Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση απο το Parents


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 40,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ungry girl

    2701

  • Nati85

    2289

  • elenakii22

    2033

  • alina80

    1980

πρίν από 4 λεπτά , Ungry girl είπε:

Δεν πειράζει δεν εχει σημασία το στηθος μας αρκειιιι!!!

Πωπω καλα τωρα εχω κατι σουβλιες...κεντρο προς δεξια...μπορει να.ειναι κ το εντερο γτ μολις εφαγα..οποτε δεν αφησω το μυαλο μου να παει αλλου.αντε να ερθει η καθαρα δευτερα να δουμε τι θα γινει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Πωπω καλα τωρα εχω κατι σουβλιες...κεντρο προς δεξια...μπορει να.ειναι κ το εντερο γτ μολις εφαγα..οποτε δεν αφησω το μυαλο μου να παει αλλου.αντε να ερθει η καθαρα δευτερα να δουμε τι θα γινει..

Ελα έρχεται σύντομα η σειρά σου!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , alina80 είπε:

Πολύ ησυχία! Ελυσάξαμε το πρωί και φαίνεται έμειναν οι δουλειές πίσω. Πώς είσαι εσύ Νάτι μου; Έκανες τεστακι ωορρηξιας;

 

Μαλλον ειναι που εχουμε τους αντρες στο σπιτι...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, alina80 είπε:

Κορίτσι εγώ επειδή σε μερικούς κύκλους έχω μεγαλύτερη ωχρινικη φάση λέω να περιμένω μέχρι Παρασκευη-Σαββατο. Με τρώει μεν, περιμένουν εδώ και τα κορίτσια...δεν έχω και κανένα σύμπτωμα, το αντίθετο. Όλα δείχνουν ότι έρχεται η λατρεμένη μου. 

Κορίτσια ήσυχες ήσασταν όσο έλειπα βλέπω. 

@Smile89 με τα γεγονότα σήμερα δεν σε ρώτησα. Πώς είσαι; Βοήθησε καθόλου το τζίντζερ; Κυκλοφορούν και κάτι αποξηραμένα τζιτζερακια που βοηθούν λέει στη ναυτία. 

Πολυ καλύτερα ειμαι. Δεν το ήπια μπλιαααααααχχχχ το εβαλα όμως στην σούπα μου αντί για πιπερακι κ Κομπλε. 

Εεεεεεγωωωω βλέπω τατουαζ..   

Παντως κορίτσια χαλασμός Κυρίου εξω.... αστραπές, μπουμπουνητα, βροχη.... λαμπει ο τόπος... μας λείπουν οι κεραυνοί... 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

  

Παντως κορίτσια χαλασμός Κυρίου εξω.... αστραπές, μπουμπουνητα, βροχη.... λαμπει ο τόπος... μας λείπουν οι κεραυνοί... 

Κι εδω τα ιδια κοπελιά,χαλαει ο Θεος τον κοσμο.Θες να σου μαζεψω κανα τραπεζοκαθισμα?(ριχνει καρεκλες)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Smile89 είπε:

Πολυ καλύτερα ειμαι. Δεν το ήπια μπλιαααααααχχχχ το εβαλα όμως στην σούπα μου αντί για πιπερακι κ Κομπλε. 

Εεεεεεγωωωω βλέπω τατουαζ..   

Παντως κορίτσια χαλασμός Κυρίου εξω.... αστραπές, μπουμπουνητα, βροχη.... λαμπει ο τόπος... μας λείπουν οι κεραυνοί... 

Μπράβο κοριτσάκι μου. Δοκίμασε και αυτά τα αποξηραμένα που σου λεω. Εμένα δεν μου αρέσει πολύ το τζίντζερ, αλλά αυτά τρώγονται ευχάριστα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , zina7777 είπε:

Κι εδω τα ιδια κοπελιά,χαλαει ο Θεος τον κοσμο.Θες να σου μαζεψω κανα τραπεζοκαθισμα?(ριχνει καρεκλες)

Αστα τώρα ξεκίνησαν κ οι κεραυνοί. Παει το ίντερνετ. Απο 3G Εχω μπει. 

πρίν από 3 λεπτά , alina80 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου. Δοκίμασε και αυτά τα αποξηραμένα που σου λεω. Εμένα δεν μου αρέσει πολύ το τζίντζερ, αλλά αυτά τρώγονται ευχάριστα. 

Ένα σου λέω θέλω να τρώω συνέχεια μαρούλι με φρέσκο λεμόνι μονο. Καθόλου λαδί αλατι κλπ


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου τι κάνετε??? Εδώ Τρίπολη ρίχνει πολύ βροχή και πολύ κεραυνούς.... Αντέ να περάσουν οι μέρες να έρθει η πέμπτη το βράδυ να πάω στον γιατρό να δούμε τι θα δούμε έχω πολύ αγωνία!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...