Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Όλα μια λακούβα σε αυτή την χώρα. Το καλό είναι ότι οδηγώ εγώ πάμε μαζί (και εγώ δάσκαλος μας έφαγε η εκπαίδευση . Μα συγνώμη η μόνιμη δασκάλα έχει αναρ άδεια για όλα η αναπληρώτρια έχει μήτρα από τα lidl 😅😅 ήθελα να ξέρω τους νόμους τουσ διαβάζουν;  Καλά τα ηρεμιστικά τα βλέπω σιγά σιγά αχααχαχαχα η γιατρός είπε όλα μια χαρά με το μωρό μια μικρή αποκόλληση βλέπω όχι λακούβες και τραντάγματα 

      Ναι είναι μεγάλη αδικία οι αναρρωτικες αναπληρωτων σε σύγκριση με μονίμων. Είχαν πει θα τα εξισωναν αλλά ακόμα τίποτα.... αν οδηγείς εσύ νομίζω μια χαρά....θα πηγαίνεις αργά θα αποφεύγεις λακουβες και στο σχολειο δε θα κάνει τίποτα να κάθεται σαν πατριάρχης 😁. Προσοχή στις ιώσεις και τον πυρετό στο σχολειο...καλό είναι να μην ανεβάσουμε πυρετό στο 1ο τριμηνο ειδικά. Να φοράτε μάσκα. Στο δημοτικό κολλάς εύκολα. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

8 hours ago, Papy said:

Έχεις πολύ ωραία στάση ζωής κ τα μωρά σου θα είναι πολύ τυχερά με τέτοια μανούλα!!!Νομίζω ότι η συντριπτική πλειοψηφία των κοριτσιών που μπήκαμε σ'αυτό το κανάλι έχουμε περάσει μια μαύρη περίοδο..Το αισιόδοξο όμως είναι ότι κάποια στιγμή αυτό γίνεται παρελθόν κ μάλιστα κατά έναν μαγικό τρόπο επιτυγχάνεται κ ο στόχος!! Δεν υπάρχει καλύτερο συναίσθημα κ εσύ κουκλίτσα είσαι πολύ κοντά στο να το νιώσεις κ στο εύχομαι ολόψυχα

Αχ μακάρι να πάνε όλα καλά στο τέλος και για μένα!Σ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,μου δίνουν κουράγιο!

Mε το καλό να υποδεχτείς κι εσύ τα μωράκια σου!

:wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Papaki@ είπε:

να σου πω την αλήθεια επειδή έχω μεγάλο στήθος οι φλέβες φαινότανε πάντα... αχ βρε κορίτσι μου εγω εχω καλο προαισθημα για εσενα!

Εμένα πρώτη φορά συμβαίνει αυτό, γι αυτό χθες αναθαρρησε. Κι εγώ μεγάλο στήθος έχω, ποτέ δε φαίνονταν. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Εμένα πρώτη φορά συμβαίνει αυτό, γι αυτό χθες αναθαρρησε. Κι εγώ μεγάλο στήθος έχω, ποτέ δε φαίνονταν. 

αγαπημενη μου Thia!! αν εισαι εγκυος κακομοιρα μου θα ερθω να σε βρω να ξέρεις που μενεις!! χαχαχα

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

αγαπημενη μου Thia!! αν εισαι εγκυος κακομοιρα μου θα ερθω να σε βρω να ξέρεις που μενεις!! χαχαχα

Κοριτσάκι θα έδειχνε το τεστ. 

Αυτή τη φορά έγινε σωστά. Κάτι υπάρχει. Η σε εμένα η στην άλλη πλευρά η ήμουν άτυχη. Μιλάμε για πολύ μούτζα. Όσες ξέρω, με την πρώτη έπιασαν ΙΑΚ. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 είπε:

Κοριτσάκι θα έδειχνε το τεστ. 

Αυτή τη φορά έγινε σωστά. Κάτι υπάρχει. Η σε εμένα η στην άλλη πλευρά η ήμουν άτυχη. Μιλάμε για πολύ μούτζα. Όσες ξέρω, με την πρώτη έπιασαν ΙΑΚ. 

Καλο μου εγώ έκανα δυο και παω για τρίτη... Μην σκέφτεσαι αρνητικά ακόμη... :x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κοριτσάκι θα έδειχνε το τεστ. 

Αυτή τη φορά έγινε σωστά. Κάτι υπάρχει. Η σε εμένα η στην άλλη πλευρά η ήμουν άτυχη. Μιλάμε για πολύ μούτζα. Όσες ξέρω, με την πρώτη έπιασαν ΙΑΚ. 

εκανες κι αλλο? δεν το καταλαβα αυτο!


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Δεν είναι λάθος 

Θα έδειχνε έστω Κ με αυτά τα ούρα 

Ναι έχω δυο αλλά ΔΕΝ πρόκειται να τα βαλω αν δε βρω τι φταίει.

Κορίτσι το ότι είναι με δανεικά δεν σημαίνει 100% επιτυχία και εγώ η πρώτη χοριακη αρνητικό ειταν . Εννοείται θα δεις τι άλλο δεν έχεις κάνει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Κορίτσι το ότι είναι με δανεικά δεν σημαίνει 100% επιτυχία και εγώ η πρώτη χοριακη αρνητικό ειταν . Εννοείται θα δεις τι άλλο δεν έχεις κάνει 

Εσένα τι έφταιξε την πρώτη φορά? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επίσης υπάρχει κάποια κοπέλα που πέτυχε στο Ιακεντρο Αθήνας με την δεύτερη? 

Γιατι δεν ρώτησα κόστος. 

Just now, ba_lily είπε:

Απλά δεν έπιασε. Κάνεις δεν ξέρει τι γίνεται εκεί μέσα ούτε ο γιατρός 

Έκανες κάτι διαφορετικό? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έκανα υστεροσκοπηση το Μάρτιο. Βέβαια και στην προιγουμενι είχα κάνει 5 μήνες πριν. Στη δεύτερη έκανα καταστολή με arvekap που δεν είχα κάνει στη πρώτη και έξτρα από όλα τα φάρμακα που επερνα πήρα και κορτιζόνη. Τίποτα άλλο. Α και η πρώτη έμβρυομεταφορα έγινε 21η μέρα ενω τώρα 18η 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Έκανα υστεροσκοπηση το Μάρτιο. Βέβαια και στην προιγουμενι είχα κάνει 5 μήνες πριν. Στη δεύτερη έκανα καταστολή με arvekap που δεν είχα κάνει στη πρώτη και έξτρα από όλα τα φάρμακα που επερνα πήρα και κορτιζόνη. Τίποτα άλλο. Α και η πρώτη έμβρυομεταφορα έγινε 21η μέρα ενω τώρα 18η 

Κι εγώ 18η εκανα

Έγιναν όλα πολύ προσεχτικά και σωστα

Το μόνο που μου αύξησε δόση προγεστερονης γιατί οι εξετάσεις μου έδειξαν ότι δεν υπήρχε καλη απορρόφηση. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Thia1985 είπε:

Καλημέρα! 

Πήγα την έκανα, μετά της 3 θα ξέρω, λέω της κοπέλας δε μπορείτε να βάλετε επείγον?? Μου λέει βάζω τώρα δεν ξέρω, μην ανησυχείτε όμως της λέω κοίτα να δεις, είναι η πέμπτη εμβρυομεταφορα μου, θα φτάσει το σκατο στον αστράγαλο ως εκείνη την ωρα.

Ο άντρας μου μου λεει θα ναι θετικό, τον προετοιμαζα λίγο εχθές, δε μπορώ να πω τη χαζομάρα που έκανα. 

Α, σήμερα έτρεμε το χέρι μου Κ στη χοριακη, η αιμοληπτρια με ξέρει διότι κάνω όλες μα όλες τις εξετάσεις μου εκεί Κ μου λέει βρε, χαλάρωσε. Με φοβάσαι? Για να με κάνει να γελάσω. 

Δε με ξέρεις τόσο καιρό? Πότε σε πονεσα? Και της λέω το αποτέλεσμα πονάει όχι εσύ. 

Έχει κάνει κι αυτή δυο παιδάκια με εξωσωματική. 

Η κόρη της δίνει φέτος Πανελλήνιες, τα κατάφερε με την έβδομη προσπάθεια στην κόρη Κ με την πρώτη στο γιο! 

Και μου λέει πάντα, αν κ σε νιώθω όσο δε πάει, είναι Κ η ψυχολογία μεγάλο θέμα στην εξωσωματική. Ο γιος μου είναι το ένα Κ μοναδικό ωάριο του κύκλου μου τότε, χωρίς διέγερση, με την πρώτη προσπάθεια. Η κόρη μου από διέγερση, τετάρτη κατά σειρά Κ η έβδομη εμβρυομεταφορα μου. 

Καλά αποτελέσματα με μια τέλεια χοριακη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...