Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Tsini είπε:

Εισαι ευλογημενη!!! Να φερεις 2 υγιη και ζουζουνιαρικα μωρα σε λιγους μηνες!!! Δινεις κουραγια να ξερεις,γτ σε λιγο καιρο ετοιμαζομαι να κανω την 1η μου προσπαθεια με δανεικα. Εχω κανει ηδη μια εξωσωμ. με δικα μου,αλλα απετυχε.... Καλη τυχη κ στα υπολοιπα κοριτσια εδω,που ειτε γεννανε σε λιγο ειτε προσπαθουμε!!

Σαφώς και δίνει κουράγιο σε όλες μας!!!

Καλή επιτυχία κ σε σένα κοριτσάκι που ξεκινάς!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Tsini είπε:

Εισαι ευλογημενη!!! Να φερεις 2 υγιη και ζουζουνιαρικα μωρα σε λιγους μηνες!!! Δινεις κουραγια να ξερεις,γτ σε λιγο καιρο ετοιμαζομαι να κανω την 1η μου προσπαθεια με δανεικα. Εχω κανει ηδη μια εξωσωμ. με δικα μου,αλλα απετυχε.... Καλη τυχη κ στα υπολοιπα κοριτσια εδω,που ειτε γεννανε σε λιγο ειτε προσπαθουμε!!

Καλή επιτυχία Tsini !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Just now, Papy είπε:

Χαχαχαχα!!!Να δεις που στο τέλος θα πίνεις νερό στο όνομά του!!!

Είπαμε: Τρελός επιστήμονας:-D

xaxa Αντε να δούμε !!! !:grin:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Tsini είπε:

Εισαι ευλογημενη!!! Να φερεις 2 υγιη και ζουζουνιαρικα μωρα σε λιγους μηνες!!! Δινεις κουραγια να ξερεις,γτ σε λιγο καιρο ετοιμαζομαι να κανω την 1η μου προσπαθεια με δανεικα. Εχω κανει ηδη μια εξωσωμ. με δικα μου,αλλα απετυχε.... Καλη τυχη κ στα υπολοιπα κοριτσια εδω,που ειτε γεννανε σε λιγο ειτε προσπαθουμε!!

Καλή επιτυχία Tsini! Με το καλό να πάρεις τα εμβρυακια σου στο σπίτι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Στο γιατρο σου την εκανε, ετσι για να παιρνεις κουραγιο:)

Στον Τσιριγο και η Papy;!! Ενταξει,ο τύπος θα λύσει το δημογραφικό προβλημα της Ελλάδας με τοςα διδυμα:smile:

16 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

ναιιιιιι !!!!!! 

Αντε να δουμε ! 

Μακάρι Μαίρη μου.

Α πηγα σημερα για υπερηχο . Το ενδομητριο ηταν 6.3, αφου με επιασαν τα γελια ...αλήθεια οχι ειρωνικα .εκεινος επιμενει οτι μπορουμε να τα καταφερουμε .

Αντε να δουμε ! 

Μπραβο! Τέλεια! Πολυ ελπιδοφόρο! Σε αυτον τον κυκλο θα κανεις ετ;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Στον Τσιριγο και η Papy;!! Ενταξει,ο τύπος θα λύσει το δημογραφικό προβλημα της Ελλάδας με τοςα διδυμα:smile:

Τι κανουν οι κουκλιτσες σου? Απο υπνο πως τα πανε? Σε πορτ μπεμπε κοιμουνται ή σε λικνο?


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Τι κανουν οι κουκλιτσες σου? Απο υπνο πως τα πανε? Σε πορτ μπεμπε κοιμουνται ή σε λικνο?

Γεια σου Μαίρη! Καλα ειναι οι ζουζουνες! Προσπαθούμε να μπούμε σε σειρά. Οι νύχτες αρχίζουν να γίνονται ευκολότερες,κοιμούνται πλέον 3-4 ωρες σερί,μπορει και παραπάνω! Λιγο με κολικούς είχαμε θέματα τους πρώτους 2 μηνες,βλέπω και αυτο με τον καιρό βελτιώνεται. Θήλασαν το πρώτο δίμηνο μετα στέρεψα. Θελει πολυ ηρεμία και πολυ βοήθεια με δίδυμα για να θηλασεις,την οποια εγω δεν ειχα εν μέσω κορονοϊού δεν βάζαμε κανέναν σπιτι,σκέτη τρέλα! Μαίρη μου,τις εχω σε κουνια( κρεβατακι,δεν ξερω γιατι το λένε κούνια) και τις δυο μαζί,προς το παρόν.Εχω και την δεύτερη στο δωμάτιο αλλα για αργοτερα. Λίκνο και καλαθουνες δεν πηρα καθόλου.Μια χαρά κοιμούνται στην κούνια.Την ημέρα,τις εχουμε στο σαλόνι,κοιμούνται και στον καναπε. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Γεια σου Μαίρη! Καλα ειναι οι ζουζουνες! Προσπαθούμε να μπούμε σε σειρά. Οι νύχτες αρχίζουν να γίνονται ευκολότερες,κοιμούνται πλέον 3-4 ωρες σερί,μπορει και παραπάνω! Λιγο με κολικούς είχαμε θέματα τους πρώτους 2 μηνες,βλέπω και αυτο με τον καιρό βελτιώνεται. Θήλασαν το πρώτο δίμηνο μετα στέρεψα. Θελει πολυ ηρεμία και πολυ βοήθεια με δίδυμα για να θηλασεις,την οποια εγω δεν ειχα εν μέσω κορονοϊού δεν βάζαμε κανέναν σπιτι,σκέτη τρέλα! Μαίρη μου,τις εχω σε κουνια( κρεβατακι,δεν ξερω γιατι το λένε κούνια) και τις δυο μαζί,προς το παρόν.Εχω και την δεύτερη στο δωμάτιο αλλα για αργοτερα. Λίκνο και καλαθουνες δεν πηρα καθόλου.Μια χαρά κοιμούνται στην κούνια.Την ημέρα,τις εχουμε στο σαλόνι,κοιμούνται και στον καναπε. 

Να υποθεσω οτι το κρεβατακι το εχεις στο δωματιο σου. Στο σαλονι που τις εχεις σε πορτ μπεμπε η φωλια?


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Tsini είπε:

Εισαι ευλογημενη!!! Να φερεις 2 υγιη και ζουζουνιαρικα μωρα σε λιγους μηνες!!! Δινεις κουραγια να ξερεις,γτ σε λιγο καιρο ετοιμαζομαι να κανω την 1η μου προσπαθεια με δανεικα. Εχω κανει ηδη μια εξωσωμ. με δικα μου,αλλα απετυχε.... Καλη τυχη κ στα υπολοιπα κοριτσια εδω,που ειτε γεννανε σε λιγο ειτε προσπαθουμε!!

Σ'ευχαριστώ για τα γλυκά σου λόγια!!

Σου εύχομαι να τα καταφέρεις με την πρώτη κ να το κάψουμε απο χαρά το φόρουμ:x:x

 

Just now, Fleabag είπε:

Γεια σου Μαίρη! Καλα ειναι οι ζουζουνες! Προσπαθούμε να μπούμε σε σειρά. Οι νύχτες αρχίζουν να γίνονται ευκολότερες,κοιμούνται πλέον 3-4 ωρες σερί,μπορει και παραπάνω! Λιγο με κολικούς είχαμε θέματα τους πρώτους 2 μηνες,βλέπω και αυτο με τον καιρό βελτιώνεται. Θήλασαν το πρώτο δίμηνο μετα στέρεψα. Θελει πολυ ηρεμία και πολυ βοήθεια με δίδυμα για να θηλασεις,την οποια εγω δεν ειχα εν μέσω κορονοϊού δεν βάζαμε κανέναν σπιτι,σκέτη τρέλα! Μαίρη μου,τις εχω σε κουνια( κρεβατακι,δεν ξερω γιατι το λένε κούνια) και τις δυο μαζί,προς το παρόν.Εχω και την δεύτερη στο δωμάτιο αλλα για αργοτερα. Λίκνο και καλαθουνες δεν πηρα καθόλου.Μια χαρά κοιμούνται στην κούνια.Την ημέρα,τις εχουμε στο σαλόνι,κοιμούνται και στον καναπε. 

Τι τέλεια που ακούγονται ολα αυτά!!Βέβαια θα μου πεις: "Εσύ ξενυχτάς"? Όχι, αλλά μετά απο όλα οσα περάσαμε φαντάζει παράδεισος αυτή η εικόνα:x

Κ πάλι να τις χαίρεσαι τις κούκλες σου!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Στον Τσιριγο και η Papy;!! Ενταξει,ο τύπος θα λύσει το δημογραφικό προβλημα της Ελλάδας με τοςα διδυμα:smile:

Μπραβο! Τέλεια! Πολυ ελπιδοφόρο! Σε αυτον τον κυκλο θα κανεις ετ;

 

Just now, Fleabag είπε:

Στον Τσιριγο και η Papy;!! Ενταξει,ο τύπος θα λύσει το δημογραφικό προβλημα της Ελλάδας με τοςα διδυμα:smile:

Μπραβο! Τέλεια! Πολυ ελπιδοφόρο! Σε αυτον τον κυκλο θα κανεις ετ;

Αχ μπερδευομαι .

Λοιπον, παιρνω cyclacur (ασπρα κ καφε ) μεχρι τις 03/ 06 , κάνω κ 1 averkap στις 29/05 .

Μετα τις 03/ 06 θα μου ερθει περιοδος , την 1η μέρα θα τους παρω τηλ να με καθοδηγήσουν ωστε να το κάνουμε μεχρι τα τελη Ιουνιου...

Δεν ξερω αν απαντησα στην ερωτηση σου . Αυτα με τους κυκλους με μπερδευουν .

Εσυ χαμουλης με τα δίδυμα ? 

Πρεπει να ειναι τελεια ε ? Πες μας κι αλλα .....πες μας !!!!:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Να υποθεσω οτι το κρεβατακι το εχεις στο δωματιο σου. Στο σαλονι που τις εχεις σε πορτ μπεμπε η φωλια?

Εσυ ετοιμάζεσαι ε ? Παιρνεις ιδέες ! Χαχα

Πότε με το καλο Μαίρη μου ? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


17 ώρες πρίν, Renula είπε:

Χρωμοσωμικά προβλήματα δλδ κακή ποιότητα ωαρίων... ακόμα δεν έχουμε προγραμματισμένη ΕΤ

Κοριτσι ποσο χρονων εισαι ? Θα προχωρήσεις με δανεικά ? 

Για πότε λέτε ετ ? Σε τι φαση ειστε γενικώς ? 

Just now, Mary H είπε:

Ναι, ακριβως, χαχα!  Τελη Ιουλιου μπαινω στο μηνα μου

Αχ τι καλά !!!! Κοντοζυγώνεις ! Αντε με το καλό ! Εισαι ετοιμη ? Εχεις ψωνίσει η ακόμα το ψαχνεις ? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Τωρα βαφουμε , παρηγγειλα ταπετσαρια για τη μπουμπου και απο βδομαδα τα υπολοιπα κ ψωνια. Σ ευχαριστώ πολύ! Ετοιμασου κι εσυ. Θα σε τακτοποιησει ο μαγος Τσιρι κι εσενα. Μετα θα μας ρωτας για κουνιες και καροτσια. Και θα αγχωνεσαι τι να κανεις κ τι να παρεις κ πως θα γεννησεις. Πραγματικα ποτε ξεχνας εξωσωματικες γιατρους κι ενεσεις δεν το καταλαβαινεις. Μετα αγχωνεσαι με μ@λ@κιες και πιο μετα , πώς να ειναι καλα το μωρακι, ανετο και χαλαρο, και πως να το κανεις χαρουμενο. Αλλαζουν οι εγνοιες σου

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Τωρα βαφουμε , παρηγγειλα ταπετσαρια για τη μπουμπου και απο βδομαδα τα υπολοιπα κ ψωνια. Σ ευχαριστώ πολύ! Ετοιμασου κι εσυ. Θα σε τακτοποιησει ο μαγος Τσιρι κι εσενα. Μετα θα μας ρωτας για κουνιες και καροτσια. Και θα αγχωνεσαι τι να κανεις κ τι να παρεις κ πως θα γεννησεις. Πραγματικα ποτε ξεχνας εξωσωματικες γιατρους κι ενεσεις δεν το καταλαβαινεις. Μετα αγχωνεσαι με μ@λ@κιες και πιο μετα , πώς να ειναι καλα το μωρακι, ανετο και χαλαρο, και πως να το κανεις χαρουμενο. Αλλαζουν οι εγνοιες σου

Έτσι ακριβώς Μαιρούλα!!Ένα είναι το σίγουρο..Το μυαλουδάκι μας δεν αδειάζει!!Πως τα καταφέρνουμε κ πάντα βρίσκουμε κάτι να μας αγχώσει δε ξέρωB)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, dimitra19 είπε:

Τι να σου πω δεν ξερω . Περιεργος ξεπεριεργος  με νοιαζει να κάνει καλή δουλειά ...οπου βεβαια στη δική μου περιπτωση χρειαζομαι κι ενα θαυμα.

Κι ενταξει δεν ειναι οτι δεν μπορεις να μιλήσεις κιολας ...ασε που τωρα που εχουμε συναντηθει 3-4 φορες  σαν να μαλάκωσε λίγο ...κάνει κ κανα αστειακι ... το ριχνω κ εγω στη τρελή ..δεν γ@μιεται ...μιση ντροπή δική μου κ μισή δική του ! Χαχα 

Ειναι λίγο καπως ... αλλά οκ παλευεται ... χαχα

Οχι μωρε καλουλης ειναι!!!σηκωνει κ το τηλεφωνο....πολυ σημαντικο!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...