καποιο απο αυτα.....


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κι εγώ δεν βλέπω να της παίρνω κάτι. Θα της φέρει παιχνίδι η νονά της και έχω σκοπό να της πάρω κάτι καλό σε παιχνίδι τον άλλο μήνα που θα γεννήσω και να της πω ότι της το φέρνει ο μπέμπης. Από τώρα της λέω ότι ο μπέμπης θα έρθει και θα της φέρει ένα δώρο, δεν ξέρω αν θα το καταλάβει αλλά λένε ότι βοηθάει να αποδεχθεί το νέο μέλος! Σκέφτομαι να της πάρω μία από αυτές τις κουζίνες που κάνουν και ήχους, νομίζω θα το ευχαριστηθεί πολύ!


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Τι ωραία δωράκια που θα φέρει ο Αι-Βασιλης στα παιδακια σας!!

Εμείς επειδή μέσα σε ένα μήνα είχαμε τις γιορτές τους και τα γενέθλια του μικρού, γέμισε το σπίτι παιχνίδια!!! Πήγαμε και Αθήνα άρα υποχρεωτικά και στο αγαπημένο  κατάστημα του μεγαλου, πήγε και 2 φορες με τον μπαμπα για βολτα στο γνωστο πολυκαταστημα και τώρα έχουμε γίνει εμέις πολυκαταστημα παιχνιδιων!!!! τουβλακια, τηλεκατευθυνομενα, φιγουρες κλπ κλπ.....Άρα κι εμεις βιβλια θα διαλεξουμε, ο μεγαλος διαλεξε ενα, του μικρου του αρεσουν πολυ όλα, δν εχω βρει κτ συγκεκριμενο. Παντως ο μικρος δεν εχει μαθει ακομη να "ζηταει" δώρα, μόνο λιχουδιες!

Το δώρο από το νεογέννητο και εμάς μας βοήθησε αρκετα, για να περασουν οι μερες του μαιευτηριου πιο ευκολα, γιατι το περιμενε. Και τελικα το θυμαται ακομη και το αναφερει, αν και ξερει πλεον οτι το ειχαμε παρει εμεις κ οχι ο μπεμπης χαχα

Χυλοπιτες με κοκκινη σαλτσα θα φτιαξω σημερα!

 


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσια χοιρινο που εμεινε απο εχθες με μακαρονια.. για εμενα εβρασα ρυζι μπασματι...αν και ειχα σκεφτει να παρουμε ενα δωρο του μικρου οταν ερθει το νεο μελος δεν ειχα σκεφτει να του πω οτι του το φερνει το μωρο και μαρεσε πολυ σαν ιδεα.....!!!! αναθ ουτε εμενα ο μικρος ζηταει πραγματα ακομα ειναι λες και του ειναι τελειος αδιαφορο... το μονο που ζηταει  για την ωρα ειναι οταν παμε στο σουπερ μαρκετ στα λαχανικα εχει μαθει ο κυριος που ειναι εκει και του δινει μια μπανανα και μωλις τον δει λεει η μαμ η μπανανα.... μεγαλωνοντας ομως θα διξει πως θα εξεληχθει.....!!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Η δικια  μου παει κ ζηταει να δοκιμασει στον παγκο των τυριων,χαχα

Ευτυχως εχει ακομη το καλο,ειτε ρουχα,ειτε παιχνιδι,ειτε μια σοκολατα,το ιδιο χαιρεται

Εγω παραμυθια του τριβιζα θα της παρω.απο τη σειρα ανω κατω

Σουπα μινεστρονε σημερα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια 

ψαροσουπα σημερα 

και μενα μου αρεσουν τα βιβλια και αρεσουν πολυ και στα παιδια μου και προοσπαθω να μεγαλωνουμε την βιβλιοθηκη μας 

 


rS0gp3.pngTCVip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Χυλοπιτες με σαλτσα και καγιανα σημερα!

Πείτε μου καμια ιδεα για εκπαιδευτικα βιβλία που αρεσουν στα παιδακια σας.. Ο μεγαλος ζηταει να μαθει "τα παντα" οπως λεει... εχουμε βιβλια σχετικα με δεινοσαυρους και σχετικα με το διαστημα... τι αλλο μπορει να του αρεσει σε αυτη την ηλικια (5,5)? Σκεφτομαι φυσικες επιστημες αλλα δν το εχω ψαξει..


dph2p2.pngRGM7p2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anath είπε:

Καλημέρα!

Χυλοπιτες με σαλτσα και καγιανα σημερα!

Πείτε μου καμια ιδεα για εκπαιδευτικα βιβλία που αρεσουν στα παιδακια σας.. Ο μεγαλος ζηταει να μαθει "τα παντα" οπως λεει... εχουμε βιβλια σχετικα με δεινοσαυρους και σχετικα με το διαστημα... τι αλλο μπορει να του αρεσει σε αυτη την ηλικια (5,5)? Σκεφτομαι φυσικες επιστημες αλλα δν το εχω ψαξει..

Είναι καλή ηλικία να δει βιβλία για το πως λειτουργεί το ανθρώπινο σώμα. Η ανηψιά μου που είναι 8,5 από πολύ μικρή της άρεσε να μαθαίνει τέτοια. Υπάρχουν βιβλία από πολύ απλά για μικρά παιδιά, έως πιο πολύπλοκα για μεγαλύτερα.

 


TQjIp3.pngj1MYp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια!!

 

Ρεβυθια και ρεβυθοκεφτεδες σημερα!

 

Καλα και εμεις παιχνιδοτοπος εχουμε γινει. Αφου σκεφτομια ότι όταν θα ξαναδω το σπιτι όπως ηταν προ παιδιων θα νομιζω ότι εχω μετακομισει!


 kRl9p2.png kRl9p2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια δυσκολη μερα η χθεσινη ειχα γαστρεντεριτιδα σχεδων καθε τεταρτο πηγενα στην τουαλετα για εμετο απο της δυοκ μιση τα ξημερωματα μεχρι της 3 το μεσημερι.. ευτηχως περασε σημερα ειμαι καλυτερα μονο λιγη ατονια νιωθω και καμια καουρα που κα που...αλλα φοβαμε μηπως κολησει ο μικρος μακαρι να την γλυτωσει χθες και σημερα τον ειχε η πεθαρα μου..!!


em82p2.png QGcTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...