Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 56 λεπτά , Τουτουνι είπε:

      Δυστυχώς κι εγώ δεν γνωρίζω... d5 Kai d6 μου έγραψες γιατρός μου. Του ζήτησα διευκρίνηση αλλά δεν μου έχει απαντήσει ακόμη. Λογικά μέσα στη μέρα θα μου πει, απλά δεν θα ήθελα να προσπαθήσω ξανά αν οι βλαστοκυστες δεν είναι καλές... πέρασα πολλάηια να κρατήσω στην αγκαλιά μου τα διδυμακια μου  και φοβάμαι την αποτυχία

      Δε στις αξιολόγησαν πιο αναλυτικά και με γραμματα? Π.χ. 5ΑΑ ? 

      πρίν από 9 λεπτά , Unicorns είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα.Ειμαι 38 χρόνων και στην 2η προσπάθεια εξωσωματικής.Περιμενω την χοριακη μου την Πέμπτη.Ευχομαι σε όσες προσπαθούν καλή επιτυχία και σε όσες είναι εγκυουλες συγχαρητήρια και με το καλό.

      Εύχομαι την Πέμπτη μια τριψηφια χοριακη! Φαντάζομαι το άγχος και τα συναισθήματα σου!!!! Όλα θα πάνε τέλεια!!! Θα περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!!

Μανούλες Οκτωβρίου 2019!


Recommended Posts

Just now, Giotitsa είπε:

Χαχαχαχαχαχαχαχα ενταξει μαναρι μου το πιασα ειμαι μεσα χαχαχαχαχαχαχαχα 

 

Μωρή παει και εσύ απο το κλωσσά κλωσσα το εχασες

χαμένο το χω χρόνια τώρα....Τώρα το κατάλαβες εσυ???? να κάνεις παρέα με την μαμασιτα να δείτε προκοπή οι 2 σας...χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχαχ ότι θέλω λεω ....

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Penny...

    1828

  • winspert

    1792

  • Mamacita Alina

    1638

  • tsilona

    1294

Just now, gogouli_ είπε:

 

Κορίτσια η στέρηση μας έχει βαρέσει κόκκινο η μου φαίνεται;;; Να σας πω εγώ τη μ**κια μου;;; Πραγματικά είμαι μπερδεμένη με το σεξουαλικό κομμάτι! Ενώ μας είπε ότι από εδώ και πέρα μπορούμε κανονικά, μια φοβία την έχω! Βέβαια και θέληση απίστευτη έχω!!! Νομίζω όμως ότι και ο άντρας μου νιώθει λίγο αμήχανα με το μωράκι εκεί μέσα! Εσείς που δεν κάνετε σας το απαγορεύει ο γιατρός; κι εσείς που κάνετε, πως νιώθετε ρε κορίτσια; 

Γιατί ρε φιλη πες μου μονο γιατί; με μισεις και ανοιξες το θέμα αυτό εε ξέρεις τι ωρα είναι κοιμησου χαχαχχαχαχχαχα εμενα και να το επιτρέψει ο γιατρός ουτε να μου το πιάσει ουτε να του το πιάσω ασε τωρα για να μπει μεγάλοι χεστηδες σου λεω τωρα τι να σου πω αν ειναι να κανείς πες του συζηγου οχι αγρια πράγματα θελει ήρεμα το μωρό δεν θα καταλάβει τιποτα εσυ παλι ναι πολλα χαχαχχαχαχχαχαχαχχα

Just now, Rafaelatarzan είπε:

χαμένο το χω χρόνια τώρα....Τώρα το κατάλαβες εσυ???? να κάνεις παρέα με την μαμασιτα να δείτε προκοπή οι 2 σας...χαχαχαχα χαχαχαχα χαχαχαχαχ ότι θέλω λεω ....

Τι λες μωρη σε αλλαζω εσενα ουτε καν

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ε τι να πω εγώ τώρα μ λες.???? θα πω το πήρα αποφασίσει...θα πάρω σχοινί κ θα σας βαρέσω....να έχετε ανχος ναι...Αλλά ανχος νορμάλ...ΝΟΡΜΑΛ...κ ναι υπάρχει ανχος νορμάλ....το χω κ εγώ αλλά πιο λίγο βέβαια...αχχαχαχαχα χα αχαχαχαχαχ 

δεν μπορώ εγώ να αναλύσω τόσα πολλά που έκανες εσύ....εχω πολλά να πω κ θα γράφω 3 μερες...τα τ ανχους τα χω περασει κ φάει σρην μαπα πολλασααα χρονια....Μεγάλη κουβέντα ανοίξατε κοριτσια μ...

αχ αχ κάποια στιγμή πρέπει να τα πω βέβαια αλλα οχι ακομα...Ίσως το κάνω...Μπορεί κ όχι όμως...θα δείξει...

Νομίζω σε προηγούμενη ανάρτηση η Αλινα τοποθετήθηκε πολύ σωστά. Το ιδανικό για όλες μας θα ήταν να έχουμε το εποικοδομητικό άγχος, αυτό που δε μας κάνει κακό αλλά αντιθέτως μας επαγρυπνει! Βέβαια η κάθε κοπέλα είναι διαφορετική και το διαχειρίζεται με δικό της τρόπο! Ίσως παίζουν ρόλο και οι εμπειρίες! Κάποιες που έχουν περάσει πολλά έχουν αίσθηση των κινδύνων! Άλλες το ξεπερνάνε και βαδίζουν σταθερά και άλλες αγχώνονται παραπάνω από όσο θα έπρεπε. Από την άλλη είναι και άλλες που έχουν άγνοια κινδύνου( νομίζω.Σε αυτές ανήκω κι εγώ όσον αφορά την εγκυμοσύνη)!-Ήρθε πολύ εύκολα, χωρίς καν να το επιδιώξουμε συστηματικά, οπότε ουσιαστικά μας διακατέχει το άγχος της αλλαγής και του αγνώστου. Ο καθένας με το " δαίμονα" του κορίτσια μου! 

Χαίρομαι ιδιαίτερα πάντως για αυτό το γκρουπ γιατί υπάρχει αλληλοκατανόηση και υποστήριξη!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ληγμένα παίρνεις???? χαχαχαχα δεν μιλάγατε για ανχος κ κτλ με την γιωτα???? Ε τι είπα που δεν κατάλαβες???? Είσαι έξυπνη κοπέλα..έλα κ δεν θέλω τέτοια απόψε...θα σ πέσω να ξέρεις.. αχχαχαχα αχαχχαχαχα 

Επίσης σου εύχομαι να.έρθουν τα χρυσά αυγά αυτή τη φορά γιατί πραγματικά το αξιζεις!!!!

Just now, Giotitsa είπε:

Γιατί ρε φιλη πες μου μονο γιατί; με μισεις και ανοιξες το θέμα αυτό εε ξέρεις τι ωρα είναι κοιμησου χαχαχχαχαχχαχα εμενα και να το επιτρέψει ο γιατρός ουτε να μου το πιάσει ουτε να του το πιάσω ασε τωρα για να μπει μεγάλοι χεστηδες σου λεω τωρα τι να σου πω αν ειναι να κανείς πες του συζηγου οχι αγρια πράγματα θελει ήρεμα το μωρό δεν θα καταλάβει τιποτα εσυ παλι ναι πολλα χαχαχχαχαχχαχαχαχχα

Τι λες μωρη σε αλλαζω εσενα ουτε καν

Μα επειδή είναι η ώρα δύσκολη, τώρα με προβλημάτισε!!! Βασικά ο προβληματισμός μου είναι βαθύτερος! Αν υπάρχει η σεξουαλικότητα μεταξύ συζύγων σε αυτή τη φάση! (Έλα βρισε με, δεν παρεξηγουμαι με τίποτα) χαχαχα


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Νομίζω σε προηγούμενη ανάρτηση η Αλινα τοποθετήθηκε πολύ σωστά. Το ιδανικό για όλες μας θα ήταν να έχουμε το εποικοδομητικό άγχος, αυτό που δε μας κάνει κακό αλλά αντιθέτως μας επαγρυπνει! Βέβαια η κάθε κοπέλα είναι διαφορετική και το διαχειρίζεται με δικό της τρόπο! Ίσως παίζουν ρόλο και οι εμπειρίες! Κάποιες που έχουν περάσει πολλά έχουν αίσθηση των κινδύνων! Άλλες το ξεπερνάνε και βαδίζουν σταθερά και άλλες αγχώνονται παραπάνω από όσο θα έπρεπε. Από την άλλη είναι και άλλες που έχουν άγνοια κινδύνου( νομίζω.Σε αυτές ανήκω κι εγώ όσον αφορά την εγκυμοσύνη)!-Ήρθε πολύ εύκολα, χωρίς καν να το επιδιώξουμε συστηματικά, οπότε ουσιαστικά μας διακατέχει το άγχος της αλλαγής και του αγνώστου. Ο καθένας με το " δαίμονα" του κορίτσια μου! 

Χαίρομαι ιδιαίτερα πάντως για αυτό το γκρουπ γιατί υπάρχει αλληλοκατανόηση και υποστήριξη!

Επίσης σου εύχομαι να.έρθουν τα χρυσά αυγά αυτή τη φορά γιατί πραγματικά το αξιζεις!!!!

Μα επειδή είναι η ώρα δύσκολη, τώρα με προβλημάτισε!!! Βασικά ο προβληματισμός μου είναι βαθύτερος! Αν υπάρχει η σεξουαλικότητα μεταξύ συζύγων σε αυτή τη φάση! (Έλα βρισε με, δεν παρεξηγουμαι με τίποτα) χαχαχα

Χμμμ το θεμα είναι θες να σου μπει χριστιανή μου η οχι αν θες μια χαρά υπάρχει σεξουαλικοτητα 

  • Χαχα 4

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Χμμμ το θεμα είναι θες να σου μπει χριστιανή μου η οχι αν θες μια χαρά υπάρχει σεξουαλικοτητα 

Χαχαχαχα εντάξει κλαίω!!! Μωρέ θέλω αλλά μου πάει "νααα". Ούτε παρθένα να ήμουν τόσο άγχος!


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ το βιολί μου, ρε σεις, τους σκαρφιστηρες για τη μέτρηση σακχαρου κάθε πότε τους αλλάζετε; σε κάθε μέτρηση; όχι να φανταστώ ε; 

Σεξ κανονικό έκανα μια φορά, δύο βασικά αλλά ήταν μια μέρα αν με πιάσατε. :roll: και πονούσα 2 μέρες μετά. 

Τώρα είμαι πιο φειδωλη. Κάνουμε το σεξ της παρθενιάς. :roll:

 

  • Χαχα 1

UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Χαχαχαχα εντάξει κλαίω!!! Μωρέ θέλω αλλά μου πάει "νααα". Ούτε παρθένα να ήμουν τόσο άγχος!

Ααα αν σου παει να κοιτα το με το μικροσκοπιο οπως εγω φιλη αλλιώς πιαστό λεμε εγω ειμαι Γιαννη χεζας απο τον λουρο 

Just now, tsilona είπε:

Εγώ το βιολί μου, ρε σεις, τους σκαρφιστηρες για τη μέτρηση σακχαρου κάθε πότε τους αλλάζετε; σε κάθε μέτρηση; όχι να φανταστώ ε; 

Σεξ κανονικό έκανα μια φορά, δύο βασικά αλλά ήταν μια μέρα αν με πιάσατε. :roll: και πονούσα 2 μέρες μετά. 

Τώρα είμαι πιο φειδωλη. Κάνουμε το σεξ της παρθενιάς. :roll:

 

Χαχχαχαχχαχα το σεξ της Παρθενιας καλο καλο πως γίνεται αυτό χαχαχαχαχαχαχαχα γελαωωωωωω

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, gogouli_ είπε:

Νομίζω σε προηγούμενη ανάρτηση η Αλινα τοποθετήθηκε πολύ σωστά. Το ιδανικό για όλες μας θα ήταν να έχουμε το εποικοδομητικό άγχος, αυτό που δε μας κάνει κακό αλλά αντιθέτως μας επαγρυπνει! Βέβαια η κάθε κοπέλα είναι διαφορετική και το διαχειρίζεται με δικό της τρόπο! Ίσως παίζουν ρόλο και οι εμπειρίες! Κάποιες που έχουν περάσει πολλά έχουν αίσθηση των κινδύνων! Άλλες το ξεπερνάνε και βαδίζουν σταθερά και άλλες αγχώνονται παραπάνω από όσο θα έπρεπε. Από την άλλη είναι και άλλες που έχουν άγνοια κινδύνου( νομίζω.Σε αυτές ανήκω κι εγώ όσον αφορά την εγκυμοσύνη)!-Ήρθε πολύ εύκολα, χωρίς καν να το επιδιώξουμε συστηματικά, οπότε ουσιαστικά μας διακατέχει το άγχος της αλλαγής και του αγνώστου. Ο καθένας με το " δαίμονα" του κορίτσια μου! 

Χαίρομαι ιδιαίτερα πάντως για αυτό το γκρουπ γιατί υπάρχει αλληλοκατανόηση και υποστήριξη!

Επίσης σου εύχομαι να.έρθουν τα χρυσά αυγά αυτή τη φορά γιατί πραγματικά το αξιζεις!!!!

Μα επειδή είναι η ώρα δύσκολη, τώρα με προβλημάτισε!!! Βασικά ο προβληματισμός μου είναι βαθύτερος! Αν υπάρχει η σεξουαλικότητα μεταξύ συζύγων σε αυτή τη φάση! (Έλα βρισε με, δεν παρεξηγουμαι με τίποτα) χαχαχα

φιλη μ @gogouli_μ μα κ γω συμφωνώ με την αρχιαδυναμια μ εδώ μέσα.. σε εθχαροτω για την ευχη θα πιασει απο ολες σας κ το ξερω.κ τωρα στο θεμα μας.....χαχαχαχαχα ( @Mamacita Alina k @Giotitsa μην δείτε τίποτες αλλο κ πάλι σας καθάρισα...βάλτε για νάνι τα εν κουλια σας λεω...ελπίζω κ συ φιλη  να μην βλέπεις κάτι άλλο πέρα από το προφανές τις αρχιαδυναμιας....

χαχαχαχαχ αχαχχαχαχα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Εγώ το βιολί μου, ρε σεις, τους σκαρφιστηρες για τη μέτρηση σακχαρου κάθε πότε τους αλλάζετε; σε κάθε μέτρηση; όχι να φανταστώ ε; 

Σεξ κανονικό έκανα μια φορά, δύο βασικά αλλά ήταν μια μέρα αν με πιάσατε. :roll: και πονούσα 2 μέρες μετά. 

Τώρα είμαι πιο φειδωλη. Κάνουμε το σεξ της παρθενιάς. :roll:

 

Γελάω γιατί πραγματικά είμαστε η κάθε μία με το χαβά της! Δεν υπάρχουμε!!! Για το ζάχαρο δυστυχώς δεν ξέρω να σου απαντήσω παρόλα αυτά!

  • Χαχα 1

EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Giotitsa είπε:

Ααα αν σου παει να κοιτα το με το μικροσκοπιο οπως εγω φιλη αλλιώς πιαστό λεμε εγω ειμαι Γιαννη χεζας απο τον λουρο 

Χαχχαχαχχαχα το σεξ της Παρθενιας καλο καλο πως γίνεται αυτό χαχαχαχαχαχαχαχα γελαωωωωωω

Δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες μάνα μου, αχαχχαχαχ απλά θυμήσου την πρώτη φορά ποσο λαου το πηγαινες

Just now, gogouli_ είπε:

Γελάω γιατί πραγματικά είμαστε η κάθε μία με το χαβά της! Δεν υπάρχουμε!!! Για το ζάχαρο δυστυχώς δεν ξέρω να σου απαντήσω παρόλα αυτά!

Δεν πειράζει γλυκούλα μου :x


UBi6p3.pngwFClp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

φιλη μ @gogouli_μ μα κ γω συμφωνώ με την αρχιαδυναμια μ εδώ μέσα.. σε εθχαροτω για την ευχη θα πιασει απο ολες σας κ το ξερω.κ τωρα στο θεμα μας.....χαχαχαχαχα ( @Mamacita Alina k @Giotitsa μην δείτε τίποτες αλλο κ πάλι σας καθάρισα...βάλτε για νάνι τα εν κουλια σας λεω...ελπίζω κ συ φιλη  να μην βλέπεις κάτι άλλο πέρα από το προφανές τις αρχιαδυναμιας....

χαχαχαχαχ αχαχχαχαχα 

Συγνωμη αλλα διαβαζω Αρχιαδυναμια αν βγαλεις το αδυναμια και προσθεσεις ενα δι ε δεν φταιω εγω χαχαχχαχχααχ

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες μάνα μου, αχαχχαχαχ απλά θυμήσου την πρώτη φορά ποσο λαου το πηγαινες

Βασανιστικό φίλη! Πως αντέχεις!!! Να κάνω μια αδιάκριτη ερώτηση, σε ποια εβδομάδα είχες κάνει σεξ;


EGLbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Δε θέλω να μπω σε λεπτομέρειες μάνα μου, αχαχχαχαχ απλά θυμήσου την πρώτη φορά ποσο λαου το πηγαινες

Δεν πειράζει γλυκούλα μου :x

Το Εχω ξεχασει γενικα και πως καβαλαμε καλε 

  • Χαχα 1

xfHlp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsilona είπε:

Εγώ το βιολί μου, ρε σεις, τους σκαρφιστηρες για τη μέτρηση σακχαρου κάθε πότε τους αλλάζετε; σε κάθε μέτρηση; όχι να φανταστώ ε; 

Σεξ κανονικό έκανα μια φορά, δύο βασικά αλλά ήταν μια μέρα αν με πιάσατε. :roll: και πονούσα 2 μέρες μετά. 

Τώρα είμαι πιο φειδωλη. Κάνουμε το σεξ της παρθενιάς. :roll:

 

τι μ θύμισες τώρα με το σεχ ετσι όπως το πες...Την αγαπημένη μ σειρά παραπέντε με τον Σπύρο να λέει εχω κάνει σεχ μιάμιση φορά.χαχαχαχα αχαχαχα γελαω μονη μ...σ λέω.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...