Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2009


m4ril0u

Recommended Posts

Πω πω αυτό το Σάββατο είναι????Κ ο γάμος ε????:D Με το καλό κ όλα να πάνε όπως τα θέλετε! :D:D:D Πιστευω θα του έχει περάσει μωρέ αν είναι μόνο μπούκωμα...ίσος να είναι κ αλλεργικό πολλά παιδάκια κάνουν συνάχι λόγω της άνοιξης(εμείς έχουμε λεύκες κοντά κ μου έχει πει να προσέχω η γιατρός αν φυσάει να μην την βγάζω έξω τη μικρή)...λένε ότι τα παιδάκια αρρωσταίνουν μετά τη βάπτιση αλλά όσα ξέρω εγω + η δικιά μου πριν τη βάπτιση ήταν άρρωστα έτσι για να έχουμε να αγχωθούμε κ με κάτι ακόμα....:rolleyes:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 23,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • katerina26

    3392

  • anna_ath

    2130

  • fatsaki

    1775

  • Smouts

    1513

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

2464198rmpbsi0v1z.jpg

Kαλημερα κοριτσια.

Κι εμεις καλα περασαμε, και τον Επιταφιο ακολουθησαμε, και στην Ανασταση πηγαμε, η Μαριαλενα χορευε μολις αρχισαν να χτυπουν οι καμπανες, ολα καλα. Την Κυριακη του Πασχα ψησαμε με τα αδερφια του Φωτη, εγω ως συνηθως την εβγαλα με σαλατες, απο χθες τα κεφαλια μεσα. Ειναι η πρωτη φορα ομως που δε με απασχολει που τελειωσαν οι 4 μερες των πασχαλινων διακοπων, γιατι Δοξα τω Θεω ειμαστε καλα και θα ζησουμε και αλλες ομορφες στιγμες ως οικογενεια. Αυτο ειναι το σημαντικο, και τιποτε αλλο.


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμενα και Χρονια Πολλα

Οπως οι περισσοτερες ετσι και εμεις ψησαμε , φαγαμε , ηπιαμε και ολα τα καλα , το μωρο δεν το πηρα ουτε στον επιταφιο αλλα ουτε και στην Ανασταση. Ο Επιταφιος ηταν δραμα ολοι ακουγαν εμενα να φωναζω στον Μαριο μη εκεινο και μη το αλλο ο οποιος πηγαινε με τη λαμπαδα να καψει τα χορτα:confused: και εγω να τρεχω απο πισω ,απο την αλλη ο μπεμπης εφαγε για πρωτη φορα αρνακι και του καλοαρεσε ασε που ηταν κοντα στο τραπεζι και βουτηξε τα χερια στο τζατζικι και τα εβαλε στο στομα αλλα απο τον μορφασμο του μαλλον δεν του αρεσε αλλα η αποθεωση ηταν οταν ειδε τον Μαριο να τρωει παγωτο και ο Μαριος του εδωσε και εγλειψε ε! τι ηταν να το κανει το μικρο να τον παιρνει απο πισω να κλαει και να λεει μαμ:tongue:


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!!

ξανθη,γελαω πολυ με τις ιστοριες του μαριου!:P ο μπεμπης θα τον ακολουθει παντου!

κοριτσια θα σας πω κατι αλλα μη κοροιδευετε! χανω κιλα χωρις να το θελω!εφτασα στα κιλα που ημουνα,50.φοβαμαι μη χασω κ αλλα!τι να κανω? υπαρχει κατι που μπορω να παρω?π.χ. βιταμινες? υπ'οψιν οτι θηλαζω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!!!!!!!

Λιζακι με το καλο η βαπτιση!! ειναι και ο γαμος μαζι?

Αννουλα καλη επιτυχια με την δουλεια σας!!! ευχομαι να πανε καλα και να μην χρειαστει να φυγετε Γερμανια δυσκολη η ξενιτια...

θα μου στειλεις την συνταγη για τιραμισου?

εμεις ειμαστε μια χαρα ο μπεμπουλης δε φαινεται να εχει αλλο δοντακι αλλα δεν με αφηνει να δω και αυτα που εχει....το ατιμουλικο!!!!

παντως χαρηκα παρα πολυ οταν ειδα το πρωτο του δοντακι ξαφνιαστηκα με τον εαυτο μου!!! δεν το περιμενα!!


as1cEZlx03-1110MjQyZHwwMDA2NDk1ZHxvIG5pa29sYXMgbW91ISEhISE.gif

το αγορακι μου!!!!! ο ερωτας μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!

Αυριο παω την μικρη για υπερηχο ανω κοιλιας και εγκεφαλου λογω αιμαγγειωματος.

Ελπιζω να ειναι ολα καλα για να ξεαγχωθω..

.

κοριτσακι σου ευχομαι να ειναι ολα καλα!!!περιμενουμε νεα σου ,ε?ολα καλα θα πανε!!!!!!

Με έχει ταραξει μιλάμε το συνάχι με ένα χαρτί υγείας στο χέρι είμαι όλη μέρα:mad:

ωχ καταλαβαινω....ολη την μεγαλοβδομαδα ημουν ετσι!!μαζι επαθα και εποχικη αλλεργια και αστα να πανε!!!ουτε να κοιμηθω δεν μπορουσα αφου δεν μπορουσα να αναπνευσω..

περαστικακια!!!!!!!

Τα νέα με τη δουλειά του άντρα μου....το αφεντικό ήταν αποφασισμένο να τη κλείσει,του προτεινε λοιπόν ο άντρας μου να μην τη κλείσει κ να τη δουλευουν μόνοι τους οι υπάλληλοι κ απλά να πηγαίνει αυτός κ να πέρνει ένα ποσό κάθε μήνα σαν ενοίκιο κ καλά κ από κει κ πέρα ότι βγάζουν θα είναι δικά τους....αν δεν πάει καλά το πολύ πολύ να χάσουν κάποιους μισθούς κ μετά να κλείσει τελικά η εταιρεία...αν πάλι πάνε καλά θα βγάζουν κ περισσότερα....θα το σκεφτεί είπε γιατί του καλο-αρεσε η ιδέα να μην ασχολείται καθόλου κ να εισπράτει μόνο κ μέχρι την Παρασκευή θα έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο....:rolleyes:

μακαρι ολα να πανε καλα!!!που θα πανε δηλαδη!!ειδικα αν αναλαβουν οι υπαλληλοι να δεισ που θα αυξηθει και ο τζιροσ!!!

Ανημερα πηγαμε στη πεθερά,κλασικά το κατσίκι ήταν με τις τρίχες του δεν το είχε καθαρίσει....είχε κάνει κ μπριζόλες για μένα κ το μικρό το γιο της που δεν τρώμε το κατσίκι κ έτσι δεν έμεινα νηστικιά :-P Είχα φτιάξει κ τιραμισού το οποίο εκλεψε φυσικά τη παράσταση στο τραπέζι....ήταν απλά φανταστικό:!:

γεια στα χερια σου για την τιραμισου!!οσο για το κατσικι...ασ μην σχολιασω!!

Αννα τι βλεπω????

πρωινη πρωινη και εσυ!!!!

εγω εχω βαλει ηδη τον κιμα και γινεται για το παστιτσιο...

τοσα ατομα εδω μεσα πλεον, πρεπει να φτιαχνω χορταστικα φαγητα:mad:

απο οτι καταλαβαινω λιζακι τοσα ατομα μαζεμενα και μαγειρευεισ εσυ????:mad::-xκαποιοσ να το αναλαβει ,να ξεκουραστει και η νυφουλα μασ ,βρε παιδια!!!φανταζομαι την κουραση σου...απο την μια εχεισ διπλεσ ετοιμασειεσ γαμοσ -βαπτιση που απο μονα τουσ ειναι κουραστικα ,εχεισ και στο κεφαλι σου ολουσ τουσ φιλοξενουμενουσ...!!!

Εγώ απλά έβγαλα κοτόπουλο να ξεπαγώσει να μου κάνει η μαμά την ωραία της κοτόσουπα γιατί εγώ δε τη πετυχαίνω τόσο....:D

α κι εγω κοτοπουλο και θα το κανω κοτοσουπα!!!!!:rolleyes:λοιπον σου στελνω ταπερακι με κοτουλα +σουπιτσα (ζεστα ζεστα μολισ τα ετοιμασω..)και μου στελνεισ ταπερακι με τιραμισου!!!!!!!!!οκ?????:rolleyes::D:tongue:

Ειναι η πρωτη φορα ομως που δε με απασχολει που τελειωσαν οι 4 μερες των πασχαλινων διακοπων, γιατι Δοξα τω Θεω ειμαστε καλα και θα ζησουμε και αλλες ομορφες στιγμες ως οικογενεια. Αυτο ειναι το σημαντικο, και τιποτε αλλο.

αυτο ξαναπεσ το μαριανακι!!!!

Ο Επιταφιος ηταν δραμα ολοι ακουγαν εμενα να φωναζω στον Μαριο μη εκεινο και μη το αλλο ο οποιος πηγαινε με τη λαμπαδα να καψει τα χορτα:confused: και εγω να τρεχω απο πισω ,

καλα το σκηνικο ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!ξανθη πρεπει να πιασεισ να καταγραφεισ ολεσ ή εστω καποιεσ απο τισ σκηνεσ του μαριου!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα το σκηνικο ολα τα λεφτα!!!!!!!!!!!!!!!ξανθη πρεπει να πιασεισ να καταγραφεισ ολεσ ή εστω καποιεσ απο τισ σκηνεσ του μαριου!!!!

τοτε θα επρεπε να ειμουν με μια καμερα ολη την ημερα:tongue:

το γελιο ειναι οταν συμβουλευει τον μπεμπη και τον μαλωνει του στυλ:

σου εχω πει να εισαι καλο παιδι, να πινεις το γαλα σου να μεγαλωσεις και να φορας τα τζιν μου , μην εισαι παλαβος γιατι θα ερθει η μανα σου και θα σε κανει μαυρο στο ξυλο και θα εισαι μαυρος ονομα και πραγμα (μαυρος λεγεται στο επιθετο ο αντρας μου):tongue:


tt4a345.aspx

tta5663.aspx

Link to comment
Share on other sites

http://www.hungry.gr/get.asp?table=glyka&id=461&coms=yes <-----Το τιραμισού....με τη διαφορά ότι εγώ χτύπησα με σύρμα τους κρόκους κ τη ζάχαρη μέσα σε μπεν μαρί μέχρι να κάψει για να μην ειναι ωμοί....Το τιραμισού πρέπει να καταναλωθεί μέσα σε 2 μέρες αφού φτιαχτεί....:D

Καλά ο Μάριος δεν παίζεται....τι να πούμε γι'αυτό το παιδί???:P


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια, να ρωτησω κατι? απο δοντια πως πατε?

Εμενα ουτε δειγμα ακομα

τπτ ακόμη κι εμείς...θα βγουν που θα πάει;

Χριστος ανεστη και χρονια πολλα σε ολες!

Το τραγικο γεγονος που συνεβη καταλαβαινω οτι σκιασεσε ολες μας τις χαρουμενες αυτες μερες. Ευχομαι ολοψυχα ο θεος να αναπαυσει και να ξεκουρασει το ταλαιπωρημενο παιδακι και να δωσει κουραγιο και δυναμη στους γονεις του να αντεξουν αυτο τον πονο.

Εμεις παλι εδω με τους γονεις μου και τον αδερφο μου καλα περασαμε αλλα πειξαμε στο μωρο και ηταν ταλαιπωρια. Οι δικες μου δεν ειχαν ξαναβρεθει με τοσο κοσμο και ξεσαλωσαν και μαζεμο δεν εχουν..

Απο σημερα που πηγε και ο μπαμπας μας στη δουλεια ολα τα ιδια. Αυριο παω την μικρη για υπερηχο ανω κοιλιας και εγκεφαλου λογω αιμαγγειωματος.

Ελπιζω να ειναι ολα καλα για να ξεαγχωθω..

Καλο βραδυ σε ολες και του χρονου παλι καλυτερα..

τι έγινε με τον υπέρηχο σας τελικά;

Καλημέρα κορίτσια μου!:D

Αμα κοιμάσαι στις 10 αυτά παθαίνεις ξυπνάς από τις 6! :tongue: Με έχει ταραξει μιλάμε το συνάχι με ένα χαρτί υγείας στο χέρι είμαι όλη μέρα:mad:

Πολίνα μωρέ εμένα δε με νοιάζει η γλώσσα θα τη μάθω,θα με πειράξει πολύ να είμαι μακρυά από τους γονείς μου....:-( Ωραία όμως η Γερμανία ρε παιδί μου...σέβονται ο ένας τον άλλο κ όλοι από κοινού τη χώρα τους....;)

Από δόντια εμείς έχουμε κολήσει στα 4....εδὠ κ 2 μήνες δεν φαίνεται κάτι να σκάει....αν κ απο γκρίνια καλά πάει!;)

Τα νέα με τη δουλειά του άντρα μου....το αφεντικό ήταν αποφασισμένο να τη κλείσει,του προτεινε λοιπόν ο άντρας μου να μην τη κλείσει κ να τη δουλευουν μόνοι τους οι υπάλληλοι κ απλά να πηγαίνει αυτός κ να πέρνει ένα ποσό κάθε μήνα σαν ενοίκιο κ καλά κ από κει κ πέρα ότι βγάζουν θα είναι δικά τους....αν δεν πάει καλά το πολύ πολύ να χάσουν κάποιους μισθούς κ μετά να κλείσει τελικά η εταιρεία...αν πάλι πάνε καλά θα βγάζουν κ περισσότερα....θα το σκεφτεί είπε γιατί του καλο-αρεσε η ιδέα να μην ασχολείται καθόλου κ να εισπράτει μόνο κ μέχρι την Παρασκευή θα έχει ξεκαθαρίσει το τοπίο....:rolleyes:

Α για το Πάσχα δεν σας είπα....πήγαμε στον επιτάφιο κ σε κάποια φάση πάτησα έναν κακομοίρη με το καρότσι κ αντί να κλαίει αυτός τρόμαξε η μικρή κ δεν μπορούσα να τη συνεφερω από το κλάμα....στην Ανάσταση ήταν κυρία πήγαμε,γυρίσαμε έφαγε κ κατευθείαν νάνι όπως κ εμείς αφού δεν γινόταν να πάμε πουθενά βραδιάτικο....Ανημερα πηγαμε στη πεθερά,κλασικά το κατσίκι ήταν με τις τρίχες του δεν το είχε καθαρίσει....είχε κάνει κ μπριζόλες για μένα κ το μικρό το γιο της που δεν τρώμε το κατσίκι κ έτσι δεν έμεινα νηστικιά :-P Είχα φτιάξει κ τιραμισού το οποίο εκλεψε φυσικά τη παράσταση στο τραπέζι....ήταν απλά φανταστικό:!:

αχ αυτές οι τρίχες...εμείς την Δευτέρα που γυρίσαμε από το χωριό πήραμε φαγητό από την πεθερά...αυτό με τα έντερα που το γυρνάνε..με διαφεύγει πως λέγεται και τυλιγμένη και μια τρίχα...της λέω σκουφάκι να φοράς πάλι τρίχα είχε το φαγητό...και παρεξηγήθηκε κιόλλας η βρωμίλο....

Άννα ελπίζω να μην χρειαστεί να φύγετε

mantinop το κρεββατάκι οκ;το φτιάξανε;

εγώ είμαι πολύ τσατισμένη με τον άντρα μου..έχει μια βιβλιοθήκη και είναι όλο γωνίες..η μικρή πάει συνέχεια και πειράζει,εν τω μεταξύ είναι εντελώς φοιτητική από ΙΚΕΑ και θέλει μάζεμα..και λέει καλά...καλά....με έρχεται να την πετάξω


nAcmp3.png

uZRep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κούκουυυυυυυ, γυρίσαμεεεεεε :D

Άρρωστοι αλλά καλά γενικώς. Στεναχωρήθηκα πολύ με το θέμα του Παναγιωτάκη και δεν είχα διάθεση για νταβαντούρια. Η ζωή συνεχίζεται...


WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι να πω κι εγώ..διάβαζα για το αγγελούδι και έκλαιγα χτες....είναι πραγματικά τραγικό....κάτι τέτοιες στιγμές εκτιμάς όλα τα κουτσά,στραβά κι ανάποδα που σου τυχαίνουν!!!Καλά έλεγε η Λίζα,άρχισα πλέον να χαίρομαι με την γκρίνια της μικρής,με τις σκανδαλιές της,με τα πάντα....Τι να πεις...είναι άδικο,πολύ άδικο....Χτες πάλι άκουσα στις ειδήσεις αυτό: http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&artid=4568476&ct=1 και φρίκαρα τελείως.......

Τέλος πάντων,ας αλλάξουμε θέμα γιατί 2 μέρες τώρα δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο....

Εμείς από δόντια έχουμε 6...2 κάτω και 4 πάνω...

αααα...κλείσαμε μπαλόνια για την βάπτιση: http://www.mpalonomania.gr/?p=80&nggpage=3 στην εικόνα 11 είναι τα δικά μας αλλά σε πορτοκαλί-πράσινο με κίτρινες λεπτομέρειες...180 ευρώ και μας είπε αν θέλουμε για παιδικές μπομπονιέρες να κάνουμε αυτό: http://www.mpalonomania.gr/?p=80 στην εικόνα 11...είναι μπαλονάκια με ζαχαρωτά και καραμέλες....μάλλον εκεί θα καταλήξουμε...


MRIip3.png

xnmwp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κούκουυυυυυυ, γυρίσαμεεεεεε :D

Άρρωστοι αλλά καλά γενικώς. Στεναχωρήθηκα πολύ με το θέμα του Παναγιωτάκη και δεν είχα διάθεση για νταβαντούρια. Η ζωή συνεχίζεται...

καλε που ησασταν εσεισ και σασ χασαμε???????μπραντζελινο που γυρνουσεσ????

Καλημέρα κορίτσια!!!

Τι να πω κι εγώ..διάβαζα για το αγγελούδι και έκλαιγα χτες....είναι πραγματικά τραγικό....κάτι τέτοιες στιγμές εκτιμάς όλα τα κουτσά,στραβά κι ανάποδα που σου τυχαίνουν!!!Καλά έλεγε η Λίζα,άρχισα πλέον να χαίρομαι με την γκρίνια της μικρής,με τις σκανδαλιές της,με τα πάντα....Τι να πεις...είναι άδικο,πολύ άδικο....Χτες πάλι άκουσα στις ειδήσεις αυτό: http://www.tanea.gr/default.asp?pid=2&artid=4568476&ct=1 και φρίκαρα τελείως.......

τωρα το διαβασα...επαθα σοκ......................

Τέλος πάντων,ας αλλάξουμε θέμα γιατί 2 μέρες τώρα δεν μπορώ να σκεφτώ τίποτα άλλο....

Εμείς από δόντια έχουμε 6...2 κάτω και 4 πάνω...

αααα...κλείσαμε μπαλόνια για την βάπτιση: http://www.mpalonomania.gr/?p=80&nggpage=3 στην εικόνα 11 είναι τα δικά μας αλλά σε πορτοκαλί-πράσινο με κίτρινες λεπτομέρειες...180 ευρώ και μας είπε αν θέλουμε για παιδικές μπομπονιέρες να κάνουμε αυτό: http://www.mpalonomania.gr/?p=80 στην εικόνα 11...είναι μπαλονάκια με ζαχαρωτά και καραμέλες....μάλλον εκεί θα καταλήξουμε...

ειναι τελεια και τα μπαλονια σασ και οι μπομπονιερεσ πολυ ωραιεσ και πρωτοτυπεσ!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Koρίτσια καλησπέρα!!

Τί κάνετε? Τα μπεμπουλίνια σας?? Εμείς καλά είμαστε, προσπαθώ να μαζέψω τα αμάζευτα από το ταξίδι...Μαριάννα κάθε φορά που έπινα μπύρα (και δεν ήταν λίγες :tongue::tongue::tongue:) σε σκεφτόμουν...

Κορίτσια, δεν θέλω να κάνω διαφήμιση, αλλά πραγματικά με εντυπωσίασε η εξυπηρέτηση της Aegean (στο Αμστερνταμ είχαμε πάει με Ολυμπιακή, οπότε έχω μέτρο σύγκρισης). Φτάσαμε λοιπόν στο check in κατά τις 7.15 (πετούσαμε 8.30) και βλέπουμε μια ουρά 300 ατόμων...α, καλά λέμε, υπομονή, θα έρθει κάποια στιγμή και η σειρά μας...εκείνη τη στιγμή εμφανίζεται μια κυρία, μας λέει ότι δεν υπάρχει περίπτωση να περιμένουμε και μας περνάει μπροστά από όλους...o κύριος στο check in έβαλε priority tag στη βαλίτσα μας για να βγει νωρίς, να μην περιμένουμε με το μωρό και γενικά πάρα πολύ καλή εξυπηρέτηση, καμμία σχέση με Ολυμπιακή. Είναι κρίμα πάντως, γιατί όλα αυτά δεν είναι τιποτα γι' αυτούς, αλλά για τους πελάτες κάνουν τη διαφορά...:):)


0b1qp2.pngPaB8p3.png

qjfzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια;)

Μόλις γυρίσαμε...ήμασταν πάλι σε γλέντι όλη την ημέρα με σουβλιστά αρνιά και χορούς...ο πιτσιποπάκος χόρεψε και αλήτεψε...μέχρι εξαντλήσεως:tongue:

Η κούνια τελικά εντάξει, μας αντικατέστησαν όλα τα ελλατωματικά μέρη...είχα σκάσει 600€ για αγορά, αν δεν με εξυπηρετούσαν θα μας άκουγε όλη η Πάτρα...:shock:

Θα περάσω στο φατσοβιβλίο φωτό του χορευταρή πιτσιποπάκου:-P

Κοιμήθηκε στο δωμάτιό του τα τελευταία 2 βράδυα και όλα καλά, καμία γκρίνια...ευτυχώς...εμένα όμως μου ψιλολείπει...;)

Επίσης και στην Ανάσταση ήταν κύριος και στον επιτάφιο...το αγόρι μου είναι κύριος...και εγώ χαζοκουκουβάγια...:tongue::tongue::tongue:

Επίσης τρελαίνεται να φοράει τα γυαλιά ηλίου...δεν θέλει να του τα βγάζουν...κορδόνεται σαν το παγώνι...ο παλιοσκατούλης...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...