Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια ποσό πρέπει να είναι η οιστραδιολη πριν την ετ για να είναι εντάξει ;

      Εμένα ήταν 1300 περίπου αλλα αυτό την ημέρα πριν την έναρξη προγεστερονησ. Δηλαδή 5-6 ημέρες πριν την ετ. Καλή επιτυχία να έχεις!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, Rafaelatarzan είπε:

τι μ θύμισες τώρα με το σεχ ετσι όπως το πες...Την αγαπημένη μ σειρά παραπέντε με τον Σπύρο να λέει εχω κάνει σεχ μιάμιση φορά.χαχαχαχα αχαχαχα γελαω μονη μ...σ λέω.

Η μισή πως γίνεται ρε παιδιά; :P


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Το κανονικό μαρη!!!χαχαχα

Το κανονικό 17+ είχα κ αποκόλληση στην αρχή ρε κ άστα να πάνε. Όχι ότι δε θα ξανακάνω κανονικό, θα ξανακάνω αλλά αυτές τις μέρες είμαι λίγο κάπως κ προτιμώ της παρθενιάς, ίσα για να φύγουν τα πάνω πανω. Αχχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχ

  • Χαχα 2

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, gogouli_ είπε:

Ααααα η ολόκληρα η τίποτα! Δεν μας πάνε οι μετριότητες!

Κάντε μια μιση τωρα κ μια αύριο...αχχαχαχα αχχαχαχα αχαχχαχαχα εγω πάντως πρόλαβα κ έκανα ολόκληρη κ καλή μαλιστα...Τώρα πάλι σκατα τρωω.. 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Το κανονικό 17+ είχα κ αποκόλληση στην αρχή ρε κ άστα να πάνε. Όχι ότι δε θα ξανακάνω κανονικό, θα ξανακάνω αλλά αυτές τις μέρες είμαι λίγο κάπως κ προτιμώ της παρθενιάς, ίσα για να φύγουν τα πάνω πανω. Αχχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχ

Αχ Θεε μου η ωρα είναι 12 τι λετε μωρε θα μας κλεισουν εεε

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Το κανονικό 17+ είχα κ αποκόλληση στην αρχή ρε κ άστα να πάνε. Όχι ότι δε θα ξανακάνω κανονικό, θα ξανακάνω αλλά αυτές τις μέρες είμαι λίγο κάπως κ προτιμώ της παρθενιάς, ίσα για να φύγουν τα πάνω πανω. Αχχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχ

να φύγουν λεει τα πανω πάνω...αχχαχαχα αχαχαχαχχα αχαχαχαε οχι που τα βρίσκεις μ λες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

Κάντε μια μιση τωρα κ μια αύριο...αχχαχαχα αχχαχαχα αχαχχαχαχα εγω πάντως πρόλαβα κ έκανα ολόκληρη κ καλή μαλιστα...Τώρα πάλι σκατα τρωω.. 

 

Just now, tsilona είπε:

Το κανονικό 17+ είχα κ αποκόλληση στην αρχή ρε κ άστα να πάνε. Όχι ότι δε θα ξανακάνω κανονικό, θα ξανακάνω αλλά αυτές τις μέρες είμαι λίγο κάπως κ προτιμώ της παρθενιάς, ίσα για να φύγουν τα πάνω πανω. Αχχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχ

Εντάξει έχω πεθάνει από το γέλιο!!!! Είστε τρελές!!! Μόλις το δοκιμάσω θα σας πω εμπειρίες! Τώρα το μόνο που μπορώ να σας πω είναι για τα όνειρα μου που εχουν ξεφύγει τελείως!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να φύγουν λεει τα πανω πάνω...αχχαχαχα αχαχαχαχχα αχαχαχαε οχι που τα βρίσκεις μ λες...

Ναι ρε ελεγα οτι ημασταν εμεις νουμερα αλλα αυτή δεν παιζεται είναι τέλεια χαχαχχαχαχχχα γελαωωωωωω


xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Αχ Θεε μου η ωρα είναι 12 τι λετε μωρε θα μας κλεισουν εεε

Μια ταινία είπα να δω ή ερμη κ αν κοιμηθώ κ έμπλεξα με τα εν κουλια παλι ...αχαχχαχαχα αχχαχαχαχα αχαχχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

 

Εντάξει έχω πεθάνει από το γέλιο!!!! Είστε τρελές!!! Μόλις το δοκιμάσω θα σας πω εμπειρίες! Τώρα το μόνο που μπορώ να σας πω είναι για τα όνειρα μου που εχουν ξεφύγει τελείως!

Εγω στον υπνο κανω και το κανω παντού τι ωραια είναι

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...