Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Αντε καλή επιτυχιααααα!! Σίγουρα θα την έχεις. Όλα είναι καλά  αυτή τη φορα

η αλήθεια είναι ότι πάω με άλλο αέρα αυτή τη φορά! Άλλαξα το βλαμμένο το γιατρό και σε αυτόν που είμαι τώρα έχω πολύ εμπιστοσύνη!  Δεν έχω καθόλου άγχος (μέχρι τώρα τουλάχιστον...) και έχω μια ελπίδα πως όλα θα πάνε καλά! Μένει μόνο να αποδειχθεί!

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Τουτουνι είπε:

η αλήθεια είναι ότι πάω με άλλο αέρα αυτή τη φορά! Άλλαξα το βλαμμένο το γιατρό και σε αυτόν που είμαι τώρα έχω πολύ εμπιστοσύνη!  Δεν έχω καθόλου άγχος (μέχρι τώρα τουλάχιστον...) και έχω μια ελπίδα πως όλα θα πάνε καλά! Μένει μόνο να αποδειχθεί!

Καλή επιτυχία κοριτσάρα!!!!

Έχει αρχίσει προετοιμασία??Τι παίρνεις?

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 44 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Καλή επιτυχία κοριτσάρα!!!!

Έχει αρχίσει προετοιμασία??Τι παίρνεις?

Καλησπέρα Νατασακι!!! Ναι έχω ξεκινήσει παίρνω τρία σικλακουρ το πρωί και τρία το βράδυ και βάζω και δύο αυτοκόλλητα των 50 ντερμοστιλ (νομίζω λέγονται)


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Τουτουνι said:

Καλημέρα! εγώ είμαι σε αναμονή εμβρυομεταφορας! Λογικά δεν θα αργήσουμε, μέχρι την επόμενη βδομάδα θα την κάνουμε! για να δούμε τι θα γίνει αυτή τη φορά!

Τουτουνακι μου, να έχεις πολυ καλη επιτυχία στην επικείμενη μεταφορα σου και να εισαι φουσκοκοιλιτσα συντομα!! Θα μπαινω εδω να σε κατασκοπευω χεχε. 

Και φυσικά καλη επιτυχία σε ολες τις μαχητριες του τοπικ σε οποιο σταδιο κι αν ειστε. Προχωρατε δυνατα!! ♥️

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλησπέρα Νατασακι!!! Ναι έχω ξεκινήσει παίρνω τρία σικλακουρ το πρωί και τρία το βράδυ και βάζω και δύο αυτοκόλλητα των 50 ντερμοστιλ (νομίζω λέγονται)

Τουτούνι καλή επιτυχία

Σου έδωσε από την αρχή υψηλή ποσότητα cyclacur λόγω ενδομητρίου; Κι εγώ ξεκινάω πάντα έτσι, λόγω λεπτού ενδομητρίου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα! εγώ είμαι σε αναμονή εμβρυομεταφορας! Λογικά δεν θα αργήσουμε, μέχρι την επόμενη βδομάδα θα την κάνουμε! για να δούμε τι θα γίνει αυτή τη φορά!

Με το καλόοοο ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, playbunny είπε:

Τουτουνακι μου, να έχεις πολυ καλη επιτυχία στην επικείμενη μεταφορα σου και να εισαι φουσκοκοιλιτσα συντομα!! Θα μπαινω εδω να σε κατασκοπευω χεχε. 

Και φυσικά καλη επιτυχία σε ολες τις μαχητριες του τοπικ σε οποιο σταδιο κι αν ειστε. Προχωρατε δυνατα!! ♥️

Λαγουδάκι μου ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Μακάρι αυτή τη φορά να πάνε όλα καλά!!!  Πάντως από ψυχολογία είμαι πιο ήρεμη παρά ποτέ!!!

1 ώρα πρίν, Αννέτα είπε:

Τουτούνι καλή επιτυχία

Σου έδωσε από την αρχή υψηλή ποσότητα cyclacur λόγω ενδομητρίου; Κι εγώ ξεκινάω πάντα έτσι, λόγω λεπτού ενδομητρίου

Όχι εγώ δεν είχα ποτέ θέμα με το ενδομήτριο μου! Σε όλες μου τις μεταφορές ήταν πάντα καλό ή τουλαχιστον έτσι μου έλεγε ο άλλος ο βλάκας ο γιατρός που είχα... Τώρα τι να σου πω..δεν ρωτάω και πολλά γιατί έχω απόλυτη εμπιστοσύνη στο γιατρό μου!

Just now, dimitra19 είπε:

Με το καλόοοο ! 

Ευχαριστώ πολύ!! Μ;κάτι να πάνε όλα καλά.ηια όλες μας κι αυτός ο μήνας να έχει μόνο ευχάριστα!!!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλησπέρα Νατασακι!!! Ναι έχω ξεκινήσει παίρνω τρία σικλακουρ το πρωί και τρία το βράδυ και βάζω και δύο αυτοκόλλητα των 50 ντερμοστιλ (νομίζω λέγονται)

Κατεψυγμένα ή φρέσκα θα βάλεις? Προτίμησες για κάποιο λόγο κάτι από τα δύο? 

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλησπέρα Νατασακι!!! Ναι έχω ξεκινήσει παίρνω τρία σικλακουρ το πρωί και τρία το βράδυ και βάζω και δύο αυτοκόλλητα των 50 ντερμοστιλ (νομίζω λέγονται)

Τουτουνακι μου, τα τουτουνακια σε περιμενουν!!!!

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλησπέρα Νατασακι!!! Ναι έχω ξεκινήσει παίρνω τρία σικλακουρ το πρωί και τρία το βράδυ και βάζω και δύο αυτοκόλλητα των 50 ντερμοστιλ (νομίζω λέγονται)

καλή επιτυχία Τουτουνι! εύχομαι να είναι η τυχερή σου!!!


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Κατεψυγμένα ή φρέσκα θα βάλεις? Προτίμησες για κάποιο λόγο κάτι από τα δύο? 

Κατεψυγμένα θα βάλω... Δεν είχα καμία προτίμηση!!! Και γενικά δεν έχω προτιμήσει ότι πει ο γιατρός!!! 

Just now, Mary H είπε:

Τουτουνακι μου, τα τουτουνακια σε περιμενουν!!!!

Λέτε βρε κορίτσια να γίνω τουτουνομανουλα???????

Just now, Papaki@ είπε:

καλή επιτυχία Τουτουνι! εύχομαι να είναι η τυχερή σου!!!

Ευχαριστώ πολύ παπάκι μου, μακάρι!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κατεψυγμένα θα βάλω... Δεν είχα καμία προτίμηση!!! Και γενικά δεν έχω προτιμήσει ότι πει ο γιατρός!!! 

Εννοώ έτυχε για κατεψυγμένα πχ λόγω κορωνιου η πιστεύεις το προτίμησε ο γιατρός για κάποιο λόγο? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κατεψυγμένα θα βάλω... Δεν είχα καμία προτίμηση!!! Και γενικά δεν έχω προτιμήσει ότι πει ο γιατρός!!! 

Λέτε βρε κορίτσια να γίνω τουτουνομανουλα???????

Ευχαριστώ πολύ παπάκι μου, μακάρι!!!

Τουτουνομανουλα με δυο τουτουνακια. ετσι λεει η μαγικη μου σφαιρα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Εννοώ έτυχε για κατεψυγμένα πχ λόγω κορωνιου η πιστεύεις το προτίμησε ο γιατρός για κάποιο λόγο? 

Δεν το ξέρω αυτο. Να σου πω την αλήθεια δεν με νοιάζει γιατί σύλληψη είχα και με φρέσκα και με κατεψυγμένα. Καμία δεν προχώρησε βέβαια, αλλά η σύλληψη υπήρχε!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Δεν το ξέρω αυτο. Να σου πω την αλήθεια δεν με νοιάζει γιατί σύλληψη είχα και με φρέσκα και με κατεψυγμένα. Καμία δεν προχώρησε βέβαια, αλλά η σύλληψη υπήρχε!

Ναι έχεις δίκιο. Καλή επιτυχιααα! Θα την έχεις τώρα σιγουρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...