Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Ακούσαμε καρδια!!!!!!! 143 παλμοί! Μου έγραψε εξετάσεις και ξανά εξεταση σε 15 μέρες!  Πιθανή ημερομηνία τοκετού Γενάρης 2025!

      πρίν από 40 λεπτά , DizzyツMommy είπε:

      Καλημέρα κορίτσια, όχι τελικά δεν έκανα την ωοληψια. Θα πάμε σε επόμενη προσπάθεια. Θα χρειαστώ gonal καθώς δεν μπορώ να ξαναπάρω απ' την επιτροπή τόσο σύντομα. Αν γνωρίζετε κάτι το εκτιμώ πάρα πολύ!

      Κορίτσια και bemfola 300 αν υπάρχουν. Ευχαριστώ πολύ!

      Πόσο θυμώνω με το κράτος που δε βοηθάει πιο ουσιαστικά με τα φάρμακα. Εύχομαι να βρεις άμεσα. 🙏

      πρίν από 15 λεπτά , Τουτουνι είπε:

      Κορίτσια καλημερα!!! Μήπως κάποια κοπέλα ξέρει να μου πει τι είναι η βλαστοκυστη d6?

      Η βλαστοκυστη  5ης ημέρας αξιολογείται απο το 1 εως το 6 και πίσω από το νούμερο παίρνει 2 γράμματα από Α-C. Σε βλαστοκυστη 5ης ημέρας το 6 μπροστά δείχνει ότι έχει εκκολαφθει πληρως. Εκτός αν εννοούν βλαστοκυστη 6ης ημέρας  

      • Μου αρέσει 1
      • Λουλούδια 1

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια

την Μ.τετάρτη πήγα τον μικρό στον παιδίατρο ήταν λίγο κρυωμένος μας έδωσε σταγόνες για την μύτη του και σιροπάκι για τον βήχα μέχρι χθες ηταν καλά σήμερα άρχισε να βήχει περισσότερο και στεναχωρήθηκα, αύριο θα τον παω πάλι να τον δει.

Τρέχω και για τις ετοιμασίες της βάφτισης και αγχώθηκα μου εμεινε να πάω για τελευταία προβα για το φόρεμα μου και θα σας βάλω φωτο να το δείτε πήρα και παπουτσια αλλα είναι ψήλοτάκουνα λετε να παθω καμια πλάκα ξεσυνήθισα τα ψηλοτάκουνα βλέπετε.

καληνύχτα σε όλες και σε όλα τα μπεμπάκια

φιλιά


line_m121_beg_17_time_1246593600_text_cf20e3e9fcf220eceff520e5dfede1e9.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλε που ησασταν εσεισ και σασ χασαμε???????μπραντζελινο που γυρνουσεσ????
Είχε πάει ο κακομοίρης στην εξοχή αλλά δεν την χάρηκε γιατί ήγταν αρρωστάκος
γενικά πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση, καμμία σχέση με Ολυμπιακή. Είναι κρίμα πάντως, γιατί όλα αυτά δεν είναι τιποτα γι' αυτούς, αλλά για τους πελάτες κάνουν τη διαφορά...:):)
Ντοντ γουόρι μάι λοβ, τώρα που έγιναν αδερφάκια δεν θα υπάρχει τέτοιο θέμα, παρά μόνο αν είναι γαϊδούρια οι υπάλληλοι. Ζήλεψα τις φώτο σας, ώρα να ξαναπάω!
Γειά σας κορίτσια;)

Μόλις γυρίσαμε...ήμασταν πάλι σε γλέντι όλη την ημέρα με σουβλιστά αρνιά και χορούς...ο πιτσιποπάκος χόρεψε και αλήτεψε...μέχρι εξαντλήσεως:tongue:

Επίσης τρελαίνεται να φοράει τα γυαλιά ηλίου...δεν θέλει να του τα βγάζουν...κορδόνεται σαν το παγώνι...ο παλιοσκατούλης...

Αγαπημένη χρόνια πολλά για την γιορτή σου! Όσο για τα γυαλιά, επίσης φόραγε ο δικός μου ένα ζευγάρι πορτοκαλί που τα έβγαζε σπάνια, μέχρι που κοκκίνιζε η μύτη από το βάρος και τα αυτιά δίπλωναν :tongue:
καλησπέρα κορίτσια

την Μ.τετάρτη πήγα τον μικρό στον παιδίατρο ήταν λίγο κρυωμένος μας έδωσε σταγόνες για την μύτη του και σιροπάκι για τον βήχα μέχρι χθες ηταν καλά σήμερα άρχισε να βήχει περισσότερο και στεναχωρήθηκα, αύριο θα τον παω πάλι να τον δει.

Μια από τα ίδια, εμένα την περνάει ψιλοβαριά. Να κοιτάς θερμοκρασία, ίσως σου κάνει και πυρετό. Εμένα τα έκανε όλα και τώρα τον πονάνε και τα αυτουλάκια, οπότε συνεχίζουμε αντιβίωση :( Περαστικά σας!

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

2464221syg4wl5gcb.jpg

Μαριάννα κάθε φορά που έπινα μπύρα (και δεν ήταν λίγες :tongue::tongue::tongue:) σε σκεφτόμουν...

Κι εγω σε σκεφτομουν που επινες μπυρες στη Γερμανια... Ημουν σιγουρη βλεπεις οτι εσυ θα επινες! Οχι σα μερικες αλλες...!:tongue:

Καλημερα σας!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

έχει καταστρεψει κοσμο το πολινακη με αυτο το ταξιδι , πανω που ειχαμε ξεχασει την τρελα μας για ταξιδια στα αυστρογερμανικα εδαφη μας εξισε πληγες,,,,,

τεσπαααα

θα αρκεστω για λιγο καιρο ακομη στις μπυρες με την μαριαννα καθε φορα στην συναντηση μεχρι να ανασανουν τα οικονομικα μας..............


*O μονος πραγματικος χρόνος είναι το εδώ και το τώρα

Όταν καταλάβουμε τι σημαίνει ελπίδα, θα πάψουμε να πιστεύουμε σ' αυτήν...

4u4cp3.png aMppp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα, κορίτσια...!!

Μια γρήγορη ερώτηση, τί είναι ο στρεπτόκοκκος....??? :confused:

Πήρα αποτελέσματα καλλιέργειας κολπικού υγρου και λέει "υπάρχει αρκετή ανάπτυξη πρασινίζωντος στρεπτόκοκκου", ν' ανησυχήσω; Στη γυναικολόγο θα πάω το απόγευμα. Η κοπέλα στο μικροβιολογικό μου είπε ότι ίσως έχει σχέση που γέννησα πρόσφατα. Πού οφείλεται αυτό, προσέχω υπερβολικά την περιοχή.. :rolleyes:

Επεξεργάστηκαν by Nadine

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!

ναντινακι μπεσ στον κυριο γκουγκλι να δεισ...

εκανα κι εγω καλλιεργεια κολπικου και σε λιγο θα την παω στο ντοκτορι.εμενα μου γραφει λιγουσ μηκυτεσ..θα δω τι θα μου πει!!

χριστινακι περαστικουλια στον μπραντυ!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε ολες:D

Καποιοι γονεις εζησαν τη δικη τους Μεγαλη Παρασκευη χθες, και ο σταυρος που σηκωνουν και θα σηκωνουν ειναι πολυ βαρυς. Οσο και αν η καθημερινοτητα και τα προβληματα της μας ριχνουν καποιες φορες, μην ξεχναμε πως τη ρουτινα μας, υπαρχουν γονεις που θα πουλουσαν και την ψυχη τους στο διαβολο για να την ειχαν. Υγεια να εχουμε, και ολα τα αλλα ειναι δευτερευουσας σημασιας. Καλη Ανασταση.

Ως συνηθως, ειμαι εκτος θεματος, δεν εχω καταλαβει τιποτα και θα τρελαθω.

Ποιο παιδακι πεθανε? απο καποιο μελος? υπαρχει σχετικο τοπικ? Μπορειτε να με ενημερωσετε κι εμενα?

Μαριαννα μου εννοειται οτι υπαρχουν παντα σοβαροτερα προβληματα στον κοσμο και γι αυτο παντα λεω δοξα τω Θεω.

Απο την αλλη ο καθενας εχει να αντιμετωπισει τα δικα του και καλως η κακως με αυτα στενοχωριεται.

Τα πεντε χρονια που ειμαστε παντρεμενοι, δυστυχως δεν μας εχουν τυχει και λιγα. Μονο ρουτινα δεν το λες:rolleyes:

Τις οικονομικες ζημιες δεν τις μετραω καθολου, γιατι εχω πολυ συγκεκριμενη αποψη για τα λεφτα και μου ειναι εως και αδιαφορα.

Για το πεθαμενο παιδι που γεννησα, τις επεμβασεις στα ματια του αγγελου που κοντεψε να τυφλωθει και την τωρινη του κατασταση με τους πνευμονες ειναι μονο που στενοχωριεμαι καμμια φορα.

Και το γαμωτο ειναι οτι και γι αυτα παλι λεφτα θελαμε:rolleyes:

Θελεις να σου ειναι αδιαφορα και δε σ' αφηνουν ...

Και παλι ομως επειδη ειμαστε καλα μεταξυ μας και καλα τα παιδια μας, παλι δοξα τω Θεω λεω και ολα καλα.

Απλως καπου θελω να γκρινιαξω κι εγω και την πληρωνετε εσεις:D

Στο σπιτι και στη δουλεια δεν εχω τετοιες πολυτελειες...

καλημερουδια!!!!

ξανθη,γελαω πολυ με τις ιστοριες του μαριου!:P ο μπεμπης θα τον ακολουθει παντου!

κοριτσια θα σας πω κατι αλλα μη κοροιδευετε! χανω κιλα χωρις να το θελω!εφτασα στα κιλα που ημουνα,50.φοβαμαι μη χασω κ αλλα!τι να κανω? υπαρχει κατι που μπορω να παρω?π.χ. βιταμινες? υπ'οψιν οτι θηλαζω.

Τρωγε σωστα, μην παρεις βιταμινες εαν η διατροφη σου ειναι ισορροπημενη και κανε προληπτικα μια αιματολογικη για το θυρεοειδη μηπως εκανες καμια θυρεοειδιτιδα.

Εμεις τελικα πηγαμε στο Βολο χωρις τον μπαμπα μας.

Ειχε ερθει ο πατερας μου και ξαφνικα το σαββατο το πρωι αποφασισα και εφυγα μαζι του.

Με παροτρυνε πολυ ο Αγγελος λεγοντας μου οτι κι εκεινος θα μπορεσει να ξεκουραστει πολυ καλυτερα χωρις εμας στο σπιτι, αλλα και τα παιδια θα περασουν καλα στους παππουδες γιατι στην αθηνα θα ηταν συνεχεια κλεισμενα μεσα λογω της καταστασης του μπαμπα.

Ευτυχως που πηγαμε:D

Και ο αγγελος ξεκουραστηκε παρα πολυ και τα παιδια περασαν τελεια.

Του μικρου αλλαξε το χρωμα του βρε παιδια. Δεν τον βλεπει ο ηλιος μες στο διαμερισμα.

Η δεσποινα ξεσαλωσε εντελως κι αντε τωρα να τη συμμαζεψω παλι.

Πηγε θαλασσα για ριψη πετρουλας, κουνιες, ταβερνακια στην παραλια, εκδρομη στον καμπο οπου ειδε προβατακια, κατσικακια, κοτουλες και πολυ παιχνιδι με γιαγια - παππου - θειο.

Αφου δεν ηθελε να φυγει. Ποια η δεσποινα που χωρις τον μπαμπα της δεν παει πουθενα.

Χαρηκα κι εγω λιγο παραπανω το μωρο, με το οποιο ειμαι πλεον ξετρελλαμενη.

Εμας λεει μονο ντανταντα γιιιι ακι και κατι τετοια.

Κ... δεν βαζει κατω, ειναι συνεχεια ορθιος και κανει πλαινα βηματακια για να πιασει αυτο που θελει.

Απο ρουχα δεν του κανει τιποτα, φοραει για 12-18 μηνων και του ειναι και ισα ισα και δεν ξερω αν σας φαινεται αστειο, αλλα εγω φοβαμαι.

Πρεπει να του βρω και μια τσαντουλα για τον παιδικο και την Τριτη ξεκιναμε.

Ευτυχως εχουμε αποχη 3 μερες και θα μπορεσω να ασχοληθω πιο πολυ πηγαινοντας εκει.

Σμουτς πηγε η δικια σου παιδικο?


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια;)

Μόλις ξυπνήσαμε μαμά και πιτσιποπάκος και ήπιαμε το γάλα μας:oops:...αχ αυτά τα γλέντια μας αλλάξαν τα φώτα στο πρόγραμμά μας:tongue:

Χριστίνα περαστικά στον μπράντυ...ευχαριστώ για τις ευχές αλλά δεν γιόρταζα (γιορτάζω στις 22/12):tongue:

Κασσιανή τι καλά που ξεκουράστηκες...όσον αφορά τα ρούχα έχει να κάνει και με την μάρκα...πχ ο πιτσιποπάκος που πριν 1 βδομάδα ήταν 9210γρ στη benneton φοράει για 2 ετών:shock: δεν είναι παχουλός ούτε ιδιαίτερα ψηλός 75εκ, αλλά αυτά του κάνουν. Προχτές που πήραμε κάτι πουκαμισάκια καρώ από το mothercare ήταν για 18-24 μηνών:tongue:...οπότε μην αγχώνεσαι για το μέγεθος του ντρούλη...;)

Ειρήνη όλα καλά? Nadine δεν έχω ιδέα γι'αυτό που ρωτάς:oops: φιλάκια στον Παναγιωτάκη...

Περαστικά σε όλα τα άρρωστα μικρούλια...

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια περιττη η εξηγηση...

Τα διαβασα για τον μικρο Παναγιωτακη.

Δυστυχως γαμωτο σε καποιον κληρωνουν οι δυστυχιες.

Τι να πεις? "γιατι σ' εμενα?'.

Μακαρι να μη συνεβαινε σε κανεναν ανθρωπο.

Σκεφτομουν καποτε τις τοσες ατυχιες που μπορει να συμβουν σε εναν ανθρωπο (οι ρημαδομαυρες σκεψεις που λεγαμε) και πραγματικα ενα μονο αισθανομαι ως αφορητο, απαραδεκτο, δεν υπαρχουν λογια να το περιγραψω.

Αν μπορουσα μια χαρη να ζητησω απο το Θεο, θα ηταν καμμια μανα να μη χανει το παιδι της.

Απλως δεν υπαρχουν λογια να πεις.

Τα συλληπητηρια μοιαζουν παντα τοσο "λιγα".


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια;)

Κασσιανή τι καλά που ξεκουράστηκες...όσον αφορά τα ρούχα έχει να κάνει και με την μάρκα...πχ ο πιτσιποπάκος που πριν 1 βδομάδα ήταν 9210γρ στη benneton φοράει για 2 ετών:shock: δεν είναι παχουλός ούτε ιδιαίτερα ψηλός 75εκ, αλλά αυτά του κάνουν. Προχτές που πήραμε κάτι πουκαμισάκια καρώ από το mothercare ήταν για 18-24 μηνών:tongue:...οπότε μην αγχώνεσαι για το μέγεθος του ντρούλη...;)

Μα μιλαμε οτι τρελλαθηκα χτες.

Του φορεσα μια φορμα (πανω-κατω) 12-18 απο ζαρα, που θεωρουνται ψιλομεγαλα και του ηταν μικρη:confused:

Ακουω κι αυτα για παιδικο διαβητη, χοληστερινη κλπ και με πιανει συγκρυο.

Ο αντρας μου εκανε επαναληπτικη ακτινογραφια, φαινεται να εχει κατα 90% εξαλειφθει η πνευμονια (κατορθωμα αν σκεφτει κανεις οτι την περασε ορθιος και δουλευοντας), εκοψε την αντιβιωση, αλλα εχει χασει 8 κιλα!!!

Ο γιατρος του ειπε οτι ειναι μεν φυσιολογικο, αλλα απο εδω και μπρος πρεπει να αρχισει να παιρνει, γιατι αλλιως κατι δε θα πηγαινει καθολου καλα:confused:

Μα να μην μπορουμε να ηρεμησουμε μια φορα εντελως...


yey2p2.png BN4cp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!

Κασσιανή χρόνια πολλά, χριστός ανέστη. Ολα θα πάνε καλά με τον άντρα σου...μην ανησυχείς!!!! :):):) Χαίρομαι πολύ που μπορέσατε να πάτε στο Βόλο και ευχαριστήθηκαν τα παιδιά :D:D

Χριστινάκι περαστικά στον Αλεσσάντρο, θα κανονίσουμε την άλλη εβδομάδα για μαιμού??? Ειρήνη ακούς???


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου Χρονια πολλα σε ολες και ευχομαι σε ολα τα αρρωστα μωρακια περαστικα!Κασσιανη ευχομαι να τελειωσει επιτελους η ταλαιπωρια του αντρα σου!Να ηρεμησεις και εσυ λιγο.

Λοιπον εγραψα οτι ισως παρευρεθω στη συναντηση σας (οπως κανω καθε φορα αλλωστε)αλλα μετα καταλαβα οτι εκεινη την Παρασκευη σαλπαρω για Παρο με την κοκο μου!!!!Ναι ναι θα ειμαι στη βαπτιση του μπουγατσακου μας!Να γνωριστει επιτελους το ζευγαρι και απο κοντα!Μονο απο την webcam! τα λενε...:D:D:D

Η δικια μας βαπτιση ειναι 2 Μαιου στις 12 μμ!Η προσκληση ειναι ανοικτη οπως εχω πει για ολες σας!Οποια κατηφορησει για πρωτομαγια κατω απο το αυλακι να μου στειλει πμ να της δωσω το τηλ μου και να ερθει στα βαπτισια !Εγω ακομα τρεχω ,δεν εχω βρει ρουχα για μενα ακομα αλλα δεν εχω προλαβει και να ψαξω κιολας...τα εχω ολα στο σπιτι και που να τα αφησω η πολυτεκνη;Ψωνησα ρουχα μονο για τα αγορια μου και το φορεμα της μικρης για πριν τη βαπτιση....καταλαβαινετε σαν νυφικο και αυτο θα ειναι!:rolleyes:Με νιωθετε ετσι δεν ειναι ;μια την εχω!Κλεισαμε ραντεβου για μανικοιυρ πεντικιουρ και καθαρισμο μουρης σε δυο βδομαδες!Μπομπονιερες παραγγειλα προσκλητηρια μοιραζω ακομα ....οι νονοι μας θα ειναι 4 τελικα....η μαμα και τα 3 αγορακια της!τι δωρακι να παρω στα παιδια ηλικιας 7,9 και 11?για πειτε μια γνωμη!


1v0n7ypa5y9lur77.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!!!

Να χαιρόμαστε να μπεμπάκια μας και τους άντρες μας.Γύρισα μόλις εχθές και δεν έχω προλάβει να δω τι έχετε γράψει. Είπα να δώσω το παρόν και κάποια στιγμή που θα έχω χρόνο θα τα πούμε...Φιλάκια πολλά!


n8m8p2.png

X9drp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα κορίτσια..

Μπιζελάκι τέλεια τα μπαλόνια και γενικώς η ιδέα για μπομπό..είναι πολύ πρωτότυπο δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο

εδώ μας πάει για βροχή γμτ αλλά ευτυχώς την καροτσάδα μας την πήγαμε

Χριστίνα περαστικά σας

nadine μίλα με τον γιατρό σου καλυτερα...αυτά από μας η μικρή γκρινιάζει σας φιλώ


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...