Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Giouli36 και @Blue Velvet σας εύχομαι να αποκτησετε τα δευτερα παιδακια σας!! 39 και 40 μια χαρα ηλικια ειναι!!!! 🙏 Και υπάρχει και ο φυσικός κυκλος στην εξωσωματική!!! Σε πολλές γυναίκες που είχαν ήδη παιδί είπαν χαμηλή ΑΜΗ και μόνο εξωσωματικη και τα ζευγάρια έκαναν με φυσικό τρόπο ...απλά θέλει βιταμίνες και επιμονή. 

      • Μου αρέσει 1

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 25 λεπτά , Angot είπε:

Καλό μήνα, κ μενα υπερβολικο μ φάνηκε. Δεν ξέρω τι να πω, ίσως μ τα φουσκώνει. Τα κριτήρια του ήταν η ηλικία μου (είμαι 31), το σπέρμα (ήταν καλό) και το πρόβλημα (έχουμε ανεξήγητη και έκανα πρόσφατα λαπαροσκοπηση) οπότε μ λεει 60% σ δίνω! 

@happiness79

Εγω τωρα πινω 1 cyclacour το πρωί και 1 το βραδυ και θα με δει τη Δευτέρα να μ πει ποτε θ κάνουμε!! Κάπου 12-13 Απριλίου υπολογίζει! 

Μακαρι να εισαι τυχερη και να πιασεις με τη 1η ,γιατι ειναι κ θεμα τυχης σιγουρα ! Καλη επιτυχια κοριτσι μου να πανε ολα καλά!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 43 λεπτά , Nephele78 είπε:

Μακαρι να εισαι τυχερη και να πιασεις με τη 1η ,γιατι ειναι κ θεμα τυχης σιγουρα ! Καλη επιτυχια κοριτσι μου να πανε ολα καλά!

Για όλες μας να πανε ολα καλα!  :wub: και όπως λέει και ο άντρας μου 'είναι ο μήνας μας'

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, marina39 είπε:

Εμένα μου είπε ποσοστό εξαρχής για άνω των 41 χωρίς παιδί κ χωρίς εμφύτευση ποτέ, στο 15% με καλή βλαστοκύστη. Είναι πολύ ευθύς κ λίγο απαισιόδοξος αυτό εμένα μου ταιριάζει.. 

Κορίτσια ήθελα να σας ρωτήσω όσες κάνατε ΕΤ έχετε πρόβλημα με τον ύπνο και ξυπνάτε ας πούμε νωρίτερα και με εφίδρωση; 

καλησπέρα!!!Εγώ ξυπνάω κ το βράδυ για τουαλετα(κατι που δεν είχα ποτέ) κ ξυπνάω νωρις ...πιθανών από τα τόσα χαπια...

πότε έχεις χοριακη;;

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Angot είπε:

Καλό μήνα, κ μενα υπερβολικο μ φάνηκε. Δεν ξέρω τι να πω, ίσως μ τα φουσκώνει. Τα κριτήρια του ήταν η ηλικία μου (είμαι 31), το σπέρμα (ήταν καλό) και το πρόβλημα (έχουμε ανεξήγητη και έκανα πρόσφατα λαπαροσκοπηση) οπότε μ λεει 60% σ δίνω! 

@happiness79

Εγω τωρα πινω 1 cyclacour το πρωί και 1 το βραδυ και θα με δει τη Δευτέρα να μ πει ποτε θ κάνουμε!! Κάπου 12-13 Απριλίου υπολογίζει! 

Δε νομίζω ότι είναι υπερβολικό το στατιστικό που σου έδωσε. Σαφώς και πάει με βάση την ηλικία σου αλλά και την ποιότητα του σπέρματος κι εσείς έχετε δύο στα δύο! 

11 ώρες πρίν, Dwra.. είπε:

Ειμαστε στα 6 cyclacur...επειδη ειμαι ανχωμενη μαλλον εγινε αυτο...δεν ξερω..

 

Με 6 cyclacur και να λεπταίνει, εντύπωση μου κάνει... Έχετε μετρήσει την προλακτίνη? Είναι η ορμόνη του άγχους και όταν είναι πολύ ανεβασμένη δεν αφήνει το ενδομήτριο να παχύνει. Πότε θα σου ξανακάνει υπέρηχο? Αν δεν είναι το ενδομήτριο καλό θα ήταν κρίμα να ρισκάρεις την προσπάθεια... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ευαγγελιαα said:

καλησπέρα!!!Εγώ ξυπνάω κ το βράδυ για τουαλετα(κατι που δεν είχα ποτέ) κ ξυπνάω νωρις ...πιθανών από τα τόσα χαπια...

πότε έχεις χοριακη;;

Καλώς την, μαζί με σένα νομίζω, κ γω ξυπνάω κ το βράδυ απλώς στο κάνει κ η διεγερση αυτό να πρήζεσαι κ να θέλεις πιπι σου συνεχώς.. έκανα βλαστοκύστες 5ημερών 26/3 και μου είπαν το νωρίτερο Δευτέρα 4/4 ή και Τρίτη 5/4 :)

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

23 ώρες πρίν, happiness79 είπε:

Δε νομίζω ότι είναι υπερβολικό το στατιστικό που σου έδωσε. Σαφώς και πάει με βάση την ηλικία σου αλλά και την ποιότητα του σπέρματος κι εσείς έχετε δύο στα δύο! 

Με 6 cyclacur και να λεπταίνει, εντύπωση μου κάνει... Έχετε μετρήσει την προλακτίνη? Είναι η ορμόνη του άγχους και όταν είναι πολύ ανεβασμένη δεν αφήνει το ενδομήτριο να παχύνει. Πότε θα σου ξανακάνει υπέρηχο? Αν δεν είναι το ενδομήτριο καλό θα ήταν κρίμα να ρισκάρεις την προσπάθεια... 

Θα ξαναπαω παλι αυριο! Ελπιζω να ηταν τυχαιο γεγονος! Και ο γιατρος δεν ςιναι προθυμος να το ρισκαρει...αν αυριο δεν εχουμε καλα αποτελεσματα θα δοκιμασουμε σε καινουργιο κυκλο...παντως απο οτι μου ειπε του εχει ξανασυμβει..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Dwra.. είπε:

Θα ξαναπαω παλι αυριο! Ελπιζω να ηταν τυχαιο γεγονος! Και ο γιατρος δεν ςιναι προθυμος να το ρισκαρει...αν αυριο δεν εχουμε καλα αποτελεσματα θα δοκιμασουμε σε καινουργιο κυκλο...παντως απο οτι μου ειπε του εχει ξανασυμβει..

Ωραία λοιπόν! Ελπίζω όπως λες κι εσύ να ήταν τυχαίο γεγονός και να προχωρήσετε ομαλά στην εμβρυομεταφορά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , happiness79 είπε:

Ωραία λοιπόν! Ελπίζω όπως λες κι εσύ να ήταν τυχαίο γεγονός και να προχωρήσετε ομαλά στην εμβρυομεταφορά! 

Μακαρι!! Απο το στομα σου κ στου θεου το αυτι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, marina39 είπε:

Καλώς την, μαζί με σένα νομίζω, κ γω ξυπνάω κ το βράδυ απλώς στο κάνει κ η διεγερση αυτό να πρήζεσαι κ να θέλεις πιπι σου συνεχώς.. έκανα βλαστοκύστες 5ημερών 26/3 και μου είπαν το νωρίτερο Δευτέρα 4/4 ή και Τρίτη 5/4 :)

 

οοοοοολα να πάνε τέλεια!!!!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα! Σμρ θα κάνεις χοριακη κορίτσι μου;

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

1 ώρα πρίν, νικηαντωνια81 είπε:

Καλημέρα! Σμρ θα κάνεις χοριακη κορίτσι μου;

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

μόλις τα πήρα...200 είναι :-) δεν ξέρω να είναι καλό ή κακό.. τον Νοέμβριο ήταν 184 η 1η μου...πολύ συγκρατημένη...θα μιλήσω με τον γιατρό σε λιγο

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

μόλις τα πήρα...200 είναι :-) δεν ξέρω να είναι καλό ή κακό.. τον Νοέμβριο ήταν 184 η 1η μου...πολύ συγκρατημένη...θα μιλήσω με τον γιατρό σε λιγο

Μπράβο! Για αρχή είσαι πολύ καλά πάντως!

Ευχομαι να συνεχίσει αυτή τη φορά.

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Μπράβο! Για αρχή είσαι πολύ καλά πάντως!

Ευχομαι να συνεχίσει αυτή τη φορά.

Σ ευχαριστώ κοπέλα μου,μακάρι!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

μόλις τα πήρα...200 είναι :-) δεν ξέρω να είναι καλό ή κακό.. τον Νοέμβριο ήταν 184 η 1η μου...πολύ συγκρατημένη...θα μιλήσω με τον γιατρό σε λιγο

συγχαρητηρια!! να εχεις μια τελειομηνη και ονειρεμενη εγκυμοσυνη!! 

ποσες μερες μετα την ετ εισαι?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nina21 είπε:

συγχαρητηρια!! να εχεις μια τελειομηνη και ονειρεμενη εγκυμοσυνη!! 

ποσες μερες μετα την ετ εισαι?

Μακαρι!!!ο θεος να βάλει το χέρι του!!! σήμερα είναι 14η

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...