Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

credo να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας.... 10μηνών γίνομαστε σήμερα! :D

Όλα τα αντιμετωπίζουμε εμείς....αν κ αν μείνει χωρίς δουλειά ο άντρας μου θα το κοιτάξουμε πολύ σοβαρά πλέον να φύγουμε Γερμανία...:rolleyes:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα κορίτσια....Χριστός Ανέστη!!!Χρόνια πολλά με υγεία πάνω απ'όλα.....

Δεν μπήκα καθόλου αυτές τις μέρες γιατί είχαμε τον μπαμπά μας μέχρι χτες παρέα και δεν προλάβαινα..από σήμερα τα κεφάλια μέσα....

Εμείς πήγαμε λίγο στον Επιτάφιο,για την ακρίβεια στην πλατεία που μαζεύονται πήγαμε,αλλά φύγαμε σχετικά γρήγορα γιατί νύσταζε η μικρή και γκρίνιαζε....πήγαμε και στην Ανάσταση όλοι μαζί για πρώτη φορά..και Πάσχα στην αδερφή μου που έχει αυλή και μας βολεύει...βέβαια το αρνάκι ήταν στον φούρνο λόγω πένθους για την γιαγιά μου αλλά περάσαμε πολύ ωραία με πολύ γέλιο και χαρά....Εύχομαι του χρόνου να είμαστε όλοι καλά και να μην έχουμε δυσάρεστα γεγονότα....

Χρόνια πολλά και πάλι σε όλες...φιλιά!!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

credo να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας.... 10μηνών γίνομαστε σήμερα! :D

Όλα τα αντιμετωπίζουμε εμείς....αν κ αν μείνει χωρίς δουλειά ο άντρας μου θα το κοιτάξουμε πολύ σοβαρά πλέον να φύγουμε Γερμανία...:rolleyes:

χρονια μας πολλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια καλησπέρα, Χρόνια Πολλά, Χριστός Ανέστη!!!

Διάβασα και εγώ για το αγγελούδι, δεν υπάρχουν λόγια γι' αυτές τις στιγμές...:(:(:(:(:(:( Κουράγιο στους γονείς ν΄αντέξουν αυτό που δεν αντέχεται...

Τώρα εγώ τί να γράψω??? Ωραία περάσαμε, πήγαμε και εκδρομούλες στις Αλπεις και σε μια λίμνη...Πάσχα δεν καταλάβαμε, αλλά δεν πειράζει, το ξέραμε από πριν...

Αννούλα, να πάτε Γερμανία...και εμείς θα φεύγαμε εάν γνωρίζαμε τη γλώσσα καλά...


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη.

διαβασα και εγω για τον μικρο Παναγιωτάκη και στεναχωρήθηκα πολύ ειναι πολύ άδικο και δεν έχεις λόγια να πεις σε μια μάνα με τετοιο πόνο, θα προσέχει απο εκει ψηλά την μανούλα του το αγγελουδι


line_m121_beg_17_time_1246593600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ax κοριτσια να αλλαξουμε σελιδα να ξεχαστουμε διαβαζω και κλαιω

λοιπον εμεις με τον μικρο πηγαμε μονο στον επιταφιο

τρομαξε απο τις καμπανες αλλα τον ηρεμησα

εκανα χαζομαρα γιτι ειχε κρυο και τον εντυσα αρκετα και βαλαμε απο πανω και το ναυλον σε καποια στιγμη τον ακουω να κλαιει κανω στην ακρη και βλεπω στο πλαστικο υδρατμους......ειχε σκασει το κουκλι μου

ευτυχως ειμασταν κοντα στο πατρικο του αντρα μου και την καναμε....

στην Ανασταση πηγαμε οι δυο μας με τον αντρα

ο μικρος ειχε ξεραθει στον υπνο ουτε καμπανες ακουγε ουτε πυροτεχνηματα...


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Χριστος ανεστη και χρονια πολλα σε ολες!

Το τραγικο γεγονος που συνεβη καταλαβαινω οτι σκιασεσε ολες μας τις χαρουμενες αυτες μερες. Ευχομαι ολοψυχα ο θεος να αναπαυσει και να ξεκουρασει το ταλαιπωρημενο παιδακι και να δωσει κουραγιο και δυναμη στους γονεις του να αντεξουν αυτο τον πονο.

Εμεις παλι εδω με τους γονεις μου και τον αδερφο μου καλα περασαμε αλλα πειξαμε στο μωρο και ηταν ταλαιπωρια. Οι δικες μου δεν ειχαν ξαναβρεθει με τοσο κοσμο και ξεσαλωσαν και μαζεμο δεν εχουν..

Απο σημερα που πηγε και ο μπαμπας μας στη δουλεια ολα τα ιδια. Αυριο παω την μικρη για υπερηχο ανω κοιλιας και εγκεφαλου λογω αιμαγγειωματος.

Ελπιζω να ειναι ολα καλα για να ξεαγχωθω..

Καλο βραδυ σε ολες και του χρονου παλι καλυτερα..


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!:D

Αμα κοιμάσαι στις 10 αυτά παθαίνεις ξυπνάς από τις 6! :tongue: Με έχει ταραξει μιλάμε το συνάχι με ένα χαρτί υγείας στο χέρι είμαι όλη μέρα:mad:

Πολίνα μωρέ εμένα δε με νοιάζει η γλώσσα θα τη μάθω,θα με πειράξει πολύ να είμαι μακρυά από τους γονείς μου....:-( Ωραία όμως η Γερμανία ρε παιδί μου...σέβονται ο ένας τον άλλο κ όλοι από κοινού τη χώρα τους....;)

Από δόντια εμείς έχουμε κολήσει στα 4....εδὠ κ 2 μήνες δεν φαίνεται κάτι να σκάει....αν κ απο γκρίνια καλά πάει!;)

Τα νέα με τη δουλειά του άντρα μου....το αφεντικό ήταν αποφασισμένο να τη κλείσει,του προτεινε λοιπόν ο άντρας μου να μην τη κλείσει κ να τη δουλευουν μόνοι τους οι υπάλληλοι κ απλά να πηγαίνει αυτός κ να πέρνει ένα ποσό κάθε μήνα σαν ενοίκιο κ καλά κ από κει κ πέρα ότι βγάζουν θα είναι δικά τους....αν δεν πάει καλά το πολύ πολύ να χάσουν κάποιους μισθούς κ μετά να κλείσει τελικά η εταιρεία...αν πάλι πάνε καλά θα βγάζουν κ περισσότερα....θα το σκεφτεί είπε γιατί του καλο-αρεσε η ιδέα να μην ασχολείται καθόλου κ να εισπράτει μόνο κ μέχρι την Παρασκευή θα έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο....:rolleyes:

Α για το Πάσχα δεν σας είπα....πήγαμε στον επιτάφιο κ σε κάποια φάση πάτησα έναν κακομοίρη με το καρότσι κ αντί να κλαίει αυτός τρόμαξε η μικρή κ δεν μπορούσα να τη συνεφερω από το κλάμα....στην Ανάσταση ήταν κυρία πήγαμε,γυρίσαμε έφαγε κ κατευθείαν νάνι όπως κ εμείς αφού δεν γινόταν να πάμε πουθενά βραδιάτικο....Ανημερα πηγαμε στη πεθερά,κλασικά το κατσίκι ήταν με τις τρίχες του δεν το είχε καθαρίσει....είχε κάνει κ μπριζόλες για μένα κ το μικρό το γιο της που δεν τρώμε το κατσίκι κ έτσι δεν έμεινα νηστικιά :-P Είχα φτιάξει κ τιραμισού το οποίο εκλεψε φυσικά τη παράσταση στο τραπέζι....ήταν απλά φανταστικό:!:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


GOOD+MORNING+1.gif

καλημερα κοριτσια!!!!

τι κανετε??

smouts... μην ανησυχεις! σε πολλα μωρακια καθυστερει λιγο η οδοντοφυια...

evni... καλα αποτελεσματα να εχετε για τη μικρη!!! :)

Pola και Αννα... ουτε να το σκεφτεστε για Γερμανια...

Η κατασταση εκει αυτη την εποχη ειναι ενα ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ... οτι αφορα την αγορα εργασιας δηλαδη...

Καθε μερα κλεινουν εταιριες και δε μιλαμε για μικρες εταιριουλες, αλλα μεγαθήρια και χανουν τη δουλεια τους εκατονταδες ανθρωποι!!

Ο αδερφος μου, εχθες ξεκινησε στην καινουρια του δουλεια μετα απο εναμιση χρονο ανεργιας!!

Κατα τ΄αλλα οπως τα ξερετε...

Ετοιμασιες, κοσμος στο σπιτι, πολλες δουλειες... κουραση, νευρα...

Το κακο ειναι οτι ειναι και ο μπεμπης πολυ ανησυχος... λιγο τα δοντια, λιγο το συναχι, λιγο η πολυκοσμια εδω μεσα... τα εχει παρει στο κρανιο και γκρινιαζει συνεχεια...:-(


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αννα τι βλεπω????

πρωινη πρωινη και εσυ!!!!

εγω εχω βαλει ηδη τον κιμα και γινεται για το παστιτσιο...

τοσα ατομα εδω μεσα πλεον, πρεπει να φτιαχνω χορταστικα φαγητα:mad:


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!:D

Ανημερα πηγαμε στη πεθερά,κλασικά το κατσίκι ήταν με τις τρίχες του δεν το είχε καθαρίσει....είχε κάνει κ μπριζόλες για μένα κ το μικρό το γιο της που δεν τρώμε το κατσίκι κ έτσι δεν έμεινα νηστικιά :-P Είχα φτιάξει κ τιραμισού το οποίο εκλεψε φυσικά τη παράσταση στο τραπέζι....ήταν απλά φανταστικό:!:

μπλιααααααααααχ!!!!

ανακατευτηκα πρωινιατικα....

:lol::lol::lol:


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Λιζάκι τι να κάνω που χθες ήμουν τόσο κομμάτια κ την έπεσα νωρίς κ ας πούμε ότι κοιμήθηκα γιατί ξέχασα να αναφέρω ότι κ στο κρεβάτι αγκαλιά με ένα κωλόχαρτο είμαι! :tongue::tongue:

Εγώ απλά έβγαλα κοτόπουλο να ξεπαγώσει να μου κάνει η μαμά την ωραία της κοτόσουπα γιατί εγώ δε τη πετυχαίνω τόσο....:D

Η' δεν βλέπει η πεθερά ή δεν το κοιτάει καν κ το πετάει όπως είναι στο ταψί....γενικά ότι φτιάχνει το κάνει γρήγορα κ τσαπατσούλικα λες κ της έχεις βάλει αγγαρεία!:rolleyes:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

περαστικα!!!

καλη η κοτοσουπα... κανει καλο, λεει, στο κρυολογημα! :)

εμεις εχουμε το μπεμπη ετσι...

και ανησυχω λιγο γιατι το Σαββατο ειναι και η βαπτιση...

οσο για τη μαγειρικη της πεθερας... ετσι ακριβως ηταν η πρωην πεθερα μου!!

σα να μου την περιγραφεις!!

δεν υπηρχε περιπτωση να καθησω ποτε στο τραπεζι να φαω αυτα που ειχε μαγειρεψει και να μην αναγουλιαστω!!!!!!:confused::confused:


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...