Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

18 ώρες πρίν, Μαρθα Κ είπε:

Καλό. Καλοκαιράκι αγάπη μου… 

Θα βρεθεί λύση μην. Αγχώνεσαι απλά μη το αφήνεις ψαχτώ γιατί σε ταλαιπωρεί να έχεις τόσες μέρες αίμα…. Να πάρεις την θεραπεία σου να ρυθμιστεί…. Πάντως εμένα ή κουνιάδα μου που είχε πολυκυστικές είχε περίοδο κάθε δύο με τρεις μήνες και το πάλεψε με γιόκα διαιτα κάι ας είναι πολύ λεπτή και ομοιοπαθητική και τώρα έχει τον αντρακο της αγκαλίτσα ❤❤ 

δεν το αφηνω γιατι παει 1,5 χρονο τωρα η ιστορια και εχω κουραστει, πραγματικα αυτη την περιοδο σκεφτομαι πρωτα την περιοδο και μετα το θεμα παιδιου, πιο πολυ περιμενω οταν ειναι να ερθει καθε φορα να δω αν εστρωσε παρα αν ειμαι εγκυος, αν και η αληθεια ειναι οτι στην ουσια 2 μηνες εχουμε προσπαθησει καλα, οι αλλοι ειναι κουκουρουκου ή και καθολου :P

20 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

κ εγω εχω πολυκυστικες αλλα ευτυχως κατι τετοιο (ακομα τουλάχιστον)δε μου το προκαλουν!να πας στο γιατρό κ ευχομαι ενα απλο χαπακι να φτιαχνεται!

εγω να δεις πως το ευχομαι αυτο ;) και πραγματικα να μην σου τυχει γιατι ειναι πολυ κουραστικο αληθεια σου λεω :?

 

18 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

κ τωρα π σας γράφω λιαζομαι!!!!ας χαλαρώσουμε κοριτσια μου!να απολαύσουμε το καλοκαιρακι που ξεκινά!

τωρα θα φας ξυλιες:-P, ετσι δωσε μας κουραγιο σε εμας που δεν μπορουμε γιατι δουλευουμε ή δεν μπορουμε να παμε γργργρ:mad: 

 

την καλημερα μου σε ολες:wub:

πρίν από 6 λεπτά , Alekagala είπε:

Κυριακη μερα χαλάρωσης και ξεκουρασης!  Εμεις παραλια πλατσουριζουν τα μικρα,  εγω απολαμβάνω το καφε μου! 

Περιμενω τα νεα σας να μου πείτε πως τα περασατς σημερα! 

οι εμετοι μειωθηκαν τουλαχιστον κοριτσι μου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Alekagala είπε:

Ναι μια χαρα πλεον....  Ουτε εμετούς ουτε τιποτα....  Προς ολοταχώς για το φύλο γιατι θα με σκάσει!!! 

αα ωραια τοτε, λιγες μερες εμειναν κανε υπομονη ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου… .. ειμαι πολυ στεναχωρημένη… σήμερα πήγα τουαλέτα και στο σκούπισμα έβγαλα ερκετα υγρά παχυρευστα μιξες άοσμα  οπότε νομίζω αύριο θα αδιαφετησω Κανονικά… 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Μαρθα Κ είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου… .. ειμαι πολυ στεναχωρημένη… σήμερα πήγα τουαλέτα και στο σκούπισμα έβγαλα ερκετα υγρά παχυρευστα μιξες άοσμα  οπότε νομίζω αύριο θα αδιαφετησω Κανονικά… 

αγαπη μου μεχρι αν δεις αιμα μην απογοητευεσαι ;)

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , caramel_83 είπε:

αγαπη μου μεχρι αν δεις αιμα μην απογοητευεσαι ;)

 

Εχω άστατο κύκλο κάι λεω τωρα εγω αν αυτά είναι ουριξια κάι έκανα στις 29 και. Μου έρθει πάλι μετά στις 45 μέρες όλα τα σκέφτομαι 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Εχω άστατο κύκλο κάι λεω τωρα εγω αν αυτά είναι ουριξια κάι έκανα στις 29 και. Μου έρθει πάλι μετά στις 45 μέρες όλα τα σκέφτομαι 

Γλυκια μου κατσε και θα δουμε, αν ομως παλι ερθει στις 45 μερες μηπως θα ηταν καλο αφου μιλησεις με τον γιατρο σου να σε δει και ενας ενδοκρινολογος? τον θυρεοειδη σου τον εχεις κοιταξει?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , caramel_83 είπε:

Γλυκια μου κατσε και θα δουμε, αν ομως παλι ερθει στις 45 μερες μηπως θα ηταν καλο αφου μιλησεις με τον γιατρο σου να σε δει και ενας ενδοκρινολογος? τον θυρεοειδη σου τον εχεις κοιταξει?

Κάνω εξετάσεις συνέχεια για θυρεοειδή και είναι σούπερ κάι με ενδοκρινολογο που έχω μιλήσει μου λέει ότι από αυτές τις τιμές που έχω δεν υπαρχει θέμα σου λέω ο γυναικολόγος έχει πει ότι οι κιστες μου το κάνουν !!""

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μαρθα Κ είπε:

Κάνω εξετάσεις συνέχεια για θυρεοειδή και είναι σούπερ κάι με ενδοκρινολογο που έχω μιλήσει μου λέει ότι από αυτές τις τιμές που έχω δεν υπαρχει θέμα σου λέω ο γυναικολόγος έχει πει ότι οι κιστες μου το κάνουν !!""

αα οκ τοτε, δεν μπορει να στο ρυθμισει καπως?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 5 λεπτά , caramel_83 είπε:

αα οκ τοτε, δεν μπορει να στο ρυθμισει καπως?

Θα περιμένω αυτόν τον μήνα να δω πόσο θα παω και μετά θα πάω και θα μηλισουμε εκτός και αν πάω για άλλον λόγο που το εύχομαι ❤

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρθα Κ είπε:

Θα περιμένω αυτόν τον μήνα να δω πόσο θα παω και μετά θα πάω και θα μηλισουμε εκτός και αν πάω για άλλον λόγο που το εύχομαι ❤

κι εγω στο ευχομαι να πας για αλλο λογο ;):wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

κ τωρα π σας γράφω λιαζομαι!!!!ας χαλαρώσουμε κοριτσια μου!να απολαύσουμε το καλοκαιρακι που ξεκινά!

Αχχ πόσο σε ζηλεύωωωωωω... Εγώ δε μπορώ να κουνήσω ρούπι λόγω διαβάσματος :-(:-(:-(:-(:-(

On 6/5/2017 at 0:25 ΜΜ, caramel_83 είπε:

ναι ναι  μπορει να φτασω και τις 25 μερες με αιμα, ελαχιστο βεβαια αλλα... εχω οποτε δεν παω για μπανιο :?

Ούτε διακοπες μπορείς να ευχαρηστιθείς ούτε τίποτα.. :-\ ξαφνικά έγινε αυτό ή το είχες ανέκαθεν;;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..βρε κοριτσια τη γνωμη σας πλιζ...παω για υπερηχο σε 3 μερες. Περα απ τους πονους στη μεση ,εχω κ πονους περιοδου.Νομιζω οτι ποναω μεχρι ψηλα στους μηρους μου.μπερδευομαι κ δε μπορω να καταλαβω μηπως ειναι το εντερο μου.Οπως κ να χει οι πονοι δεν ειναι αφορητοι(απλως ενοχλητικοι,δε βολευομαι) κ δεν εχω δει αιμα...παρ ολα αυτα τα χω κανει λιγο πανω μου.... :-(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Angie trg είπε:

Καλησπερα..βρε κοριτσια τη γνωμη σας πλιζ...παω για υπερηχο σε 3 μερες. Περα απ τους πονους στη μεση ,εχω κ πονους περιοδου.Νομιζω οτι ποναω μεχρι ψηλα στους μηρους μου.μπερδευομαι κ δε μπορω να καταλαβω μηπως ειναι το εντερο μου.Οπως κ να χει οι πονοι δεν ειναι αφορητοι(απλως ενοχλητικοι,δε βολευομαι) κ δεν εχω δει αιμα...παρ ολα αυτα τα χω κανει λιγο πανω μου.... :-(

Είναι συνεχόμενοι; ή μια τώρα μια μετά από ώρες. Οταν λες σαν τις περιόδου, μήπως είναι λιγότερο ενοχλητικοί; είναι πολύ πιθανό να είναι το έντερο απλά σε ρωτάω γιατί μπορεί να είναι απλές κράμπες που παθαίνει η μήτρα λόγω του ότι μεγαλώνει.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...