Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Troia είπε:

Καλησπέρα. Το δικό μου νούμερο είναι 45. Τώρα περιμένουμε να το δούμε να διπλασιάζεται τη Δευτέρα...

Ναι, ναι, σήμερα ήταν. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. 45 είναι το νούμερο, τώρα περιμένουμε να δούμε τη Δευτέρα πώς θα εξελιχθεί...

Συγχαρητηρια!!!!Μπραβο κουκλα μου!!Καλους διπλασιασμους!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Troia είπε:

Καλησπέρα. Το δικό μου νούμερο είναι 45. Τώρα περιμένουμε να το δούμε να διπλασιάζεται τη Δευτέρα...

Ναι, ναι, σήμερα ήταν. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. 45 είναι το νούμερο, τώρα περιμένουμε να δούμε τη Δευτέρα πώς θα εξελιχθεί...

Τέλεια! Συγχαρητήρια! Άρα είναι ένα μάλλον κι όχι δίδυμα ε? Καλούς διπλασιασμούς!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manoulitsa75 είπε:

Τέλεια! Συγχαρητήρια! Άρα είναι ένα μάλλον κι όχι δίδυμα ε? Καλούς διπλασιασμούς!

Μπα, για δίδυμα πολύ χαμηλό νούμερο, αλλά και για ένα εμένα χαμηλό μου φάνηκε. Ο γιατρός όμως ακριβώς αυτό μας είπε για τους διπλασιασμούς...

Just now, olpapa είπε:

Συγχαρητήρια!!! Με το καλό κι ο διπλασιασμός!

Σε ευρχαιστώ πολύ! Μακάρι να σε ακολουθήσω...

Just now, MaryH είπε:

Συγχαρητηρια!!!!Μπραβο κουκλα μου!!Καλους διπλασιασμους!!!!

Αχ, ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου! Είμαστε ακόμα συγκρατημένα αισιόδοξοι, το επόμενο βήμα τη Δευτέρα...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Μπα, για δίδυμα πολύ χαμηλό νούμερο, αλλά και για ένα εμένα χαμηλό μου φάνηκε. Ο γιατρός όμως ακριβώς αυτό μας είπε για τους διπλασιασμούς...

Σε ευρχαιστώ πολύ! Μακάρι να σε ακολουθήσω...

Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμους.

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Συγχαρητήρια! Καλούς διπλασιασμους.

Ευχαριστώ πολύ!

Just now, Katerina13 είπε:
Just now, Troia είπε:

Τέλεια κοριτσάκι μου!!Καλούς διπλασιασμούς!!!

Ευχαριστώ πολύ (δεν το γράφω στον εαυτό μου, κατάλαβα ότι έσβησες το post μου και έγραψες μέσα σε αυτό)!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia said:

Καλησπέρα. Το δικό μου νούμερο είναι 45. Τώρα περιμένουμε να το δούμε να διπλασιάζεται τη Δευτέρα...

Ναι, ναι, σήμερα ήταν. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. 45 είναι το νούμερο, τώρα περιμένουμε να δούμε τη Δευτέρα πώς θα εξελιχθεί...

Ωραίαααααα.....

 Ξεκίνησες το όνειρο...... Κάλους διπλασιασμός κορίτσι μου....:::)))×××

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Καλησπέρα. Το δικό μου νούμερο είναι 45. Τώρα περιμένουμε να το δούμε να διπλασιάζεται τη Δευτέρα...

Ναι, ναι, σήμερα ήταν. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. 45 είναι το νούμερο, τώρα περιμένουμε να δούμε τη Δευτέρα πώς θα εξελιχθεί...

Συγχαρητήρια. Καλούς διπλασιασμους. Με σκάρτο 53 ξεκίνησα εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη, μεθαύριο πάω για αυχενικη. 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, alina80 είπε:

Συγχαρητήρια. Καλούς διπλασιασμους. Με σκάρτο 53 ξεκίνησα εγώ σε αυτή την εγκυμοσύνη, μεθαύριο πάω για αυχενικη. 

Ευχαριστώ. Έχουμε συγκρατημένη αισιοδοξία. Εύχομαι να πάνε όλα καλά στην αυχενική σου!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, anna73 είπε:

καλημερα κοριτσια  σας παρακαλω μπορειτε να μου πειτε οταν περνατε  την αγωγη για το ενδομητριο ειχατε ζαλαδες και ατονια??? 

Ζαλάδες εγώ συνήθως είχα με το utrogestan όταν έπαιρνα 

Just now, Troia είπε:

Μπα, για δίδυμα πολύ χαμηλό νούμερο, αλλά και για ένα εμένα χαμηλό μου φάνηκε. Ο γιατρός όμως ακριβώς αυτό μας είπε για τους διπλασιασμούς...

Σε ευρχαιστώ πολύ! Μακάρι να σε ακολουθήσω...

Αχ, ευχαριστώ πολύ Μαίρη μου! Είμαστε ακόμα συγκρατημένα αισιόδοξοι, το επόμενο βήμα τη Δευτέρα...

Συγχαρητήρια ! Καλούς διπλασιασμους !!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Συγχαρητήρια ! Καλούς διπλασιασμους !!

Σε ευχαριστώ πολύ!

πρίν από 8 λεπτά , Ελισώ είπε:

Καλησπέρα Ραφαέλα μου, φιλάκια και στη δική σου την ζουζούνα.

Διάφορες σκέψεις περνάνε απο το μυαλό μου.

Πχ.  Το σπέρμα μας δεν είναι καλό, θα καταφέρουμε να πάρουμε βλαστοκύστες ή θα μας πούνε, πάρτε 2 με το ζόρι. Και πώς πρέπει να το χειριστώ με το κέντρο όλο αυτό.

Καλό είναι αναφορικά με το σπέρμα να δείτε και το λεγόμενο δείκτη κατακερματισμού. Εγώ θα πήγαινα σε εξειδικευμένο ουρολόγο για να γίνουν όλες οι απαραίτητες εξετάσεις από πριν...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ!

Καλό είναι αναφορικά με το σπέρμα να δείτε και το λεγόμενο δείκτη κατακερματισμού. Εγώ θα πήγαινα σε εξειδικευμένο ουρολόγο για να γίνουν όλες οι απαραίτητες εξετάσεις από πριν...

Το έχουμε κάνει αυτό ήδη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troia είπε:

Καλησπέρα. Το δικό μου νούμερο είναι 45. Τώρα περιμένουμε να το δούμε να διπλασιάζεται τη Δευτέρα...

Ναι, ναι, σήμερα ήταν. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον. 45 είναι το νούμερο, τώρα περιμένουμε να δούμε τη Δευτέρα πώς θα εξελιχθεί...

καλους διπλασιασμους σου ευχομαι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...