Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Μετά την εμβρυομεταφορά


Recommended Posts

πρίν από 6 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

Μακαρι!!!ο θεος να βάλει το χέρι του!!! σήμερα είναι 14η

εγω ειχα 224 την 10η μερα και ειναι διδυμακια!

με βλαστοκυστες? 

ολα καλα θα πανε <3 

επομενο βημα ο διπλασιασμος!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 7 λεπτά , nina21 είπε:

εγω ειχα 224 την 10η μερα και ειναι διδυμακια!

με βλαστοκυστες? 

ολα καλα θα πανε <3 

επομενο βημα ο διπλασιασμος!

μπράβο κοπέλα μου!!να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!!

ναι,Τετάρτη θα δείξει πως θα πάει κ μένα.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γειά σας..δεν ξέρω αν το κάνω σωστά πρώτη φορά γράφω 2η προσπάθεια για λογαριασμό! Ήθελα να σας ρωτήσω για το θέμα τις δυσκοιλιοτητας απο την 3η ημέρα εμβρυομεταφορας μέχρι την 5 κάθε μέρα σφίξιμο με επηρέασαν τα φάρμακα προφανώς...απλα είναι η πρώτη μου φορά και αγχώθηκα μπας και χάσω τα εμβρυακια μου απ το σφίξιμο..υπάρχει έτσι πιθανότητα??

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Κυριακήα1 είπε:

Κορίτσια μου γειά σας..δεν ξέρω αν το κάνω σωστά πρώτη φορά γράφω 2η προσπάθεια για λογαριασμό! Ήθελα να σας ρωτήσω για το θέμα τις δυσκοιλιοτητας απο την 3η ημέρα εμβρυομεταφορας μέχρι την 5 κάθε μέρα σφίξιμο με επηρέασαν τα φάρμακα προφανώς...απλα είναι η πρώτη μου φορά και αγχώθηκα μπας και χάσω τα εμβρυακια μου απ το σφίξιμο..υπάρχει έτσι πιθανότητα??

Καλησπέρα!!εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα τέλεια!!δεν νομίζω να να τα επηρεάσει.. άλλο η μήτρα άλλο το έντερο.. απλα η ενόχληση είναι σε σένα.. δεν είμαι ειδικός βέβαια,αλλά δεν νομίζω...καλή επιτυχία!

On 2/4/2022 at 11:32 ΜΜ, marina39 είπε:

Καλώς την, μαζί με σένα νομίζω, κ γω ξυπνάω κ το βράδυ απλώς στο κάνει κ η διεγερση αυτό να πρήζεσαι κ να θέλεις πιπι σου συνεχώς.. έκανα βλαστοκύστες 5ημερών 26/3 και μου είπαν το νωρίτερο Δευτέρα 4/4 ή και Τρίτη 5/4 :)

 

καλησπέρα!!!!έκανες χοριακη;;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

μόλις τα πήρα...200 είναι :-) δεν ξέρω να είναι καλό ή κακό.. τον Νοέμβριο ήταν 184 η 1η μου...πολύ συγκρατημένη...θα μιλήσω με τον γιατρό σε λιγο

πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

μόλις τα πήρα...200 είναι :-) δεν ξέρω να είναι καλό ή κακό.. τον Νοέμβριο ήταν 184 η 1η μου...πολύ συγκρατημένη...θα μιλήσω με τον γιατρό σε λιγο

Κοριτσι μου μπραβο σου.. με το καλο τα μωρακιααα!! ❤❤Η τιμη της χοριακης σου για την ημερα που την έκανες την ετ, ειναι για διδυμα!! 2 εβαλες, οντως;?; τι ποιοτητες αν επιτρεπεται;?

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Makelen είπε:

Κοριτσι μου μπραβο σου.. με το καλο τα μωρακιααα!! ❤❤Η τιμη της χοριακης σου για την ημερα που την έκανες την ετ, ειναι για διδυμα!! 2 εβαλες, οντως;?; τι ποιοτητες αν επιτρεπεται;?

από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί κοπέλα μου,μακαρι!!!ναι,2 έβαλα 2 ημερών ΑΑ.

Θα πάω τώρα να μου κάνουν μια ένεση Intralipids..μου είχαν κάνει και την ημέρα της ετ ..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί κοπέλα μου,μακαρι!!!ναι,2 έβαλα 2 ημερών ΑΑ.

Θα πάω τώρα να μου κάνουν μια ένεση Intralipids..μου είχαν κάνει και την ημέρα της ετ ..

Προφανως εννοεις 5 ημερων οχι 2 ημερων. Το οτι ηταν ΑΑ σημαινει αριστες.. αλλα μηπως ξερεις και τον αριθμο μπροστα;? δηλαδη πχ.. 3ΑΑ, 4ΑΑ ή 5ΑΑ;? (Οχι οτι προφανως σε νοιαζει τωρα αφου εμφυτευτηκαν..αλλα έτσι για την ιστορια..!). Οσο για το θεμα διδυμων.. ο αριθμος της χοριακης το δειχνει εμφανεστατα! Δεν ειναι παντα απολυτο.. αλλα εδω το πραγμα ετσι δειχνει! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

συγνώμη,ναι..5ημερων.. νομίζω 4ΑΑ...μακάρι Παναγία μου!!

Ειναι αριστες κ οι δυο βλαστοκυστες σου κ προφανως γι αυτο εμφυτευτηκαν κ οι δυο. Ευχομαι να πανε ολα τελεια απο εδω κ περα κ να κανεις δυο υγιη, καλοτυχα και ομορφα παιδακια!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Makelen είπε:

Ειναι αριστες κ οι δυο βλαστοκυστες σου κ προφανως γι αυτο εμφυτευτηκαν κ οι δυο. Ευχομαι να πανε ολα τελεια απο εδω κ περα κ να κανεις δυο υγιη, καλοτυχα και ομορφα παιδακια!❤

Σ ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!!Αμήν Παναγία μου..!!!

δεν είμαι πολύ καλά ψυχολογικά η αλήθεια ειναι..και μου δωσες δύναμη!!Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!!ειλικρινά όλα τα καλά του κόσμου κ σε σένα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ευαγγελιαα είπε:

Σ ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!!Αμήν Παναγία μου..!!!

δεν είμαι πολύ καλά ψυχολογικά η αλήθεια ειναι..και μου δωσες δύναμη!!Σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!!ειλικρινά όλα τα καλά του κόσμου κ σε σένα!

Πρεπει να εχεις καλη ψυχολογια τωρα.. να τρεφεσαι σωστα.. κ να πηγαινεις βημα βημα! Επαναληπτικη πότε σου ειπαν; Ειχες ξαναπροσπαθησει με εξωσωματικη;?

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Ευαγγελιαα είπε:

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

Καλημέρα!!καλή εβδομάδα!!την έκανα ήδη...περιμένω και θα σκααασωω:(

μόλις τα πήρα...200 είναι :-) δεν ξέρω να είναι καλό ή κακό.. τον Νοέμβριο ήταν 184 η 1η μου...πολύ συγκρατημένη...θα μιλήσω με τον γιατρό σε λιγο

Συγχαρητήριαααααααα!!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! 

10 ώρες πρίν, nina21 είπε:

εγω ειχα 224 την 10η μερα και ειναι διδυμακια!

με βλαστοκυστες? 

ολα καλα θα πανε <3 

επομενο βημα ο διπλασιασμος!

Έλα βρε Νίνα, σε θυμάμαι, είχαμε μαζί χοριακή στις 14 Φεβρουαρίου! Τι κάνεις? Δεν ήξερα ότι περιμένεις δίδυμα!!! Τι καλά!!!!! Με το καλό κορίτσι μου, εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό τα υγιέστατα μωράκια σου! ❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Makelen είπε:

Πρεπει να εχεις καλη ψυχολογια τωρα.. να τρεφεσαι σωστα.. κ να πηγαινεις βημα βημα! Επαναληπτικη πότε σου ειπαν; Ειχες ξαναπροσπαθησει με εξωσωματικη;?

η 3η μου είναι...η 1η δεν προχώρησε καν..μηδενική..η οποία φαινόταν από την αρχη..η 2η τον Νοέμβριο σταμάτησε ξαφνικά και τώρα η 3η...εύχομαι και τυχερή!!Τετάρτη επαναληπτική!

εχω και 2 φυσικές συλλήψεις παλινδρομες..

Μεγάλη ταλαιπωρία γενικα..

πρίν από 21 λεπτά , happiness79 είπε:

Συγχαρητήριαααααααα!!! Καλούς διπλασιασμούς και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!!! 

Έλα βρε Νίνα, σε θυμάμαι, είχαμε μαζί χοριακή στις 14 Φεβρουαρίου! Τι κάνεις? Δεν ήξερα ότι περιμένεις δίδυμα!!! Τ καλά!!!!! Με το καλό κορίτσι μου, εύχομαι να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό τα υγιέστατα μωράκια σου! ❤️❤️

Σ ευχαριστώ πολύ κούκλα μου!!!μακάρι!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...