Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 36 λεπτά , Giouli36 είπε:

      Καλησπέρα κοριτσι μου!!Εμάς μας βοήθησαν πολύ οι profertil, είχαμε κατακερματισμο και ολιγοασθενοτερατοσπερμια και τελικά συλλάβαμε φυσιολογικα!Βέβαια είναι πανάκριβες αλλα θεωρώ ότι μας βοηθήσανε πολυ!!!Πως είναι η μπουμπου σου??Με το καλό εύχομαι το δευτερο όσο το δυνατόν συντομότερα και ανώδυνα!!!!!!

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μια χαρά είναι η μπέμπα,μεγάλωσε πολύ,18μηνων τώρα πια❤️ Να χαίρεσαι και εσύ το παιδάκι σου❤️

      Ο άντρας μου έχει ολιγοσπερμια και ο γιατρός μας είπε πως οι βιταμίνες θα βοηθήσουν,απλα έχω τρομάξει με τις τιμές,είναι πανάκριβες..Δεν το γλιτώνουμε το 200€

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αμ δεν την βλέπεις τι λεει???? εγω εκανα αμαν με αυτά που έπαθε η μικρη να κανει διπλες για να την φαω κ η Μαίρη  την τρώει ο ποπος για ξύλο μ φαινεται...

Εμένα μου αρέσουν πολύ οι δίπλες πάντως! 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 είπε:

Μου πέφτει λίγο μακρυά αλλιώς θα τη ζαχαρωνα! 

Εμενα παλι μ αρεσουν τα μικροσκοπικα αδυνατα μωρα. Που να μην τρωνε πολυ πολυ κ να εχουν σιλουετα. Κι εγω παντα προσεχα τι ετρωγα με αυστηρα κριτηρια. Μου λεει ο αντρας μου, δεν θα λες του παιδιου μακακιες με τα φαγητα κ να το αφηνεις να τρωει γιατι θα του κανεις ψυχολογικα.

Κι επειδη αυτο το μωρο το περιμενα πως κ πως θα μαθω ν μ αρεσουν τ αφρατα μωρακια σαν αυτα στις διαφημισεις:)

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Εγω παντως τη δικια μου θα τη στρωσω στη διαιτα, γιατι οχι μισελιν, γκοτζιλα θα γινει σε λιγο:lol:

ασε το παιδι να φαει κακουργα μανα σ λεω..ολα θα τις τα παώ όταν μεγαλωσει να ξες....κ γω μοντέλο ηθελα να την αφησω κ τωρα 3 μηνων τρώει κ σκάει  κ εχει κρεμάσει προγουλη λ δεν προλαβαίνω τα γαλατα σ λεω...

κ ετσι σαν χαζομαμα που ειμαι σημερα τις φορεσα λεοπαρ σορτς με φουφουλα στο κωλι της κ τιράντες κ απο πανω μπεζ ανοιχτο μπλούζι στους ώμους....μιλαμε γοριλακι σκετο...θα παμε βολτα γιαυτό...την περιμένει  ο γιατρος μ να την δει καθε βδομαδα...εχει παθει ερωτα...αχαχχαχαχαχα

α κ επίσης  κορδέλα με δαντελα κ φιόγκο μπεζ πιο μεγαλο απο αυτη..

  • Μου αρέσει 5
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ειναι σημαντικο να εισαι ηρεμη, με αγχος δεν προχωραει τιποτα

4,5 κιλα εβαλα. κι αυτος μου ειπε οτι ειναι πιο ασφαλης η καισαρικη. Σ ευχαριτω πολυ. Εσυ ποσων εβδ. εισαι τωρα με τα μωρα σου?

Πόσοοοοο??4,5?? Ωχχχ για αυτοκτονία με βλέπω γιατί τωρα μπήκα στον 5ο κ εχω βάλει ήδη 4!!!Θέλω να κλάψω τώρα:blink:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Πόσοοοοο??4,5?? Ωχχχ για αυτοκτονία με βλέπω γιατί τωρα μπήκα στον 5ο κ εχω βάλει ήδη 4!!!Θέλω να κλάψω τώρα:blink:

Καλε εσυ εχεις διδυμα. Κι εγω με διδυμα ετσι θα ημουν


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

ασε το παιδι να φαει κακουργα μανα σ λεω..ολα θα τις τα παώ όταν μεγαλωσει να ξες....κ γω μοντέλο ηθελα να την αφησω κ τωρα 3 μηνων τρώει κ σκάει  κ εχει κρεμάσει προγουλη λ δεν προλαβαίνω τα γαλατα σ λεω...

κ ετσι σαν χαζομαμα που ειμαι σημερα τις φορεσα λεοπαρ σορτς με φουφουλα στο κωλι της κ τιράντες κ απο πανω μπεζ ανοιχτο μπλούζι στους ώμους....μιλαμε γοριλακι σκετο...θα παμε βολτα γιαυτό...την περιμένει  ο γιατρος μ να την δει καθε βδομαδα...εχει παθει ερωτα...αχαχχαχαχαχα

α κ επίσης  κορδέλα με δαντελα κ φιόγκο μπεζ πιο μεγαλο απο αυτη..

Αχ, Παναγια μου, ο κοκοβιος ειναι ζαχαρωτο τελειως!Ε, ναι αρχισαν να μ αρεσουν οι διπλες κ τα αφρατα μωρα, μιαμ μιαμ:D

Just now, Papy είπε:

Θα το δεχτώ γιατί με συμφέρει χαχαχα

Αν παρεις αλλα 5 θα εισαι μια χαρα

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Αχ, Παναγια μου, ο κοκοβιος ειναι ζαχαρωτο τελειως!Ε, ναι αρχισαν να μ αρεσουν οι διπλες κ τα αφρατα μωρα, μιαμ μιαμ:D

α να γεια σ τωρα μιλας σωστα.. ξερεις το ωραια φιλια δίνεις κατω στο λαιμο που ψάχνεις να τον βρεις από την δίπλα???? εκει θα μείνεις επιτόπου απο αγαπη θα το δεις...μουρλια σ λεω ...χωνω την μουρη μεσα κ την μυριζω ολη μερα....κ αυτη νευριάζει κ μ τραβαει τα μαλλια...τσοκλανακι μεγαλο εχει γινει ο κοκοβιος ....μιλαμε η δεξια μερια με χεο τσουρομαδισει 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

α να γεια σ τωρα μιλας σωστα.. ξερεις το ωραια φιλια δίνεις κατω στο λαιμο που ψάχνεις να τον βρεις από την δίπλα???? εκει θα μείνεις επιτόπου απο αγαπη θα το δεις...μουρλια σ λεω ...χωνω την μουρη μεσα κ την μυριζω ολη μερα....κ αυτη νευριάζει κ μ τραβαει τα μαλλια...τσοκλανακι μεγαλο εχει γινει ο κοκοβιος ....μιλαμε η δεξια μερια με χεο τσουρομαδισει 

 

Μα τι κοκοβιος ειναι τελωσπαντων? Αρχισε απο τωρα να τραβαει μαλλια? Καλε τελειο μωρο, πως να μη θες να το φας, εδω εμεις το λιγουρευομαστε!

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μα τι κοκοβιος ειναι τελωσπαντων? Αρχισε απο τωρα να τραβαει μαλλια? Καλε τελειο μωρο, πως να μη θες να το φας, εδω εμεις το λιγουρευομαστε!

ακριβως τραβαει κ πολυ μαλιστα...κ δεν το περιμενα κιολας λογο προωροτητας...ολς τα βαζει στο στομα πλεον...χαλια γινεται με σάλια η σαλιαρο...ετοιμασου σ λεω φιλη ετοιμασου 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...