Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2018


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 935
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα σε ολες..

Η μπεμπα 2.5 κιλα πλεον...παραμενει σταθερα 2 βδομαδες πιο μεγαλη!

Τα λευκα στο Θεο.

21.000 μετα απο αντιβιωση. Αυριο επαναληψη και πλακακι. Εχουμε αρχισει να ανησυχουμε πλεον...ελπιζω να μην χρειαστει να γεννησω πολυ νωριτερα.

Κατα τα αλλα καμια συσπαση...τραχηλος 2.7..

 

Η μπεμπαρα κατω το κεφαλι και ολη την ωρα βαραγε...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , iwanna24 είπε:

Καλησπερα σε ολες..

Η μπεμπα 2.5 κιλα πλεον...παραμενει σταθερα 2 βδομαδες πιο μεγαλη!

Τα λευκα στο Θεο.

21.000 μετα απο αντιβιωση. Αυριο επαναληψη και πλακακι. Εχουμε αρχισει να ανησυχουμε πλεον...ελπιζω να μην χρειαστει να γεννησω πολυ νωριτερα.

Κατα τα αλλα καμια συσπαση...τραχηλος 2.7..

 

Η μπεμπαρα κατω το κεφαλι και ολη την ωρα βαραγε...

ιωαννα μην ανχωνεσε για τα λευκα ισως οι πονοι που νιωθεις κατα καιρους ειναι καποια φλεγμονη απτην πιεση κ δεν σε πιανει η αντιβιωση. 

οσο για το μωρο ειναι πλεον τελειομηνο μην σε απασχολει πλεον οποτε κ να γεννηθει δεν θα χρειαστει τιποτα απολυτως σε 10 μερες μπαινεις στο μηνα σου κ τα 2500 κιλα ειναι τελεια δεν χρειαζετε ουτε καν παρακολουθηση. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

ιωαννα μην ανχωνεσε για τα λευκα ισως οι πονοι που νιωθεις κατα καιρους ειναι καποια φλεγμονη απτην πιεση κ δεν σε πιανει η αντιβιωση. 

οσο για το μωρο ειναι πλεον τελειομηνο μην σε απασχολει πλεον οποτε κ να γεννηθει δεν θα χρειαστει τιποτα απολυτως σε 10 μερες μπαινεις στο μηνα σου κ τα 2500 κιλα ειναι τελεια δεν χρειαζετε ουτε καν παρακολουθηση. 

Το θεμα ειναι γιατι?...

Πεταξε παλι για λευχαιμια κυησης ΑΛΛΑ ειπε οτι οι εξετασεις ειναι αψογες οποτε δεν...αλλα ξερω γω.


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, iwanna24 είπε:

Το θεμα ειναι γιατι?...

Πεταξε παλι για λευχαιμια κυησης ΑΛΛΑ ειπε οτι οι εξετασεις ειναι αψογες οποτε δεν...αλλα ξερω γω.

μην φοβασαι εγω πιστευω οτι κατι εχει ερεθιστει  απο την πιεση γιαυτο κ πονας τοσο πολυ μολις γεννησεις θα πεσουν κ δεν θα εχεις κανενα προβλημα. αφου το μωρο ειναι πλεον 2500 κιλα κ σε 10 μερες μπαινεις στο 9 μην το σκεφτεσε παει αυτο ηταν το πολυ πολυ αντι να γεννησεις 40 εβδομαδων να γεννησεις 37 κ αντι το μωρο να ειναι 3500 κιλα να ειναι 3. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , linaa είπε:

μην φοβασαι εγω πιστευω οτι κατι εχει ερεθιστει  απο την πιεση γιαυτο κ πονας τοσο πολυ μολις γεννησεις θα πεσουν κ δεν θα εχεις κανενα προβλημα. αφου το μωρο ειναι πλεον 2500 κιλα κ σε 10 μερες μπαινεις στο 9 μην το σκεφτεσε παει αυτο ηταν το πολυ πολυ αντι να γεννησεις 40 εβδομαδων να γεννησεις 37 κ αντι το μωρο να ειναι 3500 κιλα να ειναι 3. 

Μακαρι να μην ειναι τιποτα...θα ξερω σε 2 μερες. Θα σκασω ομως μεχρι να μαθω!!!


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Περαστικά ιωαννα! Μπορει να μην ειναι τπτ!!μπραβο η κουκλα σου!! Ετοιμο μωρο ειναι!!

Κ εγω πηγα σήμερα ολακαλα η μπεμπα ειναι 1500 αρκετα μεγαλη μ ειπε  βγαινει σχεδον 2 βδομαδες πιο μεγαλη βεβαια! Κ μ έδωσε  τ οκ για μπανιο στη θαλασσα! Θα προλαβω να παω τον μικρούλη μου λιγο


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , linaa είπε:

καλα γιατι δεν εκανες το πλακακι βρε οταν το λεγαμε? νομιζα οτι το ειχες κανει. 

Μου χε πει ο γιατρος πρωτα και πηρα αντιβιωση...

Λεγαμε μπας και ειναι καμια ουρολοιμωξη...αλλα δεν!

πρίν από 3 λεπτά , stroumf1989 είπε:

Περαστικά ιωαννα! Μπορει να μην ειναι τπτ!!μπραβο η κουκλα σου!! Ετοιμο μωρο ειναι!!

Κ εγω πηγα σήμερα ολακαλα η μπεμπα ειναι 1500 αρκετα μεγαλη μ ειπε  βγαινει σχεδον 2 βδομαδες πιο μεγαλη βεβαια! Κ μ έδωσε  τ οκ για μπανιο στη θαλασσα! Θα προλαβω να παω τον μικρούλη μου λιγο

Αχου...μια χαρα σε βρισκωωω.

Τι καλα.

Ετοιμαζονται για εξοδο...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, iwanna24 είπε:

Μου χε πει ο γιατρος πρωτα και πηρα αντιβιωση...

Λεγαμε μπας και ειναι καμια ουρολοιμωξη...αλλα δεν!

Αχου...μια χαρα σε βρισκωωω.

Τι καλα.

Ετοιμαζονται για εξοδο...

παντως μην ψαχνεις για τα πιο απιθανα αφου ολες οι εξετασεις σου βγαινυν καλες δεν εχεις τιποτα μολις γεννησεις θα ερθουν ολα φυσιολογικα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 42 λεπτά , linaa είπε:

παντως μην ψαχνεις για τα πιο απιθανα αφου ολες οι εξετασεις σου βγαινυν καλες δεν εχεις τιποτα μολις γεννησεις θα ερθουν ολα φυσιολογικα. 

Μακαρι...


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 11/5/2018 at 3:48 ΜΜ, iwanna24 είπε:

Ελα Ανθηηηη μου!

Τεραστιος ο μπεμπης...εμας ηταν 1820 30+5.

Τωρα δεν εχω ιδεα ποσο ειναι...θα παω Δευτερα στο ντοκ.

Γενικα, ειναι κουραστικο διαστημα. Δυσκολευομαι στον υπνο πολυ...

Σημερα εχω πονακια περιοδου και εχω αγχωθει πολυ...ελπιζω να περασουν συντομα!

Εν τω μεταξυ μια αλλη φορα που ειχα μου πε ο ντοκ να παρω ντεπον...τωρα να τον ενημερωσω παλι ή να παρω ντεπον?!? Δεν θελω να ενοχλω...

Διατροφη ε? Υπομονη. Ο κοκκυγας πρεπει να ποναει τρελα...να παρεις κανα παυσιπονο...

Χαίρεται!!!!!

Τι κάνει η μοντέλα?

Εμείς μετράμε μέρες για να σταματήσω απο τη δουλειά και δεν άντεχω άλλο!!!

Το ζάχαρο καλά κρατεί... Έχω πεθάνει από την πείνα και ίσως χρειαστεί ινσουλίνη για να μην έχει θέμα ο μικρός.

Για τον κόκκυγα καλύτερα να μην σου πω...θέλω να κλαίω κάθε αφορά που κάθομαι ή σηκώνομαι...

Κατα τα αλλά έμειναν 60 μέρες περίπου θα αντεξω...

 

Εσύ πως είσαι? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Anthi87 είπε:

Χαίρεται!!!!!

Τι κάνει η μοντέλα?

Εμείς μετράμε μέρες για να σταματήσω απο τη δουλειά και δεν άντεχω άλλο!!!

Το ζάχαρο καλά κρατεί... Έχω πεθάνει από την πείνα και ίσως χρειαστεί ινσουλίνη για να μην έχει θέμα ο μικρός.

Για τον κόκκυγα καλύτερα να μην σου πω...θέλω να κλαίω κάθε αφορά που κάθομαι ή σηκώνομαι...

Κατα τα αλλά έμειναν 60 μέρες περίπου θα αντεξω...

 

Εσύ πως είσαι? 

Ελα Ανθη μου...χαρα στο κουραγιο σου...

Αντε και θα ξεκουραστεις λιγακι...44 μερες λεει η εφαρμογη...αν και τελευταια μετρηση βγηκε 2 βδομαδες μεγαλυτερη και ΠΗΤ 17 Ιουνιου...ξερω γω...2.5 κιλα ημασταν τη Δευτερα.

Περαστικα για το κοκκυγα. Δεν εχω ιδεα απο αυτα.

Μου λειπει υπνος...εστω και μια ωρα χωρις να κατουριεμαι, να ποναω, να ζεσταινομαι...αυτο θα θελα. 

Γενικα, εχω σημερα λιγα πονακια περιοδου αλλα πλεον με πιανει μια φορα την εβδομαδα. Φανταζομαι προετοιμαζεται η μητρα...

Αμην!

 

 


fH1Pp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...