Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

      Και εγώ κάποια θρόμβωση έπαθα και δεν αιματονωταν καλά το μωρό στη δεξιά πλευρά. Μέχρι τότε είχα κάνει β επιπέδου και ντοπλερ και κανένας γιατρός δεν είχε δει τίποτα (πχ είχε ένα νεφρό). Επίσης έκανα αντιπηκτικες τις οποίες είχα σταματήσει στο ενδιάμεσο για κανένα δίμηνο. Η ξαδέρφη σου έκανε; Η γενετιστρια μου είπε ότι και όλο το διάστημα να έκανα, αν ήταν να το παθω, θα το πάθαινα. Ήταν η πρώτη εξωσωματική και είχα θετικό τεστ. Έχουν περάσει 2 χρόνια και σε όλες τις επόμενες προσπαθεις, τίποτα!ας ελπίσουμε να συμβεί μες το 24!! Με το καλό τα διδυμακια σου!!γερά και καλότυχα να είναι ❤️❤️

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 said:

Ναι όντως μην ανησυχείς από τώρα για τίποτα

Είσαι σε πολύ καλά χέρια.. Θα κάνει το καλύτερο για σένα.. Κ αν αυτό είναι καισαρική αυτό θα γίνει.πιστεψε με όμως δε συγκρίνεται η καισαρική σου τότε με την τώρα.. Τώρα δε θα πονάς καθόλου.. γτ θα βλέπεις την πριγκίπισσα σου κ θα τα ξεχνάς όλα!!

Το πιστεύω αυτό που σου λεω γτ το έχω ζήσει!!!

@Mary H καλέ ναι συγκρίνεται η καισαρική σου στο εξωμήτριο με τώρα? Δε θα σε νοιάζει καθόλου :wub:

Θυμάμαι όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ ήσουν κοντά στην αυχενική νομίζω...πως πέρασε ο καιρός! Να πάνε όλα τέλεια να αντικρίσεις σύντομα το κοριτσάκι σου!

Just now, Thia1985 said:

Μωρε ας βγει κι ας μη μου μείνει τρίχα στο κεφάλι από το τσουρομαδημα. Λέω στην κοπέλα έχει βγει κ δε μου το λέτε, δε μπορεί, μου λέει όχι της κάνω σου λέω ότι θες, αριθμό ταυτότητας,ημερα γέννησής, ότι θες μόνο πες μου. Η απάντηση δεν έχει βγει. Λέω να είστε καλά? Έχω κάνει σοβαρές εξετάσεις και μου τις έχετε δώσει στο τετράωρο Κ όχι τη χοριακη??? Δηλαδή επίτηδες? Έχω κατουρήσει δύο τεστ εγώ αλλά το θέλω με τη βούλα! 

Έτσι της ειπα

Απαράδεκτοι τόσες ώρες να σε αφήνουν με την αγωνία...να ναι για καλό τουλάχιστον

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Ακριβως

Ένα ζευγάρι φιλικό γέννησε μωράκι με θέμα που έζησε λίγες μέρες κ πέθανε μετά, η κοπέλα Κ το χε γεννήσει με καισαρική Κ μωρό δεν είχε Κ τώρα έχει μια κοπελαρα,βγαζει τα μπούτια στο Φεης μπουκ

Ωχ, παρα πολυ δυσκολο αυτο, να μην τυχει σε καμια


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι ηταν τραγικη εμπειρια! Δεν θελω ουτε να το θυμαμαι. Μαλλον γι αυτο ειμαι καπως αναστατωμενη. Οι νοσηλευτριες μου ειχαν πει τοτε , η επομενη φορα που θα σε ξαναδουμε να ειναι σε γεννα:)

Ένα χρόνο πριν γεννήσω έκανα ένα μεγάλο χειρουργείο για να αφαιρέσουμε σάλπιγγες, την μια ωοθήκη, κύστες, ινομοιώματα -κατι μπάζα, κάτι παλιά έπιπλα...μόνο τέτοια δεν ειχα-. Με λαπαροτομη φυσικά. Τραγική εμπειρία. Πονουσα απίστευτα και για καιρό. Η καισαρική ένα χρόνο μετά καμία σχέση. Μην ανησυχείς καθόλου. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, olpapa είπε:

@Mary H καλέ ναι συγκρίνεται η καισαρική σου στο εξωμήτριο με τώρα? Δε θα σε νοιάζει καθόλου :wub:

Θυμάμαι όταν πρωτομπήκα στο φόρουμ ήσουν κοντά στην αυχενική νομίζω...πως πέρασε ο καιρός! Να πάνε όλα τέλεια να αντικρίσεις σύντομα το κοριτσάκι σου!

Απαράδεκτοι τόσες ώρες να σε αφήνουν με την αγωνία...να ναι για καλό τουλάχιστον

Μακαρι ν αφησουμε πισω τα ασχημα

Just now, alina80 είπε:

Ένα χρόνο πριν γεννήσω έκανα ένα μεγάλο χειρουργείο για να αφαιρέσουμε σάλπιγγες, την μια ωοθήκη, κύστες, ινομοιώματα -κατι μπάζα, κάτι παλιά έπιπλα...μόνο τέτοια δεν ειχα-. Με λαπαροτομη φυσικά. Τραγική εμπειρία. Πονουσα απίστευτα και για καιρό. Η καισαρική ένα χρόνο μετά καμία σχέση. Μην ανησυχείς καθόλου. 

Ε, ναι λογικα, ειναι κ ο ψυχολογικο κομματι στη μεση. Ολες εδω μεσα εχουμε φαει μαχαιρι βλεπω


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μακαρι ν αφησουμε πισω τα ασχημα

Ε, ναι λογικα, ειναι κ ο ψυχολογικο κομματι στη μεση. Ολες εδω μεσα εχουμε φαει μαχαιρι βλεπω

Αν και μιλάω καθαρά για το πώς ένιωσα σωματικά, σίγουρα παίζει ρόλο και το ψυχολογικό κομμάτι... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Μακαρι ν αφησουμε πισω τα ασχημα

Ε, ναι λογικα, ειναι κ ο ψυχολογικο κομματι στη μεση. Ολες εδω μεσα εχουμε φαει μαχαιρι βλεπω

Εγώ όχι ,στο σώμα ευτυχώς οχι

Στην καρδιά πολλές φορές. 

Όπως ολες

  • Λυπημένη/-ος 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Εγώ όχι ,στο σώμα ευτυχώς οχι

Στην καρδιά πολλές φορές. 

Όπως ολες

Που είναι; Να πάμε απ'έξω με πλακάτ για διαμαρτυρία; Να τους αρχίσει το ταλιμπανακι μου στα τατατα και στα ντρρρρρρρρ να τους πάρει το κεφάλι;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Που είναι; Να πάμε απ'έξω με πλακάτ για διαμαρτυρία; Να τους αρχίσει το ταλιμπανακι μου στα τατατα και στα ντρρρρρρρρ να τους πάρει το κεφάλι;

αγαπώ το ταλιμπανακι σ....φιλια πολλα...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι ηταν τραγικη εμπειρια! Δεν θελω ουτε να το θυμαμαι. Μαλλον γι αυτο ειμαι καπως αναστατωμενη. Οι νοσηλευτριες μου ειχαν πει τοτε , η επομενη φορα που θα σε ξαναδουμε να ειναι σε γεννα:)

Σε πάω ένα στοιχηματακι Σαλονικιωτικο...αν βγω αληθινή κερνάς μπουγάτσα. Ο πόνος που θα νιώσεις για λίγες μέρες θα είναι πιάσιμο όπως στους κοιλιακούς. Μια βδομάδα μετά θα μας λες ότι κανείς και δουλειές!! Απόλαυσε τις μέρες εγκυμοσύνης και όλα θα πάνε όπως πρέπει. Έτοιμα τα ζυπουνακια και οι σαλοπετες της μικρής;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Σε πάω ένα στοιχηματακι Σαλονικιωτικο...αν βγω αληθινή κερνάς μπουγάτσα. Ο πόνος που θα νιώσεις για λίγες μέρες θα είναι πιάσιμο όπως στους κοιλιακούς. Μια βδομάδα μετά θα μας λες ότι κανείς και δουλειές!! Απόλαυσε τις μέρες εγκυμοσύνης και όλα θα πάνε όπως πρέπει. Έτοιμα τα ζυπουνακια και οι σαλοπετες της μικρής;

Μπα αποκλειεται. Ουτε για κατουρημα δεν μπορουσα να παω . Ελπιζω να κερασω μπουγατσα


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...