Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Δε κατάλαβα πως υπολόγισε τις  βδομάδες....πως υπολογίζονται??? Η γιατρός τι σας είπε?πόσες μέρες να μείνει σπίτι??? Ότι πει η γιατρός!!!!! Αααα 30/5 ξανά!!!! Αντε με το καλό!!! Τι ωραία!!! Εσύ μπορείς να πάρεις ηρεμιστικά τυχερέ...εμείς απαγορεύεται 😄😄

      Από ότι κατάλαβα το πρόβλημα είναι η οδηγηση που ειναι 1 πήγαινε 1 έλα και έχει λακουβες. Όλη η Ελλάδα μια λακουβα!!!

      Ευτυχώς!!! Στις ηλεκτρονικές αγορές μπορείς να το κάνεις. Λογικό να μην ξέρεις ποιες να πάρεις...προσπαθείς για το καλύτερο...πόσα να γνωρίζουμε πχια!😁

      Καλά ναι, έχουμε μερικούς δρόμους στις λακούβες μας γενικά στην Ελλάδα..

      • Χαχα 2

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts

@andrianni Μακάρι κορίτσι μου το εύχομαι και για μένα και για σένα και για όλες μας.......... εύχομαι συνεχόμενα θετικά αποτελέσματα από όλες μας........ μόλις μπήκα σπίτι αφού γύρισα και από το κολυμβητήριο με τη μικρή και σε λίγο θα ξανά φύγω γιατί θα πάω σε ένα εκκλησάκι εδώ που έχει πανηγύρι να ανάψω ένα κεράκι........... βοήθεια μας.........:rolleyes:

Οπότε τώρα δεν προλαβαίνω να γράψω αποτελέσματα......... θα τα γράψω όταν γυρίσω και το πολύ πολύ τα βλέπετε αύριο και μου λέτε.......... αν είναι πολύ αργά......... έχεις δίκιο που είναι το @elenakii22 και η @NikolitsaVe87.......... περιμέναμε κάτι ή κάνω λάθος;;;;;;;;:roll:

  • Μου αρέσει 2

8JPrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

Καλησπέρα κοριτσαρες μουυυυυυ!!! μου λειψατε!!!δεν μπορουσα ρε κοριτσια να μπω με τιποτα απο το κινητο με πετα συνεχεια..και δεν εκατσα και σπιτι να μπω απο το πισι. Καταρχην να καλοσωρισω τα νεα κοριτσια!!! @Angie trg συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου κοριτσι μου!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙΙΙΙΙ!!! Και πανω απο ολα να εχεις μια ηρεμη περιοδο στην εγκιομοσυνη και να μην ταλαιπωρηθεις!! :) @Elektra_Gr σου ευχομαι η κοιλιτσα να μεγαλωσει συντομα!!!ειμαστε γουρλιτσες εδω μεσα απλα ενα δυμηνο μεναμε στασιμες χωρις εγκυουλα..ευτυχως η Αντζυ εσπασε το ροδι παλι και εφερε μυρωδια μπεμπεδοσκονης. @ΧρυσαΜ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕς ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!! Διαβασα για την παλινδρομη..ειχα και εγω τον Σεπτεμβρη..και εγω ρακος για κανα μηνα ημουν...μετα ομως μαζεψα τα κομματια μου και αναστηθηκα... όλα στην ζωη ειναι..και επειδη το θες πολυ, στην κοιλιτσα σου θα φυτρωσει σπορακι συντομα!!!

Τα κοριτσια μουυυυ τι κανουν?? διαβασα τα νεακια σας μολις .εγω κοριτσια μου ακομα δεν εχω αδιαθετησει..μπηκα αισιως στις 9 μερες καθυστερηση..εχω κανει τρια τεστ (το τελευταιο την 4η μερα καθυστερησης και ηταν αρνητικο) θα περιμενωμεχρι την Δευτερα και θα παω για χοριακη!!! αν και οπως σας ειπα πρεπει να ειναι ανωμαλια κυκλου γιατι περασα λιγο αγχος αυτον τον μηνα πολυ (δεν θελω και πολυ ειμαι απο την φυση μου αγχωδης) οποτε θεωρωεπηρεασε τον κυκλο! :) 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , NikolitsaVe87 είπε:

Καλησπέρα κοριτσαρες μουυυυυυ!!! μου λειψατε!!!δεν μπορουσα ρε κοριτσια να μπω με τιποτα απο το κινητο με πετα συνεχεια..και δεν εκατσα και σπιτι να μπω απο το πισι. Καταρχην να καλοσωρισω τα νεα κοριτσια!!! @Angie trg συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου κοριτσι μου!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙΙΙΙΙ!!! Και πανω απο ολα να εχεις μια ηρεμη περιοδο στην εγκιομοσυνη και να μην ταλαιπωρηθεις!! :) @Elektra_Gr σου ευχομαι η κοιλιτσα να μεγαλωσει συντομα!!!ειμαστε γουρλιτσες εδω μεσα απλα ενα δυμηνο μεναμε στασιμες χωρις εγκυουλα..ευτυχως η Αντζυ εσπασε το ροδι παλι και εφερε μυρωδια μπεμπεδοσκονης. @ΧρυσαΜ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΕς ΣΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΠΑΡΕΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!! Διαβασα για την παλινδρομη..ειχα και εγω τον Σεπτεμβρη..και εγω ρακος για κανα μηνα ημουν...μετα ομως μαζεψα τα κομματια μου και αναστηθηκα... όλα στην ζωη ειναι..και επειδη το θες πολυ, στην κοιλιτσα σου θα φυτρωσει σπορακι συντομα!!!

Τα κοριτσια μουυυυ τι κανουν?? διαβασα τα νεακια σας μολις .εγω κοριτσια μου ακομα δεν εχω αδιαθετησει..μπηκα αισιως στις 9 μερες καθυστερηση..εχω κανει τρια τεστ (το τελευταιο την 4η μερα καθυστερησης και ηταν αρνητικο) θα περιμενωμεχρι την Δευτερα και θα παω για χοριακη!!! αν και οπως σας ειπα πρεπει να ειναι ανωμαλια κυκλου γιατι περασα λιγο αγχος αυτον τον μηνα πολυ (δεν θελω και πολυ ειμαι απο την φυση μου αγχωδης) οποτε θεωρωεπηρεασε τον κυκλο! :) 

Καλώς σας βρήκα!! Η αλήθεια είναι ότι αυτό το άτιμο το άγχος ευθύνεται για πολλά :-\ εύχομαι εν τέλει να πάνε όλα κατ' ευχήν..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!!!χαθηκα λιγο σμρ!εκανα το πρωτο μου μπανακι!βασικα ηλιοθεραπεια εκανα χιχι!βεβαια την πατησα γτ μολις πηγα να γυρισω πλατη επιασε συννεφια!!!μιση κοκκινη μιση ασπρη!θα παμε ομως κ αυριο οποτε θα τα ισορροπησω!εγω κοριτσια μου δε ξερω ποτε περιμενω γτ πονους ειχα 29/4 αλλα το τεστ θετικο δεν εδειξε..ειχε κ την δευτερη γραμμη πιο αχνη...βεβαια 1 του μηνα δεν την ειχε καθολου!οποτε δε ξερω ποτε θα ερθει!θα ξεκινησω υπερυχο τον επομενο μηνα!εξετασεις δεν καναμε ακομα γτ δουλευε ο ανδρας μου!δευτερα θα παμε να τα δουμε ολα!!!θα φτιαξω κ νυχι για να ανεβει η διαθεση!!καλως ηρθαν κ τα καινουργια κοριτσια!!!

  • Μου αρέσει 3

BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια, πως ειστε? εμενα παλι η ροη ειναι πολυυυυυυ μικρη αλλα δεν σκαω Δευτερα που θα παω ενδοκρινολογο θα δουμε τι θα γινει ;)

μπανακια διαβαζω, μπραβο κοριτσια, εγω δεν εχω παει ακομα, εχω μπλεξει

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , caramel_83 είπε:

Καλημερα κοριτσακια, πως ειστε? εμενα παλι η ροη ειναι πολυυυυυυ μικρη αλλα δεν σκαω Δευτερα που θα παω ενδοκρινολογο θα δουμε τι θα γινει ;)

μπανακια διαβαζω, μπραβο κοριτσια, εγω δεν εχω παει ακομα, εχω μπλεξει

 

καλη αρχη με γρηγορα αποτελέσματα!!ολοι οι γιατροι δευτερα ε?κ εμεις δευτερα θα παμε για τις εξετασεις!ξεκινηστε σιγα σιγα τα μπανακια!ωραια ειναι!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , elenakii22 είπε:

καλη αρχη με γρηγορα αποτελέσματα!!ολοι οι γιατροι δευτερα ε?κ εμεις δευτερα θα παμε για τις εξετασεις!ξεκινηστε σιγα σιγα τα μπανακια!ωραια ειναι!

αν η γλυκια μου περιοδουλα δεν βαρεσει υπερωριες θα κανω κανενα μπανακι, αν ειναι οπως περυσι, σωθηκαμε... :P 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , caramel_83 είπε:

ναι ναι  μπορει να φτασω και τις 25 μερες με αιμα, ελαχιστο βεβαια αλλα... εχω οποτε δεν παω για μπανιο :?

ταλαιπωρια :( ελπιζω να φτιαξει!!!ο γυναικολογος σου δεν εχει εξηγηση?


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ειναι λογω πολυκυστικων το θεμα, ομως μου ειπε να παω και σε ενδοκρινολογο για να το κοιταξουμε και παραπερα, ειναι 1,5 χρονο που ταλαιπωρουμε και εχω κουραστει πολυ η αληθεια ειναι, να δω τι θα γινει και με τον ενδοκρινολογο ελπιζω να βρεθει λυση

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

ειναι λογω πολυκυστικων το θεμα, ομως μου ειπε να παω και σε ενδοκρινολογο για να το κοιταξουμε και παραπερα, ειναι 1,5 χρονο που ταλαιπωρουμε και εχω κουραστει πολυ η αληθεια ειναι, να δω τι θα γινει και με τον ενδοκρινολογο ελπιζω να βρεθει λυση

κ εγω εχω πολυκυστικες αλλα ευτυχως κατι τετοιο (ακομα τουλάχιστον)δε μου το προκαλουν!να πας στο γιατρό κ ευχομαι ενα απλο χαπακι να φτιαχνεται!


BBILp3.png8ZWsp3.pngAY0qp3.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, elenakii22 είπε:

καλησπερα!!!χαθηκα λιγο σμρ!εκανα το πρωτο μου μπανακι!βασικα ηλιοθεραπεια εκανα χιχι!βεβαια την πατησα γτ μολις πηγα να γυρισω πλατη επιασε συννεφια!!!μιση κοκκινη μιση ασπρη!θα παμε ομως κ αυριο οποτε θα τα ισορροπησω!εγω κοριτσια μου δε ξερω ποτε περιμενω γτ πονους ειχα 29/4 αλλα το τεστ θετικο δεν εδειξε..ειχε κ την δευτερη γραμμη πιο αχνη...βεβαια 1 του μηνα δεν την ειχε καθολου!οποτε δε ξερω ποτε θα ερθει!θα ξεκινησω υπερυχο τον επομενο μηνα!εξετασεις δεν καναμε ακομα γτ δουλευε ο ανδρας μου!δευτερα θα παμε να τα δουμε ολα!!!θα φτιαξω κ νυχι για να ανεβει η διαθεση!!καλως ηρθαν κ τα καινουργια κοριτσια!!!

Καλό. Καλοκαιράκι αγάπη μου… 

4 ώρες πρίν, caramel_83 είπε:

ειναι λογω πολυκυστικων το θεμα, ομως μου ειπε να παω και σε ενδοκρινολογο για να το κοιταξουμε και παραπερα, ειναι 1,5 χρονο που ταλαιπωρουμε και εχω κουραστει πολυ η αληθεια ειναι, να δω τι θα γινει και με τον ενδοκρινολογο ελπιζω να βρεθει λυση

Θα βρεθεί λύση μην. Αγχώνεσαι απλά μη το αφήνεις ψαχτώ γιατί σε ταλαιπωρεί να έχεις τόσες μέρες αίμα…. Να πάρεις την θεραπεία σου να ρυθμιστεί…. Πάντως εμένα ή κουνιάδα μου που είχε πολυκυστικές είχε περίοδο κάθε δύο με τρεις μήνες και το πάλεψε με γιόκα διαιτα κάι ας είναι πολύ λεπτή και ομοιοπαθητική και τώρα έχει τον αντρακο της αγκαλίτσα ❤❤ 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , elenakii22 είπε:

κ τωρα π σας γράφω λιαζομαι!!!!ας χαλαρώσουμε κοριτσια μου!να απολαύσουμε το καλοκαιρακι που ξεκινά!

Σταμάτα ζηλεύω… εγώ πριν λίγο γύρισα από την δουλειά κομμάτια κάι τώρα κάθομαι μπαλκόνι με το τσιγαράκι μου και μια κοκακόλα light  και χαλαρώνω… 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...