Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Δεν είναι έτσι... πιάνεις με τον κρίνο, αυτή είναι η αλήθεια. Το πρόβλημα σε σενα ήταν τα αβγουλάκια σου, κ μόνο αυτά. Τώρα που θα πας με power αβγά θα σου πω εγώ τι θα γίνει στην 

Ναι τα χρυσά μ θα ειναι power τωρα....Επιτέλους παναγια μ ..πάρτυ θα κάνω ναι με καινούργια αυγα...ήρθε η ώρα μ.....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ....η δοτρια μ μόλις ξεκίνησε...ειμαι  ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο μ....Ο Θεός βοηθός για ολες μας...

Ταρζανιτσα αγαπημένη εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχουμε ευχάριστες ανακοινώσεις σύντομα!

  • Μου αρέσει 3

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ....η δοτρια μ μόλις ξεκίνησε...ειμαι  ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο μ....Ο Θεός βοηθός για ολες μας...

Μπραβο κοριτσακι μου!!! Ολα με το καλο!!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, palmoira είπε:

Ταρζανιτσα αγαπημένη εύχομαι να πάνε όλα καλά και να έχουμε ευχάριστες ανακοινώσεις σύντομα!

κοριτσάρα μ γλυκιά με την πίεση μπεμπαρα σ σε ευχαριστώ πολύ πολυ....πολλά φιλιά λ στις 2 σας κ πάντα υγεία 

Just now, eleni17 είπε:

Μπραβο κοριτσακι μου!!! Ολα με το καλο!!!!!

Ευχαριστώ Ελένη μ...συντομα λ στα δικά σ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστω αγαπη μ ....θα κάνω κ τεχνητό κύκλο μ είπε...οπότε σε ένα μήνα θα βάλω τα καμάρια μ....σε 10 μερες θα δώσει σπέρμα ο άντρας μ....αχ παναγια μ πως κ πως τα περίμενα τα γλυκουλια μ....ας έχει π θεος αυτή η την κοπέλα πάντα με υγεία...

Σε διαβάζω τόσο χαρούμενη!!Μπράβο γλυκιά μου.Όλα να πάνε κατ'ευχήν κ να γίνεις μια υπέροχη μανούλα!!Μακάρι με τον έναν ή άλλο τρόπο να 'ρθει κ η σειρά μας..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papy είπε:

Σε διαβάζω τόσο χαρούμενη!!Μπράβο γλυκιά μου.Όλα να πάνε κατ'ευχήν κ να γίνεις μια υπέροχη μανούλα!!Μακάρι με τον έναν ή άλλο τρόπο να 'ρθει κ η σειρά μας..

Ναι αγάπη....ειμαι πολυ χαρούμενη 

..δεν με ένοιαζε ποτέ ο τρόπος που θα γίνω μάνα....απλώς να γίνω θέλω κ τίποτες αλλο...

σ ευχομαι κ σένα να πετύχεις  μέσα από την καρδιά μ ....κ όλα να πάνε όπως εσύ τα θες ...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλες, έδωσα ξανά αίμα σήμερα λίγο πριν σχολάσω στις 15.00 και πήρα τώρα αποτελέσματα χοριακής 108,2. Σήμερα είναι 11 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και 32 μέρες μετά την τελευταία ημερομηνία πρώτης μέρας περιόδου. Σύμφωνα με τον πίνακα με τις τιμές χοριακής 32η μέρα έπρεπε να έχω 1050-2800... πάω πάλι για βιοχημική;  ή να μην κοιτάω αυτές τις τιμές;;; πρέπει να περιμένω τη Δευτέρα να μιλήσω μ γιατρό κ να κάνω επαναληπτική... θα σκάσω 

Είχα δώσει και πιο νωρίς, την 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και ήταν 15,19.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, masra είπε:

καλησπέρα σε όλες, έδωσα ξανά αίμα σήμερα λίγο πριν σχολάσω στις 15.00 και πήρα τώρα αποτελέσματα χοριακής 108,2. Σήμερα είναι 11 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και 32 μέρες μετά την τελευταία ημερομηνία πρώτης μέρας περιόδου. Σύμφωνα με τον πίνακα με τις τιμές χοριακής 32η μέρα έπρεπε να έχω 1050-2800... πάω πάλι για βιοχημική;  ή να μην κοιτάω αυτές τις τιμές;;; πρέπει να περιμένω τη Δευτέρα να μιλήσω μ γιατρό κ να κάνω επαναληπτική... θα σκάσω 

Είχα δώσει και πιο νωρίς, την 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και ήταν 15,19.

Πριν 3 μερες δηλ είχες 15....κ μετά από 3 μέρες 108.....αν είναι έτσι τότε μια χαρά τα βρίσκω όλα....να μην βλέπεις τα σάιτ κ να ακούς τον γιατρο σ...παρτον ένα τηλ να σ πει....διπλασιασμό έχεις...αυτό είναι το σημαντικό....Καλή επιτυχία κ καλή εγκυμοσύνη σ ευχομαι γλυκιά μ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Πριν 3 μερες δηλ είχες 15....κ μετά από 3 μέρες 108.....αν είναι έτσι τότε μια χαρά τα βρίσκω όλα....να μην βλέπεις τα σάιτ κ να ακούς τον γιατρο σ...παρτον ένα τηλ να σ πει....διπλασιασμό έχεις...αυτό είναι το σημαντικό....Καλή επιτυχία κ καλή εγκυμοσύνη σ ευχομαι γλυκιά μ

Τέτοια ώρα κανείς δεν απαντάει, Δευτέρα μόνο και μάλιστα μεσημέρι. Μακάρι, από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί, να σου δώσει ο Θεός τα πιο όμορφα παιδάκια κ γω να το κάνω γερό, να μην το ξαναχάσω. Προχτές υπολόγισα λάθος το νερό στην κατσαρόλα τη νύχτα που γύρισα σπίτι κ αυτές τις μέρες δεν μ αφήνει ο άντρας μου να μαγειρέψω, ήρθαν όλα τα σώματα ασφαλείας έξω απ το σπίτι μου, γιατί η γειτόνισσα πίστεψε ότι είχα βάλει φωτιά... έκλεισα η καλή σου την πόρτα της κουζίνας κ είπα σε μια ώρα θα ξαναδώ το φαί και είδα κάρβουνο κ ένα σύννεφο έξω απ την κουζίνα

Link to comment
Share on other sites

Just now, masra είπε:

καλησπέρα σε όλες, έδωσα ξανά αίμα σήμερα λίγο πριν σχολάσω στις 15.00 και πήρα τώρα αποτελέσματα χοριακής 108,2. Σήμερα είναι 11 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και 32 μέρες μετά την τελευταία ημερομηνία πρώτης μέρας περιόδου. Σύμφωνα με τον πίνακα με τις τιμές χοριακής 32η μέρα έπρεπε να έχω 1050-2800... πάω πάλι για βιοχημική;  ή να μην κοιτάω αυτές τις τιμές;;; πρέπει να περιμένω τη Δευτέρα να μιλήσω μ γιατρό κ να κάνω επαναληπτική... θα σκάσω 

Είχα δώσει και πιο νωρίς, την 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και ήταν 15,19.

καλε ποιος σου ειπε οτι μετρανε απτην τελευταια μερα της περιοδου για αποτελεσμα χοριακης? εχεις δει καμια να κανει εμβρυομεταφορα κ να κανει χοριακη με νουμερο 2000? απο την μερα της εμβρυομεταφορας θα μετρας ολες πρωτη χοριακη τοσο εχουν 100 200 το πολυ 300. τι καθεσε κ διαβαζεις κ μπερδευεσε κιολας οχι τιποτα αλλο. η χοριακη σου ειναι τελεια!

ΥΓ μην πεις στον γιατρο σου οτι 11 μερες μετα την εμβρυομεταφορα ηθελες χοριακη 2000 γιατι θα τον τρελανεις τον ανθρωπο κ δεν θα σε ξαναπαρει σοβαρα. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, masra said:

καλησπέρα σε όλες, έδωσα ξανά αίμα σήμερα λίγο πριν σχολάσω στις 15.00 και πήρα τώρα αποτελέσματα χοριακής 108,2. Σήμερα είναι 11 μέρες μετά την εμβρυομεταφορά και 32 μέρες μετά την τελευταία ημερομηνία πρώτης μέρας περιόδου. Σύμφωνα με τον πίνακα με τις τιμές χοριακής 32η μέρα έπρεπε να έχω 1050-2800... πάω πάλι για βιοχημική;  ή να μην κοιτάω αυτές τις τιμές;;; πρέπει να περιμένω τη Δευτέρα να μιλήσω μ γιατρό κ να κάνω επαναληπτική... θα σκάσω 

Είχα δώσει και πιο νωρίς, την 8η μέρα μετά την εμβρυομεταφορά και ήταν 15,19.

Συγχαρητήρια!!! 

Θετικότατη είναι καλέ. Εγώ 9 μέρες μετά την εμβρυομεταφορα σε βλαστοκυστες (11 μέρες γίνεται η χοριακή σε μεταφορά εμβρύων 3 ημερών) και είχα 88 :) γενναω όπου να ναι. Μη διαβάζεις σάιτ! Χοριακή τη μέρα που ζητάει ο γιατρός. Καλή συνέχεια να έχεις και μια ανέφελη εγκυμοσύνη :):):)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, masra είπε:

Τέτοια ώρα κανείς δεν απαντάει, Δευτέρα μόνο και μάλιστα μεσημέρι. Μακάρι, από το στόμα σου και στου Θεού τ αυτί, να σου δώσει ο Θεός τα πιο όμορφα παιδάκια κ γω να το κάνω γερό, να μην το ξαναχάσω. Προχτές υπολόγισα λάθος το νερό στην κατσαρόλα τη νύχτα που γύρισα σπίτι κ αυτές τις μέρες δεν μ αφήνει ο άντρας μου να μαγειρέψω, ήρθαν όλα τα σώματα ασφαλείας έξω απ το σπίτι μου, γιατί η γειτόνισσα πίστεψε ότι είχα βάλει φωτιά... έκλεισα η καλή σου την πόρτα της κουζίνας κ είπα σε μια ώρα θα ξαναδώ το φαί και είδα κάρβουνο κ ένα σύννεφο έξω απ την κουζίνα

να προσέχεις....Από δω κ πέρα είσαι μια μανουλα κ θα φέρεις στον κόσμο Ένα παιδάκι....Ο Θεός κ η παναγια θα σε βοηθήσουν κ όλα θα πάνε καλά....να τρώως σωστά να μην σηκώνεις βάρος κ όλα θα πάνε τέλεια....ξεκούραση κ έριξε κοιλιτσα...Είσαι εγκυουλα κ απόλαυσε το....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ....η δοτρια μ μόλις ξεκίνησε...ειμαι  ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο μ....Ο Θεός βοηθός για ολες μας...

Κοριτσάκι μου καλή επιτυχία. Με το καλό να τα υποδεχτείς και σε εννιά μήνες να έχουμε τα ευχάριστα. Το αξίζεις!!!!! Και ναι ήρθε η ώρα να γίνεις μανούλα!!!!!Μετα από τόσες δυσκολίες η ζωή σου χρωστάει μια τεράστια χαρά.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, OMG1976 είπε:

Κοριτσάκι μου καλή επιτυχία. Με το καλό να τα υποδεχτείς και σε εννιά μήνες να έχουμε τα ευχάριστα. Το αξίζεις!!!!! Και ναι ήρθε η ώρα να γίνεις μανούλα!!!!!Μετα από τόσες δυσκολίες η ζωή σου χρωστάει μια τεράστια χαρά.

σε ευχαριστω κ εσένα παρα πολυ αγαοη μ....εύχομαι κ συ γρήγορα πολυ μανουλα να γίνεις.....

σε όλες μας μας χρωστάει κ ο θεος κ η φύση κ η ζωή....κ ολες θα τα καταφέρουμε...φιλακια

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...