Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      3 minutes ago, Eflenew said:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Νανα82 είπε:

Και εγώ αυτό σκέφτομαι ,δε μου κάθεται ότι θα ξέρει το παράθυρο εμφύτευσης!! Είμαι απογοητευμένη ρε γμτ πήγα και μίλησα στο προηγούμενο γιατρό του ανέφερα του ουρεοπλασμα και ότι έχει πει ο λοιμωξιολογος και με έβγαλε τρελή , μου φώναζε ότι τον προσβάλω και ότι τον κατηγορώ ότι φταίει αυτός για την αποβολή μου!!

 

Just now, Νανα82 είπε:

Και εγώ αυτό σκέφτομαι ,δε μου κάθεται ότι θα ξέρει το παράθυρο εμφύτευσης!! Είμαι απογοητευμένη ρε γμτ πήγα και μίλησα στο προηγούμενο γιατρό του ανέφερα του ουρεοπλασμα και ότι έχει πει ο λοιμωξιολογος και με έβγαλε τρελή , μου φώναζε ότι τον προσβάλω και ότι τον κατηγορώ ότι φταίει αυτός για την αποβολή μου!!

Καλησπέρα....Χρόνια πολλά...

Για μένα είναι απαράδεκτος να μην αναλαμβάνει ο κάθε γιατρός το λάθος του,άκου εκεί σου φώναζε,ντροπή του....

Θα μιλήσεις στον επόμενο γιατρό σου,θα του πεις όλους τους προβληματισμούς σου και μαζί θα βρείτε πως συνεχίσετε....

Κοιτάμε μπροστα και όλα καλά θα πανε♡♡♡

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Νανα82 είπε:

Και εγώ αυτό σκέφτομαι ,δε μου κάθεται ότι θα ξέρει το παράθυρο εμφύτευσης!! Είμαι απογοητευμένη ρε γμτ πήγα και μίλησα στο προηγούμενο γιατρό του ανέφερα του ουρεοπλασμα και ότι έχει πει ο λοιμωξιολογος και με έβγαλε τρελή , μου φώναζε ότι τον προσβάλω και ότι τον κατηγορώ ότι φταίει αυτός για την αποβολή μου!!

Πάντως και εγώ γνωρίζω κοπέλα που ταλαιπωρούνταν χρόνια να κάνει μωρό και το έχασε από ουρεοπλασμα

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια χρονισ πολλα κσι καλα Χριστουγεννα σε εσας και τις οικογενειες σας! Ευχομαι του χρονου τα Χριστουγεννα να εχουμε ολες μωρακι η μωρακια στην σγκαλια μας! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Καλά Χριστούγεννα κοπέλες.....:::)))×××

Σας εύχομαι όσες προσπαθείτε να σας έρθει μια τεράστια χοριακη.... Και όσες την πήρατε μια ομαλή και τελειωμένη εγκυμοσύνη....

Εγώ χάθηκα για λίγες μέρες γιατί είχα περιπέτειες ... Αιμοραδιες ...με εξέτασε ο γιατρός και μου είπε ότι δεν επηρεάστηκε το έμβρυο και ξάπλα....

Έχεις κάποια παρόμοια εμπειρία...???? Όλη άγχος.....ακόμα να ακούσουμε καρδούλα... Στις 28 του μήνα.....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki said:

Καλά Χριστούγεννα κοπέλες.....:::)))×××

Σας εύχομαι όσες προσπαθείτε να σας έρθει μια τεράστια χοριακη.... Και όσες την πήρατε μια ομαλή και τελειωμένη εγκυμοσύνη....

Εγώ χάθηκα για λίγες μέρες γιατί είχα περιπέτειες ... Αιμοραδιες ...με εξέτασε ο γιατρός και μου είπε ότι δεν επηρεάστηκε το έμβρυο και ξάπλα....

Έχεις κάποια παρόμοια εμπειρία...???? Όλη άγχος.....ακόμα να ακούσουμε καρδούλα... Στις 28 του μήνα.....

Ελα ρε! Νομιζα οτι εμφανιζονται πιο μετα! Αλλα αφου ολα καλα αυτο εχει σημασια! Με το καλο να ακουσετε καρδουλα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Blondie 2020 said:

Ελα ρε! Νομιζα οτι εμφανιζονται πιο μετα! Αλλα αφου ολα καλα αυτο εχει σημασια! Με το καλο να ακουσετε καρδουλα!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ......

 

On 12/22/2020 at 8:06 PM, chitaneta said:

Κορίτσια καλησπέρα!

Έχω διαβάσει ότι σαν φαρμακευτικη αγωγή στο πρωτόκολλο της εμβρυομεταφορας δίνουν και κορτιζόνη. Γνωρίζετε για ποιον λόγο; Και για πόσο καιρό δίνεται μετά την ετ;

Δίνουν κορτιζόνη και αν είναι θετικό το αποτέλεσμα στη μειώνουν...έτσι έγινε σε μένα... Τον λόγο δεν τον ξέρω αλλά θα με ενδιέφερε να μάθω...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Νανα82 είπε:

Και εγώ αυτό σκέφτομαι ,δε μου κάθεται ότι θα ξέρει το παράθυρο εμφύτευσης!! Είμαι απογοητευμένη ρε γμτ πήγα και μίλησα στο προηγούμενο γιατρό του ανέφερα του ουρεοπλασμα και ότι έχει πει ο λοιμωξιολογος και με έβγαλε τρελή , μου φώναζε ότι τον προσβάλω και ότι τον κατηγορώ ότι φταίει αυτός για την αποβολή μου!!

Πολύ μλκς ο γιατρός. Ναι υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να χάθηκε το έμβρυο εξαιτίας του! Το ουρεοπλάσμα κάνει αποβολές. Επίσης οι λοιμώξεις της μήτρας κάνουν πρόωρους τοκετούς, στο λέω γιατί ήταν το μόνο που φοβόμουν στην εγκυμοσύνη μου.

Καλα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ κοπέλα μου , αφήνουμε πίσω τα ασχημα κ κοιτάμε μπροστά. Το μωράκι που τόσο  επιθυμεις θα έρθει με το νεο έτος , να έχεις πιστη κ ελπίδα.

Κοριτσια καλά ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ κ το νεο έτος να φέρει πολλά μωράκια!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, anoulious είπε:

Πάντως και εγώ γνωρίζω κοπέλα που ταλαιπωρούνταν χρόνια να κάνει μωρό και το έχασε από ουρεοπλασμα

Δυστυχώς συμβαίνει αυτό μου είπε και η αιματολόγος που είχα πάει νωρίτερα!!!εύχομαι να είμαστε όλες τυχερές το 2021...τουλάχιστον απέκτησε μωρό μετά;; 

Just now, MaryH είπε:

Πολύ μλκς ο γιατρός. Ναι υπάρχει σοβαρή πιθανότητα να χάθηκε το έμβρυο εξαιτίας του! Το ουρεοπλάσμα κάνει αποβολές. Επίσης οι λοιμώξεις της μήτρας κάνουν πρόωρους τοκετούς, στο λέω γιατί ήταν το μόνο που φοβόμουν στην εγκυμοσύνη μου.

Καλα ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ κοπέλα μου , αφήνουμε πίσω τα ασχημα κ κοιτάμε μπροστά. Το μωράκι που τόσο  επιθυμεις θα έρθει με το νεο έτος , να έχεις πιστη κ ελπίδα.

Κοριτσια καλά ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ κ το νεο έτος να φέρει πολλά μωράκια!

Το θέμα είναι ότι μιλάμε για πολύ γνωστό γιατρό και σκέφτομαι ότι θα πάνε και αλλά κορίτσια εκεί, εγώ έφτασα από τη στεναχώρια μου να μοιάζω ζωντανή νεκρή .

Όταν συνειδητοποίησα ότι είχα χάσει τη μπεμπα παρακαλούσα να πεθάνω και μόνο τα δάκρυα του άντρα μου με έκαναν να συνέλθω και ο άλλος με έβγαλε απλά τρελή λόγω της απώλειας. Πάλεψα πολλά χρόνια και θα συνεχίζω να παλεύω γιατί εδώ μέσα κατάλαβα ότι δεν είμαι η μόνη και ότι με πίστη και ελπίδα όλες τα καταφέρνουν. 
Ευχομαι ο νέος γιατρός ο σφακ... να είναι καλός , σκέφτηκα το συγκεκριμένο λόγω των φλεγμονώδη μου.

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές σου, εύχομαι σε εσένα και μπεμπουλα οτι μα ότι καλύτερο!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 είπε:

Δυστυχώς συμβαίνει αυτό μου είπε και η αιματολόγος που είχα πάει νωρίτερα!!!εύχομαι να είμαστε όλες τυχερές το 2021...τουλάχιστον απέκτησε μωρό μετά;; 

Το θέμα είναι ότι μιλάμε για πολύ γνωστό γιατρό και σκέφτομαι ότι θα πάνε και αλλά κορίτσια εκεί, εγώ έφτασα από τη στεναχώρια μου να μοιάζω ζωντανή νεκρή .

Όταν συνειδητοποίησα ότι είχα χάσει τη μπεμπα παρακαλούσα να πεθάνω και μόνο τα δάκρυα του άντρα μου με έκαναν να συνέλθω και ο άλλος με έβγαλε απλά τρελή λόγω της απώλειας. Πάλεψα πολλά χρόνια και θα συνεχίζω να παλεύω γιατί εδώ μέσα κατάλαβα ότι δεν είμαι η μόνη και ότι με πίστη και ελπίδα όλες τα καταφέρνουν. 
Ευχομαι ο νέος γιατρός ο σφακ... να είναι καλός , σκέφτηκα το συγκεκριμένο λόγω των φλεγμονώδη μου.

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές σου, εύχομαι σε εσένα και μπεμπουλα οτι μα ότι καλύτερο!!! 

Κατάφερε να κάνει μωράκι μετά από πολλές θυσίες. 

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Νανα82 είπε:

Δυστυχώς συμβαίνει αυτό μου είπε και η αιματολόγος που είχα πάει νωρίτερα!!!εύχομαι να είμαστε όλες τυχερές το 2021...τουλάχιστον απέκτησε μωρό μετά;; 

Το θέμα είναι ότι μιλάμε για πολύ γνωστό γιατρό και σκέφτομαι ότι θα πάνε και αλλά κορίτσια εκεί, εγώ έφτασα από τη στεναχώρια μου να μοιάζω ζωντανή νεκρή .

Όταν συνειδητοποίησα ότι είχα χάσει τη μπεμπα παρακαλούσα να πεθάνω και μόνο τα δάκρυα του άντρα μου με έκαναν να συνέλθω και ο άλλος με έβγαλε απλά τρελή λόγω της απώλειας. Πάλεψα πολλά χρόνια και θα συνεχίζω να παλεύω γιατί εδώ μέσα κατάλαβα ότι δεν είμαι η μόνη και ότι με πίστη και ελπίδα όλες τα καταφέρνουν. 
Ευχομαι ο νέος γιατρός ο σφακ... να είναι καλός , σκέφτηκα το συγκεκριμένο λόγω των φλεγμονώδη μου.

Σε ευχαριστώ παρά πολύ για τις ευχές σου, εύχομαι σε εσένα και μπεμπουλα οτι μα ότι καλύτερο!!! 

Καλημέρα κ χρόνια πολλά! Ο Σφακ είναι πολύ καλός κ εισαι σε καλά χέρια. 

Καλο είναι να γράψεις το όνομα του γιατρού, τα πρωτα γράμματα του ονόματος του, για να ξέρουν κ άλλες κοπέλες. Αφού αυτοι οι γνωστοί ντοκ είναι αλαζόνες κ δείχνουν κακή συμπεριφορά, καλό είναι να ενημερωνόμαστε μεταξύ μας, έτσι για να προσέχουν τα γιατρουδακια αυτά τι κάνουν κ τι λένε γιατί έχει παραγίνει το κακο. 

Μποικοταζ σε κακές πρακτικές κ συμπεριφορές!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , MaryH είπε:

Καλημέρα κ χρόνια πολλά! Ο Σφακ είναι πολύ καλός κ εισαι σε καλά χέρια. 

Καλο είναι να γράψεις το όνομα του γιατρού, τα πρωτα γράμματα του ονόματος του, για να ξέρουν κ άλλες κοπέλες. Αφού αυτοι οι γνωστοί ντοκ είναι αλαζόνες κ δείχνουν κακή συμπεριφορά, καλό είναι να ενημερωνόμαστε μεταξύ μας, έτσι για να προσέχουν τα γιατρουδακια αυτά τι κάνουν κ τι λένε γιατί έχει παραγίνει το κακο. 

Μποικοταζ σε κακές πρακτικές κ συμπεριφορές!

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας!!! Ο γιατρός νομίζω το έχω αναφέρει και πιο πάνω ποιος είναι... είναι από τα γνωστά Μ...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 said:

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες μας!!! Ο γιατρός νομίζω το έχω αναφέρει και πιο πάνω ποιος είναι... είναι από τα γνωστά Μ...

Αχ εχουμε ακουσει πολλα αρνητικα για αυτον..να σκεφτεσαι μονο το μελλον τωρα, περασα ο,τι περασες και θελει δυναμη για να προχωραμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Αχ εχουμε ακουσει πολλα αρνητικα για αυτον..να σκεφτεσαι μονο το μελλον τωρα, περασα ο,τι περασες και θελει δυναμη για να προχωραμε..

Αυτή τη δύναμη προσπαθώ να βρω...με γέμισε φόβους ο εν λόγω ότι αυτό μπορεί να μου ξανασυμβεί!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νανα82 said:

Αυτή τη δύναμη προσπαθώ να βρω...με γέμισε φόβους ο εν λόγω ότι αυτό μπορεί να μου ξανασυμβεί!!! 

Ναθ κ εγω την εχω τη φοβια να σου πω, πολυ εντονα ακομα, αλλα πολλες κοπελες που ειχαν διακοπη την πρωτη φορα μετα μια χαρα μωρακια εκαναν! Εκει στηριζομαι εγω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Blondie 2020 είπε:

Ναθ κ εγω την εχω τη φοβια να σου πω, πολυ εντονα ακομα, αλλα πολλες κοπελες που ειχαν διακοπη την πρωτη φορα μετα μια χαρα μωρακια εκαναν! Εκει στηριζομαι εγω

Εμενα μου πρότειναν παρένθετη μητέρα ,δυο ώρες αφού είχα αποβάλει :angry:!!! Και εσυ στον αγώνα είσαι;;

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...