Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Με καθησυχάζετε είναι η αλήθεια αλλά μόλις το βλέπω πάλι κατάρρεω !!! Μακαρι να είναι όλα καλά κ ας μείνω ξάπλα μόνο ….

      Καλημέρα!Εγώ ένα βράδυ κάπου στην 11η εβδομάδα είχα αίμα ποτάμι, κόκκινο κόκκινο χωρίς πήγματα, με ήπια πονακια,πήγα αμέσως για υπέρηχο κ είχα μια μικρή αποκόλληση.Δεν έμεινα καν κρεβάτι φαντάσου.Ο εξωσωματικος κ ο γυναικολόγος που πήγα μου είπαν ότι αφού δεν συνοδεύεται από δυνατό πόνο δεν χρειαζόταν να ανησυχήσω τόσο.Λες κ είναι εύκολο να βλέπεις αίμα κ να μένεις ψύχραιμη.Τεσπα!Θα πας για υπέρηχο σήμερα τελικά?

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@caramel_83 εννοειται οτι πρεπει να πας αλλου...παντως εγω αυτος που παω ειναι στην Πατρα αν σε ενδιαφερει!

Ναι κοριτσια σημερα το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα! Δυστυχώς του άνδρα μου του έφυγε λίγο σπέρμα από το δοχείο και επειδή εμείς κοιτάμε λεπτομέρεια δε ξέρω πόσο θα μας επηρεάσει αυτό! Θα μάθουμε το απόγευμα! 


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 19 λεπτά , caramel_83 είπε:

ετσι ειναι κοριτσι μου, πρωτα σκεφτομαι το θεμα της περιοδου και μετα το θεμα του μωρου, ειναι πολυ κουραστικο:-(

Σου εχω αστερι ενδοκρινολογο.Το μονο δε ξερω αν σε βολευει η περιοχη..κορυδαλλο εχει ιατρειο.Αν δε βρεις κατι στον προτεινω με κλειστα ματια...κ εξαιρετικος ανθρωπος.Δουλευαμε μαζι κ μονο τα καλυτερα εχω να πω.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , elenakii22 είπε:

@caramel_83 εννοειται οτι πρεπει να πας αλλου...παντως εγω αυτος που παω ειναι στην Πατρα αν σε ενδιαφερει!

Ναι κοριτσια σημερα το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα! Δυστυχώς του άνδρα μου του έφυγε λίγο σπέρμα από το δοχείο και επειδή εμείς κοιτάμε λεπτομέρεια δε ξέρω πόσο θα μας επηρεάσει αυτό! Θα μάθουμε το απόγευμα! 

σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου αλλα δεν με βολευει η περιοχη ;)

το ειπατε στον γιατρο αυτο γι ατο σπερμα?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, leta87 είπε:

@Angie trg συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου . Το ίδιο σύμπτωμα με εμένα είχες δήλ τα δέκατα. Καλή τελειομηνη εγκυμοσυνη εύχομαι. Τα υπόλοιπα κοριτσια να μην το βαζουν κάτω. Να παίρνουν τις βιταμίνες τους τα τεστακια και θα έρθει το μωρακι .απολαύστε το σεξ όσο μπορείτε γιατί μετά δεν έχει. Εγώ πήγα στον ιατρό χθες το μωρακι ξεπέρασε το 1 κιλό αλλά δυστυχώς η ξάπλα συνεχίζεται. Τι να κάνω υπομονή άλλες 2 μήνες μου έμειναν πως και πως περιμενω. Οι Εγκυούλες τις παρέας τι κάνουν?? 

Ακριβως αυτο....δεκατα,δεκατα,δεκατα.... :-P ξεκουρασου κ διαβασμαααα!!!! Προμηθευσου βιβλια!!!! :-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Angie trg είπε:

Σου εχω αστερι ενδοκρινολογο.Το μονο δε ξερω αν σε βολευει η περιοχη..κορυδαλλο εχει ιατρειο.Αν δε βρεις κατι στον προτεινω με κλειστα ματια...κ εξαιρετικος ανθρωπος.Δουλευαμε μαζι κ μονο τα καλυτερα εχω να πω.

θα σε εχω υποψην μου, σε ευχαριστω παρα πολυ παντως, εσυ πως εισαι? πως πας?ποτε ειπαμε θα πας στον γιατρο?συγνωμη αλλα εχει μεγαλωσει η παρεουλα μας και καπου σας χανω :oops:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , elenakii22 είπε:

@caramel_83 εννοειται οτι πρεπει να πας αλλου...παντως εγω αυτος που παω ειναι στην Πατρα αν σε ενδιαφερει!

Ναι κοριτσια σημερα το απόγευμα θα πάρω τα αποτελέσματα! Δυστυχώς του άνδρα μου του έφυγε λίγο σπέρμα από το δοχείο και επειδή εμείς κοιτάμε λεπτομέρεια δε ξέρω πόσο θα μας επηρεάσει αυτό! Θα μάθουμε το απόγευμα! 

Μπράβο με το καλό........ καλά αποτελέσματα........:wub:

Παίζει μεγάλο ρόλο δηλαδή αυτό;;;;;;; Τι είναι πιθανό να μην μπορέσουν να δουν;;;;;;


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Το είπα στο μικρό βιολογικό ότι έχουμε μικρή απώλεια! Τώρα δε ξέρω πόσο θα μας κοστίσει επειδή μετράνε πόσα εκ. έχει και εμάς παίζεται στη λεπτομέρεια. ..κανονικά θεωρώ ένα καλό σπέρμα και μια απώλεια δε το πειράζει. .εμάς που είναι όρια δε ξέρω. .


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

Το είπα στο μικρό βιολογικό ότι έχουμε μικρή απώλεια! Τώρα δε ξέρω πόσο θα μας κοστίσει επειδή μετράνε πόσα εκ. έχει και εμάς παίζεται στη λεπτομέρεια. ..κανονικά θεωρώ ένα καλό σπέρμα και μια απώλεια δε το πειράζει. .εμάς που είναι όρια δε ξέρω. .

Ναι σωστά γιατί μπορεί να παίζει ρόλο και το σύνολο τους........ οπότε μην έχεις χωρίς λόγο λάθος αποτελέσματα........ και αγχωθείς χωρίς λόγο τελικά..........:roll::wub:   Εύχομαι να μην είναι σημαντική η διαφορά για να μην χρειαστεί να την ξανακάνετε........... :-D


8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, giota@ είπε:

Ναι σωστά γιατί μπορεί να παίζει ρόλο και το σύνολο τους........ οπότε μην έχεις χωρίς λόγο λάθος αποτελέσματα........ και αγχωθείς χωρίς λόγο τελικά..........:roll::wub:   Εύχομαι να μην είναι σημαντική η διαφορά για να μην χρειαστεί να την ξανακάνετε........... :-D

Σκέφτηκα ότι αφού τώρα φτιάχνουμε τις ορμόνες ας μην δώσω βάση αν δεν είναι καλό. Και από Σεπτέμβρη που θα δούμε για την κιρσοκηλη ξανακάνει και πράττουμε αναλόγω! Έτσι κι αλλιώς και άσχημο να είναι τώρα χειρουργείο δε θα κάνει οπότε ας το αφήσουμε.


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , elenakii22 είπε:

Σκέφτηκα ότι αφού τώρα φτιάχνουμε τις ορμόνες ας μην δώσω βάση αν δεν είναι καλό. Και από Σεπτέμβρη που θα δούμε για την κιρσοκηλη ξανακάνει και πράττουμε αναλόγω! Έτσι κι αλλιώς και άσχημο να είναι τώρα χειρουργείο δε θα κάνει οπότε ας το αφήσουμε.

Ελενα οταν το ειπες στον μικροβιολογο τι σου ειπε? οτι θα υπαρχει θεμα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elenakii22 είπε:

@caramel_83 κόλλησε για λίγο αλλά μου είπε οκ.όμως δε ξέρει το ιστορικό μας στο σπερμοδιαγραμμα γιατι πρώτη φορά κάνουμε εκει.

αα οκ καταλαβα!! ποτε θα βγουν τα αποτελεσματα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Σας διαβάζω καθημερινά κ μαθαίνω τα νέα σας!

@caramel_83 κ @elenakii22 υπομονή κ καλά αποτελέσματα!!

Εμένα απ ότι φαίνεται θα με επισκεφτεί σήμερα η κόκκινη κοκκοτα γτ είχα ελάχιστο καφετί χθες το βράδυ κ σήμερα το πρωί... Μόλις μου δημιουργήθηκε μία νέα απορία για τα κορίτσια που έχουν ήδη σπορακι, την φορά που τελικά ήσασταν έγκυος είχατε το πρήξιμο στην κοιλιά που έχουμε πριν την περίοδο;;;;

Φιλιά σε όλες!

  • Μου αρέσει 2

Link to comment
Share on other sites

@caramel_83 μετά τις 6!

@KarMar84 σε ευχαριστώ πολύ!  δε πειράζει πας για τον επόμενο μήνα!

Εγώ έχω στρώσει λίγο φούσκωμα αλλά μου χαλάσε το κινητό (είναι στο service) και δεν έχω το πρόγραμμα για τον κύκλο μου! Δεν έχω ιδέα σε ποια μέρα είμαι ...20+ σίγουρα

  • Μου αρέσει 2

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, KarMar84 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!! Σας διαβάζω καθημερινά κ μαθαίνω τα νέα σας!

@caramel_83 κ @elenakii22όλις μου δημιουργήθηκε μία νέα απορία για τα κορίτσια που έχουν ήδη σπορακι, την φορά που τελικά ήσασταν έγκυος είχατε το πρήξιμο στην κοιλιά που έχουμε πριν την περίοδο;;;;

Φιλιά σε όλες!

Εχεις ακριβως τα ιδια συμπτώματα με τη περίοδο οταν μεινεις έγκυος.... Πρηξιματα,  ποναλακια,  στήθος και καμια φορα και σπυράκια! 

Οι υπόλοιπες καλη επιτυχια στα αποτελεσματα σας και καραμελ μου βγες στο σεργανι για αλλο ενδοκρινολογο και γρηγορα.... Απο τέτοιους γιατρούς εχουμε χορτασει

  • Μου αρέσει 4

iFxFp2.pngw1NGp2.pngo7ZFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...