Recommended Posts

3 ώρες πρίν, KarMar84 είπε:

Πολύ ωραία ιδέα το χριστουγεννιατικο, μου άρεσε και εμένα σαν ιδέα αλλά επειδή μας αρέσει πολύ η Agnes από τα Minions και έχουμε βάλει και αυτοκόλλητο στο δωμάτιο της με την Agnes ντυμένη πριγκίπισσα στον μονοκερο χρησιμοποιησαμε αυτό :) τα ελαφακια είναι πολύ γλυκούλια :-D να σας ζήσει και εσάς, καλοφωτισμενο να είναι! 

Ευχαριστώ Επισης καλοφωτιστο να είναι όλα τα μωρακια!!! 

πρίν από 34 λεπτά , Farmakotriftena είπε:

Αν της βάζεις αχλάδι η μπανάνα; έχει ξινή γεύση αυτό. Ο δικός μου πάλι τρελαίνεται για πρόβειο. Ειδικά για τη πέτσα! Βλάχος!!

Κορίτσια καναμε εμβόλιο ηπατίτιδας κ μηνιγγίτιδας... Από τις 3 το μεσημέρι μέχρι τώρα που κοντεύει 9 δεν έχει σταματήσει το κλάμα. Εχω απελπιστεί δεν μπορώ άλλο να τον ακούω να ουρλιάζει. Δεν ηρεμεί με τίποτα. Του έδωσα κ Ντεπόν αλλά τίποτα. Έχει καμία παρόμοια εμπειρία;

Μηπως του έχει πρηστεί εκεί που έκανε την ένεση και θέλει λίγο μασάζ; 

3 ώρες πρίν, iwanna24 είπε:

Καλοφωτιστα τα μωρά Ιουνίου!

Εμείς θα γαμοβαφτιστουμε το 20.

Οπότε ακόμα χαλαρά!

Η μικρή καλά.

Κάθεται και παίζει επιτέλους...δεν μπουσουλαει και σιχαίνεται το μπρούμυτα ...μόλις τη βάλω γυρίζει ...

Κατά τα άλλα πλέον ξεκάθαρα όταν πεινάει λέει μαμ...μπαμπάδιζει και μαμαδιζει...τρώει όλο το φαγητό ότι και να είναι...

Αλλά από φρούτα πράμα.

Έχετε καμία ιδέα;

Επίσης , ξεκινήσαμε πρόβειο γιαούρτι...το σιχαίνεται...κάνει εμετο...κάνα κόλπο;

Γενικά, απογευματινό τι προσφέρετε;

Ευχαριστούμε πολυ εγώ είμαι από μωρά Μαΐου αλλά έχω έρθει εδώ δεν πειράζει!!εγω της φτιάχνω κρέμα από βρώμη και κεχρι και φρούτο την τρώει όλη ούτε εμένα το πολυ τρώει το γιαουρτι την ξυνιζει. 

• Μου αρέσει 1

WfUsp2.png

@Alex. Arap ο άντρας μου λέει να βάλει κοστούμι κ γι αυτό σκέφτομαι για την παντελόνα...μήπως φούστα ή φόρεμα ταίριαζε πιο καλά...με βοηθησε πολύ η @Lia21, πολύ ωραίες φούστες η σελίδα στο φατσοβίβλιο κ οικονομικές...θα πάω κ Αθήνα να ψάξω...

Ααααχ βρε κορίτσια μπράβο που τρώνε τα παιδάκια σας...μια μέρα θα φάμε κ εμείς,ελπίζω σύντομα.

Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, katrin* είπε:

@Alex. Arap ο άντρας μου λέει να βάλει κοστούμι κ γι αυτό σκέφτομαι για την παντελόνα...μήπως φούστα ή φόρεμα ταίριαζε πιο καλά...με βοηθησε πολύ η @Lia21, πολύ ωραίες φούστες η σελίδα στο φατσοβίβλιο κ οικονομικές...θα πάω κ Αθήνα να ψάξω...

Ααααχ βρε κορίτσια μπράβο που τρώνε τα παιδάκια σας...μια μέρα θα φάμε κ εμείς,ελπίζω σύντομα.

Καλημέρα κορίτσι μου εμείς πιο απλά με παντελόνι και ένα σακάκι φόρεσε ο άντρας μου. Θα φαΐ τι θα κάνει όλα τα παιδάκια τρώνε αλλά αργούνε αλλά είμαι πιο ευκολα. Φαντάσου εμένα το δεν έτρωγε το γάλα τόσους μήνες με το σταγονόμετρο ούτε το δικό μου της πολύ αρέσει ούτε το ξενο ευτυχώς τώρα πίνει μόνο 2 φορές και οι υπόλοιπες φαγητό και έτσι δεν ανχονομαι. 

WfUsp2.png

9 ώρες πρίν, katrin* είπε:

Ακόμα δεν τρώει ε; εμένα πριν μια βδομάδα ξεκίνησε . Απλά δεν του αρέσουν καθόλου τα αλεσμενα οπότε του τα δίνω κομματάκια. Του αρέσουν μόνο οι σούπες κι έτσι φτιάχνω κάθε μέρα σούπες!

6 ώρες πρίν, Farmakotriftena είπε:

Ακόμα δεν τρώει ε; εμένα πριν μια βδομάδα ξεκίνησε . Απλά δεν του αρέσουν καθόλου τα αλεσμενα οπότε του τα δίνω κομματάκια. Του αρέσουν μόνο οι σούπες κι έτσι φτιάχνω κάθε μέρα σούπες!

Όταν πάει να του κατέβει μια μπουκιά αναγουλιαζει κ την κάνει εμετό πολλές φορές...συνήθως δεν τρώει τίποτα, σήμερα έφαγε σύνολο ένα κουταλάκι του γλυκού γιαούρτι...ούτε αλεσμενα, ούτε κομμάτια, το θκατουλι μου τπτ δν θέλει ακόμα...

Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα