Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Καλα δεν έβρισκες ενα εργαστηριο που τα βγαζει σε δυο ωρες;;;; 

Καλα αποτελέσματα σου ευχομαι με μια τελεια τετραψηφια χοριακη!!!

Ευχαριστώ πολύ! 

Πήγα στο ιατροπολις που εμπιστεύομαι, έχει εδώ συνοικιακά αλλά δεν έχω ξαναπάει Κ δεν ξέρω.. 

Επίσης δεν ήθελα να απομακρυνθώ πολύ από το σπίτι μου, να πήγαινα πχ σε κάποιο νοσοκομείο. Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου αλλά δεν το πιστεύω. Στο μεταξύ έχω ακόμη ένα τεστ από τα Λίντλ που λέει Κ η Μαίρη Κ σκέφτομαι να το κατουρήσω έτσι για το γαμωτο! 

Πιο πολύ με στεναχωρεί ο άντρας μου που το θεωρεί σίγουρο Κ χθες που τον ψιλοπροετοιμαζα μου πε οχι, αυτή τη φορά έγιναν όλα σωστά, θα είσαι! Τόση σιγουριά. 

Ίσως για να μου δωσει θάρρος ίσως Κ να το πιστεύει πραγματικά, δεν ξέρω. 

Just now, Καντι είπε:

Καλα δεν έβρισκες ενα εργαστηριο που τα βγαζει σε δυο ωρες;;;; 

Καλα αποτελέσματα σου ευχομαι με μια τελεια τετραψηφια χοριακη!!!

Ξέρεις τι μου θυμίζεις ε; Τις χοντρές απο το εισαι το Ταίρι μου Στέλλα - Τούλα που χάζευαν τον Νίκο που πήγαινε  απέναντι απο το ατελιέ γυμναστήριο!

Να σαι καλά γελασα

Έχω πάλι χαζεύω ένα μικρό το πολύ τριών ετών. Τι να κάνω κοπελιά, αφού δεν έχω δικό μου, χαζεύω τα ξένα!! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Ευχαριστώ πολύ! 

Πήγα στο ιατροπολις που εμπιστεύομαι, έχει εδώ συνοικιακά αλλά δεν έχω ξαναπάει Κ δεν ξέρω.. 

Επίσης δεν ήθελα να απομακρυνθώ πολύ από το σπίτι μου, να πήγαινα πχ σε κάποιο νοσοκομείο. Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου αλλά δεν το πιστεύω. Στο μεταξύ έχω ακόμη ένα τεστ από τα Λίντλ που λέει Κ η Μαίρη Κ σκέφτομαι να το κατουρήσω έτσι για το γαμωτο! 

Πιο πολύ με στεναχωρεί ο άντρας μου που το θεωρεί σίγουρο Κ χθες που τον ψιλοπροετοιμαζα μου πε οχι, αυτή τη φορά έγιναν όλα σωστά, θα είσαι! Τόση σιγουριά. 

Ίσως για να μου δωσει θάρρος ίσως Κ να το πιστεύει πραγματικά, δεν ξέρω. 

Πιο νοσοκομειο καλε, ; για τα συνοικιακά λέμε. Τι θεμα εμπιστοσύνης τίθεται πριν την βιοϊατρική και το ιατροπολις ποιος έβγαζε όλου του κόσμου τις εξετασεις. Μην τρελαθούμε.

 Α δεν ειναι όντως απο τα λιντλ το τεστ;  δεν το έπιασα , νόμιζα οτι απο εκεί ηταν. Α ρε Μαίρη πολυ πετυχημένο!

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Πιο νοσοκομειο καλε, ; για τα συνοικιακά λέμε. Τι θεμα εμπιστοσύνης τίθεται πριν την βιοϊατρική και το ιατροπολις ποιος έβγαζε όλου του κόσμου τις εξετασεις. Μην τρελαθούμε.

 Α δεν ειναι όντως απο τα λιντλ το τεστ;  δεν το έπιασα , νόμιζα οτι απο εκεί ηταν. Α ρε Μαίρη πολυ πετυχημένο!

Ναι καλέ,  δεν είναι από τα Λίντλ από συνοικιακό φαρμακείο είναι. 

Το κατούρησα, Οκ, όχι με πρωινά ουρα αλλά αρνητικό. Απλά περιμένω και την κουλούρα της χοριακης τώρα. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ναι καλέ,  δεν είναι από τα Λίντλ από συνοικιακό φαρμακείο είναι. 

κάνει frangais  με λιντ ομως????? ΜΑΙΡΗΗΗΗΗΗΗ ΞΥΠΝΑ ΜΑΡΗ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ Κ ΑΛΛΑ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ναι καλέ,  δεν είναι από τα Λίντλ από συνοικιακό φαρμακείο είναι. 

Το κατούρησα, Οκ, όχι με πρωινά ουρα αλλά αρνητικό. Απλά περιμένω και την κουλούρα της χοριακης τώρα. 

Εσύ Κάντι γιατί γελάς?? 

Σε ποτηράκι αυτή τη φορά Κ το βούτηξα μέσα. Σε καμμια ώρα θα τους πάρω να μου πουν αποτέλεσμα, σιγά μη θέλει τόσες ώρες. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thia1985 είπε:

Εσύ Κάντι γιατί γελάς?? 

Σε ποτηράκι αυτή τη φορά Κ το βούτηξα μέσα. Σε καμμια ώρα θα τους πάρω να μου πουν αποτέλεσμα, σιγά μη θέλει τόσες ώρες. 

νσ τους παρεις θα σκάσουμε κ μεις μαζι σ...ασε το κατουρημα σ λεω με τα ποτηρια...παρε τηλ ..πιεσε τους αφου σε ξερουν κιολας μια χαρα...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ο άντρας μου είναι σίγουρος για το θετικό Κι εγώ στεναχωριέμαι .Του λέω κρατα μικρό καλάθι σε παρακαλω πολύ Κ μου λέει είχαμε άριστα έμβρυα, άριστη μήτρα, οι εξετάσεις τέλειες, το πρόσωπο σου πρώτη φορά λάμπει, οι φλέβες στο στήθος. 

Εγώ όμως νιώθω ότι δεν... 

Καλημέρα σου και καλή επιτυχία κοπέλα μου.. :x

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

@Thia1985 καλή επιτυχία κορίτσι με μια τεράστια χοριακη 

Κορίτσι μου ευχαριστώ αλλά μόλις κατούρησα κανονικά κ σε ποτηράκι το τεστ κ ήταν αρνητικό. Οκ της Τρίτης έγινε λάθος, αν ήμουν θα έδειχνε τώρα 13η ημέρα. 

Just now, Chrisla είπε:

Καλημέρα σου και καλή επιτυχία κοπέλα μου.. :x

Περιμένω την επίσημη κουλούρα. Το θέμα είναι από εδώ Κ στο εξής τι ψάχνω? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Εσύ Κάντι γιατί γελάς?? 

Σε ποτηράκι αυτή τη φορά Κ το βούτηξα μέσα. Σε καμμια ώρα θα τους πάρω να μου πουν αποτέλεσμα, σιγά μη θέλει τόσες ώρες. 

Όχι δεν γελάω, η πρώτη δημοσίευση που ανάρτησες έγραφε μονο οτι το τεστ δεν ειναι απο τα λιντλ αλλα απο συνοικιακό φαρμακείο. Εκεί πηγε φατσούλα με το γέλιο.

 Μετα εκανες συγχώνευση οτι εκανες  δεύτερο τεστ. Και φάτσα παρέμεινε. Την απέσυρα φυσικα.

 Δεν κανω λάθος ετσι δεν εγινε;

 Για να μην παρεξηγούμαστε.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Όχι δεν γελάω, η πρώτη δημοσίευση που ανάρτησες έγραφε μονο οτι το τεστ δεν ειναι απο τα λιντλ αλλα απο συνοικιακό φαρμακείο. Εκεί πηγε φατσούλα με το γέλιο.

 Μετα εκανες συγχώνευση οτι εκανες  δεύτερο τεστ. Και φάτσα παρέμεινε. Την απέσυρα φυσικα.

 Δεν κανω λάθος ετσι δεν εγινε;

 Για να μην παρεξηγούμαστε.

Ναι καλε

Χαριτολογώντας στο πα, λέω θα γελάει γιατί θα νομίζει ότι πάλι έτρεμε το χέρι μου. 

Έχεις πμ


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

@Thia1985 εύχομαι το τεστ να είναι λάθος. Θα περιμένουμε τα νέα σου. Έχεις αλλά εμβυακια στη κατάψυξη? 

Δεν είναι λάθος 

Θα έδειχνε έστω Κ με αυτά τα ούρα 

Ναι έχω δυο αλλά ΔΕΝ πρόκειται να τα βαλω αν δε βρω τι φταίει.


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Είχες θέματα με φλέβες? 

Προσπαθώ λίγο να καταλάβω, ξέρω κάθε κοπέλα είναι διαφορετική, η κολλητή μου πχ που έκανε κι εκείνη με εξωσωματική, στο θετικό ήταν όπως εγω, διάβασα όμως ότι δημιουργούνται στον τρίτο μήνα κύησης όταν προετοιμαζεται το στήθος να παράξει γάλα. 

Ξέρω, ψαχνομαι μες την τούρλα του Σαββάτου, είναι θέμα ωρών αλλά αν δεν είμαι, πολύ με παίζει ο Άπω πάνω. Πρώτη φορά πρόσωπο που λαμπει(μονο δροτσιλες από ιδρωτα) και πρώτη φορά φλέβες. 

να σου πω την αλήθεια επειδή έχω μεγάλο στήθος οι φλέβες φαινότανε πάντα... αχ βρε κορίτσι μου εγω εχω καλο προαισθημα για εσενα!


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...