Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Papaki@ είπε:

Aννετα εμένα τη μετράει 1-2η μερα περιόδου δεν μου ξαναέκανε πριν την εμβρυομεταφορά, τι θέλεις να δεις?

Papaki εγώ έχω πρόβλημα με το λεπτό ενδομήτριο και ο γιατρός μου συνέστησε αυξημένη ποσότητα cyclacur (τουλάχιστον 9/day) καθώς για άγνωστο λόγο το σώμα μου δεν απορροφάει την οιστραδιόλη. Γι'αυτό ρωτάω τι τιμές είχατε οι υπόλοιπες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Δεν ήξερα ότι υπάρχει και τράπεζα δωρεάς ωαρίων πρώτη φορά το ακούω.... Θέλεις να μου πεις λίγο το κόστος; αν δεν θέλεις εδώ στείλε μου PM και σε ποιο κέντρο το έκανες... 

Ναι υπαρχει.....

λογικα το καθε κεντρο εχει τη δικη τ......

εγω εδωσα 4500 στο Ακεσω......

τα ιδια χρήματα ειχα δωσει και την προηγούμενη φορα που ειχαμε δότρια.....

βασικα μ ειχαν πει οτι θα παίρναμε 4 βλαστοκυστες άριστες.......

και την μερα της ετ έμαθα οτι ειχαμε 3.........

μακαρι αυτες οι δυο π βάλαμε να ειναι οι τυχερές και να μην χρειαστει αμεσα η αλλη μια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

Ναι υπαρχει.....

λογικα το καθε κεντρο εχει τη δικη τ......

εγω εδωσα 4500 στο Ακεσω......

τα ιδια χρήματα ειχα δωσει και την προηγούμενη φορα που ειχαμε δότρια.....

βασικα μ ειχαν πει οτι θα παίρναμε 4 βλαστοκυστες άριστες.......

και την μερα της ετ έμαθα οτι ειχαμε 3.........

μακαρι αυτες οι δυο π βάλαμε να ειναι οι τυχερές και να μην χρειαστει αμεσα η αλλη μια....

Και εσύ στον Τσιριγώτη το μάγο; και οι άλλες οι προσπάθειες που έκανες μαζί του ήταν με τα δανεικά; Καλά δεν έχει αφήσει η γυναίκα που να μην την εχει γκαστρώσει... χαχαχαχα καλομελέτα και έρχεται και η σειρά σου... Πότε έχεις χοριακή;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Και εσύ στον Τσιριγώτη το μάγο; και οι άλλες οι προσπάθειες που έκανες μαζί του ήταν με τα δανεικά; Καλά δεν έχει αφήσει η γυναίκα που να μην την εχει γκαστρώσει... χαχαχαχα καλομελέτα και έρχεται και η σειρά σου... Πότε έχεις χοριακή;

Χαχαχχαχα.......

εγω ειμαι στον Μακρακη.....

εχω ακουσει και για αυτον τα καλυτερα..............

ειναι στο ιδιο κεντρο και φαινεται πολυ ΑΝΘΡΩΠΟΣ......

ΧΑΧΑΧΑΧ

Μακαρι.....

την αλλη δευτερα εχω χοριακη..... 15/6 αν δν κανω λάθος.......

απλα θα εχω τα αποτελέσματα μια μερα μετα....

γιατι μενω επαρχία.....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, GatoulaM είπε:

Χαχαχχαχα.......

εγω ειμαι στον Μακρακη.....

εχω ακουσει και για αυτον τα καλυτερα..............

ειναι στο ιδιο κεντρο και φαινεται πολυ ΑΝΘΡΩΠΟΣ......

ΧΑΧΑΧΑΧ

Μακαρι.....

την αλλη δευτερα εχω χοριακη..... 15/6 αν δν κανω λάθος.......

απλα θα εχω τα αποτελέσματα μια μερα μετα....

γιατι μενω επαρχία.....

Έλα σου εύχομαι με δίδυμα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, GatoulaM said:

Χαχαχχαχα.......

εγω ειμαι στον Μακρακη.....

εχω ακουσει και για αυτον τα καλυτερα..............

ειναι στο ιδιο κεντρο και φαινεται πολυ ΑΝΘΡΩΠΟΣ......

ΧΑΧΑΧΑΧ

Μακαρι.....

την αλλη δευτερα εχω χοριακη..... 15/6 αν δν κανω λάθος.......

απλα θα εχω τα αποτελέσματα μια μερα μετα....

γιατι μενω επαρχία.....

Χάρη στο Μακράκη έκανε μία πολύ καλή μου φίλη το παιδάκι της. Είχα πάει να τον δω, να πάρω μία γνώμη στην αρχή της δικής μου ιστορίας. Και εγώ αυτή την εικόνα έχω. Πολύ καλός επιστήμονας και πολύ καλός άνθρωπος. 

Σου εύχομαι μία μεγάλη χοριακή!  Κουράγιο μέχρι την επόμενη εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αννέτα said:

Papaki εγώ έχω πρόβλημα με το λεπτό ενδομήτριο και ο γιατρός μου συνέστησε αυξημένη ποσότητα cyclacur (τουλάχιστον 9/day) καθώς για άγνωστο λόγο το σώμα μου δεν απορροφάει την οιστραδιόλη. Γι'αυτό ρωτάω τι τιμές είχατε οι υπόλοιπες.

Εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι δεν απορροφάει τόσο το χάπι κάποιες φορές γιατί περνάει από το στομάχι. Έπαιρνα εκτός από 6 cyclacur και αυτοκόλλητο dermestril που γίνεται απορρόφηση από το δέρμα. Δε νομίζω ότι έκανα εξετάσεις πριν την εμβρυομεταφορά.

@GatoulaM με το καλό! Κι εγώ εκεί ήμουν και μόλις κοίμησα τη μικρή!!!:wink:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αννέτα είπε:

Papaki εγώ έχω πρόβλημα με το λεπτό ενδομήτριο και ο γιατρός μου συνέστησε αυξημένη ποσότητα cyclacur (τουλάχιστον 9/day) καθώς για άγνωστο λόγο το σώμα μου δεν απορροφάει την οιστραδιόλη. Γι'αυτό ρωτάω τι τιμές είχατε οι υπόλοιπες.

9 σικλακουρ επερνα κ εγώ αλλά πυτε πω εγώ μέτρησα πριν την μεταφορά 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

9 σικλακουρ επερνα κ εγώ αλλά πυτε πω εγώ μέτρησα πριν την μεταφορά 

Rafaelatarzan ευχαριστώ για την πληροφορία. Είχες κι εσύ θέμα με ενδομήτριο;  Από τη δεύτερη μέρα του κύκλου έπαιρνες 9 cyclacur ή τα αυξησατε σταδιακά; Επίσης όλα από το στόμα ή κολπικά; και για πόσο διάστημα τα πήρες;

Συγνώμη για το πρήξιμο, αλλά συλλέγω πληροφορίες

Just now, Clue είπε:

Εμένα μου είχε πει ο γιατρός ότι δεν απορροφάει τόσο το χάπι κάποιες φορές γιατί περνάει από το στομάχι. Έπαιρνα εκτός από 6 cyclacur και αυτοκόλλητο dermestril που γίνεται απορρόφηση από το δέρμα. Δε νομίζω ότι έκανα εξετάσεις πριν την εμβρυομεταφορά.

@GatoulaM με το καλό! Κι εγώ εκεί ήμουν και μόλις κοίμησα τη μικρή!!!:wink:

Clue ευχαριστώ

Dermestril έπαιρνες από την αρχή του κυκλου με τα cyclacur? μήπως θυμάσαι των πόσο 50 ή 100;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννέτα είπε:

Rafaelatarzan ευχαριστώ για την πληροφορία. Είχες κι εσύ θέμα με ενδομήτριο;  Από τη δεύτερη μέρα του κύκλου έπαιρνες 9 cyclacur ή τα αυξησατε σταδιακά; Επίσης όλα από το στόμα ή κολπικά; και για πόσο διάστημα τα πήρες;

Συγνώμη για το πρήξιμο, αλλά συλλέγω πληροφορίες

Clue ευχαριστώ

Dermestril έπαιρνες από την αρχή του κυκλου με τα cyclacur? μήπως θυμάσαι των πόσο 50 ή 100;

Ευχαριστώ

είχα κ μάλιστα μεγάλο.. ξεκίνησα με 4 ενδομητριο φαντασου . 

ξεκίνησα τα σικλακουρ 1 πρωί ένα βράδυ για 2 μέρες μετά πήγαν 2 πρωί 2 βράδυ για 3 μέρες κ μετά 3 πρωί 3 μεσημέρι βράδυ έως κ την 10 βδομάδα....α επίσης έβαζα κ ντερμιστιλ  τον 50 ...2 κ τα άλλαζα πέρα πάρα μέρα..αυτά τα πήρα 1 βδομάδα πριν την μεταφορα κ τα έκοψα όταν έβαλα τα έμβρυα...

έκανα μεταφορά με 10.5 ενδομητριο αλλα με 1 στρώσει....

Just now, Rafaelatarzan είπε:

είχα κ μάλιστα μεγάλο.. ξεκίνησα με 4 ενδομητριο φαντασου . 

ξεκίνησα τα σικλακουρ 1 πρωί ένα βράδυ για 2 μέρες μετά πήγαν 2 πρωί 2 βράδυ για 3 μέρες κ μετά 3 πρωί 3 μεσημέρι βράδυ έως κ την 10 βδομάδα....α επίσης έβαζα κ ντερμιστιλ  τον 50 ...2 κ τα άλλαζα πέρα πάρα μέρα..αυτά τα πήρα 1 βδομάδα πριν την μεταφορα κ τα έκοψα όταν έβαλα τα έμβρυα...

έκανα μεταφορά με 10.5 ενδομητριο αλλα με 1 στρώσει....

Όλα τα σικλακουρ από το στόμα 

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Αννέτα είπε:

Μαίρη καλησπέρα,

Επειδή φαίνεσαι γνώστης του αντικειμένου, μήπως θυμάσαι τι τιμή οιστραδιόλης (Ε2) είχες λίγο πριν την εμβρυομεταφορά;

Ευχαριστώ

Τουτούνι από την αρχή της προσπάθειας έπαιρνες 6 cyclacur και 2 dermestril και αν ναι θα συνεχίσεις με την ίδια αναλογία μέχρι την εμβρυομεταφορά;

Σ'ευχαριστώ και πολύ πολύ καλή επιτυχία

Ναι, απ' την αρχή επαιρνα 6 σικλακουρ και πριν μια βδομάδα μου έδωσε τα αυτοκόλλητα των 50 τα οποία και θα συνεχίσω και μετά την εμβρυομεταφορα! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

είχα κ μάλιστα μεγάλο.. ξεκίνησα με 4 ενδομητριο φαντασου . 

ξεκίνησα τα σικλακουρ 1 πρωί ένα βράδυ για 2 μέρες μετά πήγαν 2 πρωί 2 βράδυ για 3 μέρες κ μετά 3 πρωί 3 μεσημέρι βράδυ έως κ την 10 βδομάδα....α επίσης έβαζα κ ντερμιστιλ  τον 50 ...2 κ τα άλλαζα πέρα πάρα μέρα..αυτά τα πήρα 1 βδομάδα πριν την μεταφορα κ τα έκοψα όταν έβαλα τα έμβρυα...

έκανα μεταφορά με 10.5 ενδομητριο αλλα με 1 στρώσει....

 

Σ' ευχαριστώ πολύ Rafaeltarzan

7 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Ναι, απ' την αρχή επαιρνα 6 σικλακουρ και πριν μια βδομάδα μου έδωσε τα αυτοκόλλητα των 50 τα οποία και θα συνεχίσω και μετά την εμβρυομεταφορα! 

Σ' ευχαριστώ πολύ Τουτούνι και καλή επιτυχία

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννέτα είπε:

Σ' ευχαριστώ πολύ Rafaeltarzan

Σ' ευχαριστώ πολύ Τουτούνι και καλή επιτυχία

Καλημέρα....να σαι καλά αγαπη μ κ καληωσ επυτυχια..όλα θα γίνουν κ ΝΙΚΉΤΡΙΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Κ ΜΟΝΟ ΕΣΥ 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Καλημέρα....να σαι καλά αγαπη μ κ καληωσ επυτυχια..όλα θα γίνουν κ ΝΙΚΉΤΡΙΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ Κ ΜΟΝΟ ΕΣΥ 

Rafaelatarzan τα cyclacur τα έπαιρνες όλα από το στόμα ή και κολπικά;

Ευχαριστώ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Έλα σου εύχομαι με δίδυμα!!

@Ydroxoos76 το 2020 να εχουμε ολες φουσκοκοιλιτσες ....!!! @Andri M Μακαρι να ειμαι και εγω τυχερή...................... @Clue μου να χαιρεσαι το μπεμπακι σ........

σημερα κοριτσια 4η μερα ετ και ξυπνούσα απο τους πόνους στη μεση....

ολο στριφογυριζα....... εχω και ενα σφιξιματακι στο στήθος ποτε ποτε......

δν ξερω αν ειναι συμπτώματα αυτα.....

μακαρι ν ειναι για καλο........

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...