Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

On 26/12/2020 at 12:43 ΜΜ, Blondie 2020 είπε:

Καλημερα σε ολες! Ας εχουμε κατι να περιμενουμε, ποιες ειμαστε για ετ τον Ιανουαριο; Νομιζω ειμαστε τσουρμο!

Καλησπέρα και χρόνια πολλά με το καλό η εμβρυομεταφορά! Από ότι είδα κατέληξες για δωρεά στον Τσιριγώτη; Πόσες βλαστοκύστες σου έδωσε η δότρια;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Ydroxoos76 said:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά με το καλό η εμβρυομεταφορά! Από ότι είδα κατέληξες για δωρεά στον Τσιριγώτη; Πόσες βλαστοκύστες σου έδωσε η δότρια;

Χρονια πολλα! Θα ξεκινησει διεγερση τον Ιανουαριο οποτε θα δειξει! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Χρονια πολλα! Θα ξεκινησει διεγερση τον Ιανουαριο οποτε θα δειξει! 

Μία χαρά εσύ είπες ήρθες από το εξωτερικό; Από ποια χώρα; Πόσο καιρό μπορείς να μείνεις στην Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Ydroxoos76 said:

Μία χαρά εσύ είπες ήρθες από το εξωτερικό; Από ποια χώρα; Πόσο καιρό μπορείς να μείνεις στην Ελλάδα;

Ναι! θα ξανανεβουμε τον Ιανουαριο κ θα κατσω οσο χρειαστει, δεν εχω προβλημα! Εσυ σε τι φαση εισαι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Ναι! θα ξανανεβουμε τον Ιανουαριο κ θα κατσω οσο χρειαστει, δεν εχω προβλημα! Εσυ σε τι φαση εισαι;

Χαίρομαι που τα έβαλες όλα σε μια σειρά. Τα καλύτερα έρχονται το 2021. Εγώ περιμένω  και βρίσκομαι σε παρακολουθηση κύκλων ακόμα. Επίσης θέλω να ρίξω κιλά. Αν όλα πάνε καλά με βλέπω Φεβρουάριο εμένα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ydroxoos76 said:

Χαίρομαι που τα έβαλες όλα σε μια σειρά. Τα καλύτερα έρχονται το 2021. Εγώ περιμένω  και βρίσκομαι σε παρακολουθηση κύκλων ακόμα. Επίσης θέλω να ρίξω κιλά. Αν όλα πάνε καλά με βλέπω Φεβρουάριο εμένα.

Μακαρι για ολες μας! Και ο Φεβρουαριος φτανει!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Χαίρομαι που τα έβαλες όλα σε μια σειρά. Τα καλύτερα έρχονται το 2021. Εγώ περιμένω  και βρίσκομαι σε παρακολουθηση κύκλων ακόμα. Επίσης θέλω να ρίξω κιλά. Αν όλα πάνε καλά με βλέπω Φεβρουάριο εμένα.

Έχει ήδη προχωρήσει η κοπέλα σε ωοληψια; Πήρατε εμβρυακια; Εγω πάντως αυτή την περίοδο με τοσα γλυκά θεωρώ πολύ δύσκολο να τηρουσα το κανένα γλυκό  λόγω εμβρυομεταφορας που σε εμένα είναι απαραίτητο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , anoulious είπε:

Έχει ήδη προχωρήσει η κοπέλα σε ωοληψια; Πήρατε εμβρυακια; Εγω πάντως αυτή την περίοδο με τοσα γλυκά θεωρώ πολύ δύσκολο να τηρουσα το κανένα γλυκό  λόγω εμβρυομεταφορας που σε εμένα είναι απαραίτητο. 

Δεν ξέρω τίποτα ακόμα κορίτσι... θέλω να μάθω αλλά είναι και γιορτές και θέλω να τις περάσω χαλαρά και όμορφα χωρίς έγνοιες μια χρονιά. Αρκετές γιορτές έχω στεναχωρεθει τα τελευταία χρόνια. Άσε μην χαλαστω.... Σε λίγες μέρες θα πάω στο γιατρό και θα δούμε τί έχουμε...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Δεν ξέρω τίποτα ακόμα κορίτσι... θέλω να μάθω αλλά είναι και γιορτές και θέλω να τις περάσω χαλαρά και όμορφα χωρίς έγνοιες μια χρονιά. Αρκετές γιορτές έχω στεναχωρεθει τα τελευταία χρόνια. Άσε μην χαλαστω.... Σε λίγες μέρες θα πάω στο γιατρό και θα δούμε τί έχουμε...

Ακριβώς της ίδιας φιλοσοφίας είμαι και εγώ. Ήθελα να περάσω χαλαρές γιορτές. Καλή χρονιά λοιπόν. Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ακριβώς της ίδιας φιλοσοφίας είμαι και εγώ. Ήθελα να περάσω χαλαρές γιορτές. Καλή χρονιά λοιπόν. Σου εύχομαι ολόψυχα τα καλύτερα. 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Να έρθουν τα καλύτερα για όλους μας μέσα στο 2021!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kallaki είπε:

Χρόνια πολλά αααα σε όλες και εύχομαι το 2021 να μιλάμε όλες για στρουμπουλες κυλιτσες ή για τα πεπακια που δεν θα μας κοιμιζουν..

:::))))××××

Καλή Χρονιά. Με το καλο να κρατήσεις το μπεμπακι σου αγκαλιά. Πως είσαι; Τα προβληματάκια που είχες ξεπεράστηκαν? 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες τις όμορφες . Όταν συζητάτε με τα κέντρα για δωρεά ωαρίων και τιμές σας λένε πακέτα ανάλογα με την ποσότητα των βλαστοκύστεων ; Αλλάζει εάν είναι πχ δυο η 5 ; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ni-ki είπε:

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες τις όμορφες . Όταν συζητάτε με τα κέντρα για δωρεά ωαρίων και τιμές σας λένε πακέτα ανάλογα με την ποσότητα των βλαστοκύστεων ; Αλλάζει εάν είναι πχ δυο η 5 ; 

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά. Δυστυχώς οι τιμές κυμαίνονται ανάλογα με τον αριθμό των ωαριων που θα πάρεις. Τα περισσότερα κέντρα δίνουν 8-10 ωαρια και κάποια λιγότερα τα δίνουν όλα όσα βγάλει η κοπέλα. Ίσως να υπάρχει μια μικρή διαφοροποίηση στις τιμές ανάλογα με την πολιτική του κάθε κέντρου. Το βασικό είναι να έχεις μια δέσμευση για ένα ελάχιστο αριθμό βλαστοκύστεων. Πχ 4.Και για  αυτό τυπικά δύσκολα μπορείς να κάνεις κάτι αν δεν επιτευχθεί.Οποτε λίγο πολύ βλέπεις ποια κέντρα δίνουν συνήθως 4 τουλαχιστον βλαστοκυστες και ποια λιγότερες για να τα αποφύγεις. Υπολόγισε ότι λόγω covid εχει κάποια αναμονή για εύρεση δότριας  που μπορεί να ειναι λίγο μεγαλύτερη από την αναμενόμενη. 

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, anoulious said:

Καλή Χρονιά. Με το καλο να κρατήσεις το μπεμπακι σου αγκαλιά. Πως είσαι; Τα προβληματάκια που είχες ξεπεράστηκαν? 

Σε ευχαριστώ προς το παρόν είχε σε περιορισμό.... Κρεβάτι καναπέ λίγο βεράντα και πάλι από ξανά....χαχαχα !!!!! Και λίγο στον κήπο..... Καραντίνα.... 

Από την περασμένο Σάββατο δεν έχω κανένα σημάδι περίεργο.....

Ο θεος βοηθός....

Τα δικά σου νεα????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...