Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα στον Βαγγελακη μας 1000χρονος!!!!!!!!!!!

εμεις χθες πηγαμε και ψωνισαμε ρουχακια για την βαπτιση με την νονα μας

γυρισαμε ολα τα μαγαζια και καταληξαμε σε ενα σετ που δεν εχει τον τιτλο "βαπτιστικο" μπουφανακι, μπλε παντελονι ασπρο ,πουκαμισο ριγε μπλε

απλα υπεροχα ειναι σαν μεγαλος αντρας μαρκας tommyhilfinger (καπως ετσι γραφεται..) παπουτσακια κλπ απο βδομαδα θα παμε

θα μας βγουνε λιγο ακριβα αλλα αφου ετσι θελει η νονα μας τι να κανω...

εγω κοιτουσα ρουχακια μη βαπτισης δηλ κομματια για να συνδιαστουν

αλλα δεν ηθελε

σημερα εχει πρωινη φασινα και το απογευμα κουνιες στην πλατεια του ικα

δεν τον εχω παει ακομη

να δουμε αντιδραση....


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

η δικια μας βαπτιση ειναι σε 3 βδομαδες μαζι με τις αργ

περναει ο καιρος....

και την ημερα που θα εχετε συναντηση εχουμε επετειο γνωριμιας με τον αντρα μου....11 χρονια!!!!!!!!!! ποτε περασαν??!?!?!?! ουτε που κατάλαβα!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!

τι κανετε?εμεισ παλι σημερα το ιδιο σκηνικο....φευγει ο αντρασ μου στισ 08.00 ,ε μεχρι τισ 9 παρα κατι τσιριζε η μικρη!!!!!τωρα που τα γραφω γελαω αλλα εκεινην την ωρα δεν ξερω τι να τησ κανω!!!!!οτι και να τησ κανω κλαιει..κ αν σταματησει λιγο ,το ξαναθυματε και αρχιζει παλι!!!:confused::confused::confused:

μαλλον πρεπει να την πηγαινω μεσα απο εδω και στο εξησ ,να μην τον βλεπει που φευγει..

α δεν θυμαμαι αν σασ ειπα..τησ πηρε η μαμα μου κουνια!!!!!συνεχεια εκει θελει να ειναι και να κουνιεται..μαλιστα λεει στο ρυθμο τησ κουνιασ τραγουδιστα <α τα ..ατα..ατα>και δωστου εγω να κουναω!!!!!!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

αυτα!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!!!!Πολα να χαιρεσαι το αντρακι σου!

Εχθες πηγα να κανονισω για τον εξοπλισμο του κετερινγκ για τη βαπτιση.Εμεινα πολυ ικανοποιημενη .Για ολα μου ειπαν 150 ευρω!δηλ : καρεκλες τραπεζια(10 και 50 καρεκλες) σερβιτσια πιατελες σαλατιερες και τα λοιπα!επισης μου αρεσαν και μερικα απο τα ορεκτικα θα παρω και κανα δυο τρια απο αυτα!ο αδελφος μου που ειναι μαγειρας θα μου κανει τα υπολοιπα και τις σαλατες!ειμαστε τελικα 50 μεγαλοι και 20 πιτσιρικια!Αυτα τα νεα μας !

η δικια μας βαπτιση ειναι σε 3 βδομαδες μαζι με τις αργ

περναει ο καιρος....

και την ημερα που θα εχετε συναντηση εχουμε επετειο γνωριμιας με τον αντρα μου....11 χρονια!!!!!!!!!! ποτε περασαν??!?!?!?! ουτε που κατάλαβα!!

Δεν το ηξερα οτι βαπτιζουμε την ιδια μερα!εγω στις 12 το μεσημερι.Εσεις;Οσο για τα χρονια.....περανε τα ατιμα σαν νερακι τρεχουν....μη μου τα θυμιζεις εγω κλεινω τα 12 στις 4 Ιουλιου φετος!:confused:

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΒΑΓΓΕΛΗ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ!!!

Μολις τωρα κοιμηθηκε και η μικρη και ειπα κατσε να πω μια καλημερα γιατι μετα θα ξυπνησει η μεγαλη για φρουτα και επειτα η μικρη και αστα και βραστα..

Εμεις σημερα αν ο καιρος ειναι καλος μολις ξυπνησουν απο τον μεσημεριανο υπνο τους λεμε να παμε βολτα στις κουνιες εδω στο παρκο και πηρα κρεμουλες της nestle που λεγονται κρεμινο νομιζω η κατι τετοιο. Δεν τις εχω ξαναδωσει αλλα μου ειπαν οτι για βολτα ειναι καλες γιατι δεν χρειαζονται ψυγειο. Περιμενω και επισκεψεις το βραδακι και λεω να φτιαξω σουφλε σοκολατας..

Αυτα τα νεα μας..Ησυχα και ομορφα..Μ΄ αρεσει η πληξη και η ησυχια της οικογενειακης ζωης επειδη θυμαμαι σε κακες στιγμες ποσο την αποζητουσα..

Τι με επιασε σαββατιατικα πρωι πρωι.. Φιλια σε ολες και καλα να περασουμε το σ/κ μας..


CYMFp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερααα!!!!!Πολα να χαιρεσαι το αντρακι σου!

Εχθες πηγα να κανονισω για τον εξοπλισμο του κετερινγκ για τη βαπτιση.Εμεινα πολυ ικανοποιημενη .Για ολα μου ειπαν 150 ευρω!δηλ : καρεκλες τραπεζια(10 και 50 καρεκλες) σερβιτσια πιατελες σαλατιερες και τα λοιπα!επισης μου αρεσαν και μερικα απο τα ορεκτικα θα παρω και κανα δυο τρια απο αυτα!ο αδελφος μου που ειναι μαγειρας θα μου κανει τα υπολοιπα και τις σαλατες!ειμαστε τελικα 50 μεγαλοι και 20 πιτσιρικια!Αυτα τα νεα μας !Δεν το ηξερα οτι βαπτιζουμε την ιδια μερα!εγω στις 12 το μεσημερι.Εσεις;Οσο για τα χρονια.....περανε τα ατιμα σαν νερακι τρεχουν....μη μου τα θυμιζεις εγω κλεινω τα 12 στις 4 Ιουλιου φετος!:confused:

xi xi κι εμεις 12 ισως σε σκεφτω εκεινη την ημερα που θα κανουμε τα ιδια πραγματα

αν δεν εχω αγχος

σιγουρα εσυ που το περνας και για τεταρτη φορα θα εισαι ανετη!!!!!!!!!

εγω η πρωταρα!?!?!?!?!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΝ ΒΑΓΓΕΛΗ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΣΑΝ ΤΑ ΨΗΛΑ ΒΟΥΝΑ!!!

Μολις τωρα κοιμηθηκε και η μικρη και ειπα κατσε να πω μια καλημερα γιατι μετα θα ξυπνησει η μεγαλη για φρουτα και επειτα η μικρη και αστα και βραστα..

Εμεις σημερα αν ο καιρος ειναι καλος μολις ξυπνησουν απο τον μεσημεριανο υπνο τους λεμε να παμε βολτα στις κουνιες εδω στο παρκο και πηρα κρεμουλες της nestle που λεγονται κρεμινο νομιζω η κατι τετοιο. Δεν τις εχω ξαναδωσει αλλα μου ειπαν οτι για βολτα ειναι καλες γιατι δεν χρειαζονται ψυγειο. Περιμενω και επισκεψεις το βραδακι και λεω να φτιαξω σουφλε σοκολατας..

Αυτα τα νεα μας..Ησυχα και ομορφα..Μ΄ αρεσει η πληξη και η ησυχια της οικογενειακης ζωης επειδη θυμαμαι σε κακες στιγμες ποσο την αποζητουσα..

Τι με επιασε σαββατιατικα πρωι πρωι.. Φιλια σε ολες και καλα να περασουμε το σ/κ μας..

στο πισω μερος του μυαλου σου να ειναι αυτες οι αναμνησεις

να σκεφτεσαι οτι ΠΟΤΕ ξανα δεν θα ερθουν!!!!!!!!!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

μπηκα για μια γρηγορη καλημερα και ευχες!!!!

Αννουλα να τη χαιρεσαι την Ζωουλα σου!!!!!!

Πολα να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!! καλα να περασετε!

πηγαμε παιδιατρο.η μικρη πηρε 500γρ:P! τωρα ειναι 8150.

η μικρη εχει ξηροδερμια και ο γιατρος μου ειχε πει να της βαζω την κρεμα της frezyderm.πηρα την κρεμα,την χρησιμοποιησαμε και ειπα να μην ξαναπαρω αυτην αλλα να παρω βιολογικη.οποτε αρχισα να της βαζω κρεμα με καλεντουλα.το λεω στον γιατρο και μου λεει''ε αυτες τις κρεμες δεν τις εμπιστευομαι:shock: καλυτερα παρε της frezyderm!'' ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΤΙΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΕΣ??? α και αντιηλιακο της frezy με δεικτη 25. εμεις που τρωμε μονο μηλο κ αχλαδι απο φρουτα τι να φαμε απο ετοιμες σε περιπτωση που δεν ειμαστε σπιτι?

Link to comment
Share on other sites

αχ πολινακι μου χιλια συγνωμη!!ενω μπηκα για να σου ευχηθω ,στην πορεια το ξεχασα!!!!

πολυχρονοσ ο βαγγελακοσ σου!!!να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!να τα χιλιασει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ πολινακι μου χιλια συγνωμη!!ενω μπηκα για να σου ευχηθω ,στην πορεια το ξεχασα!!!!

πολυχρονοσ ο βαγγελακοσ σου!!!να τον χαιρεστε και να τον καμαρωνετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!να τα χιλιασει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εσυ δικαιολογεισαι που ξεχνας......ορμονες γαρ!τι κανεις γκαστρουλα;

1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Αννούλα να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!!!!

Πόλα,χιλιόχρονος ο μικρός!!!Να τον χαίρεστε!!!

Σήμερα δεν είναι η γαμο-βάπτιση της Λίζας????Η ώρα η καλή,Λιζάκι,και καλό όνομα στον ομορφούλη σας!!!!Να περάσετε τέλεια σας εύχομαι....

Εμείς κλασσικά είμαστε σπίτι,περιμένω τον μπαμπά μου να μας τρυπήσει κάτι σίδερα στα κάγκελα για να βάλουμε προστατευτικό στην βεράντα....

Να ρωτήσω,πήρα το Lipton linea (αυτό που διατηρεί την γραμμή και καλά) και μου είπε η αδερφή μου ότι όταν το έπινε έκανε δουλειά,αλλά δεν ξέρω αν κάνει να το πιώ τώρα που θηλάζω...γράφει ότι είναι 2 φορές πιο πλούσιο σε κατεχίνες και γι'αυτό αναρωτιέμαι,ξέρει καμία???Ύστατες προσπάθειες να χάσω την κοιλίτσα μέχρι το καλοκαίρι....

Η μικρή μας έχει γίνει πολύ ανάποδη και ιδιότροπη...αν δεν την αφήσεις να κάνει αυτό που θέλει τσιρίζει τόσο πολύ που λες την δέρνουν,και σε κοιτάει και με ύφος σαν να σε μαλώνει....στην βόλτα αγανακτώ κάθε φορά...βγάζει την κορδέλα,βγάζει το παπούτσι,πειράζει και χαλάει το καρότσι,κλαίει για να σηκωθεί...κάθε φορά την απειλώ ότι είναι η τελευταία της βόλτα μέχρι να γίνει 18!!!Βλέπω άλλα παιδάκια που κάθονται ήσυχα και αναρωτιέμαι,εγώ τί κάνω λάθος?????

Αααα...ήρθαν και οι μπομπονιέρες μας και τα προσκλητήρια από το "Χαμόγελο"...θα σας βάλω το απόγευμα φώτο...είναι πάντως υπέροχες..έπαθα πλάκα μόλις τα είδα....

Σας χαιρετώ προσωρινά....φιλιά!!


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

πηγαμε παιδιατρο.η μικρη πηρε 500γρ:P! τωρα ειναι 8150.

η μικρη εχει ξηροδερμια και ο γιατρος μου ειχε πει να της βαζω την κρεμα της frezyderm.πηρα την κρεμα,την χρησιμοποιησαμε και ειπα να μην ξαναπαρω αυτην αλλα να παρω βιολογικη.οποτε αρχισα να της βαζω κρεμα με καλεντουλα.το λεω στον γιατρο και μου λεει''ε αυτες τις κρεμες δεν τις εμπιστευομαι:shock: καλυτερα παρε της frezyderm!'' ΔΕΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΤΑΙ ΤΙΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΕΣ??? α και αντιηλιακο της frezy με δεικτη 25. εμεις που τρωμε μονο μηλο κ αχλαδι απο φρουτα τι να φαμε απο ετοιμες σε περιπτωση που δεν ειμαστε σπιτι?

Υπαρχει τιποτα καλυτερο απο την καλεντουλα που ειναι φυσικο προιον? Τα χημικα δηλαδη που περιεχουν τα φαρμακευτικα προιοντα ειναι καλυτερα? Οχι βεβαια, απλα οι γιατροι εχουν συμφεροντα να διαφημισουν τις φαρμακευτικες κρεμες και οχι τις βιολογικες...

Γιατι τρωτε μονο μηλο και αχλαδι?

Να ρωτήσω,πήρα το Lipton linea (αυτό που διατηρεί την γραμμή και καλά) και μου είπε η αδερφή μου ότι όταν το έπινε έκανε δουλειά,αλλά δεν ξέρω αν κάνει να το πιώ τώρα που θηλάζω...γράφει ότι είναι 2 φορές πιο πλούσιο σε κατεχίνες και γι'αυτό αναρωτιέμαι,ξέρει καμία???Ύστατες προσπάθειες να χάσω την κοιλίτσα μέχρι το καλοκαίρι....

Για να χασεις την κοιλιτσα ως το καλοκαιρι, θα σε βοηθησουν οι συστηματικοι καθημερινοι κοιλιακοι, και οχι το linea...


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια;)

Και το δικό μας αντιλιακό της frezyderm είναι, κρίμα μόνο που καταργήσανε το 50αρι δείκτη προστασίας.

TARA τα βιολογικά είναι φυσικά ανώτερα αλλά στην Πάτρα τέτοιες κρέμες δεν βρίσκω...εσύ τις αγοράζεις από συγκεκριμένο μαγαζί? από ποιό?

Για έτοιμη φρουτόκρεμα εγώ πήρα της Nestle με μήλο μπανάνα και πορτοκάλι και κοκτέϊλ φρούτων με 6 φρούτα, όλα γράφουν ότι είναι από φυσικά φρούτα χωρίς προσθήκη ζάχαρης και συντηρητικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια;)

Και το δικό μας αντιλιακό της frezyderm είναι, κρίμα μόνο που καταργήσανε το 50αρι δείκτη προστασίας.

TARA τα βιολογικά είναι φυσικά ανώτερα αλλά στην Πάτρα τέτοιες κρέμες δεν βρίσκω...εσύ τις αγοράζεις από συγκεκριμένο μαγαζί? από ποιό?

Για έτοιμη φρουτόκρεμα εγώ πήρα της Nestle με μήλο μπανάνα και πορτοκάλι και κοκτέϊλ φρούτων με 6 φρούτα, όλα γράφουν ότι είναι από φυσικά φρούτα χωρίς προσθήκη ζάχαρης και συντηρητικά.

Eκτος απο τα βιολογικα καταστηματα, μπορεις να προμηθευτεις απο φαρμακειο την καινουρια βιολογικη παιδικη αντιηλιακη της apivita, ή απο ιντερνετ να παραγγειλεις την αντιηλιακη της weleda.

Kι εγω παλια επαιρνα τις φρουτοκρεμες που αναφερεις, τις κατηργησα ομως, γιατι ναι μεν μπορει να μην εχουν ζαχαρη και συντηρητικα, δεν ειναι ομως βιολογικες, που σημαινει οτι προερχονται απο συμβατικα φρουτα (κοινως ραντισμενα...).


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...