Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

11 minutes ago, olpapa said:

Καλά είμαι ναι! Άστα ανά 3 εβδομάδες και 2 κιλά βάζω τελευταία! προσπαθώ να μαζευτώ γιατί με αυτό το ρυθμό δε με βλέπω καλά :lol:

Σας διαβάζω περιμένω να γεμίσει καλά νέα το φόρουμ ως τα Χριστούγεννα!!!

Ελααα να τα.καμαρωνεις αυτα τα κιλακια!! Γι'αυτα παλευουμε!! Αμην!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 12 λεπτά , MaryH είπε:

Prp ξανακανατε?Καλα το κανετε.

Δεντρακι θα στολισουμε το ΣΚ.Ειναι τα 2α χριστουγεννα με τη μπουμπου, περσι την κλωσσουσα στην κοιλιτσα. Φετος θα βλεπει τα φωτακια, θα ξετρελλαθει

Όχι δεν είχαμε κανει ποτε prp. Για να δούμε , άσε Μαιρούλα μου, κρατάω πολυ μικρό καλάθι...

αχ, η γλυκουλα η μπουμπού σας, πόσο θα χαρεί με τα φωτάκια σας! Μου φτιάχνει τη διάθεση η εικόνα αυτή πολυ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , thalasa είπε:

Όχι δεν είχαμε κανει ποτε prp. Για να δούμε , άσε Μαιρούλα μου, κρατάω πολυ μικρό καλάθι...

αχ, η γλυκουλα η μπουμπού σας, πόσο θα χαρεί με τα φωτάκια σας! Μου φτιάχνει τη διάθεση η εικόνα αυτή πολυ!

που να δεις την δικια μ που τα ξιλωνει κιολας...χαχαχαχαχαχαχα καλη επιτυχία κουκλα μ

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Όχι δεν είχαμε κανει ποτε prp. Για να δούμε , άσε Μαιρούλα μου, κρατάω πολυ μικρό καλάθι...

αχ, η γλυκουλα η μπουμπού σας, πόσο θα χαρεί με τα φωτάκια σας! Μου φτιάχνει τη διάθεση η εικόνα αυτή πολυ!

Ωραια, οποτε ξεκινατε διαφορετικα αυτη τη φορα. Ευχομαι να ανταποκριθει το ενδομητριο στη νεα θεραπεια κια να εχεις εμφυτευση.

Η μπουμπου γενικα τρελαινεται με τα φωτα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα και απο εδώ κορίτσια μου.

Έρχομαι κι εγώ στην παρέα σας και θέλω να με βοηθήσετε στο τί να προσέξω, τί να κάνω ακριβώς  τώρα που θα μιλήσω με τη συντονίστρια του ιακ κέντρου.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ είπε:

Καλημέρα και απο εδώ κορίτσια μου.

Έρχομαι κι εγώ στην παρέα σας και θέλω να με βοηθήσετε στο τί να προσέξω, τί να κάνω ακριβώς  τώρα που θα μιλήσω με τη συντονίστρια του ιακ κέντρου.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Να σου απαντήσω και εδώ. Να ζητήσεις ξεκάθαρη δέσμευση για το χρόνο αναμονής. Εμενα μου είχαν πει λόγω Αυγούστου ένα το πολύ δύο μήνες και μπήκαμε τώρα στον πέμπτο μήνα..Και αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο να το ζητήσεις με έμφαση.. Καλές αποφάσεις. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ελισώ said:

Καλημέρα και απο εδώ κορίτσια μου.

Έρχομαι κι εγώ στην παρέα σας και θέλω να με βοηθήσετε στο τί να προσέξω, τί να κάνω ακριβώς  τώρα που θα μιλήσω με τη συντονίστρια του ιακ κέντρου.

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων

Καλημερα! Λυπαμαι πολυ για το αρνητικο σου.... για τα διαδικαστικα δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι η αρχικη μου συναντηση με το γιατρο θα γινει το Δεκεμβριο, αλλα σου ευχομαι να κανεις αυτο που λεει η καρδια σου κ να εχουμε ολες μας μωρακια μεσα στο 2021! Καλη επιτυχια κ καλως ηρθες στο κλαμπ!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Να σου απαντήσω και εδώ. Να ζητήσεις ξεκάθαρη δέσμευση για το χρόνο αναμονής. Εμενα μου είχαν πει λόγω Αυγούστου ένα το πολύ δύο μήνες και μπήκαμε τώρα στον πέμπτο μήνα..Και αν θέλεις κάτι συγκεκριμένο να το ζητήσεις με έμφαση.. Καλές αποφάσεις. 

Να ξέρεις το καλό πράγμα πάντα αργεί. Τ' ότι αργούν σημαίνει ότι ασχολούνται, αλλιώς θα σε είχαν ξεπετάξει και πίστεψέ με το πιο εύκολο θα ήταν να σου βρούν μια οποιαδήποτε δότρια που να μην μοιάζετε καθόλου και ούτε που θα το έπαιρνες χαμπάρι. Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου για να έχεις καλύτερα αποτελέσματα! Και εγώ αγωνιώ και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Καλημέρα ♥️

  • Μου αρέσει 4

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, SONIA79 είπε:

Να ξέρεις το καλό πράγμα πάντα αργεί. Τ' ότι αργούν σημαίνει ότι ασχολούνται, αλλιώς θα σε είχαν ξεπετάξει και πίστεψέ με το πιο εύκολο θα ήταν να σου βρούν μια οποιαδήποτε δότρια που να μην μοιάζετε καθόλου και ούτε που θα το έπαιρνες χαμπάρι. Κάνε υπομονή κοριτσάκι μου για να έχεις καλύτερα αποτελέσματα! Και εγώ αγωνιώ και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Καλημέρα ♥️

Ειναι δύο τα σενάρια. Ή ότι ασχολούνται ή ότι δεν ασχολούνται καθόλου. Πάντως όπως και να εχει  είναι λίγο περίεργο γιατί στα περισσότερα κορίτσια στον 1 το πολύ 2 μηνες είχαν βρει δότριες... Είπαμε κινεζα με πρασσινα ματιά που να βρούνε άλλη.. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ειναι δύο τα σενάρια. Ή ότι ασχολούνται ή ότι δεν ασχολούνται καθόλου. Πάντως όπως και να εχει  είναι λίγο περίεργο γιατί στα περισσότερα κορίτσια στον 1 το πολύ 2 μηνες είχαν βρει δότριες... Είπαμε κινεζα με πρασσινα ματιά που να βρούνε άλλη.. 

ισως καποιοι πιεζουν περισσοτερο ητε μεσω γιατρων ητε γνωστων εγω πιστευω κατι τετοιο συμβαινει. 

επισης δεν ξερεις αυτες οι κοπελες που βρηκαν σε 1 μηνα τι ειχαν ζητησει κ τι τελικα πηραν οποτε... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ειναι δύο τα σενάρια. Ή ότι ασχολούνται ή ότι δεν ασχολούνται καθόλου. Πάντως όπως και να εχει  είναι λίγο περίεργο γιατί στα περισσότερα κορίτσια στον 1 το πολύ 2 μηνες είχαν βρει δότριες... Είπαμε κινεζα με πρασσινα ματιά που να βρούνε άλλη.. 

Καλά δεν υπάρχουν αυτές οι δότριες ευτυχώς ή δυστυχώς. Επίσης υπάρχει νομοθεσία για τα κριτήρια επιλογής των χαρακτηριστικών της δότριας σε σχέση με την λήπτρια. Μόλις το βρω θα σου το στείλω! Κορίτσια όταν έγινε ωοληψία στην δότρια μάθατε πόσα ωάρια της πήρανε?

 


m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

κ για να μην πατεξηγηθω δεν εννοω οτι τους ειπαν ψεματα εννοω οτι μπορει τελευταια στιγμη να καναν συμβιβασμους μπαμ μπαμ κ να δεχτηκαν δοτρια αλλη. δηλαδη οπως σε εσενα ειπαν εχουμε μια για σενα αλλα δεν σου ταιριαζει πολυ γιατι ειναι χοντρουλα κ μελαχρινη αλλη κοπελα να εκανε τον συμβισμο της ενω αλλα ηθελε.

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κ για να μην πατεξηγηθω δεν εννοω οτι τους ειπαν ψεματα εννοω οτι μπορει τελευταια στιγμη να καναν συμβιβασμους μπαμ μπαμ κ να δεχτηκαν δοτρια αλλη. δηλαδη οπως σε εσενα ειπαν εχουμε μια για σενα αλλα δεν σου ταιριαζει πολυ γιατι ειναι χοντρουλα κ μελαχρινη αλλη κοπελα να εκανε τον συμβισμο της ενω αλλα ηθελε.

Ή και να μην είχαν ζητήσει τίποτα εξαρχης. Όπως εμείς πχ. Ξεκαθαρίσαμε ότι δεν μας νοιάζει η ομάδα αίματος ή τα χαρακτηριστικά. Με την ηλικία δεν ασχολήθηκαμε καν. Ο γιατρός μας είπε ότι βοηθάει που δεν μας νοιάζει η ομάδα αίματος και ότι θεωρεί σημαντικό να μου μοιάζει (προφανώς λόγω νομοθεσίας). Καστανή με ελαφρώς σταρένια επιδερμίδα είμαι, δεν έχω και τίποτα εξωτικό για να δυσκολέψει το θέμα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...