Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Κυρίες @Nati85 @Vila @MelinaFo @ada32 το τεστακι της @Ungry girl δείτε μπα και το πιστέψει. @alina80 οοοοολα γίνονται!!! 

to eidame!!!!! na to pistepsei  . ειναι ιδιο με της Μαντη κ της ellilaw κ το δικο μου που το πεταξα στην αρχη!

πρίν από 9 λεπτά , Smile89 είπε:

Κυρίες @Nati85 @Vila @MelinaFo @ada32 το τεστακι της @Ungry girl δείτε μπα και το πιστέψει. @alina80 οοοοολα γίνονται!!! 

το τσαι απο τζιντζερ πως ειναι ? πινεται?

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , alina80 είπε:

 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ. Αλλά και στατιστικά να το πάρουμε δεν βγαίνει και οι τρεις μας τον ίδιο μήνα. 

Αυτο μη το λες περα απο την πλακα ξερουμε. Πολυ καλα οτι ευκολα με ενδομητρίωση δεν μενεις και ομωε βλέπεις ο ο μυθος καταρρίπτεται!!! Αβ γίνει και εισαι καιι εσυ θα το καψουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Ungry girl είπε:

Αυτο μη το λες περα απο την πλακα ξερουμε. Πολυ καλα οτι ευκολα με ενδομητρίωση δεν μενεις και ομωε βλέπεις ο ο μυθος καταρρίπτεται!!! Αβ γίνει και εισαι καιι εσυ θα το καψουμε!!!

Το πες στον Αντρα σου? 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια σας ευχαριστώ ολες τοσο πολυ!! Με ενα τεστ τοσο αχνό δεν μπορεις να το πιστέψεις και εύκολα!!! Με βοήθησε η Παναγια αν οντως ειναι ετσι!!!!! Δεν μπορώ να το πιστέψω πως τα καταφερα!!! Οσο για τη συνταγή ολες ξέρετε πως αυτο το μηνα ηταν φιάσκο!!! Επαφες 28/31/2 ωορρηξία 3 του μηνα!!!! Άσχετο εντελος!!! Συμπτώματα αυτη τη φορα τιποτα!!! Οχι κατι που να μου κανει εντύπωση!!! Λιγο λαχανιασμα αν πιάνεται!!! Οι πονοι περιόδου που εχω και γι αυτο με κρατανε σε επιφυλακή!!! Να ευχαριστήσουμε ολοι και τη @Smile89 γιατι χωρίς τη βοηθεια της δεν θα το βλεπαμε το τεστακι!!! Ολα γίνονται το ξανα λεω εαν τα καταφερα εγω ολες θα τα καταφερουν!! Με ενδομητρίωση που μια γνωστή που εχει και αυτη και το ειχα αναφέρει τοτε οταν της ειπα για τη βιοχημική γύρισε και μου είπε εμεινες μς ενδομητρίωση!! Η οποια ειχε ενδομητρίωση εκανε λαπαροσκόπηση εκανε ενα παιδακι παλευε για το δεύτερο ξανα εκανα λαπαροσκόπηση και μετα ξανα έμεινε!! Και γι αυτο οταν τις το ειπα δεν το πίστευε!!! Όποτε οπως ειπα και το πρωι πιστη!!!!! Αντε πολλα τα ειπα χαχαχα @MelinaFo καλα τα μπιφτεκια???

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Το πες στον Αντρα σου? 

Χααχχα ναι του εδειξα το τεστ λεω τι βλεπεις ??? Χαχαχαχα αφου το ειδε και αυτος δεν ειμαι τρελή τουλάχιστον!! Ειναι συγκρατημένα αισιόδοξος το ιδιο με εμενα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Ungry girl είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστώ ολες τοσο πολυ!! Με ενα τεστ τοσο αχνό δεν μπορεις να το πιστέψεις και εύκολα!!! Με βοήθησε η Παναγια αν οντως ειναι ετσι!!!!! Δεν μπορώ να το πιστέψω πως τα καταφερα!!! Οσο για τη συνταγή ολες ξέρετε πως αυτο το μηνα ηταν φιάσκο!!! Επαφες 28/31/2 ωορρηξία 3 του μηνα!!!! Άσχετο εντελος!!! Συμπτώματα αυτη τη φορα τιποτα!!! Οχι κατι που να μου κανει εντύπωση!!! Λιγο λαχανιασμα αν πιάνεται!!! Οι πονοι περιόδου που εχω και γι αυτο με κρατανε σε επιφυλακή!!! Να ευχαριστήσουμε ολοι και τη @Smile89 γιατι χωρίς τη βοηθεια της δεν θα το βλεπαμε το τεστακι!!! Ολα γίνονται το ξανα λεω εαν τα καταφερα εγω ολες θα τα καταφερουν!! Με ενδομητρίωση που μια γνωστή που εχει και αυτη και το ειχα αναφέρει τοτε οταν της ειπα για τη βιοχημική γύρισε και μου είπε εμεινες μς ενδομητρίωση!! Η οποια ειχε ενδομητρίωση εκανε λαπαροσκόπηση εκανε ενα παιδακι παλευε για το δεύτερο ξανα εκανα λαπαροσκόπηση και μετα ξανα έμεινε!! Και γι αυτο οταν τις το ειπα δεν το πίστευε!!! Όποτε οπως ειπα και το πρωι πιστη!!!!! Αντε πολλα τα ειπα χαχαχα @MelinaFo καλα τα μπιφτεκια???

Δεν έχω κι αλλα like.... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Ungry girl είπε:

Κοριτσια σας ευχαριστώ ολες τοσο πολυ!! Με ενα τεστ τοσο αχνό δεν μπορεις να το πιστέψεις και εύκολα!!! Με βοήθησε η Παναγια αν οντως ειναι ετσι!!!!! Δεν μπορώ να το πιστέψω πως τα καταφερα!!! Οσο για τη συνταγή ολες ξέρετε πως αυτο το μηνα ηταν φιάσκο!!! Επαφες 28/31/2 ωορρηξία 3 του μηνα!!!! Άσχετο εντελος!!! Συμπτώματα αυτη τη φορα τιποτα!!! Οχι κατι που να μου κανει εντύπωση!!! Λιγο λαχανιασμα αν πιάνεται!!! Οι πονοι περιόδου που εχω και γι αυτο με κρατανε σε επιφυλακή!!! Να ευχαριστήσουμε ολοι και τη @Smile89 γιατι χωρίς τη βοηθεια της δεν θα το βλεπαμε το τεστακι!!! Ολα γίνονται το ξανα λεω εαν τα καταφερα εγω ολες θα τα καταφερουν!! Με ενδομητρίωση που μια γνωστή που εχει και αυτη και το ειχα αναφέρει τοτε οταν της ειπα για τη βιοχημική γύρισε και μου είπε εμεινες μς ενδομητρίωση!! Η οποια ειχε ενδομητρίωση εκανε λαπαροσκόπηση εκανε ενα παιδακι παλευε για το δεύτερο ξανα εκανα λαπαροσκόπηση και μετα ξανα έμεινε!! Και γι αυτο οταν τις το ειπα δεν το πίστευε!!! Όποτε οπως ειπα και το πρωι πιστη!!!!! Αντε πολλα τα ειπα χαχαχα @MelinaFo καλα τα μπιφτεκια???

Χααχχα ναι του εδειξα το τεστ λεω τι βλεπεις ??? Χαχαχαχα αφου το ειδε και αυτος δεν ειμαι τρελή τουλάχιστον!! Ειναι συγκρατημένα αισιόδοξος το ιδιο με εμενα

Δεν ήταν άσχετες οι επαφές σου βρε. Το σπέρμα ζει μέσα στον κόλπο και πρόλαβε την οωρρηξία σου στις 3/2! Τελικά με πίστη και αγάπη όλα φτιάχνουν! Και οι σχέσεις και έρχονται και μωρά! Κι εμείς σε ευχαριστούμε που τα μοιράζεσαι μαζί μας! Με το καλό αύριο η χοριακή! Να δεις νουμεράρα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Δεν ήταν άσχετες οι επαφές σου βρε. Το σπέρμα ζει μέσα στον κόλπο και πρόλαβε την οωρρηξία σου στις 3/2! Τελικά με πίστη και αγάπη όλα φτιάχνουν! Και οι σχέσεις και έρχονται και μωρά! Κι εμείς σε ευχαριστούμε που τα μοιράζεσαι μαζί μας! Με το καλό αύριο η χοριακή! Να δεις νουμεράρα!

Ναι το σπερμα ζει αλλα ποιος το περιμενει!! Δεν ξερω αυριο να κανω χοριακη η μεθαυριο???

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Το πες στον σύζυγο? 

Καλε ναιιι σου εγραψαα του εδειξα το τεστ απευθείας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ungry girl είπε:

Ναι το σπερμα ζει αλλα ποιος το περιμενει!! Δεν ξερω αυριο να κανω χοριακη η μεθαυριο???

Τεστ πρώτα και αναλόγως θα κρίνεις. Εγώ αν είναι έντονο θα έκανα χοριακή. Είχες νωρις επαφές έχουν περάσει 11 μέρες και αύριο 12 μια χαρά θα δείξει πιστεύω η χοριακή. Δεν ξέρω αν μπορεις να περιμένεις οκ. Δεν θα αλλάξει κάτι!! Πάλι έγκυος θα είσαι και την Πέμπτη χαχα :cool:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Ungry girl είπε:

Ναι το σπερμα ζει αλλα ποιος το περιμενει!! Δεν ξερω αυριο να κανω χοριακη η μεθαυριο???

Καλε ναιιι σου εγραψαα του εδειξα το τεστ απευθείας!!!

Ααααα δεν το δα. Αντίδραση πεεςς


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , kido είπε:

Τεστ πρώτα και αναλόγως θα κρίνεις. Εγώ αν είναι έντονο θα έκανα χοριακή. Είχες νωρις επαφές έχουν περάσει 11 μέρες και αύριο 12 μια χαρά θα δείξει πιστεύω η χοριακή. Δεν ξέρω αν μπορεις να περιμένεις οκ. Δεν θα αλλάξει κάτι!! Πάλι έγκυος θα είσαι και την Πέμπτη χαχα :cool:

Χαχαχαχαχα μακαρι βασικα δεν κρατιέμαι αλλα λεω να κρατηθώ θα διξει μαλλον για πεμπτη λεω!!! Να δούμε!! Οπως και να έχει παντός ειναι πολυ νωρις οντος!!

πρίν από 6 λεπτά , Smile89 είπε:

Ααααα δεν το δα. Αντίδραση πεεςς

Δεν το πιστεύει χααχα λογικο!! Εδω δεν το πιστεύω εγω πως να το πιστέψει αυτος!!:-P

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Nati85 είπε:

Ναι τεστ το πρωί οίκο οπωσδήποτε!!!

Λοιπον ο χρησμός μου έλεγε @alina80 και @Ungry girl μαζί θα μείνουν εγκυουλες!λοιπόν αν γίνει θα ανοίξω γραφείο μέντιουμ θα πάρω και την γιαγιά στο φουρνο της @Dimitr@17 και θα κάνουμε δουλειές!!έλα πάμε πάμε δυνατά!!!

Χαχαχαχ

2 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Δεν θα σε αφήσουμε να κάνεις τα ίδια με την άλλη φορά. 9 τεστ! Κάνε ένα ακόμα αύριο ή την Πέμπτη και αν βγει θετικό, οσο αχνό και να είναι θα πας για χοριακή. 

Συμφωνώ...

3 ώρες πρίν, Ungry girl είπε:

Λοιπον κοριτσια υπαρχει μια παρα πολυ άχνη γραμμη οσο περναει η ωρα φενετε ελαχιστα περισσότερο ειναι πολυ ποιο αχνη απο τοτε με τη βιοχημική βεβαια τοτε ειχα 2 3 μερες καθυστέρηση τωρα ειμαι 3 4 μερες πριν την αναμενόμενη!! Ρε κοριτσια η τρελάθηκα η δεν ξερω!??? Να ρωτησω καπάκι και μια μ@λ@κεια υπαρχει περιπτωση απο τη βιοχημική και μετα να μην ειχε πεσει η χοριακη εντελώς???

Συγχαρητήρια!!! Κάνε μια χοριακη αύριο! Ερωτική μέρα αύριο!Για πάμε κι οι υπόλοιπες!


EvgLp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...